Trénuj chytře ->HIT


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trénuj chytře ->HIT  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Trénuj chytře ->HIT
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
Pavle, zatvrzele opakuješ blud o jedné sériíi do selhání a jako alibi máš genetické limity...
co ti na to mám říct?
no nic, já jdu zase míchat kokain s testosteronem a zapíjet ho vizourem, jako Kennedy...



Ty jsi (vy jste) Reno,jak tady někdo napsal?To znamená,že máš zkušenosti s HD.....takže víš o co u tohoto tréninku jde............genetika je hlavní faktor toho jak člověk reaguje na trénink,to není blud,jakmile dosáhnu Nat. potenciálu,tak pokud chci přejít na další level tak si musím pomoci se šťávou,a potom se zase budu nějaký čas zlepšovat,neříkám že budu vypadat jako Coleman,ale zlepším se,mimochodem nic nemám proti uživání AS,to jen tak na okraj....................nevím proč mi tady něco píšeš o kokainu,já nejsem fanoušek Piany.

Jak jsem tady někde psal,pokud někdo bude chtít vyzkoušet HIT tak se můžeme domluvit,přes týden cvičím v Kozlovicích v Hardcore Gym a v sobotu jezdím do Fitparku,klidně v sobotu můžu dojet i jinde (do určitých části na moravě),budu jen rád,neříkám,že jsem nějaký HIT guru,ale něco o tomto stylu tréninku vím,tento trénink je hodně nepochopen,a taky se hned člověk nenaučí jej správně používat,protože tam je nejdůležitější ta psychická část toho tréninku.,tedy vložit 100% úsilí do té jedné série.

Někde jsem i tady na foru už psal,netvrdím že je to jediná správná cesta jak cvičit,ale je to další možnost jak být zdravý,být fit a mít sportovní vzhled,a hlavně je to ten nejvhodnější způsob pro lidi co mají málo času na trénink a jsou zaneprázdnění.A těch 20 minut týdně vážně pro to zdraví a sportovní vzhled stačí,sám jsem se o tom přesvědčil těmi několika minutami tréninku týdně když jsem dělal ''experiment'',samozřejmě je třeba dodržet jídleníček.

Jak řekl jeden moudrý muž .'' můžeš trénovat tvrdě,můžeš trénovat dlouho,ale nemůžeš dělat obojí'',já si vybral tu první možnost.

A ještě k doplnění,minulý rok jsem cvičil s kamarádem,který závodí,tak jestli chceš pošlu ti do zprávy kontakt a můžeš se jej sám zeptat přes FB jak byl s tímto tréninkem spokojený.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mna by zaujímala fotka formy tvojej ako to vyzera pri takychto treningoch...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
Mna by zaujímala fotka formy tvojej ako to vyzera pri takychto treningoch...


_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
James Howlett


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Páči sa mi, ako píšeš hit hard a potom tam najebeš heavy duty tréning tricepsov ala 5 opakovaní stlačania lana. Ale vyzeráš super, čakám na komenty po tejto fotke :) (aj keď je možné, že to skresľuje).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

James Howlett napsal:
Páči sa mi, ako píšeš hit hard a potom tam najebeš heavy duty tréning tricepsov ala 5 opakovaní stlačania lana. Ale vyzeráš super, čakám na komenty po tejto fotke :) (aj keď je možné, že to skresľuje).



Pokud cvičím na kladkách nebo strojích,tak jedno opakování mi trvá cca 7-8 vteřin (+poslední op. vždy se snažím co nejdýl držet statický) tzn. že TUT konkrétně u těch 5 opakování jsem měl přibližně okolo 40. vteřin,takže to je v pohodě,doporučuje se pro vršek TUT 40-60 vteřin a na nohy nad 60 vteřin,ale jak jsem psal příště uberu abych dal o ty cca ě opakování více a měl TUTokolo 60 vteřin.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, tykáme si myslím. Ano, nick si nemenim, protože bych chtěl, ale protože chtějí jiní. S koksem to nebylo na tebe.
Zvědáš víc než jsi zvedal a přibral jsi to se musí nechat. Pořád jíš jedno jídlo denně ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzers boy - Opravdu velmi slušné, paže a nohy především. A hlavně díky té na dnešní poměry hodně neobvyklé tréninkové koncepci je to fakt super. Klidně přidávej víc poznámek o tréninku, rád si o tom čtu, je to zajímavé. A promiň za spam, už ti to tu nebudu prasit.


Naposledy upravil KrystofK dne po srpen 21, 2017 12:10 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ano, diplomaticky jsem to uzavřel, protože je zbytečné cokoliv říkat, posun v myšlení se očekávat:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
Pavle, tykáme si myslím. Ano, nick si nemenim, protože bych chtěl, ale protože chtějí jiní. S koksem to nebylo na tebe.
Zvědáš víc než jsi zvedal a přibral jsi to se musí nechat. Pořád jíš jedno jídlo denně ?



Měl jsem období,že jsem znovu zařadil snídani - malá svačina I - oběd - malá svačina II - večeře ,ale nevyhovovalo mi to a to jak z důvodu pohodlnosti tak i z důvodu trávení a plného žaludku,takže jsem to osekal na snídani - oběd - večeři a nakonec jsem se vrátil zpět do půstu a jedu nyní 16/8 tzn. okno pro jídlo je mezi 12:00 - 20:00 tzn. jím teď 3 jídla během toho okna ve 12:00 I malý ''snack'' 300-500kcal přibližně mezi 15:00-16:00 II malý ''snack'' 300-500Kcal a po 19:00 si udělám větší jídlo.Je taky fanoušek pití vody v průběhu celého dne takže piju jen kohoutkovou vodu.v práci ještě lépe přes filtr,celkem dám za den těch 7L vody ,v tréninkový den asi ještě více,nijak se do pití nenutím,prostě to tak mám.

A ještě malý postřeh mám,když jím méně často,tak nemám hlad,zatímco pokud jím častěji,tak jak se doporučuje,tak se můžu užrat.


Na ty první dvě malé jídla jím teď vždy řecký jogurt nebo skyr na porci vždy okolo 200g + tam přidám trochu proteinu na ichucení,v první svačince tam mám navíc strouhaný kokos a vlašské ořechy a 1/2 banánu (pokud je velký) nebo celý banán když je malý,do druhé svačiny doma dám cca 100g lesního ovoce + arašidové máslo a skořici,no a večer dávám trochu nudli s černých fazoli + spoustu dušené zeleniny + hodně vajec a k tomu ještě přidávám bílky,takhle to dělám v netréninkový den.
U tréninkového dnu se mění to že první svačina ve 12 zůstavá stejná potom mám okolo 1500 trénink a po tréninku dávám největší jídlo a to je z batáty+vajec a dále ovesná kaše + protein + banán + lesní ovoce a večer mám další jídlo 2 střední brambory orestuju + vajca + tekuté bílky a dále ještě řecký + lesní ovoce

Taky mi hodně pasuje 20/4 s dvěma jídly,to dám zase do diety.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD


Naposledy upravil mentzers boy dne ne srpen 20, 2017 8:18 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
citace:
#poslednichdevetvypadamstejne

citace:
ale cvičit pořád dokola totéž, když to nic nepřináší?

citace:
Zvědáš víc než jsi zvedal a přibral jsi



Uboze narážet a zesměšňovat a pak to lepit. Jo a o další PM nestojím.

mentzers boy - Opravdu velmi slušné, paže a nohy především. A hlavně díky té na dnešní poměry hodně neobvyklé tréninkové koncepci je to fakt super. Klidně přidávej víc poznámek o tréninku, rád si o tom čtu, je to zajímavé. A promiň za spam, už ti to tu nebudu prasit.



Reno byl (a je) vždycky z těch slušných,navíc pokud se nepletu,tak s HD experimentoval,já jak jsem psal o tom kamarádoví se kterým jsme to loni nějaký čas cvičili,tak právě s ním jsem udělal ty největší pokroky,u HITu je právě ten sparing k nezaplacení.
Během roku jsem měl období,kdy jsem se pokoušel i o trénink o vyšším objemu a frekvenci ,ale vždy po několika týdnech jsem se vrátil na HIT,myslím že to byly 3 pokusy v tomhle roce.Možná by nebylo od věci kombinovat určitý čas řekněme 8-12 týdnu HIT a potom zase 8 týdnu nějaký trénink o vyšším objemu ,ale s nižší intenzitou,nejezdit do selhání,dávat spíše tzv. rovné sety apod....
Taky skvělé funguje kombinace HD několik týdnu a potom zase období HIT celé tělo.

Trénink nohou je můj nejoblíbenější,ale bohužel s nohama se trápím nejvíc,jsem celkem vysoký 185cm možná o cenťák víc,nevím přesně,naposledy jsem se meřil ve škole,a mám dlouhé končetiny takže s tím mám problém,taky pořád bojuju s tím,jestli se na dřepy nevykašalt,protože si nemyslím že jsou pro mě nejvhodnější,teď co je ve fitku ten vertikalní legpress,tak z něj mám zatím nejlepší pocit,pocit v tom,že ty nohy z tohoto cviku dostanou nejvíc zabrat,takže si myslím že pro mě je vždy lepší jakýkoli leg pressd než dřep,a ne není to tím že bych byl lempl cvičit dřepy,protože dřepy jsou můj nejoblíbenější cvik,ale podle mě když srovnám legpress vs dřep,tak z dřepu nemám takové výsledky
Klidně piš,já tady nemám cenzuru.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle píšeš, že cvičíš jen jednu sérii.
Ale když cvičíš tři cviky tak cvičíš vlastně tři série, nebo ne?
Kde je logika? Když odcvičíš pět cviků nebo osm cviků poj jedné sérii, pořád je to jedna série?
A když se cvičí supersérie s předvyčerpáním, je to taky pořád jedna série?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
Pavle píšeš, že cvičíš jen jednu sérii.
Ale když cvičíš tři cviky tak cvičíš vlastně tři série, nebo ne?
Kde je logika? Když odcvičíš pět cviků nebo osm cviků poj jedné sérii, pořád je to jedna série?
A když se cvičí supersérie s předvyčerpáním, je to taky pořád jedna série?


Když píšu 1 série,tak tím myslím jedna série do selhání na cvik,a teď už záleží na tom jak se cítím v ten den kolik těch cviků dám.Obvykle na bicepsy nebo tricepsy dávám 2 cviky = 2 série celkem,na ramena 2-3 cviky = 2-3 série celkem,kozy 3-4 cviky = 3-4 série celkem , záda většinou 4 cviky = 4 série celkem a nohy (kvadráky+hamy+lýtka) 5-7 cviků = 5-7 sérií
Většinou před prvním cvikem dávám zahřívací sérií s přibližně 50% váhy kterou použiju v pracovní sérií.Jak jsem psal minulý týden,budu chtit postupně počet cviků snižovat jen na to nejnutnější,protože čím více cviků=tím horší soustředění,takže bude ideál 2 cviky na velké a 1 na malé,prostě kvalita nad kvantitou.

Když se cvičí supersérie tak je jasné snad že jedeš celkem 2 série
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to já samozřejmě chápu.
Jen nechápu, kde je logika.
Dejme tomu, že tvoje pravidlo vytesané do kamene je jen jednu sérii do selhání.
A já si v tréninku odcvičím každý cvik s jednou sérií do selhání a udělám jich dvacet.
Nebo třicet.
A budu říkat "jen jednu sérii do selhání cvičím".
Co určuje, kolik cviků pojedeš na partii? To, jakou mám náladu? To není moc vědecké.
Když cvičíš dřepy, vydá to za padesát sérií stahování kladky na triceps. Tak neměl bys cvičit na nohy míň sérií než na ruce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To akoze ked mas pracovnu seriu na mrtvole s 200 tak jedinu seriu predtym ides par opakovani so 100? By ma zlomilo v pase pri prvom opakovani.
Inak aj 5-3-1 od wendlera by sa dalo povazovat za formu hitu, tiez tam mas jednu seriu na ktorej robis progress ostatne su rozcvicky, ale aspon nejake rozcvicky :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
Ale to já samozřejmě chápu.
Jen nechápu, kde je logika.
Dejme tomu, že tvoje pravidlo vytesané do kamene je jen jednu sérii do selhání.
A já si v tréninku odcvičím každý cvik s jednou sérií do selhání a udělám jich dvacet.
Nebo třicet.
A budu říkat "jen jednu sérii do selhání cvičím".
Co určuje, kolik cviků pojedeš na partii? To, jakou mám náladu? To není moc vědecké.
Když cvičíš dřepy, vydá to za padesát sérií stahování kladky na triceps. Tak neměl bys cvičit na nohy míň sérií než na ruce?


Za tu dobu co HIT cvičím tak už nějak vím co je pro mě lepší a co horší.Tohle si u tohoto tréninku právě každý špatně vykládá,Mentzer nikdy neřekl cvič jen jednu sérií,ale cvič tolik kolik je pro tebe potřeba,proto každý s HITeru si časem jak ziská zkušenosti ten svůj trénink upraví dle svého,někomu vyhovuje Fullbody HIT s 8-12 sériemi na trénink ,někomu zase vyhovuje rozdělený trénink.Nic není vytesané do kamene,takže počet cviku neurčuje moje nálada,ale aktuální kondice,únava,hlas mého těla.

Logika v mém případě a v mém tréninku spočívá v tom že dávám přednost kvalitě nad kvantitou,tzn. že v mém případě čím více cvičení tak tím už od počátku podvědomě začínám podvádět hned u prvního cviku a podvědomě si nechávám palivo do dalších cvičení a sérií,proto já jsem se začal řídit svými pocity a pokud mám horší den a vím že jsem použil třeba na kozy 2 cviky a mám ještě ''pocit'' že jsem do toho nedal vše tak přidám cvik navíc pro ''jistotu'' a to je to co jsme naučení ,že více je lépe,a to se snažím postupně stále odbourávat a proto jsem psal že je ideál 1 cvik na menší a 2 cviky na velké partie.

Jasně že dřepy dají tělu,regeneraci zabrat víc než stahovaní kladky,ale konkrétně tricepsy používáš i jako sekundarní sval u tréninku hrudníku a ramen,takže ten triceps vlastně cvičíš 3x.

Jinak na internetu je spousta studií že jedna série je stejně dobrá jako 3

Tohle je pěkný článek
http://www.cbass.com/NEWEVIDE.HTM
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trénuj chytře ->HIT Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: