Kratke a pravidelne treninky - jak na to?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kratke a pravidelne treninky - jak na to?  Úvodní stránka -> Trénink -> Kratke a pravidelne treninky - jak na to?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Revy


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hahha probuh kam jsem to vlezl :)) ...ne delam si srandu a diky za rady.

Kdyz jsem prosel vsechny rady a nazory, tak mi nejvic dava smysl zamerit se na intenzitu cviceni. Toho bych mohl docilit za pomoci superserii a kruhace. Kazdopadne mam k tomu jeste par dotazu:
- Tyden bych si rozdelil na 3x vrsek, 1x core a 1x nohy s tim, ze core bych sem tam prihodil dle moznosti. Dava to smysl?
- Na vrsek mi davaji nejvic smysl anatgonistické supersérie. Dokazete mi dat par prikladu i na jine partie nez klasika biceps / triceps? Pls s ohledem na cviceni doma a moje moznosti, tedy lavicka, jednorucky max 22kg na ruku a hrazda.
- A ted obecne k superseriim. Jak je spravne delat? Treba dneska jsem zkusil biceps / triceps a to nasledovne. Biceps 4 cviky (zdvih vzdy po jedne ruce na stridacku, dale kladiva, taky na stridacku, zdvih obe ruce naraz a vydrz v zaberu). Kazdy cvik 30s s 4kg na ruce a tohle v kuse 4min. Pak 1min pauza a triceps 2 cviky stejna vaha (zapazovani a triceps kliky na lavicce s nohama na podlozce). Opet vzdy po 30s a v kuse 3min. Cele tohle jsem protocil 2x (1min pauza mezi partiema) pak 2min plank a cau nazdar 20min pryc :). Dava to smysl?
- Je lepsi v superseriich pridavat delku, kdy ji delam v kuse, nebo stejny cas, ale pridat na vaze? Asi vaha, kdyz bych rad lehce nabiral co? :)

Jeste k dotazum, ktere jsem tu posbiral:
- Ohledne techniky. No hmm rozhodne si netroufam tvrdit, ze mam velmi dobrou. Kazdopadne nejakou dobu jsem cvicil s trenerem, ktery mi techniku hlidal, takze stejne tak se snazim hlidat sam sebe. Takze urco nic profi, ale vim co bych si mel hlidat.
- Doma ma jednorucky a s kotouci, ktere muzu ruzne kombinovat daji max 22kg na ruku. S max vahou cvicim napr. tlaky na prsa a docela mam co delat... takze vlastne i takhle k moji aktualni "vykonosti" :)
- Jestli dokazu lepe specifikovat moje cile? No popravde asi moc ne. Nechci tu obtezovat dlouhym popisem moji situace, ale vezte, ze rozhodne nejsem zadny kulturista, ale zas ne uplny amater. Vzdycky bylo pro me prioritou proste neco delat, idealne co nejlepe a nejkvalitneji a jestli budou vysledky (jako ze nejake jsou), tak super. Proto vas tu vlastne otravuji... rad bych moje kratke treninky nastavil tak, abych co nejefektivneji vyuzil takhle kratky cas a jeste byl potencial, ze to bude mit nejake vysledky (mozny narust svaloveho hmoty a telesnou stabilitou mam na myslis hlavne zamereni se na core) s tim, ze za jak dlouho je mi vicemene fuk... jen bych proste nerad zamrznul na mrtvem bode... jestli mi jako rozumite :))

Diky moc za rady ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZO napsal:
Trubkens, sorry, rád bych ti odpověděl, ale nemám na to čas. Zkusím poradit alespoň Revymu, když už jsem šel náhodou kolem. Tobě už rady ani pomoci není.


Cizo, omáčkuješ! Radši se podívej na těch 32 řádků, které jsou k věci.

K tréninku: Proč 3x vršek a 1x nohy?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud 2x tejdně nad rámec těch tréninků ještě běhá...
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už to vidím, to jsem přehlédl. Nicméně nenašel jsem ve vlákně zmínku o intenzitě běhu, délce, nic bližšího. Každopádně vzhledem k cíli nevím, jestli je silový trénink nohou 1x týdně dostatečná frekvence.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém je, že deset různých lidí bude radit deset různých věcí... Pak se budou navzájem hádat, osočovat, urážet, a měřit si pindíky. A přitom všichni mohli mít v něčem pravdu - absolutně ideální trénink neexistuje. Sám tazatel má vcelku jasnou představu jak cvičit, a dřív, než přeluští tenhle balast, se pustí do akce, a bude mít výsledky...

Cizo poradí lépe než 99% fóra - odtrénoval stovky lidí.. Ale jeho příspěvek do tohoto tématu byl v pořadí druhý za poslední rok a nevidím z jeho pohledu důvod, proč by se měl účastnit tohoto zmatku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Revy napsal:
je mi vicemene fuk... jen bych proste nerad zamrznul na mrtvem bode... jestli mi jako rozumite :))



Tak na mrtvém bodě zamrzneš velmi rychle, myslím, že déle než půl roku se z tohohle zlepšovat nebudeš, ale jestli se do té doby dostaneš na úroveň, se kterou budeš spokojený, tak je to v pořádku.

Jinak, existuje spousta online programů pro domácí cvičení tohohle druhu, Jillian Michaels, Zuzka Light, Nike Training Club atd., funguje to podobně. Třeba by ti to vyhovovalo víc.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kocik™


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by zajímalo jak jsi přišel na to, že jsou pro tebe nejlepší každodenní krátké tréninky, když se v tom evidentně plácáš. Nejlepší v jakém smyslu?

Pokud chceš výsledky tak bych tenhle tvůj závěr ještě přehodnotil, a na tréninky si vyhradil alespoň hodinu třikrát týdně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Clean + jednoruční press, střídané se shyby, dřepy na jedné noze s jednoručkou (ze začátku třeba s dosedem na lavičku) - a máš přepychovou cvičbu.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kasli na biceps a triceps
ver mi, je to v tomhle pripade ztrata casu
shyby a kliky
kliky ve stojce a bricho
stridave drepy na jedne noze
pokud mas jednorucku, tak jeste stridave trhy
poharove drepy a bricho
pri tom, jak mas malo casu musi byt trening zamereny jenom na cviky, kde zabira vic svalu nez jeden nebo dva
takze ty jsem jmenoval

PMKB5 : o chvilku rychlejsi, snazil jsem se vzpomenout, co jsi doporucoval ve svem clanku, kdy sis mel vybrat jeden (dva cviky) do konce zivota...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2017 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter, dobré tipy. Dumbell swing by byla má volba č. 1- ale nikdo jej tu pořádně neučía nikdo ho neumí, plus musí mít ready ramena. Snatch je kupodivu o hodně jednodušší, a cvičí ho více lidí, ale platí bod o ramenech.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2017 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud mas tak malo casu na trenink, uvazoval bych nad TABATOU. Za 20 minut bys stihnul v pohode odcvicit 4 cviky, coz by te melo pomerne spolehlive odrovnat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedlv


PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2017 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kratke a pravidelne treninky - jak na to? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: