Calisthenics FULL/BODY Drill..


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Calisthenics FULL/BODY Drill..  Úvodní stránka -> Trénink -> Calisthenics FULL/BODY Drill..
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CharlesWood


PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2017 10:50 am    Předmět: Calisthenics FULL/BODY Drill.. Odpovědět s citátem

Ahoj je tu někdo, kdo cvičí s vlastní váhou? Chtěl bych se zeptat jestli by mohl být tento trénink 3x týdně...



100 SQUATS
50 SPLIT SQUATS
100 DIPS
100 SHYBŮ (PODHMATEM, NEUTRÁLEM, NADHMATEM)
50 PUSH UPS
50 AUSTRALIAN PULL UPS
50 BICEPS CHIN UPS
50 TRICEPS BENCH DIPS
50 ABS RAISES
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2017 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam trenink za sebou...pocity z treninku super...nikdy bych nerekl, ze budou svaly tak citit bez zeleza...hlavne teda zada a prsa a ruce...mozna bych na nejaly cas tak chtel cvicit docela me to bavilo a byla to zase super zmena...trenink jsem jel co s nejmensima pauzama a stihl.jsem ho za 66 minut...shyby mi daly zabrat myslel jsem ze tech 100 ppakovani co jsem si urcil dam 10x10 jako u dipu ale zmilil jsem se tak jsem to jel 5 opakovani nadmatem chvile vydechnout 5 opakpvani podhmatem...jeste k rukoum takhle jsem dlouho bicepsy a tricepsy necitil fakt ze jo....je tu nekdo kdo cvici s vlastni vahou? Myslite ze by se mohlo cvicit jenom 3 dny v tydnu? Nejsem si jost ale myslim si nebo spis mam zafixpvano ze calosthenici cvici everyday...nekdy bych si dal takovpudle vyzvu ze bych si stanovil kolil provedu opakpvano a nekdy bych si zase stanovil vic silovku treba 30 opalovani udelat celkem s 20 kilovym zavazim na opasku...bidu rad za rady...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacni si po sobe cist co pises...

Co se cviceni s vlastni vahou tyce, stejne dojdes do bodu, kdy budes muset pridavat zavazi, jinak budes stagnovat.
Nejaky velky svaly stejne necekej..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako nevim, ale neprijde mi, ze by se ze cviceni z vlastni vahou nedal y vybudovat solidni muskulatura viz Lada nikdy necvicil v posilovne s cinkama ani na strojich jenom s vlastni vahou...transformace z kostlivce na reckyho boha



a nezapomen zminit jo maj nasekanej vrsek ale nohy necvici nohy maj chicken legs, tak jo no...





nohy cvici bez vah tak mi řekni...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste semka dej fotku adama "natty" rawa

..reckyho boha ja uz sem nic nepisu
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
jeste semka dej fotku adama "natty" rawa

..reckyho boha ja uz sem nic nepisu

+1 taky jsem cekal, ze vytahne Adama, modlu vsech linych hubenouru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všechno je otázka času, efektivity a účelu
Dle mě, cvičení s vlastní silou je obecně zdravější (i když, zrakvit se člověk může i u šachů) a lepší na vyvážený rozvoj těla.
Cvičení se závažím je o dost lepší na růst svalů. Jestliže chce člověk při cvičení vlastní váhou nabrat slušné svaly, musí tomu věnovat o dost víc času než s činkami a narazí rychleji na své limity.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RAW je jiná liga, je mi uplne jasny na čem si frčí nebo frčel už jenom podle vah...ale Lada je natural a nikdo mi nevymluvi ze takovy nohy jako ma Lada ma malokdo z vas co drepujou rance coz je smutny a hned zavrhnete trenink s vlastni vahou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nic nezavrhuju, sam jsem mel obdobi kdy jsem jel jen s vlastni vahou a zkousel jsem narocnejsi a narocnejsi cviky.. bavilo me to. Ale stejne, s cinkama budes vypadat lip, za kratsi dobu.

btw zas tak dobry ty nohy nema
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se vzdycky libi na tech debatach, ze jako vzor si dotycny vybere k argumentaci vzdycky toho nejlepsiho v danem oboru a ne random typka z prolejzacek pred barakem, kde chce cvicit. Lada ma bud uzasnou genetiku, nebo je nasypanej jak chodnik v zime, nebo je to carodej...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Me se vzdycky libi na tech debatach, ze jako vzor si dotycny vybere k argumentaci vzdycky toho nejlepsiho v danem oboru a ne random typka z prolejzacek pred barakem, kde chce cvicit. Lada ma bud uzasnou genetiku, nebo je nasypanej jak chodnik v zime, nebo je to carodej...

Promin, ale opravdu si myslíš, že je nasypanej? A z tou genetikou nevim, nevim..podívej se jak vypadal dřív jak ohlej drát v betonu...
King Gator je nasypanej calisthenicař
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Genetika funguje malinko jinak, nez myslis...

Prosim te, jdi se podivat na to tvoje workoutove hriste a podivej se, jak tam budou vypadat ty kluci. Zeptej se jich jak dloiuho a jak cvici a pak jim vsem do jednoho rekni, ze jsou pice protoze na instagramu ty modelove vypadaji uplne lepe. Jinak uz ti nevim, co ti na to rict. Snad jen at se dari a prijd se nam za rok ukazat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši tohle je zajmavý interview dvou Afričanu kteří dělají Calisthenicu a akrobacii kdo umi zaklady angličtiny porozumi tomu jsou k tomu titulky- tomuhle se říká genetika

target="_blank" class="postlink">

Kluci jsou docela bořiči mýtů!!!

Overtraining Myth exposed...
2g
Protein intake exposed...
Supplement need exposed...
Weight training exposed...
Vegans exposed...
Train natural be Natural look Natural
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muzeme se alespon shodnout na tom, ze tyhle kluci africky maji nepomerne lepsi geneticky zaklad, nez ty, nebo ja, tedy klasicky bily stredoevropan jehoz geny nebyly v prubehu dlouhych stoleti modifikovany otrockou praci a systemem prezije jen ten nejsilnejsi, ale spise "degenerovany" pomerne vysokou kvalitou zdravotnictvi apod?

A jak sem psal, bez se podivat na ty prolejzacky, jak vypadaji normalni kluci, jako ty a uz nezij v internetovem bludu. Na foru jsi sedm let, tedy predpokladam, ze uz mas neco malo odcviceno a nejaky ten sval na sobe take mas, tedy pokud tech sedm let nehledas zkratky, takze bys mohl kalisteniku brat jako takovou slusnejsi "udrzovacku" ale no na rovinu, moc hmoty na tom nenaberes. Amen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak rika olejnas, budou to roky prace..
Tihle typci jsou vyrysovani, ale mali. Kazdopadne jestli to chces zkusit tak neres a zkus to, kazdyho cinky nemusi bavit. Vem si naseho otloukanka grimlyho, taky zkousi vsemozny ale vzdy se vrati k cinkam u tech je ten progres proste nejvetsi a tim padem te to nejvic bavi.

btw kdyz to nasypes, budes sedet doma na gaucu a tlacit nutelu, stejne budes vypadat lip jak natty cvicenci co se snazi drzet vse do puntiku to je zivot..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Calisthenics FULL/BODY Drill.. Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: