Opakování/bolest svalů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Opakování/bolest svalů  Úvodní stránka -> Trénink -> Opakování/bolest svalů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wariorpolni


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 9:53 am    Předmět: Opakování/bolest svalů Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebuju poradit ohledně páru věcí. Naproti baráku postavili workout hřiště, tak jsem tam začal chodit cvičit. Díval jsem se na nějaké videa a články jak na to a zkrátka zezačátku bych měl cvičit základní cviky (shyby,dipy,kliky ...)

Jaké cviky cvičit jsem věděl, ale nevěděl jsem kolik opakování a jak často chodit. V jednom videu bylo řečeno, že si mám dát cíl, např. každý trénink 30 shybů,30 dipů atd. a co 2 týdny to navyšovat třeba o 10. Je to tak ok , nebo bych to měl dělat jinak ?

A poslední dotaz, cvičím ob-den, co se jídla týče, maso,ovoce, zelenina, vločky, mám i protein zkrátka s tím problém není, ale kolikrát když jdu cvičit tak ještě cítím svaly (ne že by to brutálně bolelo, ale zkrátka pořád je ještě cítím). Znamená to že nemám jít cvičit, že ještě není úplně ta regenerace ok, nebo i přes to že je cítím bych mohl jít cvičit ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wariorpolni : nohy nejak nespominas.... Ci si este na to nedozrel ? Alebo chodzu po meste/terene povazujes za doatacujuci stimul na budovanie svalstva noh ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá září 01, 2017 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč nezkusit každý měsíc jeden způsob a uvidíš jak na to budeš výkonostně/pocitově/svalově reagovat? Hlavní je nedělat jeden a ten samý trénink pořád dokola, ale obměňovat to.

Sice nejsem workoutér, ale tam se asi na splity prsa-triceps , záda-biceps moc nepojede, ale spíš právě celé tělo. Nebavilo mě jít na hřiště s tím, že si dám jen záda nebo jenom ramena.

A poslední dotaz, cvičím ob-den, co se jídla týče, maso,ovoce, zelenina, vločky, mám i protein zkrátka s tím problém není, ale kolikrát když jdu cvičit tak ještě cítím svaly (ne že by to brutálně bolelo, ale zkrátka pořád je ještě cítím). Znamená to že nemám jít cvičit, že ještě není úplně ta regenerace ok, nebo i přes to že je cítím bych mohl jít cvičit ? Díky

Tohle bude otázka převážně trénovanosti. Ale myslím, že pokud budeš makat při tréninku na plno tak víckrát jak 3-4x to týdně asi, co se týče regenerace, nedáš. Když sval ještě bolí, tak bych se zaměřil spíš na ty ostatní a ten "bolavý" třeba jen trochu protáhl lehčími cviky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Opakování/bolest svalů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: