Calisthenics FULL/BODY Drill..


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Calisthenics FULL/BODY Drill..  Úvodní stránka -> Trénink -> Calisthenics FULL/BODY Drill..
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CharlesWood


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
jak rika olejnas, budou to roky prace..
Tihle typci jsou vyrysovani, ale mali. Kazdopadne jestli to chces zkusit tak neres a zkus to, kazdyho cinky nemusi bavit. Vem si naseho otloukanka grimlyho, taky zkousi vsemozny ale vzdy se vrati k cinkam u tech je ten progres proste nejvetsi a tim padem te to nejvic bavi.

btw kdyz to nasypes, budes sedet doma na gaucu a tlacit nutelu, stejne budes vypadat lip jak natty cvicenci co se snazi drzet vse do puntiku to je zivot..

Jo mas pravdu jsou vysekany a i maly, ale treba postava Ladi se mi moc libi, jo ma asi dobrou genetiku, ale libi se mi, je to i velkej sympatak...
vis co ja od jak ziva miluju sport nejvic samozrejme posilovani dotedka s cinkama nikdy jsem necvicil na strojich to me netahne...libi se mi hodne kalistenika ne streetwokout to uz jsou takovy spis machrovinky, hezky se na to kouka to jo, ale pro me to nejni..proto muj trenink by se skladal z dipu, kliku, shybu, pritahu na zemi..z tech zakladu...postupem casu bych pridal na opasek zavazi...ale moc to asi resim...proc proste necvicit 3x tydne v moji posilovne a mit to pul na pul vzdycky cely telo 3 cviky s velkou cinkou 2 s vlastni vahou smitec...treba jsem konecne zjistil, ze uz nebudu vubec cvicit ruce protoze z tezkejch shybu podhmatem a z tezkejch kliku na bradlech je silne dostacujici, navic jsem si vyrobil V drzak na hrazdu abych mohl cvicit shyby kladivovym uzkym uchopem a nikdy me tak nepalily bicepsy....nicmene jsem si dal precevzeti ze bych chtel udelat najednou 50kliku zatim dam nejvic 30 (vcera) takze cvicim Nedele, Utery, Ctvrtek v posilovne a pondeli streda patek cvicim doma ty kliky...bud jednu serii do maxima a nebo jedu treba 5x20
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to rikam furt, pokud nejsi profik, cvic a delej co te bavi. Delame to prece pro radost a holky na plovarne
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dan007


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2017 11:05 am    Předmět: sračka! Odpovědět s citátem

za mě je ten tvůj trénink hovadina :-) hraješ si na split, ale tak to nefunguje. calisthenika je primárně vhodná na každodenní trénink. trénuj 6x týdně. a je už na tobě, jestli každý den celé tělo nebo budeš dávat důraz na určité cviky nebo partie. cvičením s tělem opravdu nikdy dobré nohy neuděláš. většina calisthenik celebrit jsou cheataři. cvičí s váhama a sypou, prober se! největší podvodník je adam raw. láďa je dobrej, i když nevím, jak to dává po úrazu. jedinej způsob jak přibírat při cvičení s tělem je nabírat hmotu. já když mám přes sto kilo, tak můžu,kromě nohou, cvičit velmi dobře s tělem, zejména shyby. ale už tak na devadesáti to není ještě ono. pokud vážíš 65, tak to nikdy nedáš. to už je lepší hodně běhat kopečky a sprinty, jezdit na kole, plavat. aby si zlepšil metabolismus, měl si větší chuť k jídlu a přibral z jídla. nebo přidávat zátěž. ale cvičit s činkama nebo jinou zátěží je rozhodně efektivnější, rozmanitější i komplexnější. čistá calisthenika je fetiš, kterou razí takoví jako adam raw, ale je to čistě póza a marketingová strategie...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Calisthenics FULL/BODY Drill.. Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: