Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na reference jsem zvědav (i když n=1 je dost ovlivněno placebo efektem), určitě se o tom pak rozepiš. Dle https://examine.com/supplements/serrapeptase/ bych byl trochu skeptický, že to je tak zázračné, jak se všude tvrdí, ale tím Ti nechci brát vítr z plachet. :)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 134, streda

ROP lahky trening

1R clean&press 28kg 3x1,2 . stale tazke ako barak, ale technicky ok
Zhyby 3x3,4 (21)
1R snatch 28kg 5x5+5 (50) . Prvy set peklicko, potom to uz slo. Telo si spomenulo, ze uz trhalo aj 32kg. A bude horsie (tazsie), dufam. ;)

BIKE 20km

Pekny trening, pekny.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
cohen999 napsal:
cohen999 napsal:
seeya napsal:
Ta serapeptaza by presne aj mna zaujimalo co je to za zazrak. Vsade milion reklamy, realne skusenosti nikde nic.
Zatial mam len jednu z prvej ruky, ale zato vysoko pozitivnu. Asi obetujem 30€ a vyskusam sam na sebe.

Serrapeptaza dorucena, od zajtra zacinam aplikovat. Citim sa trochu ako pokusny kralik.


Kúpili sme ju otcovi, manželka má v lekárni veľmi pozitívne referencie, že kde už nič nezaberalo, tak toto všetko vyriešilo ako zázrak, no, ehm, uvidíme:).
Tak daj vediet, ako sa tatkovi dari. Co ho trapi? Ci uz vsetko? :)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Na reference jsem zvědav (i když n=1 je dost ovlivněno placebo efektem), určitě se o tom pak rozepiš. Dle https://examine.com/supplements/serrapeptase/ bych byl trochu skeptický, že to je tak zázračné, jak se všude tvrdí, ale tím Ti nechci brát vítr z plachet. :)
Ja som velmi triezvy clovek, ked to neurobi nic, budete to vediet prvi. ;) Okrem toho, najvacsi podiel prace na ramene uz odviedla klbovka, teraz chcem uz len dokoncit, co som zacal. Citim este obcasne tahy, je to trochu neprijemne a moje stare telo si uz zasluzi trochu regeneracie. Moj zdroj z prvej ruky tvrdi, ze mu enzym zabral perfektne na rovnake problemy ake som mal aj ja, nemam dovod mu neverit. Nie kazdemu moze hocjaka latka zabrat rovnako, ale to su rizika, ktore treba podstupit.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2017 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 135 piatok

Medium ROP

Clean&press 28kg 1, 2, 3; 1, 2; 1, 2
A to je vsetko. Predlzeny vikend na chate mi nedaval vela moznosti na trening , skor vela moznosti pozivania plzne a destilatov popri masku vsemozneho druhu...

Trening 136, sobota

Lahka turistika 3 hodiny, cca 500 metrov prevysenie oboma smermi.

Trening 137, nedela

TGU 1+1 24, 24kg
ab roller 3x4

Beh 6km fivefingers 0:37:17 avg tep 139bpm . prijemny chladok, to je hned vyssie tempo pri nizsich tepoch ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne září 03, 2017 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Double post.

Ale zabudol som informovat o ucinkoch serrapeptazy - zatial nic vyrazne, asi sa na tom podpisali aj dva dni pomerne nestriedmeho pozivania alkoholickych napojov... ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 04, 2017 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 138, pondelok

kliky 2x10
pistol +3kg 3x1 (2) . Koleno je uz lepsie, takze postupny navrat k pistoliam...

Clean&press 28kg 4x1, 2, 3 (24)
Zhyby 4x3, 4, 5 (48)
1R swing 32kg 5x6+6
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Na reference jsem zvědav (i když n=1 je dost ovlivněno placebo efektem), určitě se o tom pak rozepiš. Dle https://examine.com/supplements/serrapeptase/ bych byl trochu skeptický, že to je tak zázračné, jak se všude tvrdí, ale tím Ti nechci brát vítr z plachet. :)


Po siestich dnoch uzivania 2x120000 IU nalacno mam dva poznatky:

1. predvcerom rano sa mi zacali uvolnovat hlieny, cize tymto smerom serrapeptaza posobi tak, ako je deklarovane. Povodne som myslel, ze mi po ochladeni lezie nieco na priedusky, ale zda sa, ze je to inak. Alebo aj nie. :D

2. taktiez vcera rano som zacal v problematickom ramene citit obcasne, mierne bolestive palenie, trochu neprijemny, ale zaroven uplne iny typ bolesti, nez som pocitoval, ked som nemohol cvicit. Dnes som trochu patral po internetoch a udajne je to na nejaky kratky cas (bohuzial blizsie nedefinovany ani len v naznaku) v poriadku, a bolest by mala casom prejst. Tak len dufam, ze naozaj.

Zhrnutie: Tak, ako viem s istotou povedat, ze mi klbovka vyrazne pomaha, o serrapeptaze zatial toto zatial povedat nemozem, aj ked zbavovanie sa hlienov vnimam pozitivne. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokracuj v testovani, kludne zdvojnasob davku :D moj palec na nohe uprene pozera s nadejou na tvoje rameno hehe
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út září 05, 2017 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
pokracuj v testovani, kludne zdvojnasob davku :D moj palec na nohe uprene pozera s nadejou na tvoje rameno hehe

Nech pozera, ale zatial to vyzera, ze som kupil len predrazeny Solmucol/Mucosolvan
Uvidime, zatial je priskoro hodnotit komplexnejsie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 139, streda

ROP light

1R clean&press 28kg 4x1,2
Zhyby 4x3,4 (28)
1R snatch 28kg 5x5+5

BIKE 17km
Beh 5km 5fingers 0:32:15, avg tep 144bpm . dnes sa mi aj nic nechcelo, a beh bol taky nijaky pocitovo. Ale spokojnost, ze som urobil vsetko, co som mal.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 140, stvrtok

Pumpy
Pistol +3kg 1 (2), 1 (2), 2 (2)

BIKE 17km

Aj som chcel viac, ale nejako som zakapal, dal si hodinku slofik a nasledoval trojhodinovy presun. Akurat popijam so svokrom tatransky caj (och...!) a rizling, ale zajtra bude pressovaci trening podla programu. Mozno. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 141, piatok

Cvicenie v zahrade

1R clean&press 28kg 1,2,3; 3x1,2
Zhyby 3,5; 3x3,3 (26) . v improvizovanych podmienkach na konari jablone
1R swing 28kg 6x10+10

Beh 5km kopecky fivefingers 0:32:56, tep avg 141bpm, prevysenie: 125m oboma smermi. Uplne volny lahky vyklus, ale bol som prekvapeny, ze v kopcoch som mal len o 45 sekund horsi cas pri rovnakych/lepsich tepoch ako na rovinke. Fakt cumim. 8-o
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne září 10, 2017 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 142, nedela

TGU 1+1 28, 28kg
goblet squat 28kg 5x3
ab wheel 2x5

Beh 6km kopecky 5fingers 0:41:11, avg tep 157bpm, max tep 181bpm . tak ako sa mi v piatok bezalo paradne, tak sa dnes oteplilo a ja som chcipal v kopcoch na poludnajsom slnku. Hodinky mi namerali blbosti ohladne prevysenia, ale uz som to bezal, takze doplnim ked najdem. Idem sa schladit do ladovej sprchy a zozrat svokri e rezne a salat ;) :D
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 143, pondelok - den, kedy sa to cele zase zacalo s*at.

1R clean&press 28kg 3x1,2,3
Zhyby 3x2,3,4 . stvrtu seriu som zacal a rovno cinku odlozil, palenie ramena sa vcera vecer vratilo a dnes zacalo byt neprijemne. Tolko k ucinnosti serrapeptazy v spolupraci s Animal Flexom, malo to sice trochu boliet, ale asi nie takto. Od zajtra vysadzam serrapeptazu a odovzdavam stafetu ak niekto chce. ;)
1R swing 32kg 5x7+7. aspon toto slo

BIKE 17km

Drsny navrat do reality, drsnyyy. Idem plakat do kuta a modlit sa, aby sa telo rychlo spamatalo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: