Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1178, 1179, 1180 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JENDA10


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Tohle by bylo na dlouhou debatu o determinismu. A nebo na zemanovské "„To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní, nebo alkoholik a zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt."
Já jen říkám, že až na malé vyjímky si může naspořit každý. Nehodlám rozebírat, proč to neudělá. Ale když to neudělá, nemůže očekávat, že vyslechnu jeho stesky a budu všema deseti hlasovat pro zvýšení důchodů a sociálních dávek. Respektive, očekávat může

K determinismu jsem nesměřoval, ani by nemělo valného smyslu ho předpokládat. Ze zkušenosti je ale zřejmé, že míru svobody při jednání máme značně omezenou, každý jinak (byl jsi to nakonec ty sám, kdo tu několikrát (správně) tvrdil, že jsme například všichni do určité míry manipulovatelní). A pokud ti i v tomhle světle přijde rozumný pragmatický přístup typu "mohl jsi, tak nečekej soucit".......tak budiž. :) Samozřejmě netvrdím, že řešením je plošné zvýšení důchodů, jde tu spíš o nezobecňování a snahu pochopit ostatní.

Jinak lidi, kteří si dnes nemůžou spořit, rozhodně nejsou žádnou výjimkou, to jenom ze zlaté klece nejsou vidět. :) A pokud jde o dnešní seniory, dobře to píše Reno. Nikdo není tak prozřetelný, aby věděl, jak bude vypadat svět v jeho stáří, tím spíš projde-li takovou proměnou jako během života dnešních seniorů.

Edit:
Mablung napsal:
Pracoval jsem v továrně, kde ty lidi dělali za deset. Hrubého, bez bonusů a benefitů. Asi před sedmi lety. Asi polovina z nich kouřila. Když jsem kecal s těmi schopnějšími z nich, proč se nedají se známými dohromady a nejezdí pracovat do Prahy, odpověď byla, že by to zabralo moc času.

Je moc fajn, že ty lidi nesoudíš, ale to nic nemění na faktu, že se jim nesnažíš porozumět a dokola máš tendenci na jejich život roubovat svou racionalitu. Chování lidí (i to racionální!) má naprosto iracionální základ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GS RIDER napsal:
oni žili trochu v jiné době. v době, kdy dostávali takové důchody, které jim v pohodě stačily na stáří. nájemné ve státním bytě nebylo pro jednoho člověka likvidační a léky a jídlo stály jiné peníze. ono se to pěkně machruje v mladém věku... neřeším, jestli ten systém byl dobrý nebo špatný, jen jim nikdo neřekl, že to na stáří bude diametrálně jinak.


Argument roka. Mne tiež nikto nepovie čo bude o 40 rokov, to je predsa normálne. Do dôchodku sa ide v 65??a teraz mám ešte len 22, no rozhodne sa nemienim spoliehať na kohokoľvek. Skôr rátam s tým, že už možno žiadne dôchodky nebudú.

Je nezodpovedné nesnažiť sa myslieť dopredu aj keby nám teraz padali do huby pečené holuby. Človek prežije aj s minimom peňazí ak naozaj musí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
GS RIDER napsal:
oni žili trochu v jiné době. v době, kdy dostávali takové důchody, které jim v pohodě stačily na stáří. nájemné ve státním bytě nebylo pro jednoho člověka likvidační a léky a jídlo stály jiné peníze. ono se to pěkně machruje v mladém věku... neřeším, jestli ten systém byl dobrý nebo špatný, jen jim nikdo neřekl, že to na stáří bude diametrálně jinak.


Argument roka. Mne tiež nikto nepovie čo bude o 40 rokov, to je predsa normálne. Do dôchodku sa ide v 65??a teraz mám ešte len 22, no rozhodne sa nemienim spoliehať na kohokoľvek. Skôr rátam s tým, že už možno žiadne dôchodky nebudú.

Je nezodpovedné nesnažiť sa myslieť dopredu aj keby nám teraz padali do huby pečené holuby. Človek prežije aj s minimom peňazí ak naozaj musí.


Je fajn, že jsi zodpovědný a myslíš dopředu, ale ve 22 letech nemůžeš posoudit, jaká byla doba a společnost za komančů. Mně je 2x víc než tobě, tu dobu jsem zažil a vím, že tehdy se přemýšlelo úplně jinak. Někdo byl zodpovědný, někdo ne, ale společenský systém a uvažování lidí bylo úplně jiný. Nechci se zastávat lemplů a lenochů, ale v globálu si myslím, že dnešní systém si s dnešními důchodci pěkně vytírá prdel. Viděl jsem to na svých rodičích, na rodičích mojí ženy a i jinde.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
GS RIDER napsal:
oni žili trochu v jiné době. v době, kdy dostávali takové důchody, které jim v pohodě stačily na stáří. nájemné ve státním bytě nebylo pro jednoho člověka likvidační a léky a jídlo stály jiné peníze. ono se to pěkně machruje v mladém věku... neřeším, jestli ten systém byl dobrý nebo špatný, jen jim nikdo neřekl, že to na stáří bude diametrálně jinak.


Argument roka. Mne tiež nikto nepovie čo bude o 40 rokov, to je predsa normálne. Do dôchodku sa ide v 65??a teraz mám ešte len 22, no rozhodne sa nemienim spoliehať na kohokoľvek. Skôr rátam s tým, že už možno žiadne dôchodky nebudú.

Je nezodpovedné nesnažiť sa myslieť dopredu aj keby nám teraz padali do huby pečené holuby. Človek prežije aj s minimom peňazí ak naozaj musí.


Asi proto, že tě už víceméně všichni připravujou na to, že "dochodky nebudou". Zatímco jim všichni říkali, že budou a že vystačí.
To je jako když tě ve škole učili ruštinu a na stáří po tobě všichni chtěli angličtinu...
Ale je ti těžké to vysvětlit, když jsi to nezažil:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Pracoval jsem v továrně, kde ty lidi dělali za deset. Hrubého, bez bonusů a benefitů. Asi před sedmi lety. Asi polovina z nich kouřila. Když jsem kecal s těmi schopnějšími z nich, proč se nedají se známými dohromady a nejezdí pracovat do Prahy, odpověď byla, že by to zabralo moc času.
Mě skutečně nejde o to říct "jsou to debilové". K tomu se stačí podívat do zrcadla a zeptat se, Mirror, mirror on the wall, who's the fairest of them all?". Eh, pardon, a zeptat se "proč máš pupek?" Odpověď je jednoduchá, krom špatné genetiky nemám disciplínu v jídle. Já jen říkám, že příležitost byla u většiny lidí. Nesoudím, neboť bych si nejdříve musel vyndat břevno ze svého oka


Spousta lidi jezdit nikam jinam dost dobre nemohla, bud na to nemela kvalifikaci nebo by to diky doprave vyslo skoro nastejno Pripadne nemohli kvuli rodicum, zene, detem atd.

Koureni je jasny. Za to si muzou sami.

Dalsi takovy pripad jsou treba zensky s detma. Musej se motat kolem deti, delaji casto za temer minimalni mzdu. Volneho casu minumum. Spousta se jich protlouka jen s velkejma problemema. Ono to neni tak jednoduchy, jak se to zda z tve pozice. Pro tebe bylo ocividne snazsi zvednout kotvy a posunout se jinam.

Tehdy nebyly moznosti jako dnes. Lidi neverili tomu, ze se to muze takhle zlomit a podle toho se chovali. V podstate nebyla ani zadna extra motivace se nejak vic vzdelavat a uz vubec ne co se jazyku tyce (do ciziny se clovek stejne prakticky nemel sanci dostat a rustinu lidi nesnaseli kvuli 68). Bylo to fakt hodne jiny a vetsina dnesnich duchodcu na takovejhle zlom nebyla pripravena, cemuz se nedivim. Pro dnesni mlade je tohle tezko pochopitelne, museli by to zazit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:

Hele, to o tom, ze kazdy se mohl zabezpecit mi prijde dost naivni, ale vzhledem k veku se to asi da pochopit. Obzvlast duchodci se proste zabezpecit nestihli. Asi nepamatujes cistky v podnicich po revoluci, kdy se propoustel treba skoro kazdy druhy zamestnanec. Byl problem vubec nejake misto sehnat. Spousta lidi delala (a jeste dela) za platy, z kterych se nasetrit nic nedalo a zdaleka nemela takove moznosti, jako mas ted ty (znalost jazyku, vzdelani, zivotni uroven). Jsou zivotni situace, ktere te dokazou srazit tak hluboko, ze se z toho sam dostanes opravdu hodne tezko.

Zase lidé co žili v komunismu byli válečné nebo poválečné děti, takže uměli vyjít s velmi málem.
Moje babička a děda byli obyčejná dělnická třída, bydleli ve starém domku po dědových rodičích. Je pravda že života si moc neužívali v dnešním slova smyslu - moc necestovali, nekouřili, nepopíjeli apod. Ale před důchodem i v důchodu v pohodě dokázali naspořit, děda si i koupil nové auto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
drlift_ napsal:

Hele, to o tom, ze kazdy se mohl zabezpecit mi prijde dost naivni, ale vzhledem k veku se to asi da pochopit. Obzvlast duchodci se proste zabezpecit nestihli. Asi nepamatujes cistky v podnicich po revoluci, kdy se propoustel treba skoro kazdy druhy zamestnanec. Byl problem vubec nejake misto sehnat. Spousta lidi delala (a jeste dela) za platy, z kterych se nasetrit nic nedalo a zdaleka nemela takove moznosti, jako mas ted ty (znalost jazyku, vzdelani, zivotni uroven). Jsou zivotni situace, ktere te dokazou srazit tak hluboko, ze se z toho sam dostanes opravdu hodne tezko.

Zase lidé co žili v komunismu byli válečné nebo poválečné děti, takže uměli vyjít s velmi málem.
Moje babička a děda byli obyčejná dělnická třída, bydleli ve starém domku po dědových rodičích. Je pravda že života si moc neužívali v dnešním slova smyslu - moc necestovali, nekouřili, nepopíjeli apod. Ale před důchodem i v důchodu v pohodě dokázali naspořit, děda si i koupil nové auto.


Jakýpak asi měli nájem v tom domku? takový jako důchodci v Praze?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
PAVUK napsal:
Spazik napsal:
Roper napsal:
Chápu, že čeští senioři, kteří srali na to aby se sami zajistili v produktivním životě a spoléhali se na stát přežívají za almužnu...

Fixed.

A jak si predstavujes to zajisteni, genie?

Šetření, génie?
Každý se může zajistit na stáří. Rozdíl je jen v tom, že někteří musí vynaložit více úsilí a více si odříci. Pardon, druhý rozdíl. Hodně lidí se na to vysere. A pak buď uznají, že upřednostnili utrácení (což není špatná volba) a nebo skučí, že nejsou důchody.
Když si třeba vezmu, že by si ty chudáci prachy, co prokouří, odložili do krabičky, měli by v důchodu garsonku na pronájem.

Mas predstavu kolik tak lidi dostavaji mesicne mzdu? Pro ilustraci, rozdeleni podle kraju. Pocitejme treba 28 hrube, plat zdravotni sestry. Kolik si ji, myslis, zustane usetrene z cca 20 cisteho? Kdyz bydli treba v Praze? Jak musi bydlet aby si neco usetrila? Kolik si myslis, ze ji z tech penez po 40 letech zustane? S rostouci inflaci kazdy rok? Ty to vis co bude za 40 let? Hovno vis. Ty genie. Chces mi rict, ze ti vsichni co v produktivnim veku nezrali jak protrzeni a nekourili a jsou ted v duchodu (predce od doby socializmu uplynulo uz temer 30 let) maji ted garsonku na pronajem? Kolem Tebe to tak je? A nelzes? Ty genie! Treba spousta tech lidi ma vlastne bydleni jenom proto, ze tehdy temer vsichni bydleli v najemnich bytech a dostali moznost si to bydleni odkoupit za mnohem nizsi cenu nez se da bydleni koupit dnes.
To je marny s Tebou.
_________________
zami.crash: "na e-shopu je tolik sportovní výživy a vy mi sem napíšete at žeru.. to sem fakt nevěděl"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PAVUK


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
drlift_ napsal:

Hele, to o tom, ze kazdy se mohl zabezpecit mi prijde dost naivni, ale vzhledem k veku se to asi da pochopit. Obzvlast duchodci se proste zabezpecit nestihli. Asi nepamatujes cistky v podnicich po revoluci, kdy se propoustel treba skoro kazdy druhy zamestnanec. Byl problem vubec nejake misto sehnat. Spousta lidi delala (a jeste dela) za platy, z kterych se nasetrit nic nedalo a zdaleka nemela takove moznosti, jako mas ted ty (znalost jazyku, vzdelani, zivotni uroven). Jsou zivotni situace, ktere te dokazou srazit tak hluboko, ze se z toho sam dostanes opravdu hodne tezko.

Zase lidé co žili v komunismu byli válečné nebo poválečné děti, takže uměli vyjít s velmi málem.
Moje babička a děda byli obyčejná dělnická třída, bydleli ve starém domku po dědových rodičích. Je pravda že života si moc neužívali v dnešním slova smyslu - moc necestovali, nekouřili, nepopíjeli apod. Ale před důchodem i v důchodu v pohodě dokázali naspořit, děda si i koupil nové auto.

Tak za prve, komunizmus tady nikdy nebyl, takze v nem nemohli lidi zit. Socializmus oficialne trval do roku 1989. Jake povalecne deti? Lidem narozenym v roku 1960 bylo v temer 30 roku kdyz socializmus skoncil. To jsou lidi, kteri kdyz neumreli budou brzy v duchodu. Kolik si myslis, ze meli moznosti ve 30 po pade socializmu prilezitosti aby se dostali na takovou zivotni uroven, ktera by jim umoznila nasetrit si penize na duchod a zit pri tom zivot, ktery neni jen odrikani? Tvoje predstava uzivani zivota je cestovani, koureni a popijeni? A od Tebe mam cist moudra o tom jak neni problem si usetrit penize kdyz clovek bydli v dome ktery zdedil aby si v duchodu mohl koupit nove auto? Ze ja se tady vubec rozpisuji ...
_________________
zami.crash: "na e-shopu je tolik sportovní výživy a vy mi sem napíšete at žeru.. to sem fakt nevěděl"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mablung


PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PAVUK napsal:

Mas predstavu kolik tak lidi dostavaji mesicne mzdu? Pro ilustraci, rozdeleni podle kraju. Pocitejme treba 28 hrube, plat zdravotni sestry. Kolik si ji, myslis, zustane usetrene z cca 20 cisteho? Kdyz bydli treba v Praze? Jak musi bydlet aby si neco usetrila? Kolik si myslis, ze ji z tech penez po 40 letech zustane? S rostouci inflaci kazdy rok? Ty to vis co bude za 40 let? Hovno vis. Ty genie. Chces mi rict, ze ti vsichni co v produktivnim veku nezrali jak protrzeni a nekourili a jsou ted v duchodu (predce od doby socializmu uplynulo uz temer 30 let) maji ted garsonku na pronajem? Kolem Tebe to tak je? A nelzes? Ty genie! Treba spousta tech lidi ma vlastne bydleni jenom proto, ze tehdy temer vsichni bydleli v najemnich bytech a dostali moznost si to bydleni odkoupit za mnohem nizsi cenu nez se da bydleni koupit dnes.
To je marny s Tebou.

Chudinko. Proč s námi vůbec marníš svůj drahocený čas?
V mojí sociální bublině si všichni žijí dobře, díky za optání.

Jestli jsi si nevšiml, ostatní lidé tady nemají periodu, tudíž neřeší jestli mohou lidé ušetřit, ale proč neušetří. Což už je jiná otázka. Kterou ty řešit nebudeš, neboť podle tebe je svět na všechny ošklivý. Dal jsem si dokonce i práci spočítat ti výnos dlouhodobé investice (abys pochopil vztah mezi investicí a inflací). Smáznul jsem to, protože by to bylo zbytečné vysvětlování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 4:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby člověk celej život nekouřil, nepil alkohol a nekupoval si žádný blbiny, neutrácel za cestování, zážitky... tak by ze života sice nic neměl, ale v důchodu by si mohl dopřát :) ..... já nevím jak vy, na důchod si sice spořím, momentálně 500/měsíc, ale abych se kvůli tomu omezoval, v dnešním světě, kdy člověk neví co s ním bude za rok, to bych musel bejt "svědomitější než papež" .... proto mi tu mletí o tom, že si dnešní důchodci měli celej život šetřit na důchod přijde absolutně mimo :)

Každej, kdo tohle říká, by si měl sáhnout do svědomí, jak moc šetří on a jaký má dnes možnosti - dřív asi nebylo moc možností investovat... nakupovat zlato...stříbro.... v době, kdy měl každej kde bydlet se asi ani moc nepočítalo, že by v důchdu někomu mohl přes půl důchodu sežrat podnájem .... toť můj názor :)

A s pavukem celkem souhlasím :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Radsi si penize uziju ted, kdyz jsem relativne mladej... nez si v duchodu kupovat sportovni auta a vypadat riadne trapne...
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PAVUK napsal:

Tak za prve, komunizmus tady nikdy nebyl, takze v nem nemohli lidi zit. Socializmus oficialne trval do roku 1989. Jake povalecne deti? Lidem narozenym v roku 1960 bylo v temer 30 roku kdyz socializmus skoncil. To jsou lidi, kteri kdyz neumreli budou brzy v duchodu. Kolik si myslis, ze meli moznosti ve 30 po pade socializmu prilezitosti aby se dostali na takovou zivotni uroven, ktera by jim umoznila nasetrit si penize na duchod a zit pri tom zivot, ktery neni jen odrikani? Tvoje predstava uzivani zivota je cestovani, koureni a popijeni? A od Tebe mam cist moudra o tom jak neni problem si usetrit penize kdyz clovek bydli v dome ktery zdedil aby si v duchodu mohl koupit nove auto? Ze ja se tady vubec rozpisuji ...

Lidé narození okolo roku 1960 ještě nejsou v penzi a měli na zajištění 30 let po revoluci.
Zařidit si aspoň vlastí bydlení skutečně není/nebylo zase tak složité, pokud není člověk naprostý blbec. Nikdo nemusí bydlet v centru Prahy nebo dalších drahých lokalitách, pokud nevydělává mnoho peněz. Většina nájemníků měla možnost si nájemní nebo družstevní byt docela levně odkoupit, případně jsou dál v družsvu se splaceným podílem.

Argumentovat nájmem v Praze je nesmysl, pokud je skutečně nekdo tak blbej, že bydlel celý život v Praze v regulovaném nájmu a čekal že ze státního důchodu bude moci nadále, je velmi jednoduché se odstěhovat někam na vesnici a platit nájem 2 tisíce. Ale takových lidí nebude zas tak moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Radsi si penize uziju ted, kdyz jsem relativne mladej... nez si v duchodu kupovat sportovni auta a vypadat riadne trapne...

Mám stejný názor, ale myslím že min. vlastní bydlení je třeba mít. Protože nájem je to nejhorší co tě v penzi může potkat, jinak nutné životní náklady jsou max. pár tisíc/měs. (jídlo+energie).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:


Argumentovat nájmem v Praze je nesmysl, pokud je skutečně nekdo tak blbej, že bydlel celý život v Praze v regulovaném nájmu a čekal že ze státního důchodu bude moci nadále, je velmi jednoduché se odstěhovat někam na vesnici a platit nájem 2 tisíce . Ale takových lidí nebude zas tak moc.


Bych ten nájem docela chtěl vidět:-) ... jako pár takových děr bude, ale tam se zase nedá udělat nic moc jiného, než chcípnout:-).

Jinak to řešíte hezky, ale lehce pomíjíte fakt, že většina lidí neměla křišťálovou kouli a prd věděla, co a jak bude. A jestli si někdo myslí, že vidí do toho, jak to tady bude vypadat za 20 - 30 let, tak nevím, zda mu mám závidět nebo jej litovat.

Taky je dobré si uvědomit, že když ve společnosti dojde k opravdu zásadní a revoluční změně oproti stavu, který v ní pár generací existoval, tak na to vždy opravdu hodně lidí dojede, protože prostě nejsou schopni správně odhadnout budoucí vývoj, popřípadě se mu přizpůsobit. Ne že nechtějí. Prostě na to nemají ... já bych taky chtěl být úžasný skvělý a kreativní architekt a .. a hovno:-))).
A škoda, že si ti co se vším počítají a zodpovědně škudlí:-) nemohou prožít třeba takový rok 53 :-))). A jestli tu někdo hodlá napsat, že to se už víckrát stát nemůže ... tak ať se jde radši projít.

Možná by to chtělo trochu pokory a třeba i empatie ... a ne dělat ramena, jak je někdo blbej a já na jeho místě budu hvězda.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1178, 1179, 1180 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: