Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 404, 405, 406 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: pá září 15, 2017 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm .... to je fajn, že ti pár blbů rozbije sklo u auta, polepí auto nějakýma hovadinama a sebere mobil, a policajti to rozhodně nevyřeší. Já myslel, že od toho tu jsou.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Hmmm .... to je fajn, že ti pár blbů rozbije sklo u auta, polepí auto nějakýma hovadinama a sebere mobil, a policajti to rozhodně nevyřeší. Já myslel, že od toho tu jsou.

Neviděl jsem to, myslím obecně spor taxi vs. uber.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to samozřejmě, ale tady ten spor dostává podobu která už je za hranicí práva a postoj PČR se mi v této situaci jeví jako poměrně nešťastný a bezradný. Což nutně vede k tomu, že její autorita jde dále do nikam, podpora ze strany veřejnosti i v jiných případech klesá a tak dále ...


Ale ať se na tomhle zbytečně nezacyklíme .... https://vary.idnes.cz/rozhovor-vlastimil-argman-reditel-porcelanka-thun-f8w-/vary-zpravy.aspx?c=A170912_351334_vary-zpravy_ba .... by mne zajímalo, zda si dělá srandu nebo to fakt myslí vážně.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes mě po dlouhé době naštvala politická situace a to konkrétně ve Špenělsku, resp. Katalánsku. Mám tam přátele a roky mi povídají o tamní situaci, která dnes graduje pokusem o referendu o nezávislost Katalánska. Zásah místní policie je ale něco nad čím zůstávám žasnout. Ačkoliv s přáteli z Barcelony nesdílím jejich nadšení pro odtržení Katalánska (ti lidé ani nemluví španělsky a mají ke španělům tak blízko jako my k polákům nebo spíš estoncům), tak po dnešních zprávách z BBC si říkám, že bych jim to přál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jen tak dál .... ať je vidět, jak nám ta svoboda a demokracie v EU kvete a sílí:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw, koho budete volit, pakliže přijdete k urnám a nebudete mít zrovna třeba chuť na koblihu? Mně pořád známej (střední věk) říká, ať volím KSČM. Avšak jsem už na 99,9% rozhodnutej, koho volit. Byť je to nepravděpodobný, tak možná vyjde můj hlas vniveč, a možná přijde/vyhraje i kouzelník. Jak jste na tom?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KSČM ... škoda že neexistuje stroj času ... někteří by ten výlet evidentně potřebovali jak sůl.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie som Čech, takže voliť nebudem Ale rád sledujem politiku, je to moje hobby dá sa povedať. Najrozumnejšia z toho biedneho panoptika strán je podľa mňa Strana svobodných občanu. Aj keď tých obligátnych 5% vo voľbách podľa mňa nedosiahnu.

Ksčm je úlet ale od skompromitovaného Babiša podľa mňa pritiahnu nejaké % voličov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piráty.
Dokonce mi s nima volební kalkulačka dala třetí nejvyšší shodu (po zelených a socanech)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Směšný bylo, jak ČT přerušila dny NATO kampaní komunistů, přičemž Filip a spol. zrovna vypouštěli balónky a čumeli na to jak na zjevení. :D Tam ta škála drog bude pestrá, byť na Bartoše z Pirátů ještě nemají.

Nevím, jak moc sledujete Otázky Václava Moravce, ale když před týdnem byla debata mj. o Trump × KLDR × Rusko × vojenský manévry/cvičení, jejíž aktéři byli Stropnický /ANO/ a Černý /KSČM/, tak mi rovněž připadalo, že Stropnický diskutuje s ruským velvyslancem, protože ani Ň nevytkl Černý Rusku. Je to sice z historického hlediska svým způsobem logický, ale že bude až tolik podlézat Rusku, bych nikdy neřekl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Piráty.
Dokonce mi s nima volební kalkulačka dala třetí nejvyšší shodu (po zelených a socanech)


Nebude ten hlasovací lístek lepší vyhodit? Nebo použít jako toaleťák/kapesník? Mně Piráti připadají de facto stejně absurdní jako Realisti, jen s tím rozdílem, že oni akorát poukazují na chyby a skandály minulejch vlád a lidem na zastávkách cpou jejich sepsaný vize před držky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:


Nebude ten hlasovací lístek lepší vyhodit? Nebo použít jako toaleťák/kapesník? Mně Piráti připadají de facto stejně absurdní jako Realisti, jen s tím rozdílem, že oni akorát poukazují na chyby a skandály minulejch vlád a lidem na zastávkách cpou jejich sepsaný vize před držky.


Nebude ... šance na 5% je velmi slušná, a i kdyby ne, tak jim člověk aspoň přispěje do kasičky, protože 3% dají jistě. A min v pražském zastupitelstvu fungují docela slušně.
Poukazovat na chyby je teď chyba:-)? To je nějaký nový trend ... čo bolo, to bolo, volte ma?

A než si dělat z někoho prdel pro jeho preference/volbu, tak by to chtělo dát do placu nějakou jasně a výrazně lepší kartu .... a to se ukaž.

BTW ... volit je asi nebudu, ale rozhodně je to jedna z těch lepší možností.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně přijde dětinský mít na chybách „těch ostatních“ z 90% postavenou kampaň a ještě si to načmárat na autobus. Ti, co se o politiku alespoň trochu zajímají a nemají IQ bonoba po lobotomii, vědí, co tady ČSSD a v minulosti ODS předvedli, takže je volit nebudou.

Btw, zajímal by mě důvod toho, proč jde někdo volit Fialu, či nedejbože Kalouska. Jeden král demagogie, druhej nestojí za slovo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pirati jsou jen komuniste prevleceni do moderniho liberalniho havu a co se SSO tyce, ti jsou v kontaktu s realitou stejne jako ja s Rogerem Federrerem
Jinymi slovy, byl bych rad, kdyby mi dorucili volebni listky na mekkem papiru co se netrha ve spatny moment
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V samotném principu tohohle jakkoliv nedokonalého systému, plní i ten lístek pro takové (z mého úhlu podlehu) psychopaty jako pro Okamuru nebo Realisty svoji opodstatněnou roli. Takže ne, nebude ho lepší vyhodit.

Na chyby předchozích poukazuje každý, v politice je to stejně jako v životě - běžný standart.

Hlas pirátům dávám poprvé až tyto volby. A to především kvůli jejich kvalitní práci v "nižší politice", na úrovni zastupitelstev apod. Ukázali mi, že jsou schopni rozvoje za současného zachování (a implementace) jejich koncepce; názorově se snima jak v zásadních tak ve vedlejších otázkach takměř shoduju; zatím jsou nepošpinění politikou vedenou polistopadovýma kreaturama, což je fajn.

citace:
Mně přijde dětinský mít na chybách „těch ostatních“ z 90% postavenou kampaň a ještě si to načmárat na autobus.

Dávat do nějakého přímého vztahu stranu a její kampaň je irelevantní, protože kampaně nereflektujou z koncepce strany fakticky nic. Je to jenom marketing založený na jednoduchých a vágních prohlášeních a nástrojích s cílem oslovit právě tu méně inteligentní až debilní část populace. Toť vše. O jejich buse se dost mluví, navíc ne v nijak zvlášť negativních konotacích, takže jim jejich marketing celkem funguje.

citace:
Pirati jsou jen komuniste prevleceni do moderniho liberalniho havu

Už dost ohraná rádobychytrá fráze, aplikovaná internetovýma dikutérama na každou druhou stranu, což dost nabourává její smysl (ať je teda jakýkoliv). Opravdu, má to nějaký solidní podklad?

Jestli je něco dětinské, tak dozajista diskuse vydávající se směrem: proč tihle a tihle ne, popřípadě kde padají hlášky ODS odpad, Kalousek odpad, socani odpad... Hlavně teda pokud to jsou jenom prázdné výstřely do tmy, které nejsou nějak jasně okecané "proč" to je tak a tak.
To je potom jak hádka 12letých blbečků o tom jestli je lepší metal nebo hip-hop. Koho budu volit a proč je myslím trochu produktivnější směr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 404, 405, 406 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: