Prostitucia na Ronnie.cz



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prostitucia na Ronnie.cz  Úvodní stránka -> Ostatní -> Prostitucia na Ronnie.cz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trubens


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 11:26 am    Předmět: Prostitucia na Ronnie.cz Odpovědět s citátem

Ronnie, vysvetli mi jedno... Moje kontroverzne (NO PRAVDIVE) prispevky si "zadusil" zmazanim mojho ineho nicku (s nickom TRUBENS nemam moznost prispievat na mainweb).
Je vsak divne, ze ti nevadi prostitucia v sekcii "zoznamka", ktora sa tyka mozno kazdeho stvrteho (prac0vne ponuky do fitiek nepocitam - to nie je zoznamka) inzeratu v zoznamke...
Ci s "nadejnymi kulturistami" alebo starymi chlipnikmi (co si nevedia vybavit nebu s muzom zadarmo) sucitis ?
Nezda sa ti to pokrytecke ?
Alebo to mam chapat tak, ze si mozno privrzencom (z pohladu pozorovatela - ze vies ze to tak byva) myslienky "Kulturistika a eroticke sluzby idu niekedy ruka v ruke" ? ...
Vrha to dost otrasny tien na kulturistiku, ktora je sama o sebe uz dost kontroverznym sportom...
A samozrejme ako som predpokladal - som prvy, kto taku temu nacal. HOCI, urcite zdaleka nie som prvy, koho pohorsilo co sa na tejto stranke objavuje...
Ci to vyriesis tak, ze zmazes tuto moju temu, a akoze "nic sa nestalo" ? Som zvedavy...

Nemam nic proti prostitucii (ak do toho nie su nuteni ludia nejakou inou osobou), hoci sa mi prieci, nezakazal by som ju. Ale co hlada tu na stranke Ronnie.cz ?? ... Alebo to hovori o tom, aki ludia tu chodia a co su kulturisti a ich obdivovatelia zac ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podívám se na to a je-li to v rozporu s pravidly inzerce, zákony nebo obecně mým pohledem na svět (což z toho, co píšeš, nejspíš jedno z toho může být), zmíněné inzeráty zmizí a už se objevovat nebudou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Trubens


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže:

- když jsem více pročetl řadu neschválených inzerátů, naučil jsem se pár nových slov ,

- nicméně cokoliv co je stylu "tělo za peníze" by už nemělo projít, plus pár už schválených tohoto typu zmizelo (ne moc zpětně, jen z posledních dvou tří desítek),

- a dál by měly být podobné inzeráty zamítány (ono to vyplývá z pravidel inzercí, které ale nebyly úplně dodržovány - ale bylo to tam),

- časem se ještě upraví zacházení s obecně lechtivějšími inzeráty, aby se zobrazovaly jen čtenářům, kteří je vidět chtějí, ale ne defaultně na titulce apod.,

- a přibude i tlačítko "nahlásit nevhodný inzerát", abychom lépe vnímali obecnou (ne)přijatelnost některých typů inzerátů,

- a - to s tím nesouvisí, ale je to celkově v plánu - celkově se změní viditelnost inzerátů, kdy bude na titulce webu věnován větší prostor nabídkám práce, protože je to čím dál více využívané, jak z pohledu firem tak z pohledu zájemců, tak tomu vyjdeme ještě více vstříc.

Jinak děkuji za podnět, úpravu přístupu to chtělo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Diana


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čím se teď, já nešťastná, budu bavit? Když mi tyto velice pikantní inzeráty zrušíte?


Štěpánko pomóc Sebrali mi hračky
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diana napsal:
Čím se teď, já nešťastná, budu živit ? Když mi tyto velice pikantní inzeráty zrušíte?


Haha četl jsem to takhle napoprvé..

Jinak osobně jsem ani pomalu nevěděl, že tu taková sekce na mainwebu je, resp. jsem v ní asi 2 roky nebyl...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamrád se ptá pro dalšího kamaráda jestli někde není, jak ty inzeráty vypadaly, ideálně s fotografiemi?


Naposledy upravil MidnightRunner1 dne čt září 21, 2017 2:41 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě se můžeš... tedy samozřejmě tvůj kamarád se může podívat
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono čuňačiny tam (tu a tam) zůstanou (byť třeba nebudou vidět na titulce), jen zmizí čuňačiny za peníze, takže buď v klidu, zábava ke čtení bude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prostitucia na Ronnie.cz
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: