vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22. září 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, makáme na tom

MOBILITA 10 minut

Hacken dřepy: (HS stroj)
6x 80 kg
6x 120 kg
6x 160 kg, 1. pracovní, je to těžký... tak přihodíme, ať se někam hneme
6x 180 kg
6x 180 kg
6x 180 kg
6x 180 kg
6x 180 kg, 6. pracovní
zkusil jsem 180 a radši už jsem na ní zůstal, síla jde nahoru pomalu, na přihazování času dost :) Magumi je nezničitelný... když jsem dorazil, tak už měl odvzpíráno, za celý týden toho měl hromadu, každý den několik hodin tréninku... tvářil se, že už si dá jenom něco lehčího... ale odjel to se mnou komplet a ještě tím svým vzpěračským stylem, nechápu, kde v sobě bral sílu... mám podezření, že se mu jenom prostě nechtěly sundávat kotouče, když už tam byly naložené :D

Military press: (poslední opáčko podržené nahoře 15 sec)
6x 20 kg
6x 40 kg
6x 60 kg, 1. pracovní, na zápěstí bandáže a bylo to poznat, příjemné
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg
6x 60 kg, 6. pracovní
dobrý, dnes plných 6x6, asi by bylo dobré příště 65 a začít na čtyřkách. v šesté pracovní, šesté opáčko jsem nerovnoměrně dotlačil a hned jsem cítil natažené zádo, takže jsem to nahoře podržel jenom chvíli a pak raději odložil. v tomhle jsou tlaky zrádné, když už je člověk unavený. naštěstí s tím šlo tahat, klep, klep.

citace:
říkám Magumimu... proč nejedeme 5x5 jako ostatní?
načež Magumi odtušil... protože 6x6 je víc.
a na tohle už jsem nic říct nedovedl :D


Mrtvý tah:
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 130 kg, nadhmat
5x 160 kg, 1. pracovní, opasek + hookgrip + magnézko, je to těžké, dnes na to nemám morál... přihodíme
5x 180 kg, 2. pracovní, stále hookgrip, magnézko drží, doposud bylo maxko tímhle úchopem 3x
2x 200 kg, 3. pracovní, furt hookgrip, druhé jsem vydřel, ale spokojenost, doposud tímhle úchopem pouze 1x
na nějakých 5-6 těžkých sérií vůbec nebyl morál, tak krom toho, že bychom se na to vybodli - Magumi už by asi neprotestoval proti ničemu - bylo dalším řešením přihodit :) pětka na 180 překvapila - jednak, že na to byla síla a jednak, že jsem to udržel zámkem :) další sérii už bych opět nedal, takže jsem znovu přihodil. Folha už tahá osmičky s 270 v sériích, takže potenciál tenhle úchop má ;) Magumi neměl sílu sundávat kotouče ani tentokrát, takže zakončil parádní desítkou se 180 :)

Trénink: 1:20

Váhovka: 93.6 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To sis měl napsat hezky červeně, že 2x200 na hookgrip je PR, ne to takhle schovat do řádku. :) Děkuju, že jsi mě dneska vyhecoval, sám bych to byl nedal ani náhodou.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný ty tahy zámkem
já mám pořád problém s bolestí palců, asi jsem slečinka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
pěkný ty tahy zámkem
já mám pořád problém s bolestí palců, asi jsem slečinka


to snad bolí každýho... ale když tím borci, lidi, udrží 300+ (vím, i mnohem víc), tak to musí jít natrénovat ;) já jsem teď díky magnézku narazil na limit v síle... asi bych tu osu ještě udržel, ale už tu činku nezvednu :D jsem zvědavý, co se bude zlepšovat líp... jestli síla nebo úchop ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super vykon! Este sa len zahrievate a uz tam je osobak, to vyzera ako zaujimava jesen
Vyzera to, ze tu chorobu zo stredy si uspesne vydrepoval z tela.
Inac mate teraz v plane nejaku dalsiu sialenost z dielne MiB? Ospravedlnujem sa ak to uz niekde bolo spominane, nepamatam si a nechce sa mi scrollovat viac ako jednu stranu dozadu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bolgi napsal:
Super vykon! Este sa len zahrievate a uz tam je osobak, to vyzera ako zaujimava jesen
Vyzera to, ze tu chorobu zo stredy si uspesne vydrepoval z tela.
Inac mate teraz v plane nejaku dalsiu sialenost z dielne MiB? Ospravedlnujem sa ak to uz niekde bolo spominane, nepamatam si a nechce sa mi scrollovat viac ako jednu stranu dozadu


neskroluj... dáváme si teď do konce roku "pohov"... teda aspoň do doby, než se zotavíme :D Magumi teď dává šílené objemy na vzpěračský drill, takže se divím, že se mnou pak ještě cvičí, no a já se chci po těch prázdninách zase dostat do formy, když jsem to kvůli různým otravným zdravotním problémům nechal padnout.

to víš, že by mě lákalo s váma vyrazit na Tour de MiB II, ale ten objem teď nemám natrénovaný a taky bych to nechtěl, třeba kvůli nedoléčeným zdravotním problémům, po pár týdnech zabalit, takže to asi necháme na pozdějš, třeba po novém roce.

jako osobák si ty tahy nepíšu... to bych musel klasikou zatáhnout aspoň 5x 200 :) jen mě potěšilo, že se zlepšuje ten hook-grip.

choroba ze středy číhá v záloze, jsem už poslední v rodině, koho to ještě nesejmulo, což je mi podezřelé a vzhledem k tomu, že je podzim/jeseň, tak čekám, jestli mě tohle kolo mine ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 25, 2017 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25. září 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák

MOBILITA 10 minut

Dřepy: (high bar, atg, stopka 1 sec)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
6x 140 kg, 1. pracovní, opasek
6x 140 kg
6x 140 kg
6x 140 kg, 4. pracovní
Magumi říká, že těch pracovních potřebujeme více, jenže jak teď chodím do fitka později, tak je míň času a to bych stihnul akorát první cvik. tak jsem si vybral schema 6x4, 5x5, 4x6 a přidat váhu, což je program na dva týdny a dá se s tím vydržet dlouho.

Klokov press: (tlak za hlavou, široký úchop, palce za prstýnky)
6x 20 kg
6x 40 kg
6x 50 kg, 1. pracovní
6x 50 kg
5x 50 kg
6x 50 kg, 4. pracovní
první je těžké, pak už to šlo, i s pokládáním, akorát ve třetí sérii zaváhání a levá slabší ruka už nemohla.

Rumunské tahy:
6x 60 kg
6x 80 kg
6x 100 kg
6x 120 kg, 1. pracovní, trhačky
6x 120 kg
6x 120 kg
6x 120 kg, 4. pracovní
lepší než minule, ono s trhačkama je to jednodušší.

Trénink: 0:55

Váhovka: 93.9 kg, pásek pouze 4. dírka, takže jsem přibral kde nepotřebuji :/

dnes jsem všechny cviky synchronizoval na 4x6, ve středu si takto ještě dám B-trénink, pátek je volno a od příštího týdne už by to chtělo nějaký program. Magumi si dává deload a zkouší zregenerovat ten šílený čas na place za poslední tři týdny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po září 25, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes ma čaká rovnaká drepovačka, len ja tom mám už ako silovku, zatiaľčo ty si to dávaš len tak z dlhej chvíle mimo program
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 25, 2017 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dnes ma čaká rovnaká drepovačka, len ja tom mám už ako silovku, zatiaľčo ty si to dávaš len tak z dlhej chvíle mimo program


tak to už se těším na zápis a komentář, jak je to lehké a za půl hodiny že nemáš co dělat, a jak to těch několik týdnů vydržíš :D

a na Mikuláše nové osobáčky ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27. září 2017, středa

...už jsem chtěl psát pátek, což dnes fakticky mám

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, World Class Václavák, konec zahřívání ;)

ráno jsem musel být v práci a na trénink by bylo málo času, tak jsem přesunul na poledne.

MOBILITA 15 minut

Čelní dřepy:
5x osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg, o hodně těžší než by mělo :/
5x 110 kg, 1. pracovní, opasek
5x 110 kg
5x 110 kg
5x 110 kg, až teď se to podařilo dobře odebrat, konečně
5x 110 kg, 5. pracovní
na to, že jsem to dlouho necvičil, to dost padlo : ( přenos z hackenů negativní. taky jsem nepříjemně cítil záda - asi pondělní rumuny - takže jsem musel nasadit opasek. no byla to smutná podívaná, ale těch 5x5 jsem odjel, spotil se jak kůň a rezerva tak na dvě vydřená opáčka. zařadím to zase do tréninku.

Bench-press:
5x 60 kg
5x 60 kg, bandáže na zápěstí
5x 80 kg
5x 100 kg, 1. pracovní
5x 100 kg
5x 100 kg, radši bez bandáží
5x 100 kg
5x 100 kg, 5. pracovní
na to, že jsem to dlouho necvičil... zápěstí odvyklo, musím zvyknout. síla není. záda limitovala i tady. spocený jak dva koně. zařadím to zase do tréninku.

Trénink: 0:45

Váhovka: 93.7 kg

bylo dobré si zkusit, co jsem zanedbával... motivovalo mě to od pondělka (října) začít pořádně trénovat a nic nezanedbávat. ještě to doladím s Magumim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
no byla to smutná podívaná


Ááále prd. Čo by za to dal hociktorý pubertálny rádobydrsňák u nás vo fitku.

Na staršieho pána slušné
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2017 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2. října 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W1D1

MOBILITA 15 minut

Dřepy: (high bar)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
4x 140 kg
4x 150 kg, 1. pracovní, opasek
4x 160 kg, zkouška jestli to nepůjde výš... zatím ne, bez dynamiky a bez rezervy
4x 150 kg
4x 150 kg
4x 150 kg
4x 150 kg, začínám zařazovat stopky nahoře na rozdýchání
4x 150 kg
4x 150 kg, 8. pracovní
úvodní čtyřky a 6+ pracovních sérií, doufal jsem, že začnu na 160, ale velký oči, musím se k tomu propracovat. pauzy krátké, vydýchat, snížit tepovku a znovu na to.

Military press:
4x 20 kg
4x 40 kg
4x 55 kg
4x 65 kg, 1. pracovní
4x 65 kg
4x 65 kg
4x 65 kg
4x 65 kg
4x 65 kg, 6. pracovní
najisto, ale bez větší rezervy, pauzy krátké.

Trénink: 1:00

Váhovka: 93.2 kg, na pásku 4. dírka, musím shodit na pátou

minulý týden skončilo po-prázdninové a po-dovolenkové zahřívání, čekal jsem, že naberu více síly, ale musím pracovat s tím, co je. nové tréninkové schema jsem nastřelil s ohledem na cíle - návrat k síle u "velkých cviků", a na časové možnosti - ráno max hoďka a půl, což není mnoho.

pondělí - dřepy (6-8) + military/klokov press (4-6)
středa - čelňáky (4-6) + bench-press (6-8) + shyby/přítahy (4)
pátek - tahy (4-6) + cg/incline bench-press (4-6)

v závorce jsou počty pracovních sérií, které budou klesat, zatímco počty opakování 4-5-6 budou stoupat, pak se přihodí váha a znovu, mesocyklus vychází na 3 týdny, dá se s tím vydržet dlouho, zkusím do vánoc a příhoz podle toho, jak poroste síla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. října 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W1D2

MOBILITA 15 minut

Čelní dřepy:
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg, 1. pracovní, opasek
4x 120 kg
2x100 + 4x 120 kg, to byl pocit, když jsem to odebral a jak se mi to zdálo lehké :D
4x 120 kg, 4. pracovní
deprese z minulého týdne zažehnána, šloto a ještě nějakou dobu by podle programu mělo.

Bench-press:
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 110 kg, 1. pracovní
4x 110 kg
4x 110 kg
4x 110 kg,
2 (3)x 110 kg, 5. pracovní, fail, třetí bych ještě dotlačil, jenom to šlo pomalu
6x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg, 8. pracovní
deprese z minulého týdne prohloubena, benč značně padnul, závidím Olejňasovi, kam to teď vypíkoval :)

Shyby: (nadhmat, naširoko)
4x BW, 6. pracovní
4x BW
4x BW
4x BW
4x BW
4x BW, 6. pracovní
bez větší rezervy, na tom taky musím pracovat.

Trénink: 1:10

Váhovka: 92.9 kg, a opasek jsem u čelňáků dostal na 5. dírku, takže lepší nálada ;)

Magumi už měl po svém vzpěračském tréninku, tak mi jenom lehce spároval, aby se protáhnul a hezky to uteklo. není to takový objem, ale zatím tak akorát na ten čas, co mám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2017 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6. října 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W1D3

MOBILITA 15 minut

Mrtvý tah:
4x 60 kg
4x 100 kg
4x 140 kg, nadhmat, magnézko, speed-lift, spokojenost
4x 180 kg, 1. pracovní, opasek + trhačky, RPE 8
4x 180 kg
4x 180 kg
4x 180 kg
4x 180 kg
4x 180 kg, 6. pracovní, RPE 9.5
cítil jsem se dobře, chtělo se mi tahat, testovací 140 lítala jak nic... tak s chutí do toho :) první opáčko - narozdíl od suma - je to nejlehčí a s nejlepší technikou. pak už to pravda těžkne a s přibývajícím počtem sérií obzvlášť, ale trochu jsem natáhnul pauzy a šloto. teď už jenom přidávat opáčka a kila :) opasek si beru záměrně, abych šetřil záda a soustředil se na tah. trhačky ze stejného důvodu - měl jsem dobrou vůli tahat hook-gripem a postupně ho zlepšovat, ale stala se nemilá věc, začly mi rohovatět konečky prstů, ztrácel jsem v nich cit a co je horší - dotyková vrstva na mobilu odmítala na lehký dotek reagovat :/ to mi nestojí za to a budu používat trhačky s tím, že občas zkusím maximálku střídavým s magnézkem a budu věřit, že to udržím. Magumi si dal na pohodu tři série sumem bez opasku, měl už navzpíráno dost :)

CG bench-press: (cca 40 cm)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg, 1. pracovní
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg, 6. pracovní
už první byla těžká, ale jsem rád, že jsem neshodil, opět jsem protáhl pauzy a nakonec to dopadlo :) po tom středečním debaklu, kdy jsem si ověřil, že benč je v háji, se bude hodit i takhle varianta ;) Magumi opět tři pracovní na pohodu a ještě si to zpestřil stopkama :)

Trénink: 1:10

Váhovka: 93.4 kg, opasek na tahy pouze 4. dírka

první týden za náma, tohle schema zatím vyhovuje, není tak stresující a časově stíhám, Magumi si při něm regeneruje a zatím je taky spokojený :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

9. října 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václávák, W2D1

MOBILITA 15 minut

Dřepy: (high bar)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
4x 140 kg
5x 150 kg, 1. pracovní, opasek
5x 150 kg
5x 150 kg
5x 150 kg
5x 150 kg
5x 150 kg
5x 150 kg, 7. pracovní
tak čtyři série se povedly bez stopky nahoře, u zbytku jsem musel jedno až dvě závěrečná opáčka stopnou, srovnat se a rozdýchat. zatím žádný stres, pořád váha, která se mi nelíbí, ale na stošede to ještě není, budu muset vydržet. Magumi si dnes na 120 přidal na objemu a prováděl tam atg-speed-squat :)

Military press:
4x 40 kg
4x 55 kg
5x 65 kg, 1. pracovní
5x 65 kg
5x 65 kg
5x 65 kg
5x 65 kg, 5. pracovní
v závěru jsem prodloužil pauzy, abych to dal, bez rezervy, příště už to bude challenge.

Trénink: 1:05

Váhovka: 94.8 kg, koukám, výživný víkend :) opasek natěsno 4. dírka, takže to odpovídá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: