Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PetkaB


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
a ty vubec yggu cvicis? cvicil si nekdy poradne jen tak pro nic, z dobreho pocitu, ze te to bavi a je to soucast tvyho zivota? ne z donuceni at uz z okoli nebo svyho ega pro zisk svalu, ztraty vahy, vykonum, soutezenim ... jestli ano tak to pochopis, ze si nepotrebujes hledat zadny oduvodneni utek pred necim nebo podobnej blabol.. on to mel stejne jen tu hranici mel posunutou nekde jinde..


Já ho jednou cvičit viděla..a vzhledem k tomu, že ho u nás ve fitku poznal jeden kamarád a tvrdil, že ho kdysi dávno vídal cvičit někde jinde, tak odhaduju, že pořádně párkrát cvičil. I když to tady tak nevypadá a pro většinu lidí z fora je ygg taková fiktivní postava :-)
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt září 21, 2017 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
a ty vubec yggu cvicis? cvicil si nekdy poradne jen tak pro nic, z dobreho pocitu, ze te to bavi a je to soucast tvyho zivota? ne z donuceni at uz z okoli nebo svyho ega pro zisk svalu, ztraty vahy, vykonum, soutezenim ... jestli ano tak to pochopis, ze si nepotrebujes hledat zadny oduvodneni utek pred necim nebo podobnej blabol.. on to mel stejne jen tu hranici mel posunutou nekde jinde..


Ale jo ... taky vobčas:-))) ... ale tady se nebavíme o cvičení, ale o zcela cíleném sebezničením se ... což byl Draperův případ ... já vcelku dobře vím, jak se trénuje pro zdraví, pro to aby člověk vypadal, pro radost, pro nějaký sportovní cíl ... od přeboru kraje až po OH.

Ale Draper trénoval prostě jinak ... ostatně o tom by mohlo vyprávět nejen jeho srdce, ale i klouby a vazy.

Draper je a byl všechno, jenom ne blbej .... a dobře věděl, že jeho styl trénování je v rozporu s tím, co je tělo ochotno snést a vydržet. Přesto do toho šel ... znova a znova. Až Makuška jej zklidnila, jen ho holt měla sbalit dřív:-). Ale zase jí snad o to dýl vydrží!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera jsem absolvoval echo skrz jicen, samotne vysetreni byl opravdu hnus ovsem vysledky byly k prekvapeni vsech, zejmena lekaru, vice nez dobre. Trombus v leve komore se vyrazne zmensil , navic je pevne fixovan a nehrozi, ze by embolizoval, spis je pravdepodobne , ze sroste se srdecni stenou, ejekcni frakce se zvysila z 35% na 45-50% , coz uz je cca 75% normalu a pro relativne normalni fungovani dostacujici, podezreni na aneurizma se jednoznacne vylucuje, z predchoziho vysetreni stran arytmii mne nebezpeci nehrozi+ dalsi zkoumané subjekty tez bez vyraznych zmen a vse v normalu, takze po asi 2 hodinovem vysetreni + konzultaci s nekolika lekari jsem dostal zelenou k pomalemu navratu k normalnimu zivotu a to znamena i silovemu cviceni. Pro lekare samotne je to celkem prekvapeni, protoze dle slov doktora, ktery me mel na starost prvni dny na jednotce intenzivni pece, mne moc velke sance na preziti nedavali, natoz ze budu moct normalne fungovat.Ale u mladych lidi se to pry obcas stava, ze se s tim telo vyporada podstatne lepe. Samozrejme uz nikdy nebudu zvedat tezke vahy, nikdy nebudu sypat a nikdy nepojedu sve silene treninky, ale muzu se vratit zpet k cinkam a lehkemu fitness, coz mi bohate staci a samozrejme aerobnimu cviceni, ktere je nutne , ale ktere mne paradoxne dela vetsi problem nez cviceni silove. Antikolaguacni lecba nadale zustava vzhledem k tomu, ze se mne v tom srdci ty tromby mohou nadale vytvaret. Kazdy pul rok kontrolni echo a pokud bude vse ok, leky se snizi.

PS psat mi tu, ze mam opatrne netreba, ted uz si opravdu zahravat nehodlam
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To rád čítam, verím, že tvoji blízki (a aj ty sám, samozrejme) si vydýchli.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluji, velkou část svého boje o zdraví máš za sebou.

Nastuduj si něco k ejekční frakci a přístupům jak ji zvednout. Já měl v prosinci údajně EF 40 % a v březnu 68 %, takže alespoň EF je prozatím zdá se OK.

Osobně bych začal chodit - 3x denně 20-30 min. a po nějakém měsíci, dvou si to vyhodnotil a zvážil jestli má význam absolvovat silový trénink. Vím, že to tam hlava táhne, ale jestli to nebude alespoň po nějaký čas kontraproduktivní z pohledu Tvé dlouhověkosti - no nevím.

Ale to je jen můj laický názor. Pokud lékaři řekli, že cvičit můžeš, tak snad vědí co říkají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blbe je,ze se mi nedari naredit krev a dnesni INR i pres zvysujici se davky warfarinu mam 1,00,takze mam opet nasazeny fraxiparine ,ktery jediny mne ho dokaze kratkodobe drzet mezi 2-3. Tohle se zrejme bude muset resit na hematologii nebo nevim.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Blbe je,ze se mi nedari naredit krev a dnesni INR i pres zvysujici se davky warfarinu mam 1,00,takze mam opet nasazeny fraxiparine ,ktery jediny mne ho dokaze kratkodobe drzet mezi 2-3. Tohle se zrejme bude muset resit na hematologii nebo nevim.


Aký si mal denný režim posledné mesiace, čo si robieval, ako si krátil čas?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Keep going ... pomalu, ale jistě, a ono to půjde. Fakt je, že do začátku bych se přidal k Deadliftovi s tou lehkou aerobkou. Ot je zda ta chůze, nebo úplně lehce kolo bez zátěže ... rotoped má výhodu, že jej máš doma, takže to lze opravdu dávkovat třeba po 5 min ... což když už jde člověk ven, tak se mu chce nadýl, a hlavně když by ses úplně necítil, tak jen slezeš a jsi doma. Když se ti udělá blbě někde venku, je to horší.

Osobně bych se to snažil střídat ... chůze s M+m:-), ať nejdeš sám, a sám doma ten rotoped.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, ze lahke cinky budu ocela lepsie ako opatovne pachtenie sa na rotopede, do coho by to rychlo sklzlo, ten by som z Drapovho dosahu odstranil co najdej. Pokludne pocvicit, ponatahovat sa, uzivat si rozsah pohybu, to urcite neublíži, ba naopak, myslim, ze terapeuticky efekt urobi aj so psychikou divy.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale no tak, věř mu trochu ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Až Makuška jej zklidnila, jen ho holt měla sbalit dřív:-). Ale zase jí snad o to dýl vydrží!


Mohla bych k tomu napsat řadu slov, ale bylo by to zbytečné. Jako člověk, který s Draperem žil denně ve společné domácnosti a Drapera zná, by to nebylo veselé čtení.

Draper si vždycky dělal co chtěl. Nikdy nehleděl na doporučení a rady jiných (a nedělá to ani dnes). Legenda fóra.....všem tady mockrát ukazoval, co všechno je jeho tělo schopné vydržet a jak velký magor do cvičení člověk může být.

Urval si patellu - nezměnil se. Urval si tricep a zrakvil obě ruce tak, že mu bez operace už doživotně budou trčet z těla jako mrzákovi - nezměnil se.

Jsou lidé, které v tom opravdovém jádru nezmění nic. Ani rodina, ani láska, ani vztah......a ani infarkt nebo ztráta blízkých.

Dlouhé roky byla posilovna a Ronnie tím jediným, kde se Draper realizoval, kde byl středem pozornosti (Ronnie) a kde ....když ne vynikal.....tak minimálně dělal na lidi dojem a vyvolával v nich pravděpodobně ne obdiv, ale údiv, protože podle mě nelze obdivovat někoho, kdo se záměrně a vědomě ničí. Leckdy byl ale určitě i motivací v tom, co vše s dá zvládnout...někdo k němu vzhlížel. Pro něj v posilovně vše začínalo a vše také končilo....zbytek dne byl zbytečně promarněný čas.

Draper miluje posilovnu, miluje cvičení a miluje Ronnie. Bohužel nemá rád sebe a tím ani nikoho dalšího.

Pro mě to byla hodně vzácná a smutná zkušenost. Nikdy jsem nikoho uvnitř tak nešťastného jako je Draper nepoznala a myslím, že už ani nepoznám. A můžu říct, že už ani nechci.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
controll


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže rozchod?

Stejně to je borec, však stejně každej jednou umře a on to prostě ví, tak se s tim zkrátka nesere a dělá to co ho baví,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je rozdíl zemřít ve 40ti a zbytečně a v 80ti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ... je otázka, zda bylo nutno se až tak rozepsat.

Nicméně ... Draper se dá nějak do kupy a život půjde dál. Sice to bude chvíli trvat, ale ono to bude dobrý ... v jeho případě platí, že hůř už bylo ... takže už bude líp ...

Dal ledacos, dá ještě spoustu věcí.

Navíc si myslím, že dost rozumu už dostal a věřím, že v tom bude pokračovat.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt rozchod ?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: