Mr. Olympia 2017


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2017  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2017
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi takto bych to popsal... Elsbyaovi chybi to co ma Bonac a naopak Bonacovi to co ma Elsybiay. I kdyz me se nelibi ani ta Elsbiaova kostra, je siroka jak vrata,ale taky ma sirokou prdel a proste me tam chybi to co ma Wolf ci Asha. Ruhl byla taky siroka neforemna krabice ze jo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani mne sa Ramy nepaci...
Celkovo tato cela Olympia sa mi nepaci... Nikto tam nema idealne tvary CELEHO tela... Taky Victor Martinez z roku 2007... svojimi tvarmi by to tam z pbdobia 10 rokov dozadu pekne ozivil...a zamiesal by karty v top3...
Musim sa priznat, ze Kai Green mi tam nechyba... Ten pancier miesto brucha je az prilis rusivy... "Zlaty" Kai z roku 2006... Zlaty Wolf z roku 2007... Proste uz zostarli... Ale ti mladi co su tu teraz v top3...vobec sa mi nepacia...
Rhoden ma vrsok mojmu oku vyslovene nelahodiaci, zato nohy ma nakoniec (ta fotka spred asi 2-3 tyzdnov neskutocne klamala) BRUTALNE....plnohodnotne stehna z hora az po spodok... Lytka tiez, aspon ich sirka...
Ramyho stehna sa mi absolutne nepacia...ani jeho pas a hrudnik...
Nadherne bicepsy ma Curry, ale uz je to na neho prilis vela hmoty (myslim svaly celeho tela)...na jeho kostru... A ten jeho pozing dolnej polovice tela (vykrutene nohy do "zabiaka") je hrozny...
Philov uzky hrudnik v kombinacii s relatovne nepeknym bruchom je to, co mi na nom vadi (plus ovela slabsia prava paza od lavej)...
Najradsej by som na prvom mieste videl Cedrica... Keby mal zivotnu formu. Ale aj keby ju mal, on prvy na Olympii nebude NIKDY...
Joshua mi tu pride ze vyzera hrozne...
Dex sa mi ovela viac pacil na Olympii 08, nez teraz...

Tento rocnik je proste SLABOTA... Aspon podla mna... Nikto tam nema komplexnu postavu (az na Cedrica)... V 90tych rokoch (kludne koncom) to bolo inak.... Teraz je to podla mna horsie.... A to nemam na mysli brucha...

Sarcev, Cormier.....ti vyzerali super....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paulie02


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens:
80 % všeho co jsi napsal je nesmysl


Naposledy upravil Paulie02 dne so září 16, 2017 10:29 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paulie02 napsal:
Trubens:
80 % všechno co jsi napsal je nesmysl


Fakt ? Tak mi to vyvrat nejakymi REALNYMI dokazmi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po září 18, 2017 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počkáme si na Jariho analýzu :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: ne září 24, 2017 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asha je LEPŠÍ (pri dvojitom bicepse z predu mi pripomína trochu Comptoma) než Rhoden, ale politika.... Rhoden má proste nejaké meno, Asha zatiaľ také nemá, súťaží oveľa kratšie... A neprišiel lepší o celú triedu než Rhoden, takže ho v umiestnení neporazil... To je "logika" Olympie...

Mimochodom, Jari tento rok nenapíše svoje komenty k formám účastníkov MR. OLYMPIA 2017, a celkovo k tej súťaži ? ... Mohol by.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čistě na okraj ... o výsledcích MrO mluví v posledním rozhovoru Šádek ... je to na youtube, ale ne "u něj", ale na kanále Amixu.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna dneska k večeru dávám video, kde spíš mluvim ve smyslu, že se na to asi vykašlu Ale když tu čtu, že se tu na to jako čeká , tak slibuju, že si na to udělám čas v co nejbližší době. Prosím o strpení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2017 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz jsem se lekl ze nic nebude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2017 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj ja... Aspon to OPEN nech bude... :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2017 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Jsem tu. (na skok ). Chápu, že už se pomalu nehodí "pozdě, ale přece",......ale přece :D Mám toho moc kamarádičkové, nicméně bylo by mi strašně líto, kdybych po "tradici" letos vynechal. A v neposlední řadě, abych to mohl tak nějak na úrovni zhodnotit, potřebuju vidět spousty videí, spousty fotek a porovnávaček, nemůžu to jen tak střílet od boku. Jsem připraven si názory obhájit a jsem otevřen diskusi. Pojďme na to, zase hezky od zadu.

16. Victor Martinez

Trochu nechápu, proč pořadatelé při tak nízkém počtu závodníků (18), nezvolili systém pořadí až do posledního místa. Zbyly nám tedy tři místa takzvaně bez umístění. Bohužel jedno z nich připadlo na velké jméno. Victor toho zažil z mnoha úhlů pohledu za několik životů...beze srandy. Z toho sportovního byl před vrcholem a dodnes zažil jednu z největších křivd v historii Mr. Olympia. To je ale už 10 let. Nyní je veterán, přesto tu pořád je. Jeho vůle a chuť je obdivuhodná! Ještě loni to vypadalo na znovuzrození, zvláště po návratu z Kuwaitu (bože, ten Oxygen!!!), ale už to prostě nejde. Jeho levá noha ještě v roce 2010 vypadala, že se vrátí do původního stavu, ale zhoršilo se to a vypadá to hůře než v posledních letech. Letos jí ani nedokázal zatínat a divně jí za sebou nechával. Poničená paže nedosahuje plnosti a plasticity té druhé a ty ramena, sakra ty ramena mizí před očima. Pořád má co nabídnout, z boku je výborný a hustota zádových svalů tam pořád ještě je, ale v kombinaci horší formy a atrofie to navíc nestačilo. Nepomohl tomu ani návrat k vakuu při FDB. Přesto mi přijde jeho umístění kruté a viděl jsem ho výš.

16. Jeff Beckham

Překvapivý účastník. Nechci to přímo podrážet, ale na to jak už je nějaký ten rok prezentován jako estét, má až příliš "nevychytané pózy". S jeho stavbou si prostě může dovolit víc, i s tím plochým hrudníkem. Někdy působí až mimořádně líbivě, aby to pak zkazil třeba tristním širokým zádovým zepředu. Posuďte sami. Na patnáctku to prostě nestačilo, ale i tak je tam, kde by chtěl jednou stát každý kulturista.

16. Michael Lockett

Toho soutěžení opravdu baví. Těžko se mu asi někdo vyrovná v počtu startů za poslední 3 roky. A vyplatilo se. Je tu zas. Moc se mi líbil na letošním AC a své umístění si tam zasloužil. Ale co zde? Mezi nejlepšími jsou jeho viditelné nedostatky a defekty příliš markantní. A gyno, které na sobě "nosí" už nějaký ten pátek bylo největší ever. To už je děs. Přesto je plasticita některých jeho partií famózní. A vlastní jeden z nejmasitějších gluteů v profi. Zlepšil záda, trochu jo, klidně věřím, že za rok bude startovat zase, ale zde už je konkurence na jinym levelu.

15. Gerald Williams

Asi nejvíc nečekaný účastník. Překvapil triumfem v Kalifornii a hned ve své druhé sezóně si zajistil přímou kvalifikaci. Co víc chtít. Zde se od něj nic nečekalo. Nezklamal, formu přinesl a má poměrně pěkně kulaté svaly, ale chybí kila. A to je to, co potřebuje do budoucna, jinak je to na dobré cestě. Nejsubtilnější muž na podiu může být se svým umístěním spokojen.

14. Johnnie Jackson

JOJ. Jedno velké loučení!!!! A říkám vám, ten cyp si to dobře načasoval! I se slabšíma nohama proháněl přes 10 let i velká jména. Plnost svalů, kterou mu můžou závidět i ty největší hvězdy, pěkné břicho a trapézy z jiného vesmíru. Stopu zanechal a ne malou a to nejenom na kulturistickém poli. Zakončil to teda jízdou, protože po loňském úpadku, kdy to vypadalo, jako když sundal 10kg hmoty, byl najednou překvapivý vítěz AC! A právem. Přidal k tomu triumf v Torontu a zakončil tak svojí profi pouť se šesti vítězstvími. Zde předvedl svůj vyšší standart, takže rozlučka parádní. Podle aktuální informací si utrhl kvadriceps, konečná stanice je asi vážně konečná.

13. Maxx Charles

Tady je můj první výrazný nesouhlas s umístěním. Maxx je předurčen být velmi nebezpečným závodníkem. Dobré proporce a ty proužkované prsa jsou paráda. Svůj největší handicap, nohy, už skoro dohnal. Na letošním AC byl perfektní, ale do Vegas přijel totálně z formy. A je to on, s kým bych prohodil Victora a nejenom za zásluhy, protože všichni výše jmenovaní měli lepší formu než Maxx. Tak snad příště.

12. Lukáš Osladil

Klaním se před ním!! Formy, jaký tam střihá poslední měsíce jsou neuvěřitelný. Některý jeho partie jsou co se týče kvality uplně mimo měřítka. Je asi jediný kulturista na světě, který dokáže biceps ze zadu zapózovat s povoleným a vypouklým zadkem a přesto má na něm pruhy. Unreal. V zadních pózách by při více kilech bojoval o titul. A to je to, co tu chybí nejvíce, ty kila. Ušel sice velký kus cesty oproti 212 a prospělo mu to. Dělá to dobře, i přes předsudky v jeho nestandartním pózování, které se nemusí hodně lidem líbit a přes snad nejhůře poskládané břišáky v profi, neuhne z cesty a jede si svojí. A nese to své ovoce. Loni byl skvělý, letos lepší!! Vítězství na AC?? Kolik jich o tom sní. Všechna čest! Přál jsem mu top 10 ale konkurence je veliká....a objemnější.

11. Lionel Beyeke

Tady mě napadá parafráze na "stará známá písnička". Bohužel. S umístěním nesouhlasím, nezasloužil si ho. Ještě loni ke konci roku to na evropské Oympii (bože to je kokotina taky), proháněl Dextera a poté triumfoval v San Marinu. Měl dost času to vypilovat, ale přišel hlaďoučký a plochý....škoda toho, ten potenciál je tam obrovský, ale jak dlouho ještě budem čekat? Tady už pomůže snad jen Oxygen

10. Cedric McMillan

Řeknu to jednoduše. Zklamal mě. ZASE. Ano, obdivuju ho pro jeho vizi kulturitiky, ale když chcete závodit ve sprintu, nemůžete to vyklusávat stovku za 20 vteřin, ikdyž ty vaše pohyby třeba skvěle vypadají. Možná jsem použil debilní metaforu, ale taková je realita. Dnešním největším měřítkem jsou detaily, separace a hloubka. Letos sice získal vytoužený titul na AC, ale formu na to neměl ani náhodou, jen nebyli soupeři, což tady v podstatě zopakoval, akorát zde byli lepší. Při hlubším zkoumání je vidno větší subtilnosti oproti AC. Uzavření desítky je víceméně OK.

9. Josh Lenartowicz

No hezky se zabydlel ve špičce. Letos mu chyběla kvalifikace, šel hop nebo trop a v Tampě neponechal nic náhodě a start zde si zajistil. Loni byl jeden z nejlépe připravených na úkor nějakého toho kila. Letos to bylo přesně naopak. O poznání větší ale nebyl dotažený. Pořád je ještě mladý, je to kus chlapa bez výrazné slabiny. Pokud drobné nedostatky vylepší bude velice nebezpečný. Je to sympaťák, v podstatě je na téhle úrovni sotva dva roky a přitom mi připadá jako kdyby tu byl roky.

8. Brandon Curry

Ano! Oproti loňku, kdy se snad zastavil odsoutěžit Olympii během dovolené, to bylo nebe a dudy. Sláva Oxygenu! (asi jste si všimli mých narážek ne tento "úkaz", mám na to svůj názor...) Bylo to nesrovnatelné Bohužel ale všichni zapomínáme....teda ne všichni :D Před šesti lety tu byl vybroušený Curry a atakoval top 6. Panečku, to byla forma. Ale lidé chtějí věřit pohádkám a být klamáni, takže jedno anabolické kuře a je zde nejlepší Brandon Curry ever. Ano? Ne. Za mě ne. Posun od loňska rozhodně, bez debat. Ale před šesti lety byl taky osmý. Letos osmý. Jednoduché počty. Přeberte si to jak chcete.

Brandon Curry v roce 2011



7. Nathan De Asha

Další geneticky předurčený freak. Samá ruka, samá noha. Loni jsem mu vytýkal zadní postoje. A vylepšil je teda na výbornou. Má plné kulaté svaly, široká ramena, úzký pas. Má ty nejlepší atributy zahýbat v budoucnu topkou. Nedostatky v prezentaci zlepšil, ale pořád tu jsou rezerevy. Věk mu ale hraje do karet. Lehké to mít nebude, protože tady už jde do tuhého.

6. Roelly Winklaar

Loni mi vyrazil dech! A letos? Noo, asi takhle, ne že bych byl nějaký jeho přehnaný fanda, ale když přichází z leva na scénu a otočí se směrem k publiku a nahodí základní postoj, mrazí mě v zádech. Stále to tam má. WOW efekt. Pokud to někdy bude v učebnicích, bude u toho Roellyho fotka. Letos vsadil na kombinaci předešlých pokusů. S lepším držením břicha a s vylepšenými zády, které konečně při roztažení latissmů oplývají detaily. Při mostmuscular je tak našlapanej, že ani nepotřebuje ty ruce dotahovat a zatínat, něco neskutečnýho! Přesto v jeho nohách postrádám detaily, které měl naposledy se Sibil Peetersovou. Místo v topce (ouu, ona vlastně už není šestka ale pětka), si zasloužil. A já jsem opět v očekávání, co bude příště.

5. Shawn Rhoden

Vždycky mě potěší, když se plešatej vrátí na nějakej čas k vlasům. (slušely i Ronniemu). V přenosu mi přišel ještě hodně dobrý a pevnější v kranflecích v zadních postojích. Nechal si hodně času na odpočinek, zásoboval fb fotkama, kdy ještě v létě byl soutěžní formě na míle vzdálen. Bohužel se to neukázalo jako plus. Když ono je strašně težký vzhledem k jeho loňské pozici korunního prince, přijit lepší. Co je víc, když jste druzí??? Už jen jedno. Připadá mi jakoby mu ta pozice uškodila. Letos jeho slabší forma byla prostě nepřehlédnutelná a tak po pěti letech jde mimo čtyři nejlepší. Je mi to líto, že to musim říct, ale neni nejmladší a mám obavy, že ústup se blíží.

4. Dexter Jackson

A poslední frází u Rhodena jsem si nahrál na Dextera. Na smeč? To ne, v jeho případě jde říct o pinknutní nazpátek a zase zpátky a nazpátek :D Prostě tady to to jede jak natáhnutej angličák. Je opravdu neuvěřitelný co odzávodil, je to Jágr IFBB prostě PÁN, tady už ani nejde objektivně posuzovat, člověk by řekl, že je to v jeho podání rutina. Ale nenechte se zmást, psal jsem o "setrvačnosti", ale ta není zadarmo. To rozhodně ne. On to nejenom že umí a má na to jméno, ale ono to i podle toho vypadá. On je prostě dobrý, sakra dobrý. V podstatě dokáže porazit skoro každého. Ve 47 letech?? Masakr. Legenda.

3. William Bonac

Uffff. Předloni jsem byl nadšený z jeho 7. místa a považoval jsem to za strop. Loni ukázal, zač je toho loket a polepšil si o dvě místa. Znovu jsem řekl, že si myslím, že už je to strop. A letos top 3??? A já opět říkám, že je to strop Není to, že bych ho neměl rád, uplně naopak, velice mu fandím. Co se týče plnýho kulatých svalů a plasticity je to mezityp mezi Heathem a Johnnie Jacksonem. V některých pózách si dokáže namazat na chleba i o 20 kilo težšího, viz Ramy. Zažívá velkou satisfakci, zaslouženě. Veselá kopa týpek, který tam sází jednu skvělou formu za druhou. Nikdy nepřišel špatně připraven. Nedostatky se postopně vyplňují, ladí to. Některé pózy jsou pastvou pro oči. Zbylo mu už jen jediné mínus, to s kterým už nehne, jeho trup. Krátký trup s nehezkými břišáky (proto je taky pózuje bokem) Aproto říkám, že tohle jeho strop. Kosterně už to na lepší není. Být třetí na Olympii je fantazie.

2. Mamdouh Elssbiay

Je to hovado! Myšleno v dobrém. Mnozí ví, že jsem před lety klidnil vody okolo něho a dementoval jeho budoucí Mr. Olympia tituly. A vida, sice mu to trvalo trochu déle než jiní tvrdili ale je krůček od vrcholu. Jenomže to slovo krůček má v nejednom ohledu silnější podtext, než by se zdálo. Loni konečně trefil formu, ale na úkor hmoty, prostě byl menší. Ano, v jeho případě pořád dost, ale znát to bylo. Letos to neponechal náhodě a nejenom, že formu zopakoval, ale přišel větší než kdy dříve. Už loni na tiskovce se mi velice líbil a letos ještě pokročil. Je to moc dobře, protože ví, že i na úrovni prezentace musí mít odpovídající status a k tomu angličtinu jako nutnost. Co tomu teda chybělo? Možná málo, ten krůček, ale krůček od vrcholu bylo spousta borců a na něm za půlstoletí Olympie pouze 13. Ten krůček totiž znamená být lepší než šampion a to momentálně není (stejně jako všichni ostatní), a kdoví jestli někdy bude moct. Je super, jak to někdo dokáže posoudit z 50 metrů nebo z nekvalitního videa, ale realita z první řady je trochu jiná. A vsaďte boty, že z té první nikdo nepochyboval o tom kdo je vítěz.

1. Phil Heath



7. Titul doma. Už teď tvoří historii, ikdyž to tak třeba nevypadá. Předem ještě zmíním, že nikdy nebyl mým oblíbencem. Respektuji sice každého šampiona, ale nejednou jsem si přál, aby ho někdo z trůnu sesadil. Jenže kdo?? To je ten problém. Ale pozor, abychom si rozuměli, nemyslím to tak, že soupeři byli špatní a proto tak nějak vyhrál. Vyhrál právě proto, že ON je tak dobrý!! Těžko se to zkousává? Chápu, ale nenaděláte s tím nic. A kdo to popírá, nebo z níže uvedechých porovnávaček upřednostní Ramyho, tak ať promine, ale kulturistice opravdu nerozumí. Nikdy to nebylo o velikosti, to se nemění. To, co se trochu změnilo a řekl bych, že je to právě to, za co lidé Heatha neberou jako šampióna jsou proporce. Asi jsem teď nepoužil to správný slovo, ale myslím to něco, mezi symetrií a kosterní stavbou. On je prostě úzký a jednotlivé partie jsou předimenzované a to se mnohým nemusí líbit. V některých pózách vypadá jak žijící photoshop. To vše je jasné a beru to. Když to zjednoduším, tak dříve stačilo být dobře stavěný, mít úzký pas, široká ramena a velký hrudník a to že forma byla jak po ukončení objemovky už tolik nevadilo (hodně zjednodušeně) Teď je ale trend jinde. V připravenosti a v kvalitě svalového rozvoje. Opět zjednodušeně, bez pruhů na zadku neohromíte a jednotlivé svaly musí být kvalitně a plasticky separované. A to je rozdíl od formy jako takové (množství tuku a vody). Zkrátka, můžete mít formu jako řemen, ale pokud nemáte svaly dostatečně plné, kulaté a separované, nevynikne to. A v tom je Phil mistr. Jednak nikdy nepřišel z formy, NIKDY. A takovou kvalitu a plasticitu u někoho jiného nenajdete. Zkrátka a dobře, říkejte si co chcete, když pominu to břicho, které mu opravdu letos vylezlo přespříliš (říkám vám, že příští rok si to pohlídá), tohle byl nejlepší Phil Heath ever. Tečka, konec, šmitec.

Na závě jako vždycky pár poznatků a povzdechů . Konečně příjemně překvapil přenos, je vidět, že hoši dostali asi nějaký školení. Oproti loňsku sehranější komentátoři. A koneně opět stejné pozadí a nasvícení pro všechny. Co to bylo sakra za nápady minule??!! I tak bych ještě volil při predjudgingu dřívější klasiku s černým pozadím. Mělo to hodně co do sebe. Je ale zcela jasné, že s cílením na diváka se od toho uspuje. Nejdřív na AC, pak i zde. Co mě ale v souvislosti se soutěží trápí a vytáčí uplně nehorázně je degradování samotného titulu. Spousta lidí pořád nechápe, že Mr. Olympia je jen jedna! To znamená, že mistr Kmoščák se nepřipravuje na Mr. Olympia sakra!!! Co to má bejt? Vaniš si na tom postavil kampaň ke knize. "První Čech, který startoval na Mr. Olympia ", kouknětě na jeho FB. Dělá si prdel??? Na Mr. Olympia nikdy nebyl, byl na Olympia 212 Showdown. Tak zní ofiko název, koukněte na výsledkový listiny. Celá akce se jmenuje Olympia weekend a Mr. Olympia je jedna a ta nejhlavnější kategorie, vrchol. Ano byli na Olympii , ano, Šádek a Kmošťák jeli na Olympii . ALE NESTARTOVALI NA MR. OLYMPIA , tam byl jen Lukáš Osladil. Sere mě to. Je to chlubení se falešnými statusy. Nenapsal jsem Vanišovi pod to nic,jen kvůli úctě k jeho osobě. Já jsem nikdo a on dokázal mnoho. Ale sem to klidně napíšu. Je to prostě upravená skutečnost. Situace nabrala takových absurdit, že sám vítěz Physique používá ofiko status Mr. Olympia physique. Ach jo!!!

Tak, trala lala la, to je vše přátelé. Lajkujte, sdílejte Zas příště čuus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2017 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ti brachu velký dík!
Přečetl jsem si to se zájmem, už ani nevím kdy letošní Mr.Olympia byla, ale souhlasím. Já už to tak neprožívám, ale je jen 1 titul a ty další místa, nemluvě o dalších kategoriích jsou už prostě pasé.
Mrs. Olympia už nevím kolikátým rokem ani vítězku, a to jsem to vždy hltal jak chlapy!

Všude už je tolik kategorií, že mě kolikrát ani nebaví v tom hledat kategorii 100+ nebo jak to nyní je:))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2017 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikuc napsal:

Mrs. Olympia už nevím kolikátým rokem ani vítězku, a to jsem to vždy hltal jak chlapy!



ženská kulturistika už nějakej ten pátek neexistuje :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2017 12:25 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

Tak jsem se přece jen konečně dočkal

Moc díky jari za perfektní shrnutí Olympie, bez toho by to nebylo ono Super postřehy a fotky jako obvykle a ten závěr s PV ani nekomentuju, naprosto trefně a přesně
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2017 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkujeme Jari! To s tím titulem Mr.Olympia mi připomnělo jak se borci chystají na svoji první soutěž v kraťasech a hned na EVLS Prague PRO...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2017 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: