Mr. Olympia 2017

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2017  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2017
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
70mMyW!53

PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi takto bych to popsal... Elsbyaovi chybi to co ma Bonac a naopak Bonacovi to co ma Elsybiay. I kdyz me se nelibi ani ta Elsbiaova kostra, je siroka jak vrata,ale taky ma sirokou prdel a proste me tam chybi to co ma Wolf ci Asha. Ruhl byla taky siroka neforemna krabice ze jo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens

PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani mne sa Ramy nepaci...
Celkovo tato cela Olympia sa mi nepaci... Nikto tam nema idealne tvary CELEHO tela... Taky Victor Martinez z roku 2007... svojimi tvarmi by to tam z pbdobia 10 rokov dozadu pekne ozivil...a zamiesal by karty v top3...
Musim sa priznat, ze Kai Green mi tam nechyba... Ten pancier miesto brucha je az prilis rusivy... "Zlaty" Kai z roku 2006... Zlaty Wolf z roku 2007... Proste uz zostarli... Ale ti mladi co su tu teraz v top3...vobec sa mi nepacia...
Rhoden ma vrsok mojmu oku vyslovene nelahodiaci, zato nohy ma nakoniec (ta fotka spred asi 2-3 tyzdnov neskutocne klamala) BRUTALNE....plnohodnotne stehna z hora az po spodok... Lytka tiez, aspon ich sirka...
Ramyho stehna sa mi absolutne nepacia...ani jeho pas a hrudnik...
Nadherne bicepsy ma Curry, ale uz je to na neho prilis vela hmoty (myslim svaly celeho tela)...na jeho kostru... A ten jeho pozing dolnej polovice tela (vykrutene nohy do "zabiaka") je hrozny...
Philov uzky hrudnik v kombinacii s relatovne nepeknym bruchom je to, co mi na nom vadi (plus ovela slabsia prava paza od lavej)...
Najradsej by som na prvom mieste videl Cedrica... Keby mal zivotnu formu. Ale aj keby ju mal, on prvy na Olympii nebude NIKDY...
Joshua mi tu pride ze vyzera hrozne...
Dex sa mi ovela viac pacil na Olympii 08, nez teraz...

Tento rocnik je proste SLABOTA... Aspon podla mna... Nikto tam nema komplexnu postavu (az na Cedrica)... V 90tych rokoch (kludne koncom) to bolo inak.... Teraz je to podla mna horsie.... A to nemam na mysli brucha...

Sarcev, Cormier.....ti vyzerali super....
Paulie02

PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens:
80 % všeho co jsi napsal je nesmysl

Naposledy upravil Paulie02 dne so září 16, 2017 11:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Trubens

PříspěvekZaslal: so září 16, 2017 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paulie02 napsal:
Trubens:
80 % všechno co jsi napsal je nesmysl

Fakt ? Tak mi to vyvrat nejakymi REALNYMI dokazmi.
Spazik

PříspěvekZaslal: po září 18, 2017 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počkáme si na Jariho analýzu :-D
Trubens

PříspěvekZaslal: ne září 24, 2017 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asha je LEPŠÍ (pri dvojitom bicepse z predu mi pripomína trochu Comptoma) než Rhoden, ale politika.... Rhoden má proste nejaké meno, Asha zatiaľ také nemá, súťaží oveľa kratšie... A neprišiel lepší o celú triedu než Rhoden, takže ho v umiestnení neporazil... To je "logika" Olympie...

Mimochodom, Jari tento rok nenapíše svoje komenty k formám účastníkov MR. OLYMPIA 2017, a celkovo k tej súťaži ? ... Mohol by.
ygg

PříspěvekZaslal: so září 30, 2017 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čistě na okraj ... o výsledcích MrO mluví v posledním rozhovoru Šádek ... je to na youtube, ale ne "u něj", ale na kanále Amixu.
jari

PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna dneska k večeru dávám video, kde spíš mluvim ve smyslu, že se na to asi vykašlu Ale když tu čtu, že se tu na to jako čeká , tak slibuju, že si na to udělám čas v co nejbližší době. Prosím o strpení
bbvka

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2017 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz jsem se lekl ze nic nebude
Trubens

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2017 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj ja... Aspon to OPEN nech bude... :-)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2017 Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:

Přejdi na: