Olejňasolog #makamvArene


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Olejňasolog #makamvArene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: po září 25, 2017 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170925: APK Jinonice (379), #1130 (s^3 W8D1)

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 3x122.5, 3x132.5, 3x3x142.5, 5x122.5 (OT4M)
Bench (5x60, 5x80) 5x100, 4x4x120, 5x105 (OT4M)
Shyb KB 4x3x20, 5xBW (OTM)
Farmar trapbar (+42.5k) 3x tam a zpet +80 (OTM)

*/ Osmý týden. PR na 3x3 dřep a 4x4 tlak. Beast mode level Magumi posnídal Vlka a zapil to Decarabasem (#nohomo). Ještě alespoň týden, nebo dva..tři...bylo by fajn.


Naposledy upravil Olejnas dne pá září 29, 2017 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: po září 25, 2017 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oboje moc pekny!
mam z tebe radost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st září 27, 2017 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170927: APK Jinonice (380), #1131 (s^3 W8D2)

Drep (8x60, 5x80) 5x5x90 (OT2M)
Klokov press (5x40) 5x5x52.5 (OT2M)
Deadlift (5x70, 5x120) 5x157.5, 3x177.5, 2x197.5, 1x217.5 (OT3-5M)
Shyb nadhmat 3x5 (OTM)
Biceps kladiva 5x8x15 (OTM)

*/ Beast mode pokračuje. Dnes pro změnu na pana Balabána, kterého tímto srdečně zdravím a dodatečně gratuluji. Škoda, že nevážím o šedesát kilo méně a nejsem jeho váhovka. Zatáhnout 3xBW je už docela kumšt. Nicméně dnes nové PR na 1RM u tahu (zlepšení maxima z minulého týdne o 2.5 kg). Do dvojek vše nadhmatem, jednička pak střídavým úchopem, ale díval se u toho na mě Kulíšek, jehož přítomnost přidává všem v místnosti +20kg na maxko, takže nevím, zda je to vlastně uznatelné. Jinak pocitově v klidu a s rezervou. Pokud zatáhnu příští týden 220 kg, tak budu spokojený.

@visual: Moc děkuji, ale ještě chvilku potrvá, než se ti alespoň přiblížím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá září 29, 2017 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170929: APK Jinonice (381), #1132 (s^3 W8D3)

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 3x122.5, 3x132.5, 3x3x142.5, 5x122.5 (OT4M)
Bench (5x60, 5x80) 5x100, 4, 4, 4, 3x120, 5x105 (OT4M)
Shyb KB 4, 4, 4, 3x20, 5xBW (OTM)

*/ Beast mode off. V polovině tlaků mi to v hlavě udělalo cvak a najednou nebyla ani síla, ani chuť dál makat. První dvě čtyřky jsem si odjel v klidu, třetí čtyřku jsem dotlačil jen tak tak, s prdelí přikovanou k lavici, ale do čtvrté jsem se už raději nepouštěl a odjel si klidnou trojku. Shyby jsem pak dělal první tři série po čtyřech opakováních a divil se, že je to těžké jak barák a až později mi došlo, že jsem si to špatně napsal do notesu. Myslitel. Trap bar jsem pak raději vynechal. Nevím čím to, ale dneska jsem se extrémně špatně soustředil, netrefoval dráhu a vůbec, nebylo to ono. Asi to bylo muzikou, protože dnes tam přišel přede mnou nějaký namakaný mlaďoch a pouštěl si tam metal, u kterého jsem se nemohl na nic soustředit a ten kravál mě vyloženě sral. Jsem holt jako kráva s Hoštic, asi potřebuji být v pohodě, aby mi to šlo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2017 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

171002: APK Jinonice (382), #1133 (s^3 W9D1)

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 3x120, 3x135, 3x3x145, 5x120 (OT4M)
Bench (5x60, 5x80) 5x100, 3x115, 3x3x125, 5x105 (OT4M)
Shyb KB 5x3x20 (OTM)

*/ Konečně poslední týden tohohle pekla. Vše šlo podle plánu, tj. zlepšení 3x3 oproti poslednímu cyklu (170616) a nová PR jak na dřep (3x3x140 > 3x3x145), tak na tlak (4x2x125 > 3x3x125). Ve středu ještě zatáhout 1x220 a budu spokojený. Potom si dám do pondělí oraz a zkusím jedničky (nebo dvojky) na dřep a tlak. Uvidíme, kam se to posune...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

171004: APK Jinonice (383), #1134 (s^3 W9D2)

Drep (8x60, 5x80) 5x5x90 (OT2M)
Klokov press 5x5x50 (OT2M)
Deadlift (5x70, 5x120) 5x160, 3x180, 2x200, 1x220 (OT3-5M)
Shyb nadhmat 3x5 (OTM)

*/ Hotovo! Tah dnes také splněn, takže tento cyklus považuji za úspěšný. Dvojka ještě nadhmatem, jednička pak střídavým a nová PR na 2RM a 1RM, obojí s rezervou. Teď si dám do pondělí od železa oraz, protože cítím, že už jsem slušně unavený a v pondělí tam zkusím vypotit nějaká nová maxima na dřep a tlak. Ditky brácha mi o víkendu doveze z USA nějaké breberky (Dust2 a Mesomorph), takže se nafučím DMAA a bude to tam lítat samo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace k osobáčkům, hezky jsi to zase posunul ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

171009: APK Jinonice (384), #1135 (s^3 W10D1) - test 1RM

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 3x120, 2x140, 1x150, 0x160 (OT3-4M)
Bench (5x60, 5x80) 5x100, 2x120, 1x130, 1x135 (OT3-4M)
Shyb 5x5 (OTM)




*/ Dneska jsem si zkusil nová maxima. Co k tomu říct? Programing na tlak mi funguje skvěle a zvýšení maxima o 5 kg považuji za ohromný posun. Více jsem raději nezkoušel, protože mi chyběl spot a nechtěl jsem riskovat zával. Na dřepy mi program funguje také dobře a 1x150 bylo příjemné, s rezervou. Proto jsem nešel na 1x155 a skočil rovnou na 160 kg. Jak je na videu vidět, při cestě vzhůru mi vypnula pravá noha, jako by mi někdo rozpojil kyčel v třísle. Nebolelo to, jen takový ten pocit, když vám vypnou ruce při tlaku. Nevadí, byla to legrace. Možná jsem si mohl zvolit delší pauzy, ale testoval jsem nový předtréninkáč, viz. níže a bylo to něco neuvěřitelného. Tak jako tak nejsem vyloženě zklamaný, tlak mě moc potěšil a na dřepu je prostě potřeba pracovat.

Olejňasův test předtréninkáče Dust Extreme od Blackstone Labs

Jak jsem tu vzpomínal posledně, tak jsem dostal z Ameriky (krom cool trika, ve kterém vypadám jak echtovní fotkoblb) několik pixliček s předtréninkáčema, které se v EU nesmí prodávat, neboť obsahují DMAA (látka, jenž bývá zneužívaná jako tzv. party lízatka, kvůli svému euforizujícímu účinku) a Agmatin sulfát (který ve velmi vysokých dávkách, dlouhodobě užívaný, funguje jako spouštěč u osob se schizofrenií). Na internetu sice najdete vykuky, co vám to rádi prodají, ale většinou jde o napodobeniny z Polska, ve kterých je bůhví co, nemluvě o dvojnásobné ceně, za kterou se tyhle napodobeniny u nás prodávají.

Na začátek musím napsat, že nejsem žádné ořezávátko, vážím metrák (na 191 cm), mám vybudovanou poměrně slušnou toleranci na tyhle věci a dvojitá dávka Agrezzu od Extrifitu pro mě není žádný problém. Trénuji krátce, většinou 30 min rozcvička a pak trénink do hodiny. Cvičím silově, nikdy nejdu přes pět opakování.



První, který jsem se rozhodl otestovat je Dust Extreme od Blackstone Labs. Má pověst jednoho z nejsilnějších předtréninkáčů vůbec, díky dávce 75mg DMAA a tak jsem si ho nejprve vyzkoušel o víkendu, po jídle, abych viděl jak budu reagovat. Reakce mě překvapila a já bez problémů do hodinu usnul. Říkám si, no sakra, co to je a trochu se toho bál. Dneska jsem si dal odměrku a půl do třetinky vody, cca tři hodiny po jídle a vypil to před koncem rozcvičky.

Chuť je příšerná, sladko-nakyslá, má to chemický ocas a tak vůbec, ale není to nic, po čem by se vám vyloženě dělalo blbě, spíš jde o zvyk a v půlitru vody by to byla docela slušná limča, ale nechtěl jsem snižovat účinek, protože jsem byl zvědavý, co to udělá. A ono udělalo...

Zhruba po deseti minutách jsem přestal vnímat okolí a z ničeho nic si všimnul, že mi činka perfektně sedí na zádech, že jsem skvěle zpevněný, že krásně trefuji dráhu, že zmizela hlava a zůstal jen ten pohyb. Od určité váhy totiž trpím na to, že si vlezu pod činku a v hlavě mi začne rotovat "ty vole to je těžký, dávej fakt bacha ať se něco nestane", ale teď nic. Jen čistý pohyb. Najednou přestal existovat strach i respekt z vah, protože jsem věděl, že jsem ty váhy zvedl už tolikrát a že není důvod, proč bych neměl zvednut víc. Nevímal jsem žádné píchutí támhle, zatáhnutí tuhle, nic takového rušivého nebylo. Pokaždé, když jsem odložil činku do stojanu, byl jsem okamžitě připravený si ji opět vzít. Fokus, který mi trvá získat několik minuty (proto držím OTM) byl téměř okamžitý a nastavené pauzy mi spíše dělaly problém, protože jsem chtěl jít hned a znovu. Neskutečný pocit. To byl také důvod, proč jsem zřejmě nedal plánovaných 160 kg na dřep. Hlava byla jednoduše rychlejší, než nohy a dát nohám více času, asi by to šlo. Nevadí.



Když jsem missnul 160, usmíval jsem se. Nebyl jsem nasraný a frustrovaný, tak jako obvykle a neměl chuť trénink zabalit, prostě jsem byl v pohodě. Stane se, půjde to jindy. Neuvěřitelná psychická pohoda a vyrovnanost. Vlastně jsem si zpíval a spokojený šel na tlak.

U tlaku trpím obzvláště syndromem "ty vole ty tady teď umřeš" a hlava je můj nepřítel. Mám strach a špatně se soustředím. Dneska to bylo jiné. Šel jsem, pěkně se zpevnil, vymostoval, vytlakoval, odložíl, naložil a chtěl jít znovu. Tlakostroj level 9000. Bylo to skvělé. Než jsem se rozkoukal, měl jsem vytlakováno nové PR a ani jsem se moc nenadřel. Neskutečné. A po celou dobu obrovská pohoda, euforie, radost a chuť něco dělat.

Normálně bych byl rozsekaný, spocený jak prase a zralý na sprchu, teď jsem byl jak po lehkém tréninku, plný chuti ještě něco dělat. Odjel jsem si tedy shyby. V plány bylo 3x5 v OTM, jen tak na protažení, ale najednou koukám, že jedu pátou sérii. Musel jsem se krotit a říct, si dost a jít už do sprchy. Nemluvě o pumpě, kdy jsem měl ruce a hlavné laty nalité k prasknutí. Cvičit jako kulturista a jet hypertrofní trénink, asi bych vybouchnul. Neskutečné, tohle jsem ještě nezažil. Pocit spokojenosti a euforie přetrvává ještě teď, tři hodiny po tréninku. Jsem spokojený, nic mě nebolí a nejsem unavený.

Hodnocení:
Chuť ..... 3/5
Pumpa .. 5/5
Fokus .... 6/5

Za mě tedy dobrý, sakra dobrý. Jsem zvědavý, jak mi bude pošlape Mesomorph od APS Nutrition, který zkusím asi později.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborne, mám radosť z osobákov!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe tiez som to par krat takto zlozil, prekliate drepy :))
Ps Stale nechces skusit lowbar?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2017 12:50 pm    Předmět: Rozumná stopáž Odpovědět s citátem

Rozumná stopáž, na ty tvoje videa se dá koukat.
Když si pustim riperra, tak to abych si k tomu vzal kukuřici jako v kině, ten tam dává tolik opáček...
Držim palce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2017 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konecne si nam ukazal ze nejsi takovy hovno za ktery te tu vsichni maj

Pro me super, posunulo se to moc pekne, uz prichazi ten cas kdy ti nebudu radit, ale ty me.
Ve drepu je urcite na vic, ale myslim, ze to je hlavne v hlave (uz jsme se o tom bavili driv)...myslim ze +-130/170/210 je u tebe uplne vpohode realnych i v horsich dnech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út říjen 10, 2017 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ta 160 kg byla podle mě taky v hlavě, ale hlavně (i u 150tky) jsi šel dozadu. Nějak tě to při cestě nahoru táhne dozadu na paty, to není dobře. Činka má jít pouze nahoru.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2017 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

171012: APK Jinonice (385), #1136 (s^3 W10D2) - test 1RM (low-bar)

Drep low-bar (5x60, 5x80) 5x100, 3x120, 2x140, 1x150, 1x160, 0x170 (OT3-4M)
Bench (5x60, 5x80) 8x5x100 (OT2M)
Shyb 5x5 (OTM)



*/ Když to nejde horem, tak to holt půjde spodem. Po necelém roce jsem zase zkusil low-bar a kupodivu to šlo docel dobře. Low-bar mi vyloženě sedí. Lépe se mi usazuje činka, která mi "neputuje za krkem" a mnohem lépe se do toho rovnám. Z toho důvodu tam 1x160kg padlo docela v klidu a těch 170kg jsem prostě jen vzdal, protože jsem to nechtěl rvát za každou cenu. Věřím, že kdybych to správně peakoval, tak za 2-3 týdny tam těch 1x170 padne jako nic. Nevadí. Hi-bar jsem začal cvičit schválně, protože byl a vždycky bude pro mě těžší variantou dřepu, kdy se tam úplné jinak pracuje s držením těla a mnohem více se zapojují kyčle a kvadricepsy, které jsem potřeboval posílit. Teď si dám do pondělí volno a budu přemýšlet nad novým programem.

@děkuji všem, jste pro mě motivace i když se vám sotva někdy přiblížím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2017 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hej, lowbar je mega, hlavne keď meriaš dva a pol metra a máš nohy dlhé jak Eifelovka. Myslím, že tam máš celkom šancu sa posunúť ešte vyššie v drepe
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: