Pomalé hubnutí 45 let


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pomalé hubnutí 45 let  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pomalé hubnutí 45 let
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matty


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 9:25 am    Předmět: Pomalé hubnutí 45 let Odpovědět s citátem

Ahoj, je mi 45 let. Potřebuji poradit co dělám špatně, že hubnu velice pomalu a spíše nehubnu. Za ca rok cvičení jsem sundal jen +- 6 kg tuku. Chodím cvičit každý den od 6 h do 7.15, PO - dřep, benč, prsa, Ut - mrtvola, podzvedy, tlaky za hlavou, ramena ST - benč, biceps, triceps Čtv - dřepy, tlaky ve stoje, ramena střed, záda , Pá - fullbody. jídlo držím kolem 2400 kcal, zkoušel jsem i ubrat na 1900 to nešlo , pak přidat o 500 kcal ale pořád se to nehýbe. Zde jídelníček: https://drive.google.com/file/d/0B_O4U_3RJUPqSloyZlZGVjE0TUE/view?usp=sharing
Momentálně mám 117 kg na 187 cm , jsem silný endomorf, mám dost tuku, ale i dost svalů, dřepnu momentálně 160 kg, benčnu 150 kg. Hýbe se to kolem 500 g za týden, jedu třeba měsíc čistě i s víkendama, žádný alkohol a váha se ani nehne !!!
Fakt je, že síla jde nahoru a já to pořebuji osekat. Nabízí se otázka kde mám aerobku, tu jsem taky zkoušel vždy 40 minut posilka a 40 minut chůze na pásu, jel jsem takto měsíc, ale byl jsem strašně unavenej. Zkuste mi prosím poradit jak dál. Děkuji[url][/url][url][/url]


Naposledy upravil matty dne po říjen 09, 2017 1:54 pm, celkově upraveno 9 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supernatural


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

me pomohlo omezeni cukru na minimum (rychly sacharidy jen po treninku) a vynechani bily psenicny mouky - chleb a pecivo, testoviny - konzumuju jenom celozrnny (zitny,spaldovy, atd...) .jinak se vubec neomezuju a muzu snist co chci (po dvou letech jsem tak zhubl cca 20kg)... ale kazdej je jinej ;)
hlavne se clovek nesmí do niceho prislis nutit (nuceni do cviceni, omezovani se, pocitani kalorii u me nikdy nikam nevedlo)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pečivo kromě pár kousků celožitného chleba týdně nejím, sachry přijímám pouze z vloček,racio, rýže a brambor !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supernatural


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je opravdu nezvykly takova hmotnost při takovym prijmu a vydeji energie...
co zvážit nejaky ocistny kury? (piti stavy z cerny redkve, ostropestrec, strevni výplachy atd.)... to vypada jakoby metabolismus nefungoval optimalne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daj link na aktualnejsi jedalnicek, ten tvoj nejde nacitat

_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mi přijde dost nezvyklé mít 120kg při téhle aktivitě a jídelníčku, který vypadá docela OK...

Zkoušel si ještě snížit sacharidy? (třeba je vynechat sachry ve večeři a místot toho nějakou zeleninu?
Nebo je to pro tebe nereálné, aby si nebyl moc unavenej?
A co zkusit nějaký sacharidový vlny?

A nebo bych střídal ty tréninky - tzn. ne jeden trénink 40min cardio + 40min posilka, to bych řekl že je dost náročný... Ale dělat 1 den jen posilovnu a druhý den jenom kardio...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Taky mi přijde dost nezvyklé mít 120kg při téhle aktivitě a jídelníčku, který vypadá docela OK...

Mně naopak nezvyklé nepřijde... mít 120 kg a přijímat 2400 kcal, tak je jasné, že to nebude fungovat dobře. Zvlášť při stravě jako "Odpolední svačina ... 30 kcal" (to jako vážně, nebo je to jenom chyba v zápisu???)

A pak je také otázka, zda je trénink dostatečně intenzivní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2400 kcal na 120 kg je málo. Zkus přidat kalorie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Muscle napsal:
Spazik napsal:
Taky mi přijde dost nezvyklé mít 120kg při téhle aktivitě a jídelníčku, který vypadá docela OK...

Mně naopak nezvyklé nepřijde... mít 120 kg a přijímat 2400 kcal, tak je jasné, že to nebude fungovat dobře. .

Jako že je to málo? Nezapomeň, že chce hubnout.. Já třeba mám 192cm/93kg a jídelák mám "by oko" podobný řekl bych, možná tam mám trochu víc blbostí tu a tam.
A taky je mu 45 let, takže metabolismus taky nebude nejrychlejší asi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vetsina tlustych lidi jsou bohuzel podvyziveni..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To: Big Muscle a Pr!nc, myslím si že je trénink dost intenzivní na to abych odcvičil a pak byl ještě minimálně 10 hodin v práci. Právě, že když sem dával i kardio byl jsem dost vyřízenej.
Mě příjde, že je to ve stravě, ale nedokážu jí pořád naladit. Říkáte jíš málo, kolik mám jíst abych hubnul ? Bazál mi Inbody vypočítal na 2300 kcal tak jedu o 100 více.
Nevím kolikrát mám problém to čistý jídlo do sebe dostat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na jídelníček jsem se podíval...

Moc jídel! Stačí 2, max. 3. Složení jídelníčku nech jak je , jen ho rozděl do 2 jídel. Nejez po šesté večer.

NEPIJ vodu ani žádné jiné tekutiny po jídle nejmíň hodinu, lépe však hodinu a půl...
15 minut před jídlem vypij poslední sklenici vody. Pij ji od rána do jídla; po jídle hodinu a půl ne, a tak dokola.

Aspoň to zkus...

Anebo zkus hydrokolonoterapii :-)

A hlavně tě to musí bavit!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě je hlavní problém na tucích. 125g je prostě moc. Pokud máš už takhle nízké sachry, a zvládáš to, prostě bych neztrácel čas experimentováním s tuky. Já odjel většinu diety na 160g sachrech a tuky jsem držel na 25-30g. Na tohle se budou názory určitě různit, stoupenci tuků se zcela jistě najdou, ale já osobně nevidím vyrovnaný poměr sachrů a tuků jako správný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celé bych to přeoral:)) neměl bys hladovět, ale řekl bych, že tohle není dieta, v podstatě si našel způsob, jak stagnovat, neprasit se, ale ani si zrovna neodříkáš chutě. Přitom je to vcelku jednoduché, Bílkoviny žer kdykoliv tě napadne, tuky měj na minimu po celý den a kvalitní sachry jez hlavně ráno, v poledne a naposledy po tréningu. Večer už nemají moc smysl. Tam už jsem jedl čistě bílkoviny, případně zeleninu. Restovaná kýta, nebo Jatýrka...prostě ne. Za rok si ztratil 6kg a 12 měsíců času. Uprav dietu a 6 kg shodíš za první měsíc.

"40 minut posilka a 40 minut chůze na pásu, jel jsem takto měsíc, ale byl jsem strašně unavenej. " To je fór, ne? To se pak nediv. Pokud tedy nemáš 5x týdně extra fyzicky náročnou práci. Jestli chceš zhubnout, je kardio na prvním místě. Cvičení ve fitku děláš v dietě pro udržení svalů, ale kila tuku z tebe určitě padat nebudou, kdežto i blbá chůze dělá někdy zázraky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2017 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Za mě je hlavní problém na tucích. 125g je prostě moc. Pokud máš už takhle nízké sachry, a zvládáš to, prostě bych neztrácel čas experimentováním s tuky. Já odjel většinu diety na 160g sachrech a tuky jsem držel na 25-30g. Na tohle se budou názory určitě různit, stoupenci tuků se zcela jistě najdou, ale já osobně nevidím vyrovnaný poměr sachrů a tuků jako správný.

Sorry, ale to je hroznej nesmysl. On má skoro 120 kg, podle uváděných vah těch svalů nebude úplně nejméně, už tak má dost nízký příjem a ty mu poradíš, aby ho ještě snížil až někam za hranici extrémní podvýživy...

muhammad napsal:
Na jídelníček jsem se podíval...

Moc jídel! Stačí 2, max. 3. Složení jídelníčku nech jak je , jen ho rozděl do 2 jídel. Nejez po šesté večer.

NEPIJ vodu ani žádné jiné tekutiny po jídle nejmíň hodinu, lépe však hodinu a půl...
15 minut před jídlem vypij poslední sklenici vody. Pij ji od rána do jídla; po jídle hodinu a půl ne, a tak dokola.

Aspoň to zkus...

Anebo zkus hydrokolonoterapii :-)

A hlavně tě to musí bavit!

A nebo taky může zkusit bandáž žaludku, to jsou fakt rady

matty napsal:
To: Big Muscle a Pr!nc, myslím si že je trénink dost intenzivní na to abych odcvičil a pak byl ještě minimálně 10 hodin v práci. Právě, že když sem dával i kardio byl jsem dost vyřízenej.
Mě příjde, že je to ve stravě, ale nedokážu jí pořád naladit. Říkáte jíš málo, kolik mám jíst abych hubnul ? Bazál mi Inbody vypočítal na 2300 kcal tak jedu o 100 více.
Nevím kolikrát mám problém to čistý jídlo do sebe dostat.

Tak v prní řadě bude potřeba rozjet metabolismus, takže bych postupně přidával (či cykloval). Při tvé váze bych se nebál jít třeba až na 3500 kcal (postupně, ne nárazově!), a pak sledoval co to bude dělat.

Tvůj trénink se mi nezdá hlavně z toho důvodu, že cvičíš v podstatě každý den těžké základní cviky a nemyslím si, že by to při tak nízkém příjmu šlo utáhnout dlouhodobě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pomalé hubnutí 45 let Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: