Tam u Solferina - evo II.

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo II.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino

PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2017 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera se na EVLS moc nezadařilo, prapory na půl žerdi

1.pokus 180kg OK
2.pokus 190kg NO LIFT
3.pokus 190kg NO LIFT

Cítil jsem se dobře, vyspaný a zregenerovaný, prostě připravený jsem byl dobře. Bohužel ale cíl, se kterým jsem tam jel, jsem si nesplnil. 190 se zatím ukázalo být nad moje síly. Je fakt, že jsem dost špatně odhadl rozcvičení. Byl jsem ve 4. skupině, a protože jsem nezaregistroval, že ze třetí oproti rozpisu několik lidí vypadlo, začal jsem s rozcvičováním pozdě. A tak jsem neměl dost času na pořádné rozcvičení, měl jsem za sebou teprve 140x2, když už začínala moje skupina. Takže jsem měl na výběr bud´ jít ze 140 rovnou na 180, což je nesmysl, nebo tam dát ještě 160x1. Nakonec jsem udělal to druhé, a sotva jsem se zvedl z lavičky, už mě volali na stage Takže opravdu podařený začátek. Na druhý pokus jsem nahlásil 190. Udělal jsem blbost v tom, že jsem zvolil užší úchop, a přestože se těch 190 zdálo v rukách až nesmyslně lehké, zaseklo se to v půlce, no lift. Třetí pokus jsem šel hodně naširoko a bez stopky, takže by to stejně asi neuznali (i když uznali několik téměř odražených pokusů). Ale už jsem byl vyčerpaný, zase se to v půlce zaseklo a už jsem to nedotlačil. Navíc mi tam dost klouzaly podrážky a nemohl jsem se pořádně zapřít nohama, v důsledku čehož hodně slabá podpora od nohou. Takže výlet hezkej, expo dobrý Rozhodně bylo motivující vidět ty nejlepší v akci a zúčastnit se toho, takže zkušenost dobrá. Navíc poprvé jsem měl na sobě singlet, taky zajímavý Trošku jsem byl zklamaný z té 190, ale asi na to fakt zatím nemám. Chybělo tam pár tréninků se 170, jel jsem zbytečně lehké váhy. Nevadí, ještě bude letos jedna šance, 28.10 je soutěž v Polsku, nějaká místní pohárovka, tak tam asi zajedu, a tím bych letošní sezónu ukončil. Chci tam jít do 105kg, takže nastane mírná dietka, o 3 kila potřebuju odlehčit Jinak v plánu na příští rok je rozhodně medaile z MČR v kategorii do 105kg federace IPF (což mi přijde jako nejnaturálnější federace). Pokud najdu nějaký klub, za který bych mohl závodit.

Videa z prvního a třetího pokusu, je zajímavé, že po nahrání na youtube se hodně zhorší kvalita, a zatím jsem nepřišel na to, jak to udělat, aby se to nestalo.

Solferino

PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V úterý fitko v Šumperku, byl jsem dost nevyspaný a unavený, ale něco se odehrálo

Benč

140x6 x8

Přítahy jč s oporou

do 45x10

Dřepy

do 110x7

Biceps

5 sérií

Dneska:

Benč

150x5,6,7,7,6

MT

120x5 x3

Zase začínám zařazovat dřepy a mrtvolu, jen jako doplněk, ale časem se chci dostat na nějaké normální čísla. Zejména u mrtvoly začínám prakticky od nuly, zatím jen abych se do toho zase dostal, spíš nácvik techniky. Pomaličku budu přidávat, nejde ani tak o váhy, spíš tím vhodně doplnit přemíru benčů. Dneska ale trénink nuceně ukrácen.. Po úterku jsem měl slušnou svalovici. Další trénink v neděli.
Solferino

PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2017 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po devastujícím minulém týdnu, kdy jsem za 5 dní najel 4800km, jsem si včera dal rest day. Jednak mě všechno dost bolelo, a za druhé jsem doháněl spánkový deficit Takže po dopoledním předstírání nějaké činnosti už následovala jen první pizza ve 14h, spánek, další pizza v 19h, 2 litry vody a další spánek Takže dneska jsem byl od půl šesté vzhůru a těšil se na trénink

Benč

170x2
180x1
190x0,9
155x6
140x5 x2 stopky

Jestli bych tu 190 dotlačil? Asi jo, ale sparing mi na to sáhnul, takže počítat nebudu. Každopádně se ukazuje, že mám slabší horní fázi, takže až budu někde, kde to půjde, zařadím dotlaky.

Horní záda stroj

5 sérií do 87,5x10

Dřepy

do 120x7

Tady pojedu pořád stejně, každý trénink ale přihodím 2,5 kg

Biceps stroj

5 sérií

Triceps jč

do 20x4 na každou ruku, 5 sérií

Boční ramena jč

3 série izolovaně
vlk#

PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkně ses na tom benči zlepšil, že už si tykáš se 190 :) čím to, více síly nebo také více hmoty? jen tak dále a ta kompenzace dřepy/tahy je dobrý nápad, na benče je potřeba i pořádný podvozek ;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino

PříspěvekZaslal: st říjen 11, 2017 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tykám, spíš uctivě a z dálky vykám Fakt je že jsem něco přibral, mám kolem těch 108kg, a dost z toho je tuk. Ale hlavně jsem našel styl tréninku, který mi zatím umožňuje se zlepšovat, tak snad z toho ještě něco vytřískám..

Dneska po dvou dnech volna, ale silně nevyspalý. Naštěstí ale lehčí váhy, tam se to dá přetlačit vůlí, když není síla

Benč

145x6 x8

MT

120x5 x2
130x5

Biceps + triceps

4 série

Boční ramena + břicho

2x max

Pravda je, že v sedmé sérii benče bylo jen 5 op, nějak blbě jsem osu držel a musel jsem to položit dřív.
Solferino

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska fitko Walzel Meziměstí, taky tam mají benčovku naprosto hroznou. Ale zítra jdu na hory, tak jsem si odjel něco dneska.

Benč

150x5 x5
naprosté utrpení, úplně nadoraz

Dřepy

120x7 x2
Pomaličku přidávám, není kam spěchat

Horní kladka podhmat

5 sérií

Přítahy vč k bradě

do 35x10

Fitko není moc velké a bylo dost plno, tak aspoň takhle.
Solferino

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska po dvou dnech volna, včera jsem si z regeneračních důvodů přísně zakázal jít cvičit. Takže dneska jsem se těšil, stejně mě ale tahalo levé rameno, než jsem to trošku rozhýbal.

Benč

155x5 x5

MT

130x3 x3

Biceps

6 sérií

Triceps

6 sérií

Břicho

2x20

Boční ramena jč

2x max

Dneska to podle očekávání docela šlo, benče dneska lehčí, o víkendu pořádně. Chtěl jsem přiložit video z druhé série, kde se zadařilo 6 opáček, ale bohužel nemám čas čekat, až se to nahraje. Zřejmě vystoupí z moří celé nové kontinenty, než to bude. Mrtvoly dneska lehce z deficitu, pořádně jsem se rozhýbal a roztáhl, příjemné to bylo, ale nebudu zbytečně nikam hnát s váhama. Zbytek jen pumpa, asi jsem porouchal tricepsovou kladku ale nejspíš už to tak bylo..

Solferino

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní vytrápený večerní trénink, měl jsem na výběr jít dnes a v neděli, nebo zítra a úterý. I když se mi nechtělo, šel jsem dneska, což se ukázalo jako chyba. Benč jsem odpískal úplně. V neděli bych chtěl zkusit něco těžšího, tak doufám, že budu ready.

Dřepy

135x3 x3

Biceps stroj

3 série

Horní záda jč

3 série

Triceps jč

5x6 17,5kg

Boční ramena

2x max

Středeční video:

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45
Rychle na stránku:

Přejdi na: