The Final Countdown

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - The Final Countdown  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> The Final Countdown
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xMichalx

PříspěvekZaslal: po říjen 09, 2017 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jo, trochu jsem opomněl zapisovat, takže to doženu...

3.týden

Váhy:
Benchpress: 80kg
Dřep: 100kg
Mrtvý tah: 120kg

18.9.2017 (pondělí)
Dřep 6x6x100kg
Mrtvý tah 5x5x120kg
Benchpress 5x5x80kg

20.9.2017 (středa)
Benchpress 6x6x80kg
Dřep 5x5x100kg
Mrtvý tah 5x5x120kg

22.9.2017 (pátek)
Mrtvý tah 6x6x120kg
Dřep 5x5x100kg
Benchpress 5x5x80kg

Docela mě to vždy vyčerpalo a časově se to natáhlo tak, že jsem nestíhal doplňky, takže jen takhle.

Zhodnocení třetího týdne: Trénink mě pořád baví. Občas mám problém spočítat série, ale jde to. V sobotu mě čekal Spartan, takže jsem se bál jet v pátek dřepy, ale nejsou to žádné velké váhy a Spartana jdu jen na zvládnutí, takže jsem trénink normálně odjel. Celý týden už byl s opaskem. Váha stále leze nahoru. Jídelníček jsem držel asi tak do středy, pak jsem mírně ubral, abych na Spartana nebyl úplně vyžraný.

23.9.2017 (sobota) - Spartan Race Beast - Liberec
Moc se rozepisovat nebudu. Šel jsem to jen kvůli bráchovi, aby nemusel jít sám, to by asi nedal, takže dost na pohodu. Bylo docela chladno a po 1km běhu bylo cca 100m plavání, tam memory test a 100m plavání zpět. Následně nějakých 25km běhu s překážkami. Za zmínku stojí oštěp, který jsem trefil krásně, ale vypadl, takže první angličáky. Hned po něm bylo celkem těžké ručkování, které bylo ale suché, takže překvapivě úplně na pohodu a i jsem si ho užil. Další angličáky byly na slacklině, která byla od posledně o dost delší. Skokanský můstek po schodech nahoru a dolů byla pohodička, ale brutální sjezdovka s pytlem štěrku na zádech v dešti bylo fakt maso. Tam jsem byl 45 minut a to jsem na tom byl asi ještě dobře v porovnání s ostatními. Pak ještě angličáky na Olympusu, pár překážek před cílem a cíl. Umístění přesně v polovině startovního pole, spokojenost. Cílový oheň jsme s bráchou přeskočili rameno vedle ramena. Brácha, bývalý velmi dobrý sprinter před rokem a půl neuběhl ani pár kilometrů a teď tohle. Parádička. Co se týče toho mého problému s chodidlem, tak jsem zvolil jinou obuv. Běžecké boty jsem musel nechat doma, protože jsem moc těsné a vzal jsem jiné boty, které nejsou běžecké, ale jsem na ně zvyklý v tělocvičně a ve fitku. Snažil jsem se běžet dobře technicky a šlo to dobře. Bolesti žádné, unava přirozená. Druhý den jen obvyklá bolest po závodě, takže radost, že to chodidlo vydrželo

25.9.2017 - 1.10.2017
VOLNO

4.týden

Váhy:
Benchpress: 80kg
Dřep: 100kg
Mrtvý tah: 120kg

2.10.2017 (pondělí)
Dřep 6x6x100kg
Mrtvý tah 5x5x120kg
Benchpress 5x5x80kg

4.10.2017 (středa)
Benchpress 6x6x80kg
Dřep 5x5x100kg
Mrtvý tah 5x5x120kg

6.10.2017 (pátek)
Mrtvý tah 6x6x120kg
Dřep 5x5x100kg
Benchpress 5x5x80kg

Zhodnocení čtvrtého týdne: vzhledem ke Spartanu jsem měnil jídelníček a nějaká únava přeci jen byla, takže jsem týden vynechal úplně a dal si volno. Další týden jsem zopakoval s váhami ten předchozí, protože přihození byl nezvládl, takže technicky dobře zopakovaný 3.týden. V pátek byl bench nějaký těžký, nevím jak zvládnu přihodit.

Teď už mám za sebou 1.trénink dalšího týdne kdy jsem přihazoval váhu. Šlo to překvapivě dobře. Podrobnější zápis po konci týdne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5.týden

Váhy:
Benchpress: 84kg
Dřep: 110kg
Mrtvý tah: 130kg

9.10.2017 (pondělí)
Dřep 6x6x110kg
Mrtvý tah 5x5x130kg
Benchpress 5x5x84kg
Bicepsový zdvih v sedě 3x10x16kg
Francouzský tlak ve stoje 3x10x26kg

11.10.2017 (středa)
Benchpress 6x6x84kg
Dřep 5x5x110kg
Mrtvý tah 5x5x130kg
Rozpažování v sedě + výpony v sedě 4x8x8kg + 4x10x20kg

13.10.2017 (pátek)
Mrtvý tah 6x6x130kg
Dřep 5x5x110kg
Benchpress 5x5x84kg
Rozpažování v sedě + výpony v sedě 4x10x8kg + 4x10x20kg

Pozn.: Uvádím 5.týden, ale co se týče růstu vah je to vlastně jakoby 4.týden, protože jsem po tom týdnu nuceného volna jeden týden váhově opakoval.

Zhodnocení pátého týdne: Tělesná váha pomalu leze nahoru. Jídlo držím jak to jde, ale často to do sebe tlačím pod tlakem. Vše odjeto s opaskem. Zásadní informace - vše jsem zvládnul. Následuje podrobnější popis. Pondělí: Už celý víkend jsem se hecoval na pondělní bench, protože s něj jsem měl největší strach. Do fitka jsem šel dříve, aby bylo více času. Po delší době jsem ráno dal nakopávač (ještě jsem doma našel nějaké zbytky). Dřep a mrtvolu jsem skoro ani nevnímal, jak se mi hlavou honil bench, takže dřep i mrtvola celkem v klidu odjeto. Na bench jsem si vzal sparinga, aby dával záchranu, ale šlo to dobře. Středa: pondělí zvládnutý bench mě překvapil, ale tak nějak jsem počítal s tím, že středa, resp. 6x6 už bude nad mé síly. Sparinga jsem povolal, aby tam byl brzy (bench jako první cvik), ale i tak jsem už byl rozcvičený a on nikde, tak jsem zkusil první sérii a ono to šlo, během druhé přišel a tak trochu zklamaně povídá, že ho ani nepotřebuji. To se potvrdilo a zbytek benche jsem odjel bez pomoci. Dřep relativně pohoda. Mrtvola těžká. Pátek: U mrtvoly odcházel úchop, ale odjeto. Silově mě to ale dost vyndalo. Dřep jsem nějak pomotal počítání sérií, takže jsem nejspíš odjel 6 místo 5 sérií, stejně tak u benche.
Doplňky podle pocitů. Tento týden tréninky se sluchátky, trochu hecu a odhodlání mi to přidá.

Přemýšlím co dál, protože už to bylo dost těžké. Asi zkusím příští týden bench 88kg, dřep 120kg, mrtvola 140kg. Další týden bych dal asi volnější a potom zkusit dát druhý cyklus. Bench začít na 80kg, dřep 100kg, mrtvola 120kg a zase postupně přidávat a dostat se o něco výše než poprvé. To ještě ale promyslím...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - The Final Countdown Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Rychle na stránku:

Přejdi na: