SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 103, 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KrystofK


PříspěvekZaslal: so červen 17, 2017 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m3/s PUMP od Virusu. Hodlá si to někdo objednávat, popřípadě jaký na to máte názor? Já se těšil jako malej na ježíška, protože bych konečně našel komplex bez kofeinu a přišlo toto... Nevím, jsem z toho zklamaný, čekal jsem něco víc než klasickou směs, jakou si míchá každý druhý (no + ta troška gylcerolu...).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Qwake


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, lidi... prosím, měl bych takový dotaz, byl mi doporučený spalovač Zion labs T5, chci se zeptat trochu mimo - nebudu při užívání pozitivní na MET testy při řízení?

Díky
_________________
I was born to be wild.
"Tři základní věci jsou potřebné k dosáhnutí něčeho cenného: tvrdá práce, vytrvalost a zdravý rozum." - Thomas Alva Edison

Tvorba webu na míru - http://wenam.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
instruktor


PříspěvekZaslal: ne září 17, 2017 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aké máte skúsenosti s kofeínom v tabletách?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne září 17, 2017 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Qwake napsal:
Ahoj, lidi... prosím, měl bych takový dotaz, byl mi doporučený spalovač Zion labs T5, chci se zeptat trochu mimo - nebudu při užívání pozitivní na MET testy při řízení?

Díky

Nemusim byt raketovy inzenyr, abych vedel, ze pokud obsahuje efedrin, budu pozitivne testovan na efedrin..nebo na co se ptas?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Qwake


PříspěvekZaslal: ne září 17, 2017 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Qwake napsal:
Ahoj, lidi... prosím, měl bych takový dotaz, byl mi doporučený spalovač Zion labs T5, chci se zeptat trochu mimo - nebudu při užívání pozitivní na MET testy při řízení?

Díky

Nemusim byt raketovy inzenyr, abych vedel, ze pokud obsahuje efedrin, budu pozitivne testovan na efedrin..nebo na co se ptas?


díky za odpověď raketový inženýre jde mi spíše o řízení, jak jsem psal tzn. když mě zastaví policie náhodou při řízení a oznámí mi , že si uděláme orientační test na drogy, lízněte si (a nebude zrovna myslet jeho kolegyni ) , tak jestli mi nevyskočí pozitivní test na drogy , neboť jak víme, tak převážně z efedrinu se vyrábí drogy jako pervitin, mdma, speed apod.
_________________
I was born to be wild.
"Tři základní věci jsou potřebné k dosáhnutí něčeho cenného: tvrdá práce, vytrvalost a zdravý rozum." - Thomas Alva Edison

Tvorba webu na míru - http://wenam.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne září 17, 2017 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Což o to, ale nebude pozitivní test na drogy, když v sobě budu mít drogy?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Qwake


PříspěvekZaslal: ne září 17, 2017 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Těžce soudit , když si dáš Modafen , který obsahuje 30mg pseudoef. tak si taky neřekneš , že máš v sobě drogy a při téhle úvaze by ti tedy měl vyjít test pozitivně a místo řidičem se staneš chodcem pouze na základě toho, že jsi měl chřipku.

Měl bych tady citát z jednoho zahraničního fóra, co jsem googlil.

citace:
no, drug tests r used by testin the chemicals. meth and ephedrine r made up of different chemicals. ephedrine is similar but it doesn't have as many or as strong effects as meth due to different chemicals and amounts. don't get me wrong, ephedrine can be used in meth, but meth has different chemicals that make it.


Každopádně bych rád znal odpověď někoho z naších podmínek a kdo to má odzkoušení. Přeci jen nemám dost odvahy to riskovat.
_________________
I was born to be wild.
"Tři základní věci jsou potřebné k dosáhnutí něčeho cenného: tvrdá práce, vytrvalost a zdravý rozum." - Thomas Alva Edison

Tvorba webu na míru - http://wenam.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne září 17, 2017 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud užíváš efedrin, budeš pozitivně testovaný na efedrin...

"Tělo samo o sobě nemůže vyprodukovat amfetamin, ani žádné běžné jídlo ani pití amfetaminy neobsahuje. Exitují ovšem látky nebo situace, které mohou falešnou pozitivitu způsobit. Obecně se může jednat o nejrůznější léky (i volně prodejné) s obsahem efedrinu, pseudoefedrinu nebo jiných podobých látek, což může být např. Modafen, Paralen plus atd., dále některé léky na kašel, na astma, nosní spreje, přípravky na hubnutí, teoreticky i o některé energy drinky anebo také onemocnění ledvin nebo jater. Jedná se opravdu o celou řadu variant, které mohly falešnou pozitivitu způsobit a z toho důvodu je důležité ověření pomocí laboratorních testů z krve. U nich k falešné pozitivitě nedochází a ukážou proto přesnější výsledek."

Zdroj: https://www.extc.cz/poradna/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STK


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Názory na kávu pred tréningom?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tomáš
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Káva je taková osvědčená klasika na povzbuzení.. proč ne :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Seky222
(ban)


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jaké máte zkušenosti se spalovači tuků?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czudy
(ban)


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přítelkyně s tím začala doma blbnout, nevěřil jsem tomu, ale po dvou měsících jsem viděl výsledky :-) takže to asi opravdu dobře funguje :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seky222
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2017 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A můžu se zeptat, jaké přítelkyně používá?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czudy
(ban)


PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2017 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupovala si ***, z *** jezdím jí pro to do Zlína na pobočku :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2017 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To už musí být docela zoufalství, když si tady "konkurenční" obchod založí dvě registrace a postupně si, tak trochu trapně a tak trochu průhledně, takhle tvoří reklamu. Možná je na čase podnikání zabalit, neumíte-li nic lepšího.

P.S.: Ban pro "oba", to je jasný. :)

P.S. 2: Naši pobočku ve Zlíně zvážím, slibuju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 103, 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: