Pomalé hubnutí 45 let


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pomalé hubnutí 45 let  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pomalé hubnutí 45 let
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Big Muscle


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne neprotiřečim si, jenom jsem to nenapsal úplně správně. On teď cvičí 5x týdně obrovské množství sérií základních cviků, což je samo o sobě dost náročné, ale pro optimální spalování tuku je potřeba, aby ve zbytku času byl v pohybu a neseděl na zadku (není třeba dělat kvanta kardia, ale prostě se hýbat).

Navíc, já neargumentuju svým odhadem bazálu, ale tím, co on uvedl, že mu bylo změřeno. Ano, tato hodnota nebude úplně přesná, ale pořád bude přesnější, než když mu někdo cizí na internetu napíše, že je endomorf, tak musí jíst málo. Obecně mi přijde, že těmahle -morf pojmama se ohánějí jenom ti, co nejsou schopni správně jíst a tvrdě cvičit.

Obecně mi přijde, že nemáš vůbec žádné základní znalosti o výživě, a tak se na něj snažíš aplikovat něco, co možná zafungovalo tobě při 60% tuku, ale na dalších 99% populace prostě fungovat nebude. Možná se mýlíš ty, možná se mýlím já, pak se ale mýlí i ta hromada celosvětově uznávaných odborníků, kteří mají svá tvrzení doložená hromadou výsledků z praxe.

P.S. Nejsem ektomorf.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Muscle napsal:
Ne neprotiřečim si, jenom jsem to nenapsal úplně správně. On teď cvičí 5x týdně obrovské množství sérií základních cviků, což je samo o sobě dost náročné, ale pro optimální spalování tuku je potřeba, aby ve zbytku času byl v pohybu a neseděl na zadku (není třeba dělat kvanta kardia, ale prostě se hýbat).

Navíc, já neargumentuju svým odhadem bazálu, ale tím, co on uvedl, že mu bylo změřeno. Ano, tato hodnota nebude úplně přesná, ale pořád bude přesnější, než když mu někdo cizí na internetu napíše, že je endomorf, tak musí jíst málo. Obecně mi přijde, že těmahle -morf pojmama se ohánějí jenom ti, co nejsou schopni správně jíst a tvrdě cvičit.

Obecně mi přijde, že nemáš vůbec žádné základní znalosti o výživě, a tak se na něj snažíš aplikovat něco, co možná zafungovalo tobě při 60% tuku, ale na dalších 99% populace prostě fungovat nebude. Možná se mýlíš ty, možná se mýlím já, pak se ale mýlí i ta hromada celosvětově uznávaných odborníků, kteří mají svá tvrzení doložená hromadou výsledků z praxe.

P.S. Nejsem ektomorf.


Já zase pochybuji o tvých obecných znalostech.O tvých osobních nepochybuji, jelikož za takovýchto okolností žádnými nedisponuješ. Stejně jako o dalších tebou vycucaných číslech. 60% tuku,:)))) Při 182kg jsem měl 42% tuku. Při 60%tuku se umírá a nedřepuje naturálně skoro třista. 99% populace je další hovadina, stejně tak jako si myslet, že tvůj názor má více stoupenců mezi odborníky. To já přišel do téhle debaty s klasičtějším modelem hubnutí při rozumné míře kvalitních sacharidů a nízkému množství tuků...to je způsob, který i přes módní výstřelky po století funguje. Podle mě ani neumíš posoudit, zda sám si ektomorf, či nikoliv. Kdyby si byl někdy obézní a zkusil skutečně hubnout a to ne blbých pár kilo, nemluvil bys nyní do větru naprosté nesmysly.
A k pohybu, to si jako myslíš, že bude denně dřít ve fitku jako soumar, chodit do práce, a ještě se snažit být permanentně v pohybu? Bože ty si naivní. Proč by se měl takto ničit? Jo už vím, protože mu navýšíš kalorie a to ještě v tuku. A nakonec shodí 6kg za rok tvého skvělého doporučení.

Opakuju po milionté, problém je v dietě, při níž jedeš denně kolem 100g tuků jako chlápek se 115cm kolem pasu. To je dlouhodobě větší průšvih, než tebou dokola omýlaný celkový příjem v kaloriích. On potřebuje shodit a to hodně. Pokud by chtěl mít třeba břišáky musel by jít s pasem pod 90cm. Ale to už je jeho věc, s čím bude spokojen. Rozhodně je jasné jedno, dosavadní experiment, který ty mu ještě vypiluješ k dokonalosti, mu nefunguje, stejně jako by nefungoval těm tvým 90% procentům ostatních cvičenců. (A zpomezi endomorfů nejspíš žádnému) Ona to totiž není výmluva, ale fakt, endomorf a ektomorf musí mít jiný přístup, a stejně bude po té výsledek odlišný. Proto tady mlít o 99% cvičenců je omyl.


Naposledy upravil Johncreasy dne so říjen 14, 2017 5:04 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeme tu dokola mluvit o tom, jestli 2500-3500, ale tyhle fígle s nakopnutím metabolismu fungují krátkodobě, jinak si to tělo vždycky brzy srovná na hodnoty, pro něž bylo vytvořeno. Kdyby ten rok nedržel sachry tak nízko a místo toho si hlídal tuky, mohl být nyní hubenější a přitom by se cítil silnější, nebo aspoň nikoliv tak unavený. Nikdo neříká o vyloučení tuků absolutně, ale 30g naprosto stačí, tělo jede efektivněji na komplexní cukry a hlavně ...jejich přebytek se ukládá poněkud méně snadno, než přebytek tuků. Ale to bys musel někdy vyzkoušet bejt tlustej, abys taky věděl, co je to soustavný plán nějakého hubnutí. Já hubnul po dva roky bez té tvojí magické stagnace.


Naposledy upravil Johncreasy dne so říjen 14, 2017 5:25 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

než když mu někdo cizí na internetu napíše, že je endomorf, tak musí jíst málo.

Sorry, ale tak to přesně je. Endomorf musí pro dosažení určité formy prostě žrát zásadně míň, než ektomorf. Jinými slovy, ty, i když to myslíš jedině dobře, z něj ektomorfa nevyčaruješ ani kouzelnou hůlkou Harryho Pottera. Byť se o to pokoušíš. Tohle podceňování těch "morfů" svědčí právě o tom, že spíš já mám důvod k pochybnostem o erudici tvé. Naopak to ektomorfové většinou využívají svého typu k bezuzdného vyžírání se nesmysly. Zase se jim to většinou vrací v tom, že nikdy nebudou skutečně robustní a stejně jako jim neroste podkožní tuk, neposlouchá růstové stimuly snadno ani svalová hmota.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec nejlepší by bylo, kdyby si od tebe vzal Matty poznatek o nesnižování celkového kalorického příjmu a ode mě radu o zásadním přehodnocení poměru sachry vs tuky. Kompromis, který mu možná prospěje ze všeho nejvíc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, 60% tuku jsem si vycucal z prstu. A víš proč? Protože nevím, kolik tuku jsi měl při morbidních 182 kg a fakticky mě to vůbec nezajímá a je to vlastně i úplně irrelevantní. A víš proč? Protože v tomhle případě se o takovou situaci vůbec nejedná. Jedná se o případ, kdy člověk potřebuje zhubnout 10, možná 15 kg kilo tuku (a i kdyby to bylo třeba 25 kg) a je absolutní nesmysl na něj aplikovat stejný postup, jako u morbidně obézního člověka, který musí zhubnout 80,100 kg.

Ty odborníky jsem zmínil ne z důvodu, že si myslím, že mají stejný názor jako já, ale proto, že spoustu informací čerpám od celosvětově uznávaných kapacit a ty zkouším aplikovat v praxi. A ne že v jednom jediném případě vyzkouším jeden jediný (ničím nepodložený) postup na obézním člověku, a pak ho hned začnu aplikovat na jiném absolutně odlišném případě, protože to přeci jediný správný postup. A pak se ještě ohánět pojmama jako endomorf nebo ektomorf, ačkoli ty jsou úplně irrelevantní. Ano, v těchto somatotypech je rozdíl, jenže je nesmysl se s nima ohánět, když ten člověk nedokáže jíst kvalitně a ve skutečnosti vůbec nevíš, jestli on endomorf skutečně je, nebo sis to jenom vycucal z prstu. Narozdíl od toho BMR má jasně změřený, a i kdyby nebyl úplně přesný, tak má alespoň něco, od čeho se může odpíchnout.

Navíc já se ani nesnažím tvrdit, že moje rada je ta jediná správná. Pouze tvrdím - a to se už budu po desáté opakovat - že je absolutní nesmysl mu radit, aby se pohyboval po bazálem (který - opakuji - on má změřený a ne vycucaný z prstu), protože to fungovalo někomu obéznímu, když v reálu jsou tisickrát ověřené úplně jiné postupy.

-----

Uvědomuješ si třeba, že svaly jsou metabolicky aktivní hmota, kterou je třeba živit? A že metabolický výdej je závislý na tom, kolik té hmoty máš? A co se stane, když tělo nebude mít dostatek energie? Začne jako první pálit tuto hmotu, čímž se logicky sníží metabolický výdej a hubnutí se zastaví, protože původní deficit už nebude deficitem (přesně jeho případ). Ty mu radíš aby snižoval dál a jenom si dál pálil aktivní hmotu (a v nějakém vedlejším topicu jsem četl, že přesně tohle se stalo tobě), čímž mu sice poleze dolu ručička na váze, ale výsledek bude úplně jiný než chce. Navíc já mu neradím, že má zvýšit příjem kvůli nějakému "krátkodobému nakopnutí metabolismu" (nebo jak ty tomu říkáš). Ty důvody jsou úplně jiné, a kdyby jsi měl nějaké praktické zkušenosti, tak budeš vědět proč. Ano, možná mu váha chvíli poleze nahoru, jenže jeho nezajímá (nebo by alespoň nemělo) číslo na váze během jednoho měsíce, ale až konečný výsledek.

Já tady končím, pokud původní tazatel bude chtít poradit, tak mu rád poradím přes SZ. Ale hádat se s člověkem, který postrádá základní znalosti o výživě a snaží se vnucovat jeden jediný postup, který zafungoval jemu jakožto morbidně obéznímu člověku (což nemyslím jako urážku, ale pouze jako zdůraznění, že se jedná o diametrálně odlišný případ), nemá smysl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy: Prosímtě neber to jako útoky, čistě jako konstatování faktů, které jsem vypozoroval.
Pozadí tvého vývoje mi není moc známé ale veskrze mě ani nezajímá, soudím dle tvých aktuálních fotek - 1. Ty nejsi hubený, z ničeho ses nedostal, stále máš na sobě kvanta tuku a vody, takže nemůžeš hovořit z pozice někoho "kdo si tím prošel" 2. Nevím co způsobilo to, že dnes jsi ve stavu, kdy si musíš (nebo by sis měl) nechat odoperovat přebytečnou kůži, každopádně tenhle bod je dalším důvodem, který jasně vypovídá o tom, že by si nikomu neměl v otázkách redukce/výživy jakkoliv radit. 3. To, že jsi nějakým způsobem zredukoval váhu, neznamená nutně, že je to aplikovatelné i na ostatní jedince (byť se oháníš podobností "endomorfů", sory ale existují i jiné podstatně důležitější faktory než neurčité, 80 let staré metabolické typování), nebo - a co je nejdpostatnější, že je to z hlediska zdraví optimální cesta.

Jakkoli pitomá je to formulace, tak nevím z čeho usuzuješ, že tvé "znalosti" jsou více cenné, či obsáhlejší než mé.

citace:
rady na hubnutí od ektomorfa endomorfovi jsou zcestné

Tohle nedává absolutně žádný smysl, je to přihlouplá věta - Dle tvé (ne)logiky, by ti měl při problémech s koleny radit pouze ortoped/fyzioterapeut, který měl někdy nějaký úraz s kolenem? Nebuď směšný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud tě to nezajímá, tak se zdrž nezasvěcených hodnocení. Nechápu, co má mé letité tloustnutí společného s oprávněností rady na shození tuku. Shodil jsem ze 77kg tuku na nějakých 25kg A kdybych měl zájem v klidu hubnu dál. Pokud ti to nepřijde jako pádný argument člověka, který ví jak shodit, pak je debata vcelku zbytečná. Kůže přebytečná je po takovémto shození naprosto obvyklá, co v tom vidíš za problém ohledně mé oprávněnosti poradit? Nikdo by neshodil v tomto věku takovou váhu bez tohoto projevu. Na téhle bázi je tvá připomínka úplně nesmyslná. Nechápu proč bych nemohl poradit chlapovi o zhubnutí lépe, než ty, který v tomto nedosáhl ani zlomku. Protože mám povislou kůži? Nebuď směšný.
Za druhé tuku mám nyní na sobě zcela na pohodu, nikdo se tu totiž nebavíme o formě kulturisty, ale o Mattym, tedy chlapovi, který má procento tuku jako mám já, jen mám i přes svou minulost Obelixe užší pas. Takže jednoduše já vím, o čem mluvím. A ano dostal jsem se z morbidní obezity, to je fakt.A nebýt kůže na podbřišku jsem v oblečený štíhlý chlap s pasem pod 100cm a hrudníkem ke 140cm. Co chceš nabídnout v rámci své erudice ty?


Naposledy upravil Johncreasy dne so říjen 14, 2017 6:53 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johne, nic proti, ale tve poznatky jsou v tomto ohledu relevantni jen z casti. Snad ve vsech cinnostech plati, ze urciteho vysledku dosahnes jen tim, ze se snazis. Ale k tomu, abys to dotahl k dokonalosti, potrebujes bud znalosti a nebo snahu extremni. Abys shodil z 60 % tuku na 30 %, potrebujes jen tu snahu a disciplinu. Aby jsi shodil tech poslednich par procent a neschazoval svaly, uz je rozumne na to jit se znalostmi. I bez znalosti muzes shodit na 15 %, ale nebude to vysledek ktery chces (vetsinou, kazdy jsme jiny)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Muscle napsal:
Ano, 60% tuku jsem si vycucal z prstu. A víš proč? Protože nevím, kolik tuku jsi měl při morbidních 182 kg a fakticky mě to vůbec nezajímá a je to vlastně i úplně irrelevantní. A víš proč? Protože v tomhle případě se o takovou situaci vůbec nejedná. Jedná se o případ, kdy člověk potřebuje zhubnout 10, možná 15 kg kilo tuku (a i kdyby to bylo třeba 25 kg) a je absolutní nesmysl na něj aplikovat stejný postup, jako u morbidně obézního člověka, který musí zhubnout 80,100 kg.

Ty odborníky jsem zmínil ne z důvodu, že si myslím, že mají stejný názor jako já, ale proto, že spoustu informací čerpám od celosvětově uznávaných kapacit a ty zkouším aplikovat v praxi. A ne že v jednom jediném případě vyzkouším jeden jediný (ničím nepodložený) postup na obézním člověku, a pak ho hned začnu aplikovat na jiném absolutně odlišném případě, protože to přeci jediný správný postup. A pak se ještě ohánět pojmama jako endomorf nebo ektomorf, ačkoli ty jsou úplně irrelevantní. Ano, v těchto somatotypech je rozdíl, jenže je nesmysl se s nima ohánět, když ten člověk nedokáže jíst kvalitně a ve skutečnosti vůbec nevíš, jestli on endomorf skutečně je, nebo sis to jenom vycucal z prstu. Narozdíl od toho BMR má jasně změřený, a i kdyby nebyl úplně přesný, tak má alespoň něco, od čeho se může odpíchnout.

Navíc já se ani nesnažím tvrdit, že moje rada je ta jediná správná. Pouze tvrdím - a to se už budu po desáté opakovat - že je absolutní nesmysl mu radit, aby se pohyboval po bazálem (který - opakuji - on má změřený a ne vycucaný z prstu), protože to fungovalo někomu obéznímu, když v reálu jsou tisickrát ověřené úplně jiné postupy.

-----

Uvědomuješ si třeba, že svaly jsou metabolicky aktivní hmota, kterou je třeba živit? A že metabolický výdej je závislý na tom, kolik té hmoty máš? A co se stane, když tělo nebude mít dostatek energie? Začne jako první pálit tuto hmotu, čímž se logicky sníží metabolický výdej a hubnutí se zastaví, protože původní deficit už nebude deficitem (přesně jeho případ). Ty mu radíš aby snižoval dál a jenom si dál pálil aktivní hmotu (a v nějakém vedlejším topicu jsem četl, že přesně tohle se stalo tobě), čímž mu sice poleze dolu ručička na váze, ale výsledek bude úplně jiný než chce. Navíc já mu neradím, že má zvýšit příjem kvůli nějakému "krátkodobému nakopnutí metabolismu" (nebo jak ty tomu říkáš). Ty důvody jsou úplně jiné, a kdyby jsi měl nějaké praktické zkušenosti, tak budeš vědět proč. Ano, možná mu váha chvíli poleze nahoru, jenže jeho nezajímá (nebo by alespoň nemělo) číslo na váze během jednoho měsíce, ale až konečný výsledek.

Já tady končím, pokud původní tazatel bude chtít poradit, tak mu rád poradím přes SZ. Ale hádat se s člověkem, který postrádá základní znalosti o výživě a snaží se vnucovat jeden jediný postup, který zafungoval jemu jakožto morbidně obéznímu člověku (což nemyslím jako urážku, ale pouze jako zdůraznění, že se jedná o diametrálně odlišný případ), nemá smysl.


Samozřejmě, že je endomorf, jestli po roce takovéhoto stravování má pneumatiku 115cm. To by se totiž pravému ektomorfu nikdy v životě nemohlo stát, ale to jen svědčí o tom, že víš kulové. Nejdřív se nauč krom svých neplatných pouček i trochu selského rozumu. Pokud tu plácáš o dlouhodobě zásadní změně metabolismu, tak prostě jsi to ty, kdo mluví naprosto z cesty. Ty ho tu zahrneš spoustou nesmyslů a vlastních smyšlenek a ještě se odvoláváš na odborníky a vlastní vědomosti, které jsou totálně nepodložené. Velkolepě a velevážně ho tu připravuješ na novou cestu poznání, aniž bys mu vytkl ten jediný zásadní průser, tedy stavět to s jeho tělesným typem na tucích. To tobě chybí základní úsudek a znalosti. A kde si vzal proboha, že na něj aplikuji svou verzi diety? Já jel mnohem tvrdší dietu a řekl jsem jasně, že mu jí ani nedoporučuji, ale určitě by mu zabrala lépe, než tvé navýšení kalorií se současným ponecháním přijmu pomalu dvojnásobku z tuků, než kvalitní sachrů.


Naposledy upravil Johncreasy dne so říjen 14, 2017 7:00 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Johne, nic proti, ale tve poznatky jsou v tomto ohledu relevantni jen z casti. Snad ve vsech cinnostech plati, ze urciteho vysledku dosahnes jen tim, ze se snazis. Ale k tomu, abys to dotahl k dokonalosti, potrebujes bud znalosti a nebo snahu extremni. Abys shodil z 60 % tuku na 30 %, potrebujes jen tu snahu a disciplinu. Aby jsi shodil tech poslednich par procent a neschazoval svaly, uz je rozumne na to jit se znalostmi. I bez znalosti muzes shodit na 15 %, ale nebude to vysledek ktery chces (vetsinou, kazdy jsme jiny)


Tak tady nemám co vytknout Mablungu, plně souhlasím. Snad jen, že svaly spaluješ od začátku diety. a na čisto se tomu nevyhneš nikdy. V extrémech závodní kulturistiky často ani nastřelenej. A když to celé sečtu, tak je určitě těžší shodit prvních 50kg tuku, než zbylých 10kg, aniž bych vyvracel tvůj názor, že je to čím dál těžší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně se už jen opakujeme, takže já též zanechávám této aktivity. Mějte se, přihlásím se s váhou kolem metráku a tukem kolem 15%, aby bylo vidět, že hubnout se dá účelně z jakékoliv původní hodnoty na danou cílovou. Nejsem naštěstí typ, který vypadá svalnatě jen při 5% tuku, kterých bych dosáhnout nejspíš nedokázal. Budu vypadat velmi slušně i při těch 15%, to už je zase trochu výhoda utrmácených endomorfů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aaa


Naposledy upravil matty dne út říjen 17, 2017 4:02 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle ektomorf po roce diety nevypadá. Jednoduché, makej dál, navyš komplexní sachry, sniž tuky (holt si nepochutnáš tolik) a přidávej aspoň 5x týdně kardio, klidně stačí chůze 45-60min. Když nebudeš podvádět sám sebe a budeš důsledný, za měsíc dosáhneš stejného úbytku jako za rok. (ikdyž v tom bude 1kg svaloviny, tak se to pořád vyplatí proti tomu dosavadnímu ztrácení času) Podle mě můžeš v začátku v sachrech i někam ke 300g (spíš ale někde lehce nad 250g, a z toho nejméně dvě třetiny zkonzumovat do druhé-třetí hodiny odpolední, pak už jen zbytek jako potréningové jídlo, pokud cvičíš později) Sachry musí být z takových 80% komplexní) Tuky bych ale držel pod 40g nekompromisně. Takže až zkusíš, co ti kluci doporučují, a nevyjde-li to, můžeš kdykoliv vsadit na starou dobrou klasiku, která zkrátka funguje. A zapomeň na to, že v dietě budeš mít problém něco užrat, to si může dovolit ekťák, nebo borec na kůře:))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to ještě uvedl na pravou míru. Tak ten rok nebyl úplně striktní rok, jedu takto asi od května a v létě jsem měl 3 týdny volno, mezitím jsem o víkendech jedl normálně a chodil na pivo. Já bych tomu nechtěl říkat dieta, ale jaká si transformace z neforemného buřta na chlápka co se za sebe v 50 nemusí stydět toť můj horizont. Co se týče toho pohybu, jsem přesvědčen, že přidáním kardia by to šlo rychleji,ale já rád cvičím s činkama, baví mě překonávat své osobáky a nechci se toho vzdát.Když jsem jel místo cvičení každý den cca 3 týdny 60 minut kardio na pásu byl jsem hotovej .Jak jsem psal chodím cvičit každý pracovní den od 6.00 do 7.15 před prací, pak se docela i naběhám v práci, dělám vedoucího autoservisu takže ještě kolem dalších 5-12 km v práci nachodím.Prostor pro kardio a činky není, jedno bych musel vynechat.Nechci rychle zhubnout a stratit svaly tím že se kousnu a pojedu 1500 kalorií, budu běhat, jíst řapíkatej celer a pít vodu. Chci mít zdravější jídelníček s občasným hříškem jak v jídle tak v alkoholu.Kvůli kolenům bych chtěl mít kolem 105 kg se svalama, ale i tukem. Neplánuji jít na soutěž nebo se někde producírovat. Základ tohodle topicu bylo to, že jsem si myslel nebo myslím ,že na to jak jím a cvičím bych mohl hubnout tuk rychleji.
tady link na jídelníček tohoto týdne: https://www.dropbox.com/s/qy8tvp82jw14oo9/rt2.pdf?dl=0
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pomalé hubnutí 45 let Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: