Deadlift - sehr lieber Übermensch


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Deadlift - sehr lieber Übermensch  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Deadlift - sehr lieber Übermensch
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potěšily mě výsledky z kardiologie. Výsledky mám stejné jako před třičtvrtě rokem a další kontrolu až v červnu. Pro mě obrovský úspěch ke kterému přispěl rozumně dávkovaný pohyb, redukce hmotnosti, strava, redukce pracovního zatižení a s tím souvisejícího stresu a také suplementace kardio protektivními látkami.

Mohu nyní více sportovat. Mám docela dobré parametry trénovanosti (klidová frekvence cca 50, maximální 205). Můžu jít s tepy až ke 160ti, což mi dost rozšíří možnosti pohybu. Přemýšlím, že začnu plavat a pořídím další kolo - něco jako silnici nebo CX.

Cítím se super a nemoc snad ustoupila i když občas zakašlu. Dnes velmi lehce 25 km na kole.
Příští týden Tatry, tak potřebuji být 100 % zdravý. Potom Val di Fiemme - tam se moc těším.

Jídelníček:

Snídaně: 3 proteinové palačinky s polotučným tvarohem (250 g) oslazeným karamelovou sukralozou,
0,5 l caro s mlékem

Oběd: půl tresky ulovené v Norsku, 200 g pečených brambor

Na kole: malé pivo

Po kole: 2 proteinové tyčky

Večeře: caprese, 1 dl červeného vína, 20 g 74 % čokolády


Zítra bych vyběhl - pokud se budu cítit OK. V pátek vlakem do PHY, takže to moc na nějaký pohyb nevidím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Deadlift - sehr lieber Übermensch Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: