Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 415, 416, 417 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2017 11:09 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Čím má pokaženou pověst? Padáky? Jedno podobné pochybení je na politika (v Čechách) málo a to mu ještě nebylo prokázáno, že z toho měl nějaký zisk. Že je ožrala? Je v dobré společnosti. Že to je oportunista? Je na správném místě.
Srovnej si jeho profil s jeho konkurenty. Ti si vážně nemají co vyčítat.


U Kalouska v jedné diskuzi zaznělo jedno velmi trefné vyjádření. Už léta spoustu lidí sere a celé 4 roky byl v opozici ... takže celé 4 roky měli socánci s Bábou k dispozici veškerý státní aparát na to, aby na něj něco našli a min zahájili nějaké trestní stíhání. Kvůli jakékoli píčovině ... a že to jde celkem lehce, viz Parkanová a Casa. A? A hovno ... ani prd. Je tedy zcela jasné, že v z hlediska trestního práva na něj není vůbec nic.

Z hlediska morálního je to věc jiná, ale tam v té sebrance max zapadá pro průměru.

Jen si někdy říkám, že ho snad Bába platí, protože ta jeho obsese Babišem TOP spíše škodí a Bábovi možná/spíš dokonce i pomáhá.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2017 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neskutečné ten Babišův úspěch...
Estebák, dotační podvodník a lhář co prokazatelně ukradl 50 M veřejných peněz. Kam se hrabe Gross s jeho pár mega na byt od strýčka...

Ale jsem rád že se dostali Starostové, věřil jsem tomu, protože je volila i většina rodiny, známých a přátel. (aniž bych je nějak ovlivňoval)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2017 6:48 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Roper napsal:

Já jsem jej, resp. ANO, volil z trucu, protože nemám jinou eventualitu.
A Kalousek už má tak pošramocenou pověst, že ani otrava svěcenou vod (k)ou by mu nepomohla.

Čím má pokaženou pověst? Padáky? Jedno podobné pochybení je na politika (v Čechách) málo a to mu ještě nebylo prokázáno, že z toho měl nějaký zisk. Že je ožrala? Je v dobré společnosti. Že to je oportunista? Je na správném místě.
Srovnej si jeho profil s jeho konkurenty. Ti si vážně nemají co vyčítat.


Nebylo to jediné pochybení a zeptej se nějakýho kamaráda co slouží v Chrudimi na ty padáky.
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2017 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2017 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
https://www.motejlekskocdopole.com/dno/

Ty se s tím volebním výsledkem smiřuješ asi dost těžko, co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zeleny Jëlen


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Zeleny Jëlen napsal:
Prozrad koho budes volit ty? Ze by Piraty? Nebo TOP09? Trefil jsem se?
Vis aspon ze tim volis Globalisty, respektive Globalismus podporujici strany?
Nebo si najivne myslis, ze volis “pravici” :)))

Pirati nejsou pravice ani omylem a TOP se za pravici prohlašuje. Pokud půjdu k volbám, tak Starosty či SSO. Ale ještě nevím, jaká z těchto tří možností zvítězí.
Co se globalismu týče, vůbec mi nevadí.
Edit: Tak jsem si přečetl program starostů a i Pirátů. No nic, půjdu volit lunatiky z SSO


Většinou nevadí lidem, kteří o něm nic nevědí. To, že globalismus je zjednodušeně řečeno komunismus 2.0 už 90% lidí nedomyslí. Z hlediska toho co Globalismus představuje, a kam směřuje (jedna globální vláda) je to z mého pohledu docela problém. Jakožto volič SSO zřejmě chápeš,že současná verze EU je špatně, pak ovšem nechápu, proč ti nevadí Globalismus.
Řeknu to hodně zjednodušeně, ale tak aby se to dalo pochopit:

Kvůli tomu aby si mezi sebou země volně obchodovaly netřeba, aby byly tyto země pod stejnou nadvládou a pod stejným způsobem života a se stejnými hodnotami, není to přirozené a vede to ke střetu kultur. Tedy Globalismu netřeba.
_________________
Squat: Because somewhere out there a girl is warming up with your max.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zeleny Jëlen napsal:

Většinou nevadí lidem, kteří o něm nic nevědí. To, že globalismus je zjednodušeně řečeno komunismus 2.0 už 90% lidí nedomyslí. Z hlediska toho co Globalismus představuje, a kam směřuje (jedna globální vláda) je to z mého pohledu docela problém. Jakožto volič SSO zřejmě chápeš,že současná verze EU je špatně, pak ovšem nechápu, proč ti nevadí Globalismus.
Řeknu to hodně zjednodušeně, ale tak aby se to dalo pochopit:

Kvůli tomu aby si mezi sebou země volně obchodovaly netřeba, aby byly tyto země pod stejnou nadvládou a pod stejným způsobem života a se stejnými hodnotami, není to přirozené a vede to ke střetu kultur. Tedy Globalismu netřeba.

Ne, globalismus rozhodně není komunismus 2.0. O to se pokouší EU. Globalismus je jednoduše odstraňování bariér a s odstraňováním bariér přirozeně přichází určitá unifikace. Co se vlád, multi kulti, střetu kultur týče, o tom globalizace není. To už je o tom, jak jednotlivý lidé vnímají svět a svým viděním křiví (bez hanlivého podtonu) čistou globalizaci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Spazik napsal:
https://www.motejlekskocdopole.com/dno/

Ty se s tím volebním výsledkem smiřuješ asi dost těžko, co?


Je nasranej na svět, že STAN nevyhráli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak vidno, Mablungu , tak Mirda Kalousek (konečně) odchází...škoda, že ne z ČR.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Plesl-Alkalousek-konci-v-TOP-09-A-jeho-nastupcem-bude-509466

Btw, ta přezdívka „Alkalousek“ mi způsobuje bolest břicha.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Spazik napsal:
https://www.motejlekskocdopole.com/dno/

Ty se s tím volebním výsledkem smiřuješ asi dost těžko, co?

To ani ne, já jsem spíš rád že se STAN dostali přes 5% V obci odkud pocházím měli dokonce 25% a ANO jenom 16%.

Spíš mě přijde neskutečný jak mohlo ANO dostat 30%, ale tak to je asi tím, že se pohybuji v prostředí relativně chytrých lidí střední střídy a neznám jediného voliče ANO/SPD/KSČM

Guru Mára :-)



https://slideslive.com/38891855/rok-a-osm-mesicu-kontinualni-kampane-pro-ano
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

:o)....žere Tě to. STAN je OK volba. Jedna z mála volitelných stran.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Andrej ma lubezny prizvuk. Ako keby sa nevedel rozhodnut, ci chce rozpravat po Slovensky ci po Cesky. Neleze vam to na nervy?

Kazdopadne Spaziku, vyplakavat nad tym, ze volici strany XY su dementi je picovina. Preco radsej neplaces nad tym, ze Starostovia alebo SSO nevynalozili viac sil na kampan a nepresvedcili viac ludi? Fakt je ten ze ANO, SPD a Pirati mali asi najlepsiu medialnu kampan a preto asi aj volby dopadli ako dopadli. O Starostoch som ani nevedel a SSO poznam len vdaka Danovi Vavrovi na FB, inac by mi tiez asi unikli a to sledujem Ceske MSM celkom casto.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Spazik"]
Deadlift napsal:
Spazik napsal:
https://www.motejlekskocdopole.com/dno/


Spíš mě přijde neskutečný jak mohlo ANO dostat 30%, ale tak to je asi tím, že se pohybuji v prostředí relativně chytrých lidí střední střídy a neznám jediného voliče ANO/SPD/KSČM


Nenech se mýlit. Někde jsem viděl graf voličů se základním vzděláním a v preferencích "lidí nezatížených zbytečných vzděláním" byla SPD z parlamentních stran úplně poslední. A tuto obhajobu SPD píšu jako člověk, který SPD nevolil.

No a kde ANO nabralo těch 30 % je mi taky záhadou. Ve svém okolí znám jediného člověka, který přiznal, že je volil. Ale co jsem koukal na čísla z obcí od nás z JČ kraje, tak ANO hodně ubralo komoušům v jejich tradičním vodách, tzn. v malých městech a vesnicích v pohraničí, kde dodnes vzpomínají, že "za komoušů byl pořádek a lidi měli práci".
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EDIT: příspěvek omylem poslán 2x.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JENDA10


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
No a kde ANO nabralo těch 30 % je mi taky záhadou. Ve svém okolí znám jediného člověka, který přiznal, že je volil.

V tom je právě ten problém. Sám společně se svými blízkými tenhle fenomén sleduju a víc než kdy dřív mi přijde, že lidi nechtějí říct, koho volili, nebo si i vymýšlí. A tenhle rozkol a nedůvěra mezi lidmi mi přijde ještě horší než výsledek voleb, byť to spolu samozřejmě souvisí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 415, 416, 417 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: