Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 416, 417, 418 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Deadlift napsal:
Spazik napsal:
https://www.motejlekskocdopole.com/dno/


Spíš mě přijde neskutečný jak mohlo ANO dostat 30%, ale tak to je asi tím, že se pohybuji v prostředí relativně chytrých lidí střední střídy a neznám jediného voliče ANO/SPD/KSČM


Nenech se mýlit. Někde jsem viděl graf voličů se základním vzděláním a v preferencích "lidí nezatížených zbytečných vzděláním" byla SPD z parlamentních stran úplně poslední. A tuto obhajobu SPD píšu jako člověk, který SPD nevolil.

No a kde ANO nabralo těch 30 % je mi taky záhadou. Ve svém okolí znám jediného člověka, který přiznal, že je volil. Ale co jsem koukal na čísla z obcí od nás z JČ kraje, tak ANO hodně ubralo komoušům v jejich tradičním vodách, tzn. v malých městech a vesnicích v pohraničí, kde dodnes vzpomínají, že "za komoušů byl pořádek a lidi měli práci".

ANO mělo hodně mezi voliči 60+ tzn. ubralo strašně voličů komunistům a ČSSD. Lidé co vlastně svobodu ani nechtějí a rádi ji odevzdají státu s tím, že se o ně postará.
Mezi mladými měli docela málo...

Na druhou stranu těžko se některým divit, ono když člověk má jako jediný zdroj informací má TV Nova, Blesk atp., všude vidí Babišovu propagandu, na kterou má neomezený rozpočet, k negativním informacím o něm se prakticky nedostane.
Ale člověk co se trochu zajímá o dění ve společnosti a politiku Babiše volit prakticky nemůže.

https://www.facebook.com/protekcnifracek/photos/a.1040920339343809.1073741828.1040890702680106/1070930919676084/?type=3&permPage=1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zeleny Jëlen


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JENDA10 napsal:
Marky V. napsal:
No a kde ANO nabralo těch 30 % je mi taky záhadou. Ve svém okolí znám jediného člověka, který přiznal, že je volil.

V tom je právě ten problém. Sám společně se svými blízkými tenhle fenomén sleduju a víc než kdy dřív mi přijde, že lidi nechtějí říct, koho volili, nebo si i vymýšlí. A tenhle rozkol a nedůvěra mezi lidmi mi přijde ještě horší než výsledek voleb, byť to spolu samozřejmě souvisí.


Tuhle neduveru do spolecnosti vnimam po vzestupu neolevicovych idealu ve spolecnosti. Vracime se do totality, pomalu a polehnouku. Diky konstruktum, "hate speech" "Political correctness" "Safe space" a další nesmysly, kdy kazdyho, kdo voli jinak nez hezky progresivne, nazveme nackem.
(Bábiše jsem nevolil, protoze mam proti hnuti ano nekolik zasadnich veci, proc proste nemuzu a neni to kvuli Capimu hnizdu).
_________________
Squat: Because somewhere out there a girl is warming up with your max.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zeleny Jëlen


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Zeleny Jëlen napsal:

Většinou nevadí lidem, kteří o něm nic nevědí. To, že globalismus je zjednodušeně řečeno komunismus 2.0 už 90% lidí nedomyslí. Z hlediska toho co Globalismus představuje, a kam směřuje (jedna globální vláda) je to z mého pohledu docela problém. Jakožto volič SSO zřejmě chápeš,že současná verze EU je špatně, pak ovšem nechápu, proč ti nevadí Globalismus.
Řeknu to hodně zjednodušeně, ale tak aby se to dalo pochopit:

Kvůli tomu aby si mezi sebou země volně obchodovaly netřeba, aby byly tyto země pod stejnou nadvládou a pod stejným způsobem života a se stejnými hodnotami, není to přirozené a vede to ke střetu kultur. Tedy Globalismu netřeba.

Ne, globalismus rozhodně není komunismus 2.0. O to se pokouší EU. Globalismus je jednoduše odstraňování bariér a s odstraňováním bariér přirozeně přichází určitá unifikace. Co se vlád, multi kulti, střetu kultur týče, o tom globalizace není. To už je o tom, jak jednotlivý lidé vnímají svět a svým viděním křiví (bez hanlivého podtonu) čistou globalizaci.


EU je soucast Globalismu, je to jeden z mnoha prvku. Politici na nejvyssi urovni EU jednaji v souladu s globalni vizi jedne vlady, to ze zatim je zeme rozdelelna na EU, USA a zbytek neni konecny stav.
_________________
Squat: Because somewhere out there a girl is warming up with your max.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zeleny Jëlen


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
:o)....žere Tě to. STAN je OK volba. Jedna z mála volitelných stran.


To si rozhodne nemyslim.
_________________
Squat: Because somewhere out there a girl is warming up with your max.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JENDA10


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zeleny Jëlen napsal:
Tuhle neduveru do spolecnosti vnimam po vzestupu neolevicovych idealu ve spolecnosti. Vracime se do totality, pomalu a polehnouku. Diky konstruktum, "hate speech" "Political correctness" "Safe space" a další nesmysly, kdy kazdyho, kdo voli jinak nez hezky progresivne, nazveme nackem.

Tyhle neoliberální tendence možná fungují proti konzervativním postojům ve věkové skupině do 30 let, přičemž ANO rozhodně není konzervativní stranou a těžiště jejich voličů je věkově taky dost jinde, čili tohle vysvětlení mi moc smysl nedává. Spíš si myslím, že voliči ANO se tak nějak identifikovali s Babišovou rolí "sám proti všem" a nechtějí být jednoduše před, řekněme intelektuálnější, částí veřejnosti za blbce. Podobná situace byla v prezidentských volbách u Zemanových voličů, s tím se taky nikdo moc nechlubil. :) A je to škoda, protože takhle se akorát víc a víc hloubí příkop mezi lidmi a těží z toho pochopitelně především populisti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Marky V. napsal:
Deadlift napsal:
Spazik napsal:
https://www.motejlekskocdopole.com/dno/


Spíš mě přijde neskutečný jak mohlo ANO dostat 30%, ale tak to je asi tím, že se pohybuji v prostředí relativně chytrých lidí střední střídy a neznám jediného voliče ANO/SPD/KSČM


Nenech se mýlit. Někde jsem viděl graf voličů se základním vzděláním a v preferencích "lidí nezatížených zbytečných vzděláním" byla SPD z parlamentních stran úplně poslední. A tuto obhajobu SPD píšu jako člověk, který SPD nevolil.

No a kde ANO nabralo těch 30 % je mi taky záhadou. Ve svém okolí znám jediného člověka, který přiznal, že je volil. Ale co jsem koukal na čísla z obcí od nás z JČ kraje, tak ANO hodně ubralo komoušům v jejich tradičním vodách, tzn. v malých městech a vesnicích v pohraničí, kde dodnes vzpomínají, že "za komoušů byl pořádek a lidi měli práci".

ANO mělo hodně mezi voliči 60+ tzn. ubralo strašně voličů komunistům a ČSSD. Lidé co vlastně svobodu ani nechtějí a rádi ji odevzdají státu s tím, že se o ně postará.
Mezi mladými měli docela málo...

Na druhou stranu těžko se některým divit, ono když člověk má jako jediný zdroj informací má TV Nova, Blesk atp., všude vidí Babišovu propagandu, na kterou má neomezený rozpočet, k negativním informacím o něm se prakticky nedostane.
Ale člověk co se trochu zajímá o dění ve společnosti a politiku Babiše volit prakticky nemůže.

https://www.facebook.com/protekcnifracek/photos/a.1040920339343809.1073741828.1040890702680106/1070930919676084/?type=3&permPage=1


Buď od té lásky a smiř se, že Bureš, resp. Babiš, volby vyhrál. Neustále brečet nad rozlitým mlíkem (STAN), nemá význam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Voliči Babiše jsou oběti dokonalé kampaně, voliči Okamury jsou kreténi..."

https://xtv.cz/archiv/volici-babise-jsou-obeti-dokonale-kampane-volici-okamury-jsou-kreteni-rika-pavel-novotny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže víme, koho Novotný volil.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Marky V."]
Spazik napsal:
Deadlift napsal:
Spazik napsal:
https://www.motejlekskocdopole.com/dno/


Spíš mě přijde neskutečný jak mohlo ANO dostat 30%, ale tak to je asi tím, že se pohybuji v prostředí relativně chytrých lidí střední střídy a neznám jediného voliče ANO/SPD/KSČM


Nenech se mýlit. Někde jsem viděl graf voličů se základním vzděláním a v preferencích "lidí nezatížených zbytečných vzděláním" byla SPD z parlamentních stran úplně poslední. A tuto obhajobu SPD píšu jako člověk, který SPD nevolil.

No a kde ANO nabralo těch 30 % je mi taky záhadou. Ve svém okolí znám jediného člověka, který přiznal, že je volil. Ale co jsem koukal na čísla z obcí od nás z JČ kraje, tak ANO hodně ubralo komoušům v jejich tradičním vodách, tzn. v malých městech a vesnicích v pohraničí, kde dodnes vzpomínají, že "za komoušů byl pořádek a lidi měli práci".


Opožděně a jen pro zajímavost. V analýze volebního chování, která vyšla 10.10. rozhodnutí a potenciální voliči ANO: 41% maturita a 19% VŠ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co, Dante Flyshite , volil jsi jako župana Kotlebu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie, ja som z Prešova a on kandidoval v Banskej Bystrici Ale aj tak by som ho nevolil. Soroš tam mal tento rok iné plány a s tým my nepohneme.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chudak Soroš , v jeho veku riadit kazde jedny bezvyznamne volby v malom statiku, to nie je len tak
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem




Proste Soroš to doj.ebal, cez to nejde vlak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je retard chapem ze totalne prepadli, a z 344 kandidatov maju 2 poslancov, ale ze az takto mu prepina...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skôr je to len naoko pre voličov. Vie, že takéto vysvetlenie je postačujúce pre jeho elektorát, ba dokonca to zapadá do toho, ako sa profiluje na verejnosti. Ale pochybujem, že tomu aj sám úprimne verí. Niečo ako Fico ktorý naoko robí pre ľudí a v hlbke duše vie, že robí hlavne pre špecifický okruh vplyvných "mocipánov".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 416, 417, 418 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: