Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1183, 1184, 1185 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laco123


PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2017 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Dante Flyshit napsal:
To asi v polohe jak keď končíš bicepsový zdvih


Jo, přesně.

Beztak ale bylo pikantnější sledovat minule idiota, co dělá ani ne čtvrtinový dřepy s vypodložením pat, přičemž řve u toho, jak kdyby byl zajatcem afrických studentů v gangbangu...




Takých retardovaných ľudí je v posilňovniach veľa. Ja minule videl chlapca, ktorý si na bench presse nandával na jednu stranu osi väčšiu váhu, pretože potreboval odstrániť disbalancia.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi 3 dny poté, co jsem si na ronnie zase objednal, mají v nabídce opět tryptophan, na který jsem čekal
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2017 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dnes v práci a rád bych si koupil něco k jídlu. Kvůli těm odborovým zkurvysynům je prakticky všechno zavřeno. Podle nich bych měl sednout do auta a bloumat ulicema, dokud nenarazím na vietnamskou večerku ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2017 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono není problém si nakoupit/navařit den dopředu, že...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2017 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to by vlastně stačilo, kdyby obchody měly otevřeno tak jeden den v týdnu...

...btw. třeba na to nový premiér vzpomene, sílu zrušit to by měl teď hravě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mablung


PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2017 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Tak ono není problém si nakoupit/navařit den dopředu, že...

Je a není. Pokud přijdeš k obchodu (a nejsi sám) a zjistíš, že dnes je zavřeno, tak to už problém je.
Samozřejmě, neohrožuje mě to na životě , ale je to hloupé
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Tak ono není problém si nakoupit/navařit den dopředu, že...

Tve to jsem udělal... šel jsem v pátek večer do Tesca a vypadalo to tam jako že bude válka...
Podle mě je to taky hloupé nařízení, obvykle chodím do obchodů, když nejsem v práci (tedy o víkendu, svátku..) Do tohoto by stát podle mě neměl kecat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Chadzi napsal:
Tak ono není problém si nakoupit/navařit den dopředu, že...

Tve to jsem udělal... šel jsem v pátek večer do Tesca a vypadalo to tam jako že bude válka...
Podle mě je to taky hloupé nařízení, obvykle chodím do obchodů, když nejsem v práci (tedy o víkendu, svátku..) Do tohoto by stát podle mě neměl kecat.


A v neděli to samé, a to jsem šel v méně exponovaný čas v době obědu. V jednu chvíli jsme se u zeleniny skoro zasekli v zácpě s ostatními nakupujícími, tak jsem šel k ovoci, a vrátil se až se prostor u zeleniny vyprázdnil :D

Souhlas, že státu do toho nic není. Maximálně uznávám dát volno o Vánocích, ale jinak to nařízení jde proti všem - co vím, tak i ty prodavačky ještě rády pracují o svátcích za příplatek, ať je ta almužna větší. Koneckonců, i kdyby mě nabídli programovat v sobotu za dvojnásobek, tak to beru :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:


Souhlas, že státu do toho nic není. Maximálně uznávám dát volno o Vánocích, ale jinak to nařízení jde proti všem - co vím, tak i ty prodavačky ještě rády pracují o svátcích za příplatek, ať je ta almužna větší. Koneckonců, i kdyby mě nabídli programovat v sobotu za dvojnásobek, tak to beru :D

Ono ale ve svátek za žádný dvojnásobek nepracuješ, pracuješ za naprosto stejnou mzdu... :) Svátek se jen bere jako odpracovaná doba a k tomu dostaneš 100% za tu práci navíc. Tzn. je to prakticky stejný efekt, jako kdyby sis vybral den dovolené a ještě navíc ten den šel normálně do práce ;-)
(max. dostaneš 10% nebo 25% za přesčas nebo za víkend)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
deiw napsal:


Souhlas, že státu do toho nic není. Maximálně uznávám dát volno o Vánocích, ale jinak to nařízení jde proti všem - co vím, tak i ty prodavačky ještě rády pracují o svátcích za příplatek, ať je ta almužna větší. Koneckonců, i kdyby mě nabídli programovat v sobotu za dvojnásobek, tak to beru :D

Ono ale ve svátek za žádný dvojnásobek nepracuješ, pracuješ za naprosto stejnou mzdu... :) Svátek se jen bere jako odpracovaná doba a k tomu dostaneš 100% za tu práci navíc. Tzn. je to prakticky stejný efekt, jako kdyby sis vybral den dovolené a ještě navíc ten den šel normálně do práce ;-)
(max. dostaneš 10% nebo 25% za přesčas nebo za víkend)

Teď jsi to hodně zamotal. Zjednodušeně (ano, zjednodušeně). Máš plat 20 000 Kč, když odpracuješ den ve svátek, máš 21 000 Kč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Spazik napsal:
deiw napsal:


Souhlas, že státu do toho nic není. Maximálně uznávám dát volno o Vánocích, ale jinak to nařízení jde proti všem - co vím, tak i ty prodavačky ještě rády pracují o svátcích za příplatek, ať je ta almužna větší. Koneckonců, i kdyby mě nabídli programovat v sobotu za dvojnásobek, tak to beru :D

Ono ale ve svátek za žádný dvojnásobek nepracuješ, pracuješ za naprosto stejnou mzdu... :) Svátek se jen bere jako odpracovaná doba a k tomu dostaneš 100% za tu práci navíc. Tzn. je to prakticky stejný efekt, jako kdyby sis vybral den dovolené a ještě navíc ten den šel normálně do práce ;-)
(max. dostaneš 10% nebo 25% za přesčas nebo za víkend)

Teď jsi to hodně zamotal. Zjednodušeně (ano, zjednodušeně). Máš plat 20 000 Kč, když odpracuješ den ve svátek, máš 21 000 Kč.

No ale nejdeš do práce 20x, ale 21x prostě neplatí že makáš za 200%, jak si mraky lidí myslí... makáš za 100% (+ případně 10% bonus za přesčas nebo 25% za víkend, pokud si necháš přesčas proplatit a nevybereš si ho jako náhradní volno).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Mablung napsal:
Spazik napsal:
deiw napsal:


Souhlas, že státu do toho nic není. Maximálně uznávám dát volno o Vánocích, ale jinak to nařízení jde proti všem - co vím, tak i ty prodavačky ještě rády pracují o svátcích za příplatek, ať je ta almužna větší. Koneckonců, i kdyby mě nabídli programovat v sobotu za dvojnásobek, tak to beru :D

Ono ale ve svátek za žádný dvojnásobek nepracuješ, pracuješ za naprosto stejnou mzdu... :) Svátek se jen bere jako odpracovaná doba a k tomu dostaneš 100% za tu práci navíc. Tzn. je to prakticky stejný efekt, jako kdyby sis vybral den dovolené a ještě navíc ten den šel normálně do práce ;-)
(max. dostaneš 10% nebo 25% za přesčas nebo za víkend)

Teď jsi to hodně zamotal. Zjednodušeně (ano, zjednodušeně). Máš plat 20 000 Kč, když odpracuješ den ve svátek, máš 21 000 Kč.

No ale nejdeš do práce 20x, ale 21x prostě neplatí že makáš za 200%, jak si mraky lidí myslí... makáš za 100% (+ případně 10% bonus za přesčas nebo 25% za víkend, pokud si necháš přesčas proplatit a nevybereš si ho jako náhradní volno).

Ne. Když půjdeš v sobotu do práce a budeš placen denně
Po 1 000 Kč
Ut 1 000 Kč
St 1 000 Kč
Čt 1 000 Kč
Pa 1 000 Kč
So 2 350 Kč (100 % plat, 100 % příplatek za práci o svátek, 25 % za přesčas, 10 % za práci o víkendu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2017 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Po 1 000 Kč
Ut 1 000 Kč
St 1 000 Kč
Čt 1 000 Kč
Pa 1 000 Kč
So 2 350 Kč (100 % plat, 100 % příplatek za práci o svátek, 25 % za přesčas, 10 % za práci o víkendu)

Teď teda nevím, dostaneš těch 100%, když je svátek o víkendu a nejdeš makat? podle mě ne, co?

Potom by se teda samozřejmě vyplatilo chodit makat ve svátek, jen pokud je o víkendu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2017 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Mablung napsal:

Po 1 000 Kč
Ut 1 000 Kč
St 1 000 Kč
Čt 1 000 Kč
Pa 1 000 Kč
So 2 350 Kč (100 % plat, 100 % příplatek za práci o svátek, 25 % za přesčas, 10 % za práci o víkendu)

Teď teda nevím, dostaneš těch 100%, když je svátek o víkendu a nejdeš makat? podle mě ne, co?

Potom by se teda samozřejmě vyplatilo chodit makat ve svátek, jen pokud je o víkendu..

Asi jsem tě nepochopil. Nicméně, pokud by v tomto případě byl svátek v pátek, výpočet by byl
...
Čt 1 000 Kč
Pá 2 000 Kč (100 % plat, 100 % příplatek za práci o svátek. Žádné jiné příplatky by se neaplikovaly)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2017 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Asi jsem tě nepochopil. Nicméně, pokud by v tomto případě byl svátek v pátek, výpočet by byl
...
Čt 1 000 Kč
Pá 2 000 Kč (100 % plat, 100 % příplatek za práci o svátek. Žádné jiné příplatky by se neaplikovaly)

Myslel jsem scénář, kdy do práce o svátku nejdeš, jestli to chápu správně tak je to takhle?
Svátek v pátek, nejdu do práce, mám 100% mzdy za pátek a ten den volno.
Svátek je v sobotu, nejdu do práce, mám 0% mzdy (protože je víkend) a ten den volno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1183, 1184, 1185 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: