Nové příchutě aminokyselin od MaxxWin (cuba libre a zázvor)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nové příchutě aminokyselin od MaxxWin (cuba libre a zázvor)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nové příchutě aminokyselin od MaxxWin (cuba libre a zázvor)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina
Ronnie.cz


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 2:08 pm    Předmět: Nové příchutě aminokyselin od MaxxWin (cuba libre a zázvor) Odpovědět s citátem

Možná jste si stačili všimnout, že tento týden probíhala na FB stránkách Ronnie.cz ( https://www.facebook.com/Ronnie.cz/ ) soutěž se společností MaxxWin Nutrition. Výhra byla lákavá - BCAA + glutamine instant s příchutí energetického nápoje nebo zázvoru a citrónové šťávy.

Produkt BCAA + glutamine je skvělým doplňkem před, během nebo i po cvičení, zajišťuje ochranu svalové hmoty a podporu imunitního systému. Nově MaxxWin přišel s novými příchutěmi , které jsou velmi netradiční. Jedná se o zázvor a cuba libre . V redakci jsme už ochutnali, za nás můžeme říct, že cuba libre chutná opravdu jako rum s colou . Zázvorová příchuť nám připomíná zázvorový čaj, takže pro podzimní obodbí úplně ideální.





Rozhodli jsme se, že se o něj s Vámi podělíme, takže pokud chcete ochutnat, napište nám do soukromé zprávy Vaše jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ). Až zásoby dojdou, napíšu sem, že jsme na nule.

Podmínka pro zaslání je jediná - až vyzkoušíte, napíšete zpětně, jak Vám to chutnalo - ať už tady na fórum nebo třeba k sobě na Facebook, to je na Vás - každopádně objektivní reakci, co na ně říkáte. A pošlete mi pak jen odkaz.

Díky všem za zpětnou vazbu! Snad vám budou chutnat, Martina

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji Martině za zaslané vzorky. Instantní BCAA jsou pro mě, vzhledem k mým tréninkům, asi nejzbytečnější doplněk a beru je spíš jako limonádu, proto i na vzorky bud nahlížet stejně, i když to složení moc nechápu. Čekal bych, něco jako 5g 2:1:1 BCAA a 3.5g Glutaminu na 10g a ne naopak. Hodnotit můžu tedy tak maximálně chuť, která byla u kombinace zázvor citrón příjemná a mohla by sedět všem, co nemají rádi ovocné tlamolepy. Naopak, u příchutě Cuba Libre mi moc neseděl ten "laciný" rumový ocas, kdy konkurence má spíše vypíchnutou chuť coly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rybalka40


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předem díky Martině za zaslání vzorečků. Měl jsem možnost vyzkoušet už spousty značek a příchutí a musím říct že za mě je v tomhle ohledu MaxxWin velkým zklamáním. Chuť mi asbolutně nesedla. Zázvor je moc výrazný, případalo mi jako kdybych snědl kořen zázovru. Cuba libre mi zase připadala jako limonáda za korunu co se prodávalo za komuouše... Jediné co mohu vyzdvihnout je rozpusnost, ta byla téměř okamžítá.. ale to je sakra málo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rybalka40 napsal:
Zázvor je moc výrazný, případalo mi jako kdybych snědl kořen zázovru. .

To kyselo je moc kyselý a zázvor je moc zázvorový
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve středu jsem posílal SZ, ale stále nebyla doručena.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dadule


PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem psala zprávu a zatím nedorazila
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nové příchutě aminokyselin od MaxxWin (cuba libre a zázvor)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: