Seeya - trham, nadhadzujem, placem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 132, 133, 134  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Seeya - trham, nadhadzujem, placem  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Seeya - trham, nadhadzujem, placem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya


PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2017 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked das len jedu tak to neni uplne scifi, sak vyskusaj...6x5x140 ma rozbilo viac lebo sa musis koncentrovat 6x :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
6x3x145

Bench sikma multipress:
2 serie

Bradla:
2x12

Pistols:
10x kazda
8xkazda

Horiz. Legpress:
2 serie

Tfuj, vychcipany som, obisla ma nejaka choroba, vzdy rano ma bolelo hrdlo, poobede uz nic. Sice som sa z toho dostal ale nevladal som a vsetko tazke. Je mi na grcku
Suple posledny mesiac:

Magnezko+zinok rano a vecer
Omega3 rano
Multivitamin rano
Kolagen rano
Protak po cviceni, obcas rano (dnes ani po cviceni napriklad kedze dam prazenicu)
Bcaa pocas cvicenia

Za zmienku stoji len to magnezko so zinkom, povodne som to bral na lepsi spanok. Spanok sa naozaj zlepsil a celkom neplanovane mi to dost boostlo libido. Prakticky v jednom kuse som by som len jebal a potom sa mi vobec nechce makat :D Fakt, kto ma nejaky problem tohoto druhu tak tento sajrajt za skusku urcite stoji. Co sa tyka nejakej lepsej regeneracie tak absolutne nic, vyhodeny peniaz, asi vsetko ide do guli.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
...asi vsetko ide do guli.

Genialni recenze na ZMA
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Military:
..
5x60
2x70
2x80

Sumo mrtvola:
..
3x5x120

Jc v sede ramena:
..
5x5x32

Zakopy:
4 serie

Lytka:
4 serie

Bruchostroj:
3 serie

Zhyby:
3 serie

Kubany:
2 serie

S cestou tam aj cestou spat, prezlecenim a rozcvickou hodka. Skusam chrbat ci sa zajtra nieco ozve. Posledne dni bez priznakov.
Mno, aspon uz viem co je to to "zma" doteraz som si myslel ze ide o nejaku pokrocilu ilegalnu substanciu hehe
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2017 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S deckami stena, ja som neliezol, len som si dal par krat campus a zhyby.. kul, zodrata koza
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2017 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klidne to Magnezko+zinok linkni konkretneji, jednomu kamaradu by se takove ucinky hodily. )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drep:
6x4x145

Bnech:
Up to 6x100

Bulharske drepy:
4 serie

Mno...mno...mam nechutne pretazene upony bicepsu na lavej ruke z campusov takze ani bench som nemohol docvicit sakra. Drepy prve 3 serie dobre no a potom zacal harmatanec. 5ky nehrozia heh
Chcel som dat este legpres ale ta masina u nas je nejaka rozbita, dako divne to preskakovalo radsej dal som radsej bulhary. Slusny vypalovak. Len tak tak som sa odtackal domov.

Judson, tak kamaratovi vravis ... Teraz mam od myprotein ale myslim ze nespravis chybu s inou znackou. Aj ronnie ma toho plny suflik. Dost sa diskutovalo aka vazba je najvhodnejsia. Ja som tomu venoval iba par minut a docital som sa ze kazda je tak trochu na nieco ine a kazdy to svoje povazuje za najlepsie (prekvapivo). Citrat ma vplyv skor na tkaniva a chelat je lepsi na mentalne skludnenie. Vraj. Okrem toho existuje dalsia spusta inych vazieb, asi najlepsie je vyskusat a ked nic, tak sa posunut o dum dal. Ja som s tymto spokojny ale uprimne, nikdy si na nic radsej nepytam vernostne karty :D Nemam ani permicu do posilky hehe
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakýkoliv obvoďák ti magnosolv nenapíše. Mě bylo obvoďačkou řečeno, že vůbec, že to může psát jen neurolog a nebo gynekolog ženským v těhotenství. Šel jsem za neuroložkou a ta mi řekla, že na magnosolv musím mít diagnostikovánou neurogenní tetanii, no a od té doby mám neurogenní tezanii. Po téhle diagnóza už mi to nepíše i obvoďák. To sáme měla bývala, chtěla napsat hořčík proti křečím a nikdo ji tohle nenapsal. Až neurolog zjistil, že tetanii opravdu má, tak ji ten magnosolv napsal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Jakýkoliv obvoďák ti magnosolv nenapíše. Mě bylo obvoďačkou řečeno, že vůbec, že to může psát jen neurolog a nebo gynekolog ženským v těhotenství. Šel jsem za neuroložkou a ta mi řekla, že na magnosolv musím mít diagnostikovánou neurogenní tetanii, no a od té doby mám neurogenní tezanii. Po téhle diagnóza už mi to nepíše i obvoďák. To sáme měla bývala, chtěla napsat hořčík proti křečím a nikdo ji tohle nenapsal. Až neurolog zjistil, že tetanii opravdu má, tak ji ten magnosolv napsal.

Mam jinou zkusenost. Magnosolv beru uz minimalne pul roku, spise dele. Jednou mi ho napsala znama, co dela v ustredni vojenske nemocnici, jednou znama, co dela na ocnim, naposledy ted doktor na imunologii a nikdy jsem nemel problem s tim, kdyz jsem si o nej rekl, nebo ho v lekarne vyzvedaval. Jednou jsem na nej doplacel snad o dvacet korun vic, ale to je tak vsechno. Je to jen horcik, kdyz to s nim prezenes dostanes prujem, zadny antidepresivum. Od znamych vim, ze jim to pisou obvodaci bezne, staci jen rict, ze maji v noci krece do lytek, nebo ze spatne usinaji ze stresu v praci :)

PS: Predchozi prispevek jsem omylem pri editaci smazal :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zvláštní. :) Tak hlavně, že to všude funguje jak by mělo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Military:
..
3x60
3x70
3x80

sumo mrtvola:
..
3x5x130

Ramenostroj:
2 serie

Zakopy:
4 serie

Zhyby:
2x8

Mno asi 30 minut som mal na trenal ale stacilo. Military posledne opacko tazke :/
Mrtvolu som prihodil 10 kil, lahucke. Trochu som zmenil techniku, neviem ci je to tak spravne ale teraz pri zacati pohybu su moje kolena predlaktia aj tyc v takom trojkrizi a dotykaju sa. Ritou som trochu nizsie.

Tie magnezka zasa netreba tak prezivat, zvycajne vitaminy a tieto veci v priebehu roka obmienam. Aj teraz ked sa pixla vybyva tak vezmem zasa nieco ine.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
..
2x1x175 pr
3x160 pr
5x145

Jc sikma:
8x12
5x22
5x32
8x42

Pistols:
2x8 na kazdu

Zhyby nadhmat:
2x15

Dost sachrov som popapal posledne 2 dni ale do 6x5x145 sa mi vobec nechcelo, miesto toho som potiahol radsej vahy. 160 som si celkom blbo odobral, mal som to nizsie ako bolo zdrave a celkovo naprd, treba to brat do uvahy nabuduce. Naproti tomu 175 som odobral dobre a ani to nebol taky krvak jak naposledy so 170. Celkovo je to konecne pohodlne 2xbw, zarazky neratam. Vacsinou som s vahou okolo 85.6
Po pistols dosla stava, pistole su inak hodne tazky cvik aj ked sa to nezda.
Po poslednej mrtvole som zasa citil v noci krize kurva fix. Respektive tu noc nic a az tu dalsiu, proste stale tam mam nejaky zapal alebo co a po mrtvole sa to prebudi. Pritom technicky som si 100% isty ze to bolo viac nez ok, o nejakom presilovani nemoze byt ani rec. Po drepoch take stavy nastastie nemam. Strasne ma to sere lebo viem ze silovo by som to teraz vedel slusne napalit, nohy na to uz mam.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2017 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulace ke 175, me ceka do konce roku, tak jsem na to sam zvedavy :)

PS: Po tezkych jednickach bych nohy nejezdil a uz vubec ne pistole, to je idelani zpusob, jak si akorat tak privodit zraneni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2017 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dik, bola to dlha cesta k 2xbw. Teraz sa este domotat na 180 a potom 180 bez opasku a uz to bude skvele. Predpokladam ze minimalne 180 je aj tvoj plan. Predsa len, pohonit ego 4mi kotucmi, to je na nezaplatenie :DD
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Seeya - trham, nadhadzujem, placem Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 132, 133, 134  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: