Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zvedač


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, zda je David troll nebo blbec, ale jako účelovej krok mi to přijde jako poměrně zdařilý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glaber


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co se týče mě,tak mi Roperovy rady hodně pomohly...nepřijde mi jako pomstychtivý člověk...co se týče mého tréninku na který má vliv taky on,tak zatím je to good...rozumí tomu...neřešte co kdo komu píše
_________________
Věk: 20 let | Váha: 103 kg

Bench press - 175 kg
Dřep - 250 kg
Mrtvý tah - 280 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvedač


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže hloupý lidi špatně chápou velký věci. Proto se tady na foru vůči němu kde kdo ohrazuje. Lépe řečeno ta hloupější část. Se zhrzeným Grycem v čele.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi by bylo nejlepší, kdyby to admin přesunul jinam a pokračovalo se tam, protože pokud si tady hodlá Roper přitakávat všema fake nickama, tak to tady bude mít Dave pěkně zaspamované
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to tu promažu až o víkendu, nicméně teď bych rád zmínil, že dost přesně vidím, kdo je kdo a kdo má kolik a jakých nicků. A pokud má někdo představu, že se připojí z jiné IP a já to nevidím, plete se, protože... protože prostě velký bratr Martin. Zkuste na toto myslet a to ne ve chvíli, kdy si tvoříte nový nick ("Budu opatrnej, na tohle mi nepřijde!") ale ještě předtím - a vůbec si ho nevytvářejte a mějte tu jednu identitu. Nebo přijdete jednoho dne o úplně všechny.

Díky za pochopení.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
zvedač


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stát na Roperově straně ještě neznamená bejt Roper sám. Pokud se hodláš i dál dopouštět argumentačních faulů, stáváš se plnohodnotným členem armády Mravenců, Gryců a špekounů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zvedač napsal:
Stát na Roperově straně ještě neznamená bejt Roper sám. Pokud se hodláš i dál dopouštět argumentačních faulů, stáváš se plnohodnotným členem armády Mravenců, Gryců, špekounů a mnoha dalších inteligenci postrádajících případů.


Umíš chápat psaný text? Pokud ano, přečti si můj příspěvek výše, z tohoto účtu se navždy odhlaš a piš sem pod svým hlavním. Děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
zvedač


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Svým posledním komentářem jsem reagoval na uživatele balbiho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zvedač napsal:
Svým posledním komentářem jsem reagoval na uživatele balbiho.


Mě vůbec nezajímá, na koho reaguješ, mě zajímá, že si tu zakládáš (nejen Ty) jiné profily. Ber, prosím, můj příspěvek výše "odhlaš se a piš ze svého původního účtu" jako poslední varování. Jakýkoliv další text z fake profilu znamená konec pro tvoje všechny. Děkuji předem, že mi nebudeš/nebudete přidělávat úplně zbytečnou práci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
seeya


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lol, a to som prave chcel napisat ze by bola sranda byt na chvilu adminom ronnie serveru :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pôvodný príspevok od seeya - necenzurovaný iluminátmi v pozadí českého internetu napsal:
Lol, a to som prave chcel napisat ze SOM by bola sranda byt na chvilu adminom ronnie serveru :D


Príspevok od seeya po zásahu českých internetových papalášov napsal:
Lol, a to som prave chcel napisat ze by bola sranda byt na chvilu adminom ronnie serveru :D


Ešteže som stihol zazrieť. Roper je zvedač a Seeya je admin. Ktovie kto sa vyfarbí nabudúce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obcas si tak pripadam podla toho ako casto tu zabijam cas hehe
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady to zije!
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Člověk se chystá ke spánku a opět čte konspirační teorie vytažené z nejhlubších zákoutí análů...

„Co na to Jan Tleskač?“
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cim si zasloužím takovou aktivitu, kdyz jsem svymi vykony podprůměrnej?
Admin: nic promazavat nemusis, ale pokud bys zveřejnil, kdo ma kolik uctu a jaky, vse by se vysvětlilo co si vzpomínám, tak maciak tdy neco s Roperovyna IPckama psal..
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: