Draperova léčba


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Draperova léčba  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Draperova léčba
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubbas


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Kryštofe mně tu chybí souvislosti, jak fórum moc nestíhám číst, asi ani nereaguješ na mě, myslím... Každopádně jen tak celkově pro info pro Tebe i ostatní, s Draperem jsme si tak nezávazně napsali, že by bylo hezké, kdyby o tom článek na Ronnie.cz jednou vzniknul, tzn. ve chvíli, kdy tomu budou nakloněny okolnosti, věřím, že se spojíme a vymyslíme to.

A zároveň bych si přál mít čas se tomuhle tématu víc věnovat, protože bych asi pár lidí, co mají fakt zdravotní trable, k otevřeným rozhovorům přemluvil a ono by to bylo asi hodně fajn a prospěšné pro všechny... ale tak třeba jednou.


A pravidelne lekarske prehliadky by nepomohli? Samozrejme nemožeme tu porovnavat PROFI kulturistov čo tam strielaju 2x take davky (teda najdu sa aj rekračny sypači čo vyzeraju zle a perú tam pomaly to isté) skorej by som ako rekračný sypač hladal synergiu AAS fungoval na nižších davkach pravidelne sem tam sa nalozil blast and cruise alebo klasika Kura PCT OFF Kura PCT OFF a pravidelne prehliadky a človek by tomu si myslím dosť pomohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

speedy napsal:
Controll verim v teba, ze tie zaciatocnicke cisla este poriadne napumpujes. Nebude to skoda pre zostavajuci genofond.



Mám obavu, že žádný článek nezastaví toho, který se rozhodne jít po chemii, ale třeba se pletu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem tu po roce nakouknul, témata furt stejná, si říkám, že prolustruju aspoň slovo Draper s search okně, jestli je tu ještě aktivní...

Prelouskal jsem tohle téma s otevřenou pusou a řeknu vám, tohle je na scénář k filmu. Být holka, tak mám promočený kapesníček od slz.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: st únor 14, 2018 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nejaky update, at uz primo od Drapera nebo ohledne avizovaneho clanku, nebude? Nechci "bulvarne" slidit, ale stejne by me zajimalo, jak se situace vyviji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Tak jsem tu po roce nakouknul, témata furt stejná, si říkám, že prolustruju aspoň slovo Draper s search okně, jestli je tu ještě aktivní...

Prelouskal jsem tohle téma s otevřenou pusou a řeknu vám, tohle je na scénář k filmu. Být holka, tak mám promočený kapesníček od slz.


Takze update :)

Stale s Makuskou a uz nejaky ten mesic zpatky v gymu, samozrejme nesypu a asi nikdy sypat nebudu (mozna casem hodne male davky neceho, ale o tom zatim vubec nepremyslim). Zdravi celkem drzi, za tyden jdu na jicnove echo ,poprve co jsem v treninku, tak uvidime co ten silovy trenink se srdcem udelal,ale jak rikam, citim se relativne dobre,lepe nez rekneme pred pul rokem.
Aktualne treba mrtvola 5x170kg
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
mozna casem hodne male davky neceho, ale o tom zatim vubec nepremyslim

Aneb uz trochu pomyslim na sypku, ale zatim o tom vlastne vubec nepremyslim :).

Napsal bych k tomu hodne moralizujicich kecu, ale vim, jak je mas rad a jaky maji v tvym pripade efekt. To zlepseni stavu je ale super, nicemu podobnymu jsem neveril. Tak se drz no :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Drapere, to sú viac než pozitívne správy, osobne som tomu aj veril, že nakoniec nebude treba nejakú komplikovanú op., super, držím päste, nech si fit a užívaš spokojne život i tréning ako relax. Nezačneš zas písať, bolo by to myslím vcelku prínosné všeobecne?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ať se daří!

Všechno.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
(mozna casem hodne male davky neceho, ale o tom zatim vubec nepremyslim)


Když tohle napíše notorický sypač a závislák na železe, tak už jsou látky dávno doma ve skříni kor když ani ne rok po infarktu tam pálí skoro 200 na MT. Co na to říct, závidím, někdo má prostě tělo jako stroj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, držím palce a hlavně s rozumem, ty bejku jeden
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
... mozna casem hodne male davky neceho...


Super, že to takhle dopadlo. Jses očividně velkej klikař :)

Nicméně to výše mi hlava nebere. Na to se dá říct jen: "Kdo chce kam....".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere, když teda nedám na MT více, jak 100kg jsem vlastně taky po infarktu Ty seš hroznej blázen po tom všem, ale je fajn, že alespoň nějakej starej xicht to pořád hrotí, jako by mu bylo 20.
AŤ se daří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Stale s Makuskou...

Draper napsal:
a uz nejaky ten mesic zpatky v gymu, ...

Draper napsal:
samozrejme nesypu a asi nikdy sypat nebudu...

Draper napsal:
Zdravi celkem drzi, ... citim se relativne dobre,lepe nez rekneme pred pul rokem.

no samé dobré zprávy... fajn, že jsi dal vědět

Draper napsal:
Aktualne treba mrtvola 5x170kg

pěkně, síla se vrací, těším se na videa, třeba i z čelňáčků
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Draperova léčba Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: