Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 385, 386, 387  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Bench press:
...
4x4x130kg


dobrý objem no... budu muset zařadit peck-deck, abych dal alespoň trojku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Bench press:
...
4x4x130kg


dobrý objem no... budu muset zařadit peck-deck, abych dal alespoň trojku


Hej, zistil som práve v logu, že je to osobák, maximálne som dal 3 série v poslednej silovke... Aaaale už to ani nezapisujem, bude to vyzerať, že si vymýšľam
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pocuvaj, a nemate uz rodit? Ci je Judas rovnaky ako Vrestizrutik a nechce sa mu von?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2017 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Pocuvaj, a nemate uz rodit? Ci je Judas rovnaky ako Vrestizrutik a nechce sa mu von?


Nechce sa mu, je to Judáš.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola sumo:
1x6x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg belt on
3x4x160kg
https://www.instagram.com/p/Bb43zsRn5RE/?taken-by=pete_mad_lennack

Drepy:
1x3x60kg
1x3x90kg
1x1x130kg belt on
1x1x150kg
3x3x160kg

Leg press:
3x6x320kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg
5x1x140kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Bicák

Hodnotenie tréningu: Jeeeej, môžem zas ťahať! Ešte síce len ľahko a opatrne ako teplý kaderník, ale nič ma neobmedzovalo, vzpriamovač o sebe dáva vedieť, ale nebolí. Mám z toho radosť, lebo človeka serie, keď nemôže naplno robiť to, čo ho teší.
Sumo teda šlo bezva, už sa teším, keď bez obáv budem môcť potiahnuť aj skutočnú váhu a podať nejaký iný, naozajstný, výkon, nie len tento baletný dúhový princeznovský.

Drepy len pár troják, tento týždeň som sa k nohám správal hnusne, akoby boli zo sirotinca, takže potrebujú trochu oddychu. Ale dal som im predsa aj legpress - ale budem rád, keď už mi zas budú stačiť len drepy Na legpress treba veľa nakladať, aby to malo zmysel. Dali sme si pár sérii drepov bez držania ala Ripper, ale mínus 200 kíl, len s nejakou 50kou S touto váhou to šlo a bol som taký divoch rozkekešený, že bez opasku!!!!
Pri benchi už značne unavené ramená, tento týždeň som sa na tlakoch nešetril, veď to tiež bolo jediné, čo som mohol ako tak cvičiť. Takže ramená už protestovali, z toho dôvodu som nešiel vyššie a zrušil som aj military.

Na záver bicáky, lebo bez bicákov nie je tréning!

Dnes bola slabšia strava, lebo skoro ráno sme šli so Sorayou na kontrolu, vyzerá to tak, že Judáš vie, kde mu je najlepšie a nejak sa mu nechce von Ako, nedivím sa, toto má zjavne po mne, tiež sa mi odtiaľ nikdy nechcelo... Každopádne som toho moc nepojedol, ale pri týchto výkonoch to je asi jedno a aj keby som jedol papierové vreckovky, tak to odťahám a odtlakujem

V gyme prázdno a nikde nikto, len na záver prišiel Mr. Olympia so svojím nablýskaným opaskom a brutálne si zas dal do tela na kladkách. Zabijak nagélovaný.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz mate pro to budouciho Nicitele nejake konecne jmeno ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Uz mate pro to budouciho Nicitele nejake konecne jmeno ?


Oh to áno,po tatovi Peter.

Takže budeme 2xPeter a 1xPetra (Soraya). Je to trochu presladené, všetci s rovnakým menom, ale aspoň zbúchame meniny v jeden deň.

A v rámci udržania pestrosti priezzvisiek som si Sorayu odmietol vziať,nech sa líšime aspoň takto, vieš si predstaviť, ako sa teší





Beztak je Judy super prezývka a obávam sa,že malému to prischne
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vieš, že si ju môžeš vziať a pokojne si môže ponechať svoje rodné priezvisko, manželia si priezviská po sobáši volia na základe voľby, teda pokojne aj ty môžeš mať Sorayino, Ona svoje pôvodné a tvoje a pod., nie je to pevne stanovené.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2017 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
To vieš, že si ju môžeš vziať a pokojne si môže ponechať svoje rodné priezvisko, manželia si priezviská po sobáši volia na základe voľby, teda pokojne aj ty môžeš mať Sorayino, Ona svoje pôvodné a tvoje a pod., nie je to pevne stanovené.


Viem, robím si prdel

Dnes wrestling, zhyby, nejaké ramená a ruky. Spokojnosť, celkom to šlo, naučili sme sa nejaké nové prvky, nejaké ešte nacvičíme Som zvedavý, čo z toho bude okrem modrín.

Tak napríklad toto:












Nedáme.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x6x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x130kg belt on
1x1x150kg
1x1x160kg
4x3x170kg posledná vždy stopka

Legpress:
3x6x360kg

Mŕtvola klasika - ľahká:
1x6x60kg
4x6x100kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
4x4x130kg

Military press:
1x6x20kg
1x3x40kg
1x3x50kg
1x3x60kg
4x3x70kg

Zhyby:
4x6xCarabas

Bicáky

Hodnotenie tréningu: Pondelkové ťažké nožky, jupí juchú.
Stále som hodne opatrný kvôli chrbtu, ale postupne sa osmeľujem. Zozačiatku som sa trochu pasoval s hĺbkou, predsa len, keď idem nižšie, zapájam tie moje mizerné chrbty a tak som prvú sériu mal takú nejakú, že ach, hĺbka veru nebola na moje pomery dostatočná! Ale pochlapil som sa a poslednú som zaradil stopku, to ma prinútilo ísť riťou do hĺbky filozofických výrokov starých Grékov.
Chvíľku som mal cukanie dať si 180 kilo, ale prekonal som to To je tak, keď nemám žiadny seriózny program a vydumujem. Vynahradil som si legpressom Ale pomaly sa dostávam na váhy, takže budem môcť smutný legpress aj vynechať. Čo je ďalšie jupí juchú, lebo tá hromada kotúčov sa dllllho nakladá.

Potom nám nejaký dedek zabral benchovaciu lavicu, tak sme si dali mŕtvolu, ale metali sme jeho smerom očné žeravé blesky a keby pohľady zabíjali, v tejto chvíli preňho funebrák v čiernom cylindri meria dosky na truhlu. Nenávidím ľudí, ktorí chodia do gymu a... No a tam môžem vlastne vetu ukončiť

Nakoniec sa bench uvoľnil, vyrazili sme ako za socíku, keď doviezli pomaranče a vrhli sme sa na lavicu, keď tu sme zrazu ležiac na nej zistili, že nad nami nie je žiadna tyč a márne sme chniapali vo vzduchu nedočkavými trasúcimi sa rukami. Po mocnom WTF! sme zistili, že dedek si vzal benchovaciu tyč a pumpuje s ňou bicepsy na decline lavici... To už mi cukalo okom, ale pretože si vážim starších... kecám, nevážim si nič a nikoho, ale proste sme si vzali inú tyč, ktorá síce bola nahovno, ale už sme chceli tlakovať. Nakoniec to celkom šlo, ale pár pohľadov dedkovým smerom a funebrák v čiernom cylindri s ťažkým vzdychom zrýchlil tempo zatĺkania klincov...

Nakoniec sme skúšali drepy bez držania ala Ripper, tak som sa dostal na 100 kilo Je to zábava, čakám, kedy si zas niečo natiahnem alebo utrhnem

Žulatína si doviedla nejakú kamošku, ale ešte škaredšiu ako ona, takže sme len mávli rukou. Zato Rasputinka s laškujúcim flirtovacím úsmevom oľutovala, že sme ukončili tréning, lebo vraj už "nebude na čo pozerať!"


Aby dedek nebol osamelý, našli sa aj nejaké tety, čo pamätajú masové vymieranie dinosaurov a tie rôzne jemne kývali kladkami, šúchajúc premiestňovali karimatky, mykali sa na brušákových strojoch a točili žilnatými nohami s napuchnutými kĺbmi na rotopedoch takým tempom, že keby ešte spomalili, točili by vlastne dozadu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2017 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dosedy na lavičku (tesne nad paralel):
1x6x60kg
1x6x100kg
1x6x140kg belt on
1x1x160kg
4x6x180kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x80kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x3x140kg
2x1x150kg
1x3x140kg PR

Mŕtvola sumo:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x180kg
2x1x200kg

Klokov press:
5x5x40kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Hodnotenie tréningu: Aby som trošku obmenil tie neustále drepy, zaradil som dosedy na lavicu. Je to tesne nad paralel, teda akurát do bodu, kde sa najviac trápim a bojujem (a kde si kurvím chrbty pri maximálkach ) a bolo to celkom husté. Eliminuje to hamstringy a moju sexi riťku a všetko som musel rvať kvadrákmi, fajn zmena. Raz za čas to určite neuškodí. Tým som nohy uzavrel, pretože už drepujem skoro aj váhy a nepotrebujem pridávať legpress.
Bench ma nečakane potešil, ako keď nájdete na ulici prachy, dieťa donesie jednotku z písomky, alebo vás žena vyfajčí, aj keď nemáte výročie. Zo začiatku som myslel, že nedvihnem ani prd, ramená som mal zadreté ako hrdzavé piesty, nakoniec sa to ale rozjelo a 2 trojky so 140 kilami sú osobák. Navyše obohatené o dve jednotky so 150 pomedzi to. Takže som sa celkom rozjaril a rozhodol som sa, že skúsim poškádliť moje chrbtové ochrnutie mŕtvolami. 200 bolo tak akurát a nešiel som vyššie, aby som niečo neposral. Každopádne všetko držalo, Rasputinka celá napätá pozerala, či ešte žijem (alebo na zadok v elasťákoch, alebo oboje), po každej sérii, som jej zamával, že ešte nemusí volať sanitku. Ona sa usmievala a obe ruky mala pod pultom, kam som nedovidel...
Zvyšok tréningu ľahko pohodovo.

Dnes sa objavila zvláštna kombinácia vrabčákov a smutných chlapcov, logicky teda smutní vrabčáci. Obaja statné bledé telá IT expertov, odliate zo želé, ale hneď sa trepali na bench. Našťastie prišli akurát, keď som končil a tak som na nich nemusel ceriť zuby. Potom sa tam mordovali s 25 kilami (naozaj, tyč a dve dvaapolky, to som fakt v živote nevidel...), kopali pri tom nohami, ten, čo práve stál bol celý ideš sám a poď poď ešte jednu a mne ostával rozum stáť. Potom si dali zhrbené protismerné kladky, ktoré hrozili vykĺbením a utrhnutím ochabnutých bielych ručičiek a potom samozrejme biceps, lebo si treba určiť priority.

Chvalabohu než som sa psychicky zrútil zo zúfalého fyzického stavu dnešnej mládeže, ktorú by za mojich detských čias školskí šikanisti zožrali zaživa, objavila sa eMBéčka zelasťákovaná a správne vypasovaná. Tá pre zmenu vyhejtovala nejakého chudka, čo točil nohami na rotopede zbesilým tempom zdrogovanej koaly s nôžkami v sádre a jeho telo váhalo, či sa oplatí na čele vypustiť aspoň jednu kvapku potu. Mne povedala, že s bradou vyzerám ako Mikuláš, čo určite malo sexuálny podtón, ale nespýtal som sa jej, či je zlobivá zlobivá holčička a tak z toho nič nebolo.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2017 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

super, jak jsi ty dřepy a tahy dočasně přesměroval na benče pohybovat se v těchto váhách už je kvalita

a dosedy jsem sice nezkoušel, ale ta váha a objem vypadají hodně slušně!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2017 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
super, jak jsi ty dřepy a tahy dočasně přesměroval na benče


No nič iné mi vlastne ani neostávalo
Ale stále to nie je ono, Turek sa trochu viac naje a pretlakuje ma aj bez tréningu, Dave keď nebude stopkovať na hrudi to dá ľavou zadnou... Treba pritvrdiť

Dosedy sú fajn, počítam, že by mohli pomôcť:
1, v mŕtvom bode okolo paralelu
2, pri sume, ktoré začínam ťahať v cca rovnakej výške nad paralelom
3, nabrať mäso na nohy, lebo je to zas niečo nové pre telo
4, zregenerovať hamy a gluteus, ktoré inak dostávajú pri každom ťahu a drepe

Samozrejme, váhy sa tam dajú rvať aj vyšsie, ale trochu pri tom cítim väzy okolo kolien, ako zaberajú inak nohy, tak to nechcem hrotiť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2017 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sumo mŕtvola:
1x6x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x210kg
1x1x220kg
https://www.instagram.com/p/BcKuv2ZHqt2/?taken-by=pete_mad_lennack
1x3x140kg

Drepy:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x6x140kg belt on

Zhyby:
5x5xCarabas

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
3x6x110kg

Military press:
5x6x40kg

Hodnotenie tréningu: Opatrná princeznovská previerka, čo zvládnu pobabrané chrbty pred nedeľným Mikulášskym zvedáním. Preveril som ho po 220, na viac som nemal odvahu, chuť, silu ani motiváciu Aj tak som celkom spokojný, na videu to ani nevyzerá tak ťažko, ako som to cítil ja v ten moment a už je to pomerne takmer skoro ako keby už viacmenej aj nejaká váha. Mám po tom dvojtýždňovom výpadku mŕtvoly problém sa k tomu dobre naskladať, ale od 200 vyššie už som pekne cítil zadok aj hamy a triafal som techniku, tak dúfam, že už to bude len lepšie Takže relatívne sa cítim OK, nič neťahalo, nebolelo. Dúfajme, že sa ten môj hrb už umúdri a prestane šaškovať.

Drepy som preletel, tam sa niet o čom baviť To už tu dá kdekto, Olejnas už by si takéto drepy ani nezapísal, je to hever nasypaný americkými nelegálnymi predtréningovkami s kokaínom, navyše je to mladík na vrchole síl, to sa mu machruje.

Bench len ľahko, tam som sa rozmrdal v stredu, tak som to len tak decentne poškádlil, aby som v nedeľu vládal, to isté military len napohodu. Som rád, že aj bez napísaného programu sa ako tak držím pod kontrolou.

Bacuľatý Macík dnes prišiel bez vyslúžilého trénera a asi bol stratený bez jeho (blbých) rád, lebo vždy keď som ho videl, sedel opustene na schodoch ako ja, keď som v 8ich rokoch stratil kľúč od bytu a čumel pred seba, nervózne si poťahujúc končeky rukavičiek. Nevybavujem si ani jedinú sériu čohokoľvek, čo by cvičil a zmizol, vlastne ani neviem ako.

Bohužiaľ dnes to bolo bez legín, zato hromada ulepených upotených hnusných chlapov, takže taká sausage party, našťastie dnes to bol samý smrdutý zaparený humusák, takže sa nám zvýšil plný bojler horúcej vody.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2017 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu obitý po včerajšom wrestlingu https://www.instagram.com/p/BcMxlM4Hgb7/?taken-by=pete_mad_lennack som si dnes dal Košické Mikulášske zvedání s Dominikom, Nabukom a Radom.

Drep:
1x6x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg stopka
1x1x140kg stopka, belt on
1x1x150kg stopka
1x1x160kg stopka
1x1x170kg stopka
1x1x175kg stopka
1x1x180kg stopka
1x1x190kg bez stopky

Bench press:
1x6x60kg
1x3x80kg
1x1x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x1x150kg

Deadlift:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg
1x1x200kg
1x1x210kg
1x1x220kg

Hodnotenie tréningu: Zvedání mimo môj bežný rozvrh, takže som to moc nehrotil, keďže aj zajtra mám tréning. K výkonom netreba asi nič hovoriť - všade boli rezervy, šiel som napohodu, prispôsoboval som sa zvyšnému osadenstvu.
Na to, že podľa NIEKTOR7CH na tomto fóre je Fomin bullshitný tréning sa na ňom Rado zlepšil v totale o 30 kilo, Dominik po sérii zranení a úrazov dorovnal svoje staré maximálky s lepšou technikou a s rezervami a ja ešte stále ťažím minimálne z benchovej časti, keď napohodu tlakujem 150.

Keď sme začali s mŕtvolami, vybehla hore najprv žena Kim Čong Una a po chvíľke aj on so svojím tradičným "chapti, chapti, tiše!", ale okázalo sme ho odignorovali a ťahali sme ďalej. Rozhorčene dupal nožičkami ako Disneyovský škriatok záporák a začal byť sprostý na Rasputinku. Tá ho expresne vykázala z fitka a bol pokoj Pritom FAKT sme dnes boli hodne opatrní a až na jeden odídený úchop a následnú jebu činkou od kolien šlo všetko pekne opatrne a ticho, viď Dominik: https://www.instagram.com/p/BcPfJO0B3hl/?taken-by=cassovia_steelers

A vôbec! Kto má doprdele v nedeľu doobedu otvorené kvetinárstvo na sídlisku!

[/b]
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 385, 386, 387  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: