Česká fóra o AAS


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Česká fóra o AAS  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Česká fóra o AAS
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2017 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Popravdě já když vidím obrovskýho nasypanýho borce, tak spíš než bych mu záviděl mi ho je trochu líto, co všechno kvůli tomu musí podstupovat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2017 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Popravdě já když vidím obrovskýho nasypanýho borce, tak spíš než bych mu záviděl mi ho je trochu líto, co všechno kvůli tomu musí podstupovat...


To je reakce skoro na úrovni toho, když někdo řekne, že bere BCAA a druhej - blb - mu odvětí, že to jsou steroidy, že jak si může ničit zdraví... nebereš v potaz fakt, že s velikou pravděpodobností má ten dotyčnej úplně jiný cíle a priority než ty, obzvlášť pokud mu to pomáhá vydělávat prachy a sekundárně prestiž. Takže je absolutně lichý, lámat si hlavu nad tím, co tomu obětuje... osobně znám tři kámoše, co sypou léta, a jim jsou naopak naturálové k smíchu a připadají jim fádní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2017 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
Kazdy (skoro!) dospeje do toho momentu kedy zistí že ked da EGO bokom cvičí sa omnoho lepšie... Ja som tak raz jednemu nastrielanemu povedal čo si nezloží ked nevladze... On pozrel a povedal ze nemože. Som sa usmial a hovorím ego čo a len sa pousmial


to je ako z filmu :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rando30
(ban)


PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2017 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sypať nikdy
nebudem a budem
piť moč a budem
spokojný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Česká fóra o AAS Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: