SPORT PRAGUE 2005


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPORT PRAGUE 2005  Úvodní stránka -> Soutěže -> SPORT PRAGUE 2005
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

zvladnem to nebo ne?
ano
82%
 82%  [ 29 ]
ne
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
Chessnull


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
a ti meli se spravnym provedenim problemy.

To si nemyslim .Za prve tam nebyl zadny fitenessak,ale 10 trojbojaru,a taky rozhodci byl mezinarodni urovne.jinak by to asi nikdo neuznal.Co se tyka toho kluka z Nemecka,tak ten proste furt volil blbej uchop.Levou daval o jedno pole vic ke stredu.Jen jsem cekal kdy to shodi.Ale snazil se. [/quote]

Úplně s Tebou souhlasím. Jen doplním, že ten rozhodčí se jmenoval Havel a jestli jsem si ho s někým nespletl, tak je to rozhodčí z kulturistických soutěží a snad pochází z Rakovníka.
Pravdou je, že ty opakování šly tak rychle, že by se možná některé špatné našlo, ale jak rozhodčí prohlásil "všechno v cajku" a to je rozhodující
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nenasel jsem te v galerii,byl jsi tam,nevideli jsme se?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 12:35 pm    Předmět: Re: Rekord Odpovědět s citátem

Hans Nuss napsal:
Tohle o mě Inzer nikdy neřekl... špatně jsi to pochopil... na tréninku jsme jeli a já oproti jiným stihl udělat 80opak, zatímco Inzer byl asi na 130ti... Takže se k tý stovce ani nedostanu protože narozdíl od těhlech kluků zvednu 100kg nejvíc 18x oproti 35opakování Mr.Sedmíka...
To jen jako vysvětlení odkud číslo 80
Hlavně že jsem nejel pod 10opakování... jel jsem naplno.. na víc prostě nemám! Znali moje možnosti a šli do toho s tím! Jestli jsem tu někoho zklamal tak mě to mrzí *16*
Radost mi ale nikdo nezkazí


Klidek, to nebylo mireny proti tobe. Jen jsem tady napsal co se neslo za famy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Hans Nuss


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, je to Pavel Havel- pískal mě na závodech už 2x... v kulturistice. Ale trojboje dělal taky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chessnull


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
nenasel jsem te v galerii,byl jsi tam,nevideli jsme se?

Jestli to bylo mířené na mě, tak fotku jsi najít nemohl, poněvadž si jí netroufám poslat. Když čtu některé hodnocení lidí, tak si nedokážu představit co by bylo na mě
Tebe bohužel taky neznám, i když se mi líbí dost Tvých názorů tady z fóra, tak bych Tě rád poznal. Tak snad na podzimním veletrhu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chessnull napsal:
Mike Tyson napsal:
nenasel jsem te v galerii,byl jsi tam,nevideli jsme se?

Jestli to bylo mířené na mě, tak fotku jsi najít nemohl, poněvadž si jí netroufám poslat. Když čtu některé hodnocení lidí, tak si nedokážu představit co by bylo na mě
Tebe bohužel taky neznám, i když se mi líbí dost Tvých názorů tady z fóra, tak bych Tě rád poznal. Tak snad na podzimním veletrhu


ooooh dekuji....bude mi potesenim.......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chessnull


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:

ooooh dekuji....bude mi potesenim.......

A nebo až půjdu zase někdy na Černý Most
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chessnull


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 1:15 pm    Předmět: James Odpovědět s citátem

Jak jste pochopili tu hlášku Dennise Jamese, že 4 (!!!) měsíce necvičil, ale že mu stačí 3 měsíce aby se dostal do formy. Nevyúpadal, že by čtyři měsíce vůbec necvičil...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 1:26 pm    Předmět: Re: James Odpovědět s citátem

Chessnull napsal:
Jak jste pochopili tu hlášku Dennise Jamese, že 4 (!!!) měsíce necvičil, ale že mu stačí 3 měsíce aby se dostal do formy. Nevyúpadal, že by čtyři měsíce vůbec necvičil...

Pochopili jsme to stejne jako ty. Rikal mi, ze minuly tyden zacal cvicit. Pred tim prej dal od Olympie pauzu.
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hans Nuss napsal:
Ano, je to Pavel Havel- pískal mě na závodech už 2x... v kulturistice. Ale trojboje dělal taky.


Pavel Havel ze je rozhodci v liftu? Tohle jmenu mi absolutne nic nerika.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Chessnull


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:

Pavel Havel ze je rozhodci v liftu? Tohle jmenu mi absolutne nic nerika.

Třeba Ti pomůže, že dělal vyhazovače na diskotéce v Rakovníku, ale to bylo tak před deseti lety, když jsem ještě chodíval
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 1:38 pm    Předmět: Re: James Odpovědět s citátem

Daniel-James napsal:
Chessnull napsal:
Jak jste pochopili tu hlášku Dennise Jamese, že 4 (!!!) měsíce necvičil, ale že mu stačí 3 měsíce aby se dostal do formy. Nevyúpadal, že by čtyři měsíce vůbec necvičil...

Pochopili jsme to stejne jako ty. Rikal mi, ze minuly tyden zacal cvicit. Pred tim prej dal od Olympie pauzu.
koukám, že profíci na to z vysoka..... Ronnie taky na tý exhibici řikal, že od Olympie má volno....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bara


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 1:47 pm    Předmět: Re: James Odpovědět s citátem

Daniel-James napsal:
Chessnull napsal:
Jak jste pochopili tu hlášku Dennise Jamese, že 4 (!!!) měsíce necvičil, ale že mu stačí 3 měsíce aby se dostal do formy. Nevyúpadal, že by čtyři měsíce vůbec necvičil...

Pochopili jsme to stejne jako ty. Rikal mi, ze minuly tyden zacal cvicit. Pred tim prej dal od Olympie pauzu.

No ja nevim,ja jsem s nim chvilku mluvil na stanku,kdyz jsem u nich kupoval nejake tycky a rikal,ze nejake lehke aktivity tam jsou vzdy.Tim necvicil spis mysli,ze ne moc naplno,ale nelezel doma na kavalci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 2:02 pm    Předmět: Re: James Odpovědět s citátem

Bucci napsal:
Daniel-James napsal:
Chessnull napsal:
Jak jste pochopili tu hlášku Dennise Jamese, že 4 (!!!) měsíce necvičil, ale že mu stačí 3 měsíce aby se dostal do formy. Nevyúpadal, že by čtyři měsíce vůbec necvičil...

Pochopili jsme to stejne jako ty. Rikal mi, ze minuly tyden zacal cvicit. Pred tim prej dal od Olympie pauzu.
koukám, že profíci na to z vysoka..... Ronnie taky na tý exhibici řikal, že od Olympie má volno....


to je i u nas,tak se mi nediv,ze se nechci takhle drit:))))))vzpominamjak lennox Lewis prohral K.O.v 5temkolem s Rahmanem,desne senazce a rikalze rok hral jen basket a chodil do posilovny...asi to tak nebude uplne do slova,ale neco na to je....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotka nic moc,byl jsem daleko, ale snad se poznate
Sedma zrovna lezi a Inzer zatim spokojene prihlizi, ale ostatni neznam...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPORT PRAGUE 2005 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: