Pomůžou BCAA ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pomůžou BCAA ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Pomůžou BCAA ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 3:40 pm    Předmět: Pomůžou BCAA ? Odpovědět s citátem

Zdravím jen se chci zeptat, cvičím s vlastní vahou klasické workout cviky ob-den. Vždy v den volna se ale cítím odpoledne dost odpočatě a celkem i připraven na další trénink, ale prostě kvůli regeneraci jsem to radši nehrotil a cvičil pořád ob-den. Cvičím jenom klasiku (shyby,dřepy,kliky,dipy,zdvihy nohou) , momentálně jsem u každého cviku na čísle 40 a dle síly jak se cítím každé 2 týdny o 10 opakování přidávám a jde to. Nikdy jsem nebral BCAA ale pokud jsem připraven cvičit každý den, myslíte že mi v tom BCAA pomůžou ? Kdyby stály ranec neřeknu, ale moc drahé nejsou, na druhou stranu, pokud budou zbytečné tak to nebudu kupovat, tak mě zajímá jen váš názor na tohle téma, zda by se to už hodilo ke každodennímu tréninku ... díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

absolutne nijak to nepocitis radsej sa dobre najedz
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Melán


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
absolutne nijak to nepocitis radsej sa dobre najedz


Jasně dík za radu je mi jasné že jídlo je na 1. místě, ale jsem taky jen člověk a někdy kvůli práci,nebo když to prostě chvíle nedovolí jsem delší dobu bez jídla , prostě mi jde o to že se mi zdá trénink každý den už trochu hard (i když je to jen vlastní vahou) a i když se cítím dle regenerace OK, obejdu se teda i bez nich jo ? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Melán napsal:
Petey napsal:
absolutne nijak to nepocitis radsej sa dobre najedz


Jasně dík za radu je mi jasné že jídlo je na 1. místě, ale jsem taky jen člověk a někdy kvůli práci,nebo když to prostě chvíle nedovolí jsem delší dobu bez jídla , prostě mi jde o to že se mi zdá trénink každý den už trochu hard (i když je to jen vlastní vahou) a i když se cítím dle regenerace OK, obejdu se teda i bez nich jo ? :D


Nejsem nadšený zastánce BCAA, ale jednoznačně tvrdit, že nic nepoznáš bych si netroufnul. Domnívám se, že se bez nich bez problémů obejdeš. Ale jak uvádíš, nejsou příliš finančně náročné a osobní zkušenost je nejlepší.
Kup si jedno balení, např. INSTANT AMINO FAIR POWER od Survivalu. A uvidíš, zda se ti bude chtít investovat do dalšího balení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pomůžou BCAA ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: