Treninkovy plan a jídelniček od koho ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Treninkovy plan a jídelniček od koho ?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Treninkovy plan a jídelniček od koho ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
001Nokia


PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 10:50 am    Předmět: Treninkovy plan a jídelniček od koho ? Odpovědět s citátem

Ahoj vsem,

Už chvilku cvicim, ale nikdy sem to nebral uplne vážne nehlidal si jidelnicek atd, ale
už bych to chtel makat poradně a proto si chci byt jisty, že jidelnicek a trenink bude sestavenej profesionalem a ne mnou kde by byli nake chyby.
Problém je, že lidi co nabizeji jidelnicek a treninkovy plan jsou stovky, ale kdo z nich je opravdu dobrý a neodflakne to, jake jsou vase osobni zkusenosti koho by jste mi doporucili ?
Vzhledem k tomu ze se divam na youtub tak je tu samozrejme třeba Ales Lamka, ale ten je na muj vkus az moc predrazenej coz chapu, protože lidi co mu pisou sou stovky a i proto si myslim, že by do toho nedal třeba tolik práce pak je tu Posilka.cz a takovy hodne znamý, ale moc tomu neverím proste, že to bude tak kvalitni plan atd jak jejich marketing.

Takže jkeste jednou ve zkratce koho by jste mi doporucili vy a vase zkusenosti s ruznymi trenery co delaji jidelnicky atd.
Předem dik za každou odpoved.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2017 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je opravdu profesionál Adam Česlík, ale jeho cena tě zřejmě odradí

Máte s ním někdo zkušenosti? Dost mě to zajímá, sleduji jeho fb a ig a to co píše a dělá, klobouk dolů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Treninkovy plan a jídelniček od koho ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: