Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2017 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 189, nedela

GTG Zhyby 6x5 v kombinacii s
1R press 24kg 5x5+5

Beh 9km fivefingers 1:03:54, tep avg 143bpm . pomale a este aj na vysokych tepoch... ale v takej kose a vetre nohy bezali rychlejsie, ako som planoval.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 190, pondelok

TGU 1+1 28, 32, 36 , 32, 32kg . ta 36tka nebola lahka
1R swing 36kg 5x7+7
1R snatch 32kg 2x5+5
goblet squat 32kg 3x5

Tak akurat, spanku bolo pomenej, napriek tomu slusny trening.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 191, utorok

Zhyby 9, 8, 7, 6, 6 (36)
1R press 28kg 6x3+3

Beh 5km 0:32:17 avg tep 145bpm intervaly 4x400m pri tempe 4:50 - 5:00 a max. tepe 171bpm . spokojny som, a bude aj lepsie.

Spanku mohlo byt viac, Pucibrusik Vrestizrutik nabehol na system, ze do piatej rano je klud, ale potom uz zo sna mrmle a hundre, mrnka, a bojujuc s mliecnymi demonmi obcas poreve. A pri tom sa blbo spi, lebo ako rastie, aj hlasivky mu mocneju. 😂
A dobra sprava je, ze uz v sobotu pravdepodobne odstartujem lyziarsku sezonu. Yes!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 192, stvrtok

Ab rolller 5x3

TGU 1+1 24, 24, 28, 32, 24
1R swing 36kg 5x5+5
Goblet squat 36kg 5x3 . skoro som zabudol 😂

Beh 7km fivefingers 0:46:24, tep avg 137bpm . konecne tempo padlo pod 7minut na kilak konkretne 6:49/km , co uz je viditelny posun. Skoda, ze som nedokazal cestou spat ustrazit tepy, ale obliekol som sa trosku tensie a v protivetre si telo pri vyssej rychlosti lahsie udrziavalo tepelny komfort. Spokojnost. Aj Vrestizrutik poslucha vynimocne. 😴😇🙊🚼🚼🚼🚼🚼
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2017 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 193, piatok

Este dnes citim brucho z ab rollera, total smutny chlapec som. 😂😂😂

Zhyby 9, 8, 7, 7, 6
1R press 24kg 3x6+6 . chcel som viac, ale nebol cas, cestovali sme na Oravu, Vrestizrutik takmer 3 hodinovu cestu zvladol takmer na jeden sup ale nakoniec som odparkoval na odpocivadle a maly vyuzil sluzby mliecneho baru v sukromi auta, ktore som uplne nahodou kupil so zatemnenymi zadnymi sklami a ajhla, ako sa to zislo. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2017 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 194, sobota

Zjazdove lyzovanie 2 hodiny . sezona zahajena, ludi malo, uplny raj na zemi. Kto ma rad lyze, vie, co tym myslim. 😍😍😍😍😍😍😍❄❄❄❄❄❄❄❄🗻🗻🗻⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 195, pondelok

Dnes sa mi aj nechcelo, aj casu bolo malo, nesustredeny som bol... Nuz, su aj take dni.

Ab roller 4x3
TGU 1+1 24, 28, 32, 32, 32kg
1R swing 36kg 5x8+8
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 196, streda

Ab roller 4, 3, 3, 3

Zhyby 9, 8, 8, 7, 6 (38)
1R press 24kg 4x6+6
goblet squat 32kg 5x4

Beh 6km fivefingers 0:41:27 tep avg 140bpm . bezalo sa fajn, ale 6dnova pauza sa prejavila okamzite.

Som jemne seknuty na lavej strane krku, takze mazem konskou mastou a skor lahsie dnes.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne čt prosinec 14, 2017 9:18 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:

Som jemne seknuty na lavej strane krku, takze mazem konskou mastou


Pomáha ti to? U mna seknutý krk obyčajne znamená,že mám svalový uzol niekde okolo lopatky a to treba rozmasírovať
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:

Som jemne seknuty na lavej strane krku, takze mazem konskou mastou


Pomáha ti to? U mna seknutý krk obyčajne znamená,že mám svalový uzol niekde okolo lopatky a to treba rozmasírovať


Su rozne seknutia, toto je take, ze ma aj boli to miesto na dotyk. Samozrejme, ze masirujem aj trapezy, co suvisi s pokusom o celkove uvolnenie. Ale uz som dlhsie neaplikoval foam roller alebo tenisak, skusim sa trochu prehabilitacne povalat. Ono vyborne na uvolnenie su aj chodza a pomaly beh, ktoremu sa aj preto hovori regeneracny. Ta 6dnova pauza od behu a v tom istom case desiatky hodin za volantom + sobotnajsia zurka = zloba pre krk. Ale bude lepsie, nebojim sa. ;)

Uz ta Judy ogrcal, alebo obhodil dijonskou, ci zatial nemas zazitky?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Najlepšia masáž trapézov je posadiť na ne 180 kilovú činku, vlastná skúsenosť

Judy je voči mne zatiaľ zlatík. Vysral sa Sorayi do rúk, očúral ju, seba aj prebaľovací pult, pogrcal jej cicku, keď hltavo pil, poškriabal ju aj poslintal... Ale čuduj sa svete, ja ho vezmem na ruky a on sa obvykle utíši a len čumí. Alebo rovno zaspí. Druhá vec je, že ho neprebaľujem, na to zatiaľ nemám morál a ešte sme ho nekúpali, lebo má furt ten hnusný zaschnutý pupok Ale ono sa to ešte rozbehne, o to by som sa nebál.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, uz som pocul o rozdieloch medzi KE a BA porodnicou, prvy krat Vrestizrutika kupali uz v porodnici asi po troch dnoch a my sme ho doma po dalsich troch dnoch zacali kupat pravidelne aj s tym pupkom, co vlastne nie je az taky problem, len ho netreba moc namacat. Kludne ho okupte. ;)
Druhy rozdiel je v povinnych postolkach, musi ich aj Judy nosit? Lebo v BA o tom rozhoduje az ortoped, po 6 tyzdnoch.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Jo, uz som pocul o rozdieloch medzi KE a BA porodnicou, prvy krat Vrestizrutika kupali uz v porodnici asi po troch dnoch a my sme ho doma po dalsich troch dnoch zacali kupat pravidelne aj s tym pupkom, co vlastne nie je az taky problem, len ho netreba moc namacat. Kludne ho okupte. ;)
Druhy rozdiel je v povinnych postolkach, musi ich aj Judy nosit? Lebo v BA o tom rozhoduje az ortoped, po 6 tyzdnoch.


Fakt na ronnie toto riešime?

Poštolky nie su povinné, Judy ich má, ale nevyzerá, že by mu to niečo robilo, počkám si tiež radšej na vyjadrenie ortopéda. Čo viem, na "západe" sa nič také nenosí, kým ti ortopéd nepovie, či treba alebo netreba.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"postolky" nevím co je a u Cohena v logu to asi nevadí :)

a přebalovat začni co nejdříve, ať jsi rovnocenný rodič :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Carabas, ako silni emancipovani muzi mozeme riesit co len chceme, lebo skutocni chlapi sa nehanbia za to, ze prebaluju (obcas) a kupu. :-DDD

Vlk: si zly! :) Ale vtipny, to ta ospravedlnuje. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: