e-witch


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 478, 479, 480  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - e-witch  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> e-witch
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
e-witch


PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
no a kolko bol teda ten oficialny tip? 20 cisel pre pokoj v rodine predpokladam :D
Inak strasne velmi si vysekana uz, dalej by som to s dietou nehrotil, kedy si mala posledny cheat day?


já tu tyčinku nechtěla do rodiny, jen k jídlu, takže tip odpovídal odhadu 12-13cm
... těch 0,5 jsem přidala na efekt a náhodou to vyšlo


... ale ten o té dietě, ten je dobrej


vlk# napsal:
10 dnů v "klidu"


to bych musela změnit povolání ... ale aspoň jsem si pořídila novou, lepší židli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2017 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24.11.2017
mobil

dřep
3x60,75
2x3x85

půldres
2x110
2x115

dres
1x130
2x1x135
1x140

benč š.
6x30, 3x40, 45
7x3x50 stopky

záda přítahy v.č.
5x50
3x5x55

… ok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2017 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... včera skupinová turistika 20km v dešti, vydatně podporovaná destiláty, v cíli husa vydatně podporovaná zelím a pár kousků k tomu ... zákusky a tak ... MHD revizor ...
v dešti domů

... extrémně náročné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2017 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27.11.2017
mobil

mrtvola
3x75,90
2x3x105
5x2x120

benč
5x30x4x40,3x45
2x3x50

stará katana
klacek 2cm
2x75
touch
1x72,5, 77,5
klacek 2cm
2x77,5
2x2x80

záda přítahy v.č.
3x5x55


… trochu problém s koncentrací, bo necvičící většina rezonovala vášnivou debatou o vejcích
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2017 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29.11.2017
mobil

dřep
3x60,75
2x3x85

půldres
3x2x115
2x2x117,5

benč š.
6x30, 3x40, 45
5x2x47,5 stopky

zkracovačky
3x15

… lehký dřep ok, ruka chvíli jela, ale už zas bolí ... každopádně hotovo šmytec

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2017 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4. MISTROVSTVÍ ČR V SILOVÉM TROJBOJI DRUŽSTEV


... letos byl náš hlavní problém vůbec jenom postavit 2 kompletní provozuschopná družstva do soutěže, takže do boje museli i starci, ženy, děti a invalidé, a rozkaz zněl jasně - nesestoupit za žádnou cenu ! ... nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo, takže dvě dávky a diverzanti zlikvidováni:

TJ Olympia A - mistři ČR !

TJ Olympia B - pěkné 5. místo

a v roli mužů s koženou brašnou tentokrát Powerlifting Jihlava A oslaben bitvou MS

http://powerlifting.ronnie.cz/c-28777-mistrovstvi-cr-v-silovem-trojboji-druzstev-2017-vysledky.html

všichni jsme se v souladu s bojovým úkolem snažili sázet hlavně na jistotu bez zbytečných rizik, což se vyplatilo a korespondovalo to i s mým osobním cílem - dosáhnout svou zdravou rukou na nejvyšší výkonnostní třídu - EVT

je tam !
... s rezervou 2,5kg



... dřep vyšel, benč nebyl úplné fiasko (podobně postižený závodník mi před 3.pok. doporučil asymetrický úchop, což znatelně pomohlo) , na záverečnou mrtvolu už nevydržely síly ani morál, ale myslím, že za 471 W.bodů se v dané konkurenci stydět nemusím




epilog:
na bitevním poli, v závějích pudru, magnézia a mikrotenových sáčků, zůstaly ležet 3 utržené bicepsy, zadřená rotátorová manžeta a pár podobných flax …
děkuji vyšší moci, že nic z toho nebylo moje a postiženým přeju brzké uzdravení

děkuji oddílovým kolegům za statečnost, šéfovi za rum a večeřu a Raptorovi za pomoc s koordinací mé dysfunkční, dysbalanční a dysharmonické maličkosti




Naposledy upravil e-witch dne po prosinec 04, 2017 3:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace slečno k EVT

soutěž jsem sledoval v přímém přenosu, okolnosti nedovolily se dostavit :/ šlo to přes YouTube, takže bez problémů, navíc titulek kdo a kolik, akorát zvuk přes mikrofon byl přebuzený.

gratulace ke dřepu a dvakrát posunutému nároďáčku :) benč byl na jistotu a naštěstí to vyšlo. u tahu bylo natrénováno na víc, ale ten třetí pokus jsi nějak špatně (nesymetricky) odlepila, pak jsi sice zabojovala, že většina chlapů už by to třikrát položila, ale holt fyzika a maximálka. nevadí, příští rok ;) každopádně to v součtu vyšlo na další nároďák, takže paráda!

taky mě překvapilo, jak často neuznávali rozhodčí tahy - hlavně ten středový - na tom videu nic vidět nebylo.

Robo "zomri tam!" to teda pěkně zdramatizoval hned na začátku :D nevím, co mu běželo hlavou před tím třetím dřepem, ale je to frajer, dal to a "Áčko" si to vítězství zasloužilo - taky tam měli hned tři borce, co dřepují 300+ ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... díky věrný vlku :)


myslím, že rozhodčí při tazích přitvrdili konkrétně za chybu "nedostatečně vzpřímený trup/nezatažená ramena" na mezinárodních soutěžích jsou za to závodníci trestáni opravdu nekompromisně ... taky tam bylo určitě pár podsunutých stehen, pokles činky před signálem atd., to jde asi v online přenosu těžko rozpoznat ... neviem :)

... ale čo šlo Robovi hlavou viem - že zomre, ak nedá :D


jinak bylo fajn, že monitor se signalizací od rozhodčích byl tentokrát i vpředu před závodníkem, akorát mi chvíli trvalo pochopit, že je to tím pádem zrcadlově otočené a po dřepu jsem vrhala "zabijácké pohledy" na zcela nevinnou osobu :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
... díky věrný vlku :)


právě, že nevěrný... být to blíž, tak dojedu, ale někdy... si prostě nevybereš.

e-witch napsal:
myslím, že rozhodčí při tazích přitvrdili konkrétně za chybu "nedostatečně vzpřímený trup/nezatažená ramena" na mezinárodních soutěžích jsou za to závodníci trestáni opravdu nekompromisně ... taky tam bylo určitě pár podsunutých stehen, pokles činky před signálem atd., to jde asi v online přenosu těžko rozpoznat ... neviem :)


AHA! to ne-locknutí mě nenapadlo, měl jsem pocit, že od přílišných záklonů už se ustupuje... proto je pak někteří hříšníci ostentativně předváděli :) ale že to viděl hlavní rozhodčí, který dával červenou nejčastěji... ta stehna jsem tipoval spíše, ale neviděl, protože při těch rozměrech mi přišel kontakt přiměřený.

e-witch napsal:
... ale čo šlo Robovi hlavou viem - že zomre, ak nedá :D


jj, a ne vlastní rukou

e-witch napsal:
jinak bylo fajn, že monitor se signalizací od rozhodčích byl tentokrát i vpředu před závodníkem, akorát mi chvíli trvalo pochopit, že je to tím pádem zrcadlově otočené a po dřepu jsem vrhala "zabijácké pohledy" na zcela nevinnou osobu :D


viděl jsem :D ale u těch dřepů, jsem taky nevěděl proč, akorát šla kolena trochu dovnitř a to chyba není. ale dopadlo to!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... červené byly za hloubku a nemám s tím rozhodnutím problém, ale když to celkově projde, tak to zas tak hrozný být nemohlo ... na druhý pokus jsem byla nejklidnější, což odpovídá 3 bílým - když jsem v poho, nemám už zas až takový problém to trefit, jako dřív ...
a škaredě dívám jen tak na efekt :)

ale ten prostřední mě taky štval, furt se hlásil, že chce na záchod

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dnes aspoň plavání

... našla jsem synův short neoprén, který jsem za nějakou krutě výhodnou cenu pořídila před lety, že do něj doroste … dorostl, ale zároveň i do představy, že by v tom šel trénovat „jen totální kokot“, tak jsem se do toho narvala a šla trénovat … paráda … teplo …
raw nevermore

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... a když nemůžeš, tak ... se na to vyser :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
... a když nemůžeš, tak ... se na to vyser :)


Peknej boj! Dokonce tam bylo i trochu motokrosu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2017 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2017 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... včera po hodně dlouhé době slušná lyžovačka, dnes slušná bolest celého těla



dobrý to bylo, jen mé pravé rameno si to tradičně nemyslí ... zvlášť po jednom dobře mířeném střetu na trati
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - e-witch Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 478, 479, 480  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: