Novinka od MaxxWinu - Protein Mash Tomato



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Novinka od MaxxWinu - Protein Mash Tomato  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Novinka od MaxxWinu - Protein Mash Tomato
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vendula S.


PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2017 11:43 am    Předmět: Novinka od MaxxWinu - Protein Mash Tomato Odpovědět s citátem

Společnost MaxxWin netřeba dlouho představovat. Všichni dobře známe jejich kaše Protein Mash . Většinou si je dáváme jako sladkou energetickou snídani nebo jako malé jídlo i během dne. Svým unikátním složením zabezpečuje příjem bílkovin a dodává potřebné množství energie v dobře stravitelné formě. Základem kaše je instantní rýže, obohacená o MPC (mléčný proteinový koncentrát obsahující kasein i syrovátku). Výhodou MPC je, že je nativní, tzn. mléko neprošlo záhřevem, tím jsou proteiny v přirozeném nezměněném stavu (na rozdíl od WPC - syrovátkových proteinových koncentrátů, kde jsou již ohřevem bílkoviny změněny - denaturovány).


ROZESÍLÁNÍ VZORKŮ UKONČENO

Teď Vám ale představíme naprostou novinku, se kterou MaxxWin přišel. Je to PROTEIN MASH TOMATO , kterou můžete podávat samostatně jako hlavní chod, přílohu k masům, studenou jako pomazánku. Můžete si ji dochutit zeleninou, smaženou cibulkou.... a Vy budete úplně první, ke komu se dostane. Rozhodněte i Vy svým názorem, jestli se má objevit na trhu!




Pokud chcete ochutnat, napište nám do soukromé zprávy Vaše jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ). Až zásoby dojdou, napíšu sem, že jsme na nule.
Podmínka pro zaslání je jediná - až vyzkoušíte, napíšete zpětně, jak Vám to chutnalo - ať už tady na fórum nebo třeba k sobě na Facebook, to je na Vás - každopádně objektivní reakci, co na ní říkáte. A pošlete mi pak jen odkaz.

Díky všem za zpětnou vazbu! Snad vám bude chutnat, Vendula


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2017 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou děkuji za vzorky.

Mash Tomato je pro mě osobně naprosto nepoživatelná varianta.

Druhý zaslaný vzorek byl chuťově v pořádku, a také se snadno a bez problémů připravoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2017 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řadě děkuji za vzorek k vyzkoušení.

Protein Mash Tomato
Co se týče přípravy a rozpustnosti, tak naprosto v pořádku, ale tím končí to, co se dá označit za pozitivum. Nedokáži si představit, že to bude někomu chutnat, je tam výrazně cítit chemická chuť a to složení samo o sobě neni příliš štastně poskládané.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Milosek108


PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za zaslání vzorků¨.

Nutričně jako dresing v pohodě, připrava a rozpustnost také. Co mě nesedlo tak chut, ani nevím jak bych to popsal, ale chutově za mě rozhodně ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za vzorek.

Rozpustnost je dobrá, živiny také. Tím to ale končí.

Chuťově je to příšerné. Hodně nepovedený rajčatový něco chut. Za mě palec dolů. Doporučuji se vyhnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kiLa


PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě podobně jako příspěvky výše....
_________________
Chci svaly... a nejlepe uz zitra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2017 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz uz je tady ten link.

Dekuji za vzorky, ale se moc omlouvam, ja cekal, ze dojde normal protejn, jsem si to poradne necetl.
Hned jak doslo neco s napisem "Tomato" z cehoz bych mel delat nejakou kasi, vedel jsem, ze toto ani neotestuju, z toho se me zveda zaludek jen pri cteni.

Druhej vzorek v pohode, ale radeji zustanu u obyc ovesne kase a kdyz to zapiju protejnakem, mam priblizne stejnej vysledek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tommm


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 11:23 am    Předmět: tomato Odpovědět s citátem

Děkuji za vzorky tomato.
Vyzkoušel sem jako přílohu k jidlu-klasika maso,brambory+tomato.Dalo se to,ale příchut je totálně mimo,lepší by bylo opravdová příchut sýru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Royi


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky.

Protein Mash - naprosto v pohodě, chuť i rozpustnost

Protein Mash Potato - rozpustnost OK, ale chuť mě teda fakt nesedí..
_________________
"Train smart. Eat right. Sleep 10 hours day" - Jay Cutler
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za zaslání vzorků.

Konečně jsem mohl ochutnat tyto vzorky a už při rozdělávání si mi sáček pootevřel z druhé strany než jsem jej otvíral já. Rozpustnost celkem dobrá, ale ta chuť je opravdu nic moc, nedokážu si představit že bych to měl jest každý den. Určitě bych si tento výrobek nekoupil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sa divím, ako niekto môže používať akékoľvek sr*čky v prášku, až na vitamíny, minerály a proteíny....


Veď to nie je jedlo, to je sr*čka...
HOWGH.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sa divim ako to, ze ty si este nazive.

HOWGH
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ervinko


PříspěvekZaslal: po leden 08, 2018 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem za zaslanie vzoriek. Zatiaľ som vyskúšal len kašu, tá je v pohode, ľahká príprava a dosť dobrá chuť. Tú rajčinovú omáčku som ešte neochutnal, zatiaľ som sa neodhodlal po kommentoch vyššie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Novinka od MaxxWinu - Protein Mash Tomato
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: