Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezvyklý doobedný tréning

Drepy :
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x70kg
1x3x80kg
1x3x90kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x1x160kg
4x6x160kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x16x100kg
2x10x100kg totál vypálené baterky

Mŕtvola klasika:

1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x150kg
https://www.instagram.com/p/BckALJqHm5i/?taken-by=pete_mad_lennack

Zhyby:
4x6xCarabas

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
3x6x60kg

Hodnotenie tréningu: Netradične doobedu, lebo mám dovolenku a Štúr potreboval čosi vybaviť. Ja som ešte ráno vybavoval nejaké blbosti v práci, samozrejme sa nič nepodarilo, do toho sa mi ozvali z poisťovne, že si mám dať znova poistiť auto, čo som predal v júli, takže všetko šlape presne ako má. Hladný a podráždený ako tiger s komárom na žaludi som sa vydal do gymu a totálne stuhnutý, bez energie a nálady som sa pokúšal akože cvičiť.
Drepy nechutne ťažké, ale dobojoval som to s hrdosťou. Benche som chcel skúsiť tých 20x100, ale s troma kúskami ryžového chlebíka v tele som mohol prekonávať rekordy akurát tak v žalúdočných kŕčoch.
A mŕtvola ako na videu, žiadny zázrak, klasiku dávam len aby som trochu zmenil pohyb. A je to vidieť, bieda nad biedu, aspoň, že takú pussy váhu zvládam bez opasku a nadhmatom.

Na recepcii Frankensteinova nevesta, hudba zase Šírava hity 1998, občas drsne prerušené Top20 romantic songs 2007. Aspoň sa neskôr ukázala Saskia v objemovke, tak boli nejaké silikónové a botoxové krivky, na ktoré sa chvalabohu dalo pozerať, inak by dnešok stál zahovno.

Judáš serie a kričí, plače a fňuká, cez deň spí a v noci reve ako Tarzan, je to taká malá pijavička. Keď je všetko Okej, nereaguje, keď sa mu niečo nepáči, vreští až padajú kusy omietky. Judáš.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Judáš serie a kričí, plače a fňuká, cez deň spí a v noci reve ako Tarzan, je to taká malá pijavička. Keď je všetko Okej, nereaguje, keď sa mu niečo nepáči, vreští až padajú kusy omietky. Judáš.


Don´t you say!



_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2017 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x110kg
1x3x120kg
1x2x130kg
1x2x140kg
1x1x150kg
1x2x140kg
1x6x120kg dnes si ma Vlk rozotrel na chleba, spravil zo mňa troch malých a zosmiešnil ma

Drepy:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x3x160kg
1x3x170kg
1x3x180kg
https://www.instagram.com/p/BcpylLeHOE-/?taken-by=pete_mad_lennack
1x5x140kg

Mŕtvy ťah:
1x4x60kg
1x3x100kg
1x3x150kg belt on
3x6x180kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Military press:
4x10x40kg

Hodnotenie tréningu: Dnes taký chaos tréning, v piatok necvičím, lebo sa idem strašne opiť, prezlečený za wrestlera, tak som trochu pritvrdil, hoci stredy by mali byť ľahšie. Šlo to dnes ťažko a neochotne ako jehovista, uznávajúci rozumné argumenty, strašne som sa trápil. Podozrievam z toho moju biednu pastravu, ako behám okolo Judyho a Soraye, sotva sa stihnem normálne najesť. Snažím sa to dožrať večer, keď zaľahnú, ale evidentne to nefunguje, akurát sa ráno pose...dím si na záchode. Nič to, zajtra mi už končí dovolenka a v práci budem mať zas normálny žrací režim.
Hlavné je, že mi Soraya nerobí cockblocky a trikrát do týždňa mám povolenú vychádzku medzi železá, ktoré neplačú a nepobľujú sa
Takže bench po 150, ale vytrápil som sa hnusne a pár tréningov dozadu som dal tri jednotky. Dnes by ma to zapučilo jak krysu v pasci... Zhodil som na záver na 120, ale už pri treťom som sa smial (ale opatrne, aby som sa nezmrzačil), že dnes nie som hoden Vlkovi ani zaviazať šnúrky. Dotlačil som 6 a nostalgicky so slzou v očku spomínajúci na osobáky dávno minulé som to znechutene zahodil.

Drepy - dobre. Tá 180ka vytrápená až až, technika v pytli, ale čo by som čakal po tých nekonečných trabloch s chrbtom. Našťastie ma už nič nebolí a tak som si mohol dovoliť pridať aj na mŕtvole neskôr nejaký objem.

Po tréningu som odfotil nejakú aktuálku, keď na ňu namrdám štrnásť filtrov, budem vyzerať, že občas doma robím kliky a brušáky, takže super progres

Fitko dnes prázdne, smutní chlapci, neboráci, staré tety, obstarožní pupkáči v šľapkách s uterákom cez rameno aj legíny asi rezignovali, robiť formu pred Vianočnými sladkosťami a rezňami sa neoplatí, začnú zas od Nového roka a budú sa mi motať pod nohy a vydžabú všetku teplú vodu z bojlera

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Bench press:
...
1x2x140kg
1x1x150kg
1x2x140kg
...


super, na takhle naloženou činku bych jenom smutně koukal, máš tam stabilních sto pade, seš king, a až se zase dobře vyspíš a najíš... ;)

dřepy poctivě vytrápené a na tazích dobrý objem!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A filtre nepomohli

https://www.instagram.com/p/Bcq73E8lpCe/?taken-by=pete_mad_lennack
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sixpack level Grimley

..ale ta veletrapeza v odrazu je desiva, to zase jo!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Sixpack level Grimley

..ale ta veletrapeza v odrazu je desiva, to zase jo!


Nemám, neviem napnúť

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2017 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerajšie kardio v podobe niekoľkých hodín wrestlingu. Kamoš z metal bandu chcel natáčať klip a keďže vie, že som jebn... aktívny, tak ma poprosil, či by som niečo nevydumal, čo by sa aj oplatilo natočiť.
Vydumal som celkom solídny masaker spolu s klasickými parťákmi ako je Nabuko, Dominik a prekvapivo napr aj môj brácho.

Ja som ten jediný bez trička, lebo som narcis. A ako jediný sa nehanbím za svoj bachor

Až bude klip, pridám klip.










_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fomin číslo 2

Drepy - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x70kg
1x6x80kg
1x6x90kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
3x3x170kg
https://www.instagram.com/p/Bc2pU0nF-wN/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
4x3x120kg

Mŕtvola - ľahká klasika:
1x6x60kg
4x4x125kg

Military press - intenzita:
1x10x20kg
1x3x40kg
3x3x70kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Hodnotenie tréningu: Tak situácia doma je relatívne stabilná, Soraya mi stále toleruje moje koníčky a blbosti, Judy si ide svoje (čítaj kombo plaču, srania, bľutia, chcania a vrtenia sa, občasne prekladané roztomilosťou v kombinácii so spánkom), takže som si naplánoval ďalšieho fomina. Všade som pridal po 10 kilo oproti minulému plánu, ale prihadzovanie budem riešiť pomalšie (ťahy a drepy po 5kg a tlaky po 2,5kg). Malo by to fungovať, tak uvidíme, ako to pôjde po pár týždňoch. Teším sa už teraz, aj keď sviatky mi to trochu pokomplikujú kvôli zmene otváracích hodín, ale to sa vymyslí.

Nemá zmysel sa moc rozpisovať, tréning bol ľahký a zrazu bolo po ňom ako po fľaške vodky na ruskej svadbe.

Dnes chlapček s chudými nôžkami a namakaným vrchom v tielku robil drepy. Údajne má po operácii kolena a presvedčený o tom, že hlboké drepy sú Satanov vynález na ničenie meniskov, robil rozochvené široké štvrťdrepy, s kolenami bortiacimi sa dovnútra sa trápil a celé to vyzeralo stabilne ako hrad z marshmellows. Vďaka tomu neprirodzenému brzdeniu v strede pohybu po každej sérii si s utrápeným výrazom pošúchal koleno a odpajdal na supersériu s predkopávaním, kde poctivo prepínal kolienka. Keď dokončil, zas pajdal nazad a šúchal si koleno s ešte utrápenejším výrazom Ja nechápem, kde ľudia s dojebanými kolenami chodia na tie nápady, ako si ešte viac "pomôcť".

Sebedeštruktor po dlhom čase. Nejak pochudol a zmenšil sa, čo znamená, že vyrážky sa ešte viac skoncentrovali na menšej ploche. Snaží sa odpútať od nich pozornosť novozapustenou bradou, takže vyzerá ako novofundlandský pes. S vyrážkami na chrbte.

Rasputinka mi pri rozcvičke podávala expander s tým, že už vie, čo chcem a že mi číta myšlienky. To je lož, keby to vedela, vlepí mi takú facku, že mi sopeľ vyreže závit do krku.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinC


PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2017 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tých drepoch máš krásnu hĺbku a skutočne to vyzerá veľmi ľahko. Teší ma, že si sa znova obul do Fomina, budem sledovať! Btw, možno si to tu niekde písal, ale spýtam sa. Plánuješ nejakú súťaž v silovom trojboji?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2017 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MartinC napsal:
Plánuješ nejakú súťaž v silovom trojboji?


S mojimi výkonmi by som na lokálnej súťaži mladšieho dorastu dievčat do 57 kilo skončil tak tretí, čiže asi ani radšej nie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2017 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurňa už začínáš znít jako Magumi
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2017 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Kurňa už začínáš znít jako Magumi


To je vekom
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2017 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press - ľahký:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
3x4x110kg

Mŕtvola sumo - stredná:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
3x3x170kg

DL Klasika:
1x1x170kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
https://www.instagram.com/p/Bc7vkUUlCen/?taken-by=pete_mad_lennack

Drepy ľahké:
1x5x60kg
1x5x100kg
4x5x130kg

Military press - ľahké:
1x10x20kg
1x4x40kg
3x4x60kg

Zhyby:
5x5xCarabas + 10kg

Hodnotenie tréningu: Dnes ľahúčky pohoda tréning. Mám rád prvé tréningy silových rutín, väčšinou je to veget Škoda, že sa to potom skurví.
Bench press ani netreba asi komentovať, to som mal fakt hotové za 5 minút a to som tam občas miestami zaradil aj stopky Prišlo mi, že to mám skôr ako rehabky a nie skutočné pracovné série

Mŕtvola už trochu vyzerala. Tri trojky so 170, no big deal. Potom som bol zvedavý, či by som to vôbec potiahol klasikou. Tak skončil som na 200kg a myslím, že celkom v pohode a s rezervou som to potiahol - keď uvážime, že klasiku jazdím len sem tam ako doplnok k sumu, poteší Keby som to potrénoval, možno by tam bolo aj nejaké ozajstné číslo

Ale mám v p*či

Drepy vo flat podrážkach, nechcelo sa mi ísť do adidasov a síce sa mi už ani nechcelo, ale niekto to spraviť musel. Ťažké to nebolo, len som si prišiel stuhnutý mega.

A potom nejaké doplnky, ramená a zhyby, lážo plážo, nič dôležité.

Štúr tam tiež dnes poslal osobák, má nový lifterský opasok, tak neodolal a zdolal 170 kilo. Keby sa posnažil, dal by aj 180, ale to si vraj necháva na neskôr, aby to dal s precíznou technikou Perfekcionista.

Ripper ma dnes celý deň na instagramoch demotivoval posielaním videí žien, ktoré by potiahli nielen činky, čo ťahám ja, ale ešte aj mňa, zúfalo sa držiaceho činky a ani by sa nezapotili. Napriek tomu som to nezabalil a nešiel sadiť karafiáty, som na seba hrdý.

No a inak nič také výnimočné, návštevníci taká klasika - kladkári s poctivo utiahnutými opaskami, mŕtvolisti do 90kg s trhačkami a opaskami, napumpovaní chronickí bicepsári, opatrne obchádzajúci drepovací stojan v úctivej vzdialenosti, šľapkári s uterákom ledabolo prehodeným cez rameno na predkopávaní. Nuda nuda šeď.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sumo mŕtvola - ťažká intenzita:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x170kg
3x3x195kg belt on

Drepy - ľahké:
1x5x60kg
1x5x100kg
3x5x130kg

Bench press - objem:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
5x6x110kg

Zhyby:
4x6xCarabas

Military press:
1x6x10kg
1x6x40kg
5x6x60kg

Hodnotenie tréningu: Tááák prvý týždeň Fomina za mnou. Celé dobre, cítim sa fajn. Počas mŕtvoly samozrejme nabehol hore Fukušima, že či sa nedá tichšie - najprv sa sťažoval len Rasputinke, ale keď odchádzal, zle sa na mňa pozrel. Ako... keby mal katanu, zľaknem sa ho. Ale nemal
Potom prišiel ešte raz so svojím "Jemnejše, ano, jemnejše poplosim!", ale to som len mávol rukou, v tom čase som už skladal kotúče z činky a chystal sa na drepy. Okrem toho som sa fakt snažil tú činku pokladať opatrnejšie, ak mu ani toto nestačí, nech sa si prepichne ušné bubienky paličkami na sushi a bude kľud.
Drepy pohoda, ale šiel som vo flat podrážkach, takže trochu náročnejšie na mobilitu ako obyčajne. Ale nič hrozné.
Bench väčší objem, ale váha pre klaunov, takže nič hrozivé. O pár týždňov ma to vycuká horšie

Keď som spomínal prepichnuté ušné bubienky - mne to už nehrozí. Moje prerazil Judy svojim roztomilým hláskom príklepovej vŕtačky, rozplakal sa, pretože preto. Je to malý Satan a plače ako hobby a robí to dobre. Mohol by sa tým kľudne živiť, sklo vínových pohárov praská, omietka opadáva a Leela sa snaží zahrabať do dlažby. Susedia spisujú petíciu, aby sme ho odniesli do lesa a nechali napospas túlavým psom. Je to roztomilučký minimaličký zlatočloviečik

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: