Rada s cardiem



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rada s cardiem  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Rada s cardiem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wariorpolni


PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2017 5:07 pm    Předmět: Rada s cardiem Odpovědět s citátem

Zdar, potřebuju poradit ohledně cardia. Cvičím doma, takže pás na behání nemám a budu muset běhat venku, rozhodl jsem se tak protože jsem dostal upravený jídelníček na hubnutí a měl bych dávat i kardio. Vždyvky jsem byl strašně hubený takže hubnutí sem neřešil, jenže potom jsem cvičil začal jíst víc a víc a sice nejsem nějaký tlouštík, ale toho tuku teď na sobě mám poněkud více, začal jsem jídelníčkem a teď potřebuju radu ohledně toho běhání.

Cvičím ob-den a můj dotaz je - jak často běhat týdně, jak dlouho běhat a poslední dotaz zda je to jedno kdy , tím myslím jestli je lepší v tréninkové dny , nebo ve dny volna , ale slyšel jsem že to nemusí prospívat regeneraci , tak nevím.

Popravdě hubnu poprvé, takže fakt nevím jak to chodí s tím běháním , díky předem za rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik vážíš? Pokud třeba metrák, tak bych asi neběhal, ale chodil a postupně přecházel do indiánkého běhu a pak běhu. Ne kvůli trénovanosti, ale kvůli kloubům a šlachám. Myslím, že hodinka rychlé chůze denně jako kardio je docela fajn a není nutné běhat. Metabolismus nastartuješ, energii vydáš, zlepšíš si zdraví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rada s cardiem
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: