Aktuální formy VIII.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuální formy VIII.  Úvodní stránka -> Fotografie -> Aktuální formy VIII.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johncreasy


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 12:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
To mi připomíná tenkrát tady na fóru debatu, když se zde řešila možnost pomoci majitelce psa, co skoro neviděl, s jeho operací, a vedle řady hezkých příspěvků i opravdové pomoci se našlo pár bojovníků za svou pravdu, kteří to popisovali stejně přehnanými slovy, jako tu píše KryštofK nebo Kubbas. Vždyť je to strašně jednoduchý, v tomhle i nespočtu dalších podobných případů, kdy nejde o život, ale jen prostě o dobrou věc, která někoho potěší. Chci pomoct, pomůžu, nechci pomoct, nepomůžu, ale psát Jardovi že žebrá, když to on napsal fakt hezky a nenásilně a do významu slova "žebrání" to má několik mil daleko, mi prostě přijde úplně zbytečný. A smutný.


Já bych chtěl Martinovi strašně moc poděkovat. Nejen za tato jeho slova, ale i za to, že se mi sám nabídl s pomocí a mimo rodinu se stal jednoznačně největším z dárců.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 1:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
To mi připomíná tenkrát tady na fóru debatu, kdy se zde řešila možnost pomoci majitelce psa, co skoro neviděl, s jeho operací, a vedle řady hezkých příspěvků i opravdové pomoci se našlo pár bojovníků za svou pravdu, kteří to popisovali stejně přehnanými slovy, jako tu píše KryštofK nebo Kubbas. Vždyť je to strašně jednoduchý, v tomhle i nespočtu dalších podobných případů, kdy nejde o život, ale jen prostě o dobrou věc, která někoho potěší. Chci pomoct, pomůžu, nechci pomoct, nepomůžu, ale psát Jardovi že žebrá, když to on napsal fakt hezky a nenásilně a do významu slova "žebrání" to má několik mil daleko, mi prostě přijde úplně zbytečný. A smutný.

+1
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy : ZARAD "DERIVACNI KOUPEL" (nie je to kupel celeho tela, len malej casti...), kazdy den nalacno (alebo 4 hodiny po jedle) po dobu 20 minut... Teplota vody 10-15 stupnov celzia. Kup si vpichovy teplomer cca za 300kc....aby si odmeral vzdy teplotu vody. Pomoze ti to na 100000%. Doveruj mi. Cauko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nemam nič proti tomu ked 65 000 korun ale fakt poslednych 6500 korun to uz fakt musí aj sam naškrabat a písat to tesne pred Vianocami mi príde dosť účelové
Samozrejme ak som niekoho urazil tak sa Ospravedlnujem....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
Ja nemam nič proti tomu ked 65 000 korun ale fakt poslednych 6500 korun to uz fakt musí aj sam naškrabat a písat to tesne pred Vianocami mi príde dosť účelové
Samozrejme ak som niekoho urazil tak sa Ospravedlnujem....



Vše je přesně naopak.

Inteligentní, vzdělaní a citliví lidé jako John jsou neurazitelní... Aby sis udělal obrázek o tom, co John v sobě vnitřně překonal, zaprvé bys musel vědět, kde se nacházel před deseti lety, a za druhé bys nesměl disponovat takovou duševní sprostotou...

Johne, seš borec. Jeden z mála charakterních lidí tady...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muhammad : ale zas netrep.... Pamätame sa my "starsi" par rokov dozadu, ako tu Johncreasy na nejakych ludi (hoci aj len dvoch) utocil, a nejakiz as na neho. Zdaleka to nwvyzeralo na to zeby nebol urazlivy. A terajsie jeho reakcie mozu byt ucelove = nepreukazat nasratost.
V kazdom pripade mu prajem len to dobre.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Živý organismus. Neustále se vyvíjející. Nikdy stejný jako před sekundou, milisekundou, rokem, deseti lety... A zrovna já jsem se s Johnem před deseti lety "do krve" hádal... A jedině proto oceňuji jeho vývoj, cestu...

Johne, prý skrýváš nasranost. Myslím že to je naprosto nemístní myšlenka nedávající smysl. Na koho? Proč???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muhammad napsal:
Živý organismus. Neustále se vyvíjející. Nikdy stejný jako před sekundou, milisekundou, rokem, deseti lety... A zrovna já jsem se s Johnem před deseti lety "do krve" hádal... A jedině proto oceňuji jeho vývoj, cestu...

Johne, prý skrýváš nasranost. Myslím že to je naprosto nemístní myšlenka nedávající smysl. Na koho? Proč???


A myslel si clovek, ze sa dozvie odpoved, a ked sa ju dozvie, tak musi byt jednoznacne pravdiva... Ostava len verit, verit, verit.... Ako ked sa veriaceho spytas, ci Boh existuje, a on ti povie ze "Ano, existuje.". Ty sa ho spytas "Vies to ?" .... On odpovie "Ano, viem.". A ty ho polozis na lopatky otazkou "Akoze VIES, ked si VERIACI a nie VEDIACI !??? ved verit a vediet je nieco uplne rozdielne... To je ako byt radovym divakom ligy majstrov verzus byt jednym z hracov"....
Potadim ti - NEVER NICOMU. Jedine dufaj v to najlepsie, ale bud pripraveny na to najhorsie. A vobec, majme v pazi... Zivot je kratky :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, takže jsi/byl jsi nemocný. Stačilo napsat hned na začátku. A je pravda, že nepošlu nic, určitě ne před svátkama a už vůbec ne někomu, koho vůbec neznám; nicméně, vzhledem k tomu, že nejsi samovyžrané prasátko ale nemocný člověk, tak ti v tomto případě přeju, ať se pomyslní dárci najdou. Někdy je i blbá tisícovka hromada peněz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muhammad


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikoho jsem o radu nežádal...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muhammad napsal:
Nikoho jsem o radu nežádal...


Ani o facku od zivota alebo nejakeho chlapa v bare neziadas... A dostanes ju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muhammad napsal:
kubbas napsal:
Ja nemam nič proti tomu ked 65 000 korun ale fakt poslednych 6500 korun to uz fakt musí aj sam naškrabat a písat to tesne pred Vianocami mi príde dosť účelové
Samozrejme ak som niekoho urazil tak sa Ospravedlnujem....



Vše je přesně naopak.

Inteligentní, vzdělaní a citliví lidé jako John jsou neurazitelní... Aby sis udělal obrázek o tom, co John v sobě vnitřně překonal, zaprvé bys musel vědět, kde se nacházel před deseti lety, a za druhé bys nesměl disponovat takovou duševní sprostotou...

Johne, seš borec. Jeden z mála charakterních lidí tady...


Děkuju moc. Živý organismus, přesně si to vystihl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z hlediska objektivity musím poznamenat, že si taky velmi živě vybavuju jak ostře a nevybíravě tady vystupoval John. Pokud se dobře pamatuju tak svého času učitel.
Každopádně úbytek tuku super a svalů je tam dost. A že už nevytlačiš 180kg na ramena bych neřešil 😁
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
Z hlediska objektivity musím poznamenat, že si taky velmi živě vybavuju jak ostře a nevybíravě tady vystupoval John. Pokud se dobře pamatuju tak svého času učitel.
Každopádně úbytek tuku super a svalů je tam dost. A že už nevytlačiš 180kg na ramena bych neřešil 😁


Nepopírám, pár vyhrocených sporů jsem tu měl, ale všechny před dávnými lety a vždy šlo o nevybíravost z obou stran. Právě o tom Muhammad mluvil, o vývoji osobnosti. Poměrně záhy mě internetové hádky přestaly bavit, ať už byla pravda na straně mé, či druhé. Takže asi tak.
Ohlásím se po operaci, abych poreferoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mutagenn


PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuální formy VIII. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: