Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prajem každému krásne a pohodové Vianoce a potešenie z napchávania bez výčitiek svedomia.

A tradične "Nech to rastie!"

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... hezké vánoce i Tobě a dodatečná, ale velká gratulace k malýmu šklébákovi <3

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je krásnej a umí regenerovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to rozumny mady muz: drzi sa za hlavu, lebo ste ho navliekli do vianocneho oblecku... Ale my sme vaastne urobili to iste, takze high 5 a hlavne veselo! 😂😍
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2017 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem všetci.

Je to tak, malý je super, na to, že som ho zbúchal za 10 minút po tréningu...

Neviem si predstaviť, aký by bol úžasný, keby som sa aj snažil!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2017 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... no, pěkně ty tréninky ojebáváš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
... no, pěkně ty tréninky ojebáváš


Teraz už nie

Drepy - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x3x115kg
4x6x150kg belt on
https://www.instagram.com/p/BdLJMjLFU3N/?taken-by=pete_mad_lennack takto si užívam tréningy

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
4x3x120kg

Mŕtvola - klasika ľahká:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x125kg

Military press - ťažká intenzita:
1x6x40kg
3x3x70kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Hodnotenie tréningu: Dnes som prežil štyri príšerné utrápené hodiny u "svokrovcov". Návšteva u poloslepého indického zubára s Parkinsonom a hrdzavou vŕtačkou na nožný pohon by oproti tomu bola letnou podvečernou prechádzkou brezovou alejou s kvetinovými záhonmi.
Ako som očakával, od hlboko veriacej eko ezo bio raw svokry som ZAS dostal knižku, tentokrát od psychológa/farára. Kniha je o tom, ako byť dobrým otcom a mužom. Zahodil Zaradil som ju k ostatným knihám od nej ("Keby sme toto vedeli pred svadbou" a "5 jazykov lásky"), takže kôpka na podpal sa pekne zväčšuje. WTF. Ako byť dobrým mužom? Mám pompéznu bradu a som plodný ako cigánský kočovník, ako môžem byť ešte viac chlap!
Okrem toho sa zmocnila Judyho a nechcela ho pustiť, ani keď si ho Soraya vyslovene žiadala. Našťastie Judáš je môj syn a tak ju aspoň celú pochcal. Už teraz toho dokázal viac, než ja.
Vraj ho nemáme volať Judáš, lebo ako dieťa oslovuješ, tým bude. Tak on bude asi dement, lebo sa s ním bavila tak rozkošničiči a zlatušikovičkovito a ňu ňu ňu retardovane, až hanba.

Pošramotený a s psychickou traumou som sa vydal na tréning (Chvalabohu má Soraya pre mňa pochopenie a rozumie, že po takomto martýriu potrebujem trochu vypustiť paru) a trochu som ponaťahoval staré kosti. Škoda, že nie som skutočný muž (až keď si prečítam knihu) a tak mi drepy prišli nejaké ťažké. Ale aj tak sme to celé so Štúrom sfúkli za chvíľočku.

Zvyšok tréningu bol už ľahký a tak sme mali čas pokuknúť po Žulatíne, ktorá sa priodela do veľmi odvážnych legín, ktoré nenechávali veľa priestoru pre fantáziu, bohužiaľ to zas pokazila tým, že si nevzala lyžiarsku kuklu a bolo jej vidieť hlavu.

Keď odišla ona, hľadali sme nejakú inú pussy a našli sme tam borca, ktorý predvádzal nádherné štvrťdrepy. Nemal síce legíny, ale vagínu mal určite...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2017 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvoje dnesne zazitky su take zvlastne rozporuplne. Ale nie necakane. Ja som akurat prisiel ku svokrovcom a deju sa len same pozitivne veci ako pivo, vodka a jedlo! :)))
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2017 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press - ľahký:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
3x4x110kg

Drepy - ľahké:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
4x5x130kg

Mŕtvola - stredná:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x125kg
1x1x150kg
3x3x170kg
https://www.instagram.com/p/BdQRnRaFEEv/?taken-by=pete_mad_lennack

Military press - ľahké:
1x10x20kg
1x5x50kg
3x4x60kg

Zhyby:
5x5xCarabas + 10kg

Hodnotenie tréningu: Dnes rýchlovka, lebo nejaké rodinné povinnosti. Našťastie neboli spojené so svokrovcami, takže dnes bez traumy a nemusím večeru zapíjať dvojdecákom whisky a fajčiť ópium
Celé som to zbúchal sotva za hodinu a pol, takže fajn rýchle tempo, a to sme ešte blbli s natáčaním videa.
Bench press bol extrémne ľahký, bol som schopný všetky pracovné série nastrieľať v jednej gigasérii Začiatky sú proste také. Ono sa to zlepší a už sa budem aj trápiť.
Bohužiaľ drepy boli hnus. Zmenilo sa počasie a explodovali mi kolená. Vôbec to nebolo ťažké ani nič, ale v prvej sérii mi skoro vybuchlo koleno, aké bolo natlakované. Nenávidím takúto upršanú hnusnú "zimu", bolí ma hlava a kolená a je to rok čo rok horšie. Už teraz sa radujem, keď budem mať 50 rokov a budem si užívať ten pocit klincov, zatĺkaných do meniskov.
Mŕtvola totál napohodu, ešte vždy detská váha, tak sme si dovolili robiť blbosti, no...

Zázrak nad zázraky, keď sme ťahali, Jackie Chan neprišiel hore, pýtal som sa Rasputinky, tak než sme prišli, bol hore už dvakrát Asi už nevládal, s tými mini nožičkami musí byť brutálne ťažké chodiť hore schodmi toľkokrát za deň. Aj tak mám podozrenie, že to robí, aby mohol vyhlasovať pred kamarátmi, že chodí do fitka

Po príchode do fitka mi Rasputinka podala tašku so slovami "Darček odo mňa na Vianoce", tešil som sa na stohy jej nudistických fotiek a zbierku sexy prádla, ale iba žartovala - boli tam len moje kraťasy, ktoré som pred polrokom požičal Vadikovi a teraz mi ich po niekom poslal Našťastie ako úroky priložil proteínovú tyčinku, takže všetko dobre dopadlo a skoro ma už ani nemrzelo, že mi Rasputinka nič nedarovala. Možno na narodeniny?

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2017 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fotka rasputinky nebude?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
fotka rasputinky nebude?


Treba si ju podladat na instagramoch, ja ju tu nemozem toto...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola - ťažký objem:
1x6x60kg
1x6x100kg
1x3x130kg
4x6x170kg belt on
https://www.instagram.com/p/BdVWzUaFk6I/?taken-by=pete_mad_lennack

Drepy - ľahké:
1x6x60kg
1x3x100kg
3x5x130kg

Bench press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
5x6x110kg

Zhyby:
4x6xCarabas

Military press:
1x6x20kg
1x6x40kg
5x6x60kg

Hodnotenie tréningu: Nooo, dnes už to bolo pekné. Taký ten príjemný balanc medzi váhami a objemom Budúci týždeň už prihadzujem na tlaky 2,5 a na ťah/drep 5 kilo. Tak už sa začnú ťažšie časy. Ale teším sa!
Mŕtvola išla fakt dobre, pôsobilo to ľahko, ale fakt je, že na činke zatiaľ nič moc nie je. Ale rozbiehame sa, pomaličky opatrne.
Drepy som pretrpel, zistil som, že keď ich nemám ako hlavný cvik dňa, ani ma veľmi nebavia a robím ich len preto, že treba Menia sa mi chute nejako, pôrod ma zmenil.
Bench napohodu, natočil som videjko, ale pridám až zajtra. Ale tiež je to zatiaľ pohodová váha, až tam bude o desať kilo viac, asi sa trochu zapotím

Nejaký modelovský potetovaný svalnatý holohlav robil po nás mŕtvolu. Tváril sa sebavedomo, ale za tie roky už som ho odhadol správne... Od 90 kilo mal už trhačky a opasok, hrbil sa pri tom ako ja pod ťarchou účtov za byt každý mesiac a také nádherné doťahy rukami som nevidel od doby, keď som sledoval posledné video lifterov s urvanými bicepsami. Dostal sa na nejakých 120 kilo, ale bola to dráma. Nádhera sledovať.

Objavil sa aj ultimátne smutný kostlivý chlapec s prekvapivo peknou frajerkou, tá, ako je teraz módne, drtila zadok na všetky možné spôsoby, zatiaľčo jej neboráčik si natiahol rukavičky a dal si extrémne tlaky na stroji. Wau. Je mi ho ľúto, lebo chodí tam už dlho a zatiaľčo jeho kočka si vyrobila pekný guľatý zadok, on má guľatú len hlavu na tenúčkom špajlovitom tele, ale to asi nie je to, kvôli čomu tam chodí. Potreboval by deadlift a drepy ako soľ! Ale aspoň robia niečo spolu, it's something..!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tie benche teda https://www.instagram.com/p/BdWy1BMFfQM/?taken-by=pete_mad_lennack
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x160kg belt on
3x3x175kg
https://www.instagram.com/p/BddIolxFDoh/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
4x3x122,5kg

Mŕtvola - ľahká klasika:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x130kg

Trap bar DL:
up to 210kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Military press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x3x40kg
1x3x60kg
4x3x72,5kg

Hodnotenie tréningu: Výborný tréning. Drepy síce ťažšie, než by som čakal od blbých 175kilo, ale čo človek narobí
Nakoniec sa mi nejako pošťastilo dať s tým predpísané tri série, nejaká rezerva ešte bola, ale fakt to bolo na chrbte ťažké ako barák, čo nie je veľmi optimistický náznak do budúcna
Bench press stále ľahký, tam je kde pridávať, aj keď, samozrejme, trikrát do týždňa + military press, ono sa to nakopí a ramená sa postupne unavujú. Ale to budem riešiť, až keď ma to naozaj začne obmedzovať.
Mŕtvola ľahká a potom sme sa šalili s novou hračkou. Musel som byť veľmi veľmi dobrý, lebo JežišMráz mi priniesol skutočný trap bar Postupne som sa dostal na 210 kilo, pohodička, šlo by aj viac, ale už som mal zožrané dlane, lebo to má sakra tenké, zato zubaté držadlá.

Chudý, na hubku ostrihaný otec v trojštvrťových elasťákoch, bežeckých botách a jeho chudý nohatý syn, vystrojený veľmi podobne, dnes robili mŕtvolu... Asi. Teda, sumo mŕtvolu s rovnými nohami, ale s pokrčeným chrbtom Mali tam síce len 50 kilo, ale jakživ som nevidel nič prapodivnejšie a to som videl nahého Nabuka v sprche (mimochodom som mu napísal tak pompézny skip legday tréning, že som dnes až čumel po pár týždňoch, akú vyrobil formu vršku). Rátam, že to je typ ľudí, čo potom na fórach rozširuje populárny názor, že mŕtvola je zlý cvik, lebo mu uletela platnička Že tam miesto mŕtvoly predvádza masochistickú gymnastickú sebedeštrukciu chrbtice, to je samozrejme vedľajšie. Ale nezostali len pri tom, preliezli celý gym, pokyvkali s každou kladkou, pomávali s každou činkou, proste precízny premakaný plán Dúfam, že ich tam ešte uvidím, než ich odvezie sanitka. Ich, aj hromadu smutných 40kilových chlapčekov a starých tetušiek, zošúverených a pokrútených vekom ako storočné vŕby, čiže tradičných každonovoročných predsavzatých optimistických romantikov, riadiacich sa heslom "Nový rok, nový ja!", ktorých to bude držať určite takmer skoro aj necelé dva týždne.

Dostavil sa aj umývač riadu, borec, ktorý nemá rukavice, ani bežný molitan, miesto toho nosí na cvičenie špongiové utierky na riad. Dnes mal žltú a modrú - farby Košíc, možno to je len extrémny vlastenec Ale hodilo sa to, aspoň poutieral činky od krvi, keď si Štúr zas zodral nohy pri mŕtvole

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerobili otec a syn johnson curl? 😂😂😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: