Má smysl obouruční činka bez lavice?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Má smysl obouruční činka bez lavice?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Má smysl obouruční činka bez lavice?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trenttino


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 3:24 pm    Předmět: Má smysl obouruční činka bez lavice? Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda má smysl obouruční činka bez lavice? Cvičím jen doma se svojí vahou ale rád bych přidal obouručku, jen nevím jestli to má bez lavice smysl a druhá otázka je zda mě bude stačit 100kg, nechci to hnát nějak vysoko, jde mě spíše o pěkně vypracovanou-atletickou postavu, žádnou horu svalů.
Dáky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze nie.
jedine 2 cviky na ktorych zalezi su benchpress a bicepsove zdvihy. bez lavicky si nemas kam lahnut ani kam polozit cinku, inak by si vykonaval mrtvy tah a ten je zly na krize.
100 kg je zbytocne vela tolko dvihnu len steroeidovi borci. skus robit viac opakovani s mensou vahou aby tvoja postava vyzerala naturalnejsie.
dufam ze ti moja odpoved pomohla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
...vykonaval mrtvy tah a ten je zly na krize ...


nahoru
xavo


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
myslim ze nie.
jedine 2 cviky na ktorych zalezi su benchpress a bicepsove zdvihy. bez lavicky si nemas kam lahnut ani kam polozit cinku, inak by si vykonaval mrtvy tah a ten je zly na krize.
100 kg je zbytocne vela tolko dvihnu len steroeidovi borci. skus robit viac opakovani s mensou vahou aby tvoja postava vyzerala naturalnejsie.
dufam ze ti moja odpoved pomohla.


(y) souhlas, navic pri MT si krome zad nicis i kolena, to malokdo vi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 4:22 pm    Předmět: Re: Má smysl obouruční činka bez lavice? Odpovědět s citátem

Trenttino napsal:
Ahoj, chtěl bych se zeptat zda má smysl obouruční činka bez lavice? Cvičím jen doma se svojí vahou ale rád bych přidal obouručku, jen nevím jestli to má bez lavice smysl a druhá otázka je zda mě bude stačit 100kg, nechci to hnát nějak vysoko, jde mě spíše o pěkně vypracovanou-atletickou postavu, žádnou horu svalů.
Dáky moc


Obouručka činka je lepší než žádná činka. A ještě lepší je s lavičkou a stojany/klecí. A ještě lepší 2 dvouručky. A ještě lepší přidat i hrazdu.

Ten dotaz je hodně naivní, a dávám +1 gromovi za kreativní odpověď.

Jestli si myslíš, že "vypracovanou-atletickou postavu, žádnou horu svalů" uděláš s vlastní vahou a obouručkou bez lavice a stojanů, tak spíše ne (pokud nejsi megatalent). Jak jsem psal, lepší obouručka než nic, něco s ní zvládneš (Mrtvola, tlaky na ramena, jerk&clean, nějaký čelní dřep (takový, který dokážeš nahodit na ramena), i ten vysmívaný biceps). Každopádně na další 2 cviky "velké trojky", tedy dřep a bench, ti chybí ta lavice a stojany/klec. A na doplňkové cviky jednoručky, a hrazda.

Pokud jsou důvodem peníze, tak ok, můžeš začít s tou dvouručkou, ale na nějaké relativně plnocenné cvičení budeš potřeboval i ty další věci, které jsem jmenoval.

100kg - pro začátek ti asi stačit budou. Já měl na začátku asi 70, teď mám dvojnásobek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trenttino


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpovědi. Nejde tak ani o peníze ale spíše o místo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xavo


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krok 1: zavrazdis rodice/babicku/spolubydlici a jejich tela naskladas do vany. Tim dostanes spoustu volnyho mista navic.
krok 2: ???
krok 3: profit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve starém bytě, kde jsem neměl místo v komoře, jsem měl lavičku v předsíni pod věšáken na kabáty, a pod ní boty. Stojany se dají koupit dva samostatné nespojené, základna tak 40*50 cm.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
legnava


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
mrtvy tah a ten je zly na krize.
.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Má smysl obouruční činka bez lavice?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: