Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
jehe si si isty ze si si neprehodil poradie? Najprv za dva a potom zabijacka nie? Sak takto za plneho vedomia a svedomia to je to len cesta ako sa stat rychlo vegetarianom hehe

Nieco na tom bude, veru, vselico z barana vypadlo. :DDD Ale nabuduce uz budem vediet co a ako. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 208, sobota

Murphyho zakon hovori, ze ked chcete volny den, a maximalne sa prejst s kocikom po rovinke po slniecku, svokor naplanuje stahovanie takmer tonu vaziaceho sustruhu, ktory pred 25 rokmi do letnej kuchynky priviezli siesti chlapi. My sme boli styria (ja a strycovia 50, 55 a 60rocni, prakticky ti isti co ho stahovali tam), ale nastastie sme mali kladkostroj a Panboh zaplat aj miesto na jeho zavesenie pri nakladani aj vykladani. Najprv mi klamali, ze ved to ma len pol tony, ale kedze som uz 150kg pianino stahoval zo siesteho po schodoch, neuveril som ani na chvilku. Situacia miestami vyzerala dost kriticky, ale genialita dediny a gazdovskeho dvora spociva v umiestneni uzitocnych predmetov v radiuse 25 metrov, takze to zacalo tramom, kladkou (na ktorej vcera visel chudak baran a pred nim rozne ine zvieratka), retazami, a pokracovalo roxormi, latou, doskami na podlozenie, dalsimi doskami, zopar minutami hrozy pri prekladani na vlecku a z vlecky. Chlapi sa samozrejme po cely cas tvarili, ze maju vsetko pod kontrolou (nemali). V kazdom pripade slusny trojhodinovy "trening" za mnou. A zajtra uz hadam to volno. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 209, nedela

Ziadne volno sa nekona!

Kocikovanie kopecky zasnezene 5km cca 1:15

1R swing 32kg 7x10+10
goblet squat 32kg 5x3
ab roller 4, 4, 3, 3, 3

Len na okraj, uz tyzden v kuse sportujem a po veceroch chlastam s navstevami a na navstevach, tazko je zit lahko! 😂😂😂😂😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidim, ze tvoje treningy sa riadne spestrili
Inak mas moj obdic ja ani po jednom prepitom veceri nie som schopny zdvihnut seba z postele nie to este daco navyse
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 1, utorok

Ab wheel 5, 4, 3, 3, 3

TGU 1+1, 32, 32, 32kg
1R swing 32kg 5x10+10
goblet squat 32kg 5x4

Niekedy minuly tyzden som si musel pohnut pravym ramenom, bud pri lyzovani, alebo pocas prenasania sustruhu, trochu boli = vynechavam tazke pressy.

Vaha ide hore, ale cislo sa dozviem az v nedelu, ked sa dostanem k svojej vahe. Dovtedy idem na rekord, potom vyradim sladkosti 😂😂😂

Nabuko napsal:
Vidim, ze tvoje treningy sa riadne spestrili
Inak mas moj obdic ja ani po jednom prepitom veceri nie som schopny zdvihnut seba z postele nie to este daco navyse
Nastastie mam dovolenku, keby som mal este do prace chodit, nebolo by to mozne. A samozrejme si davam pozor kolko vypijem, ked uz clovek taha na 40tku, predsa len uz vie, kolko moze.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne st leden 03, 2018 5:37 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 2, streda

Zjazdove lyzovanie 3,5 hodiny, paradicka, nakoniec ma sice zo svahu vyhnalo pocasie ale uzil som si dostatocne. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2018 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aky bol 2017 a co v roku 2018?

Tot otazka.

2017 bol celkom drsny, opat som raz zacinal prakticky od nuly a este stale nie som na svojich minulych maximach. Vyse 200 treningovych jednotiek vsak hovori za vsetko, najma vsak vypoveda o efektivnosti klbovky, bez ktorej by som na akekolvek cvicenie mohol zabudnut.

Absolvoval som program Rite of passage zamerany na jednorucny military press s kettlebell, komplet s 24kg, cca do polovice s 28kg, potom sa uz ukazal byt casovo narocnym. Nevadi, 4 pressy na lavu aj pravu s 32kg je PR, 7+7 s 28kg tiez, s rezervou. 36kg zostalo nezdolanych.

Popri tom bicykel (potesilo najazdenych 1125km) a beh (tu uz trochu menej potesilo nabehanych 523km a momentalna indispozicia laveho chodidla). Rozhodne chcem viac behat, ale bude to chciet aj zamerat sa na strecing a masaz chodidiel. A k fivefingersom sa vratit postupne.

Swingy postupuju v zasade pekne, 5x10+10 s 36kg je uz tam, chcelo by to viac snatchov, ale mam slaby moral. Ale sipim, ze ked uz bude 36kg brnkacka, zaradim za ne aj snatch. Kym si nekupim tazsi bell.

Turkish getups su ako pocasie, raz prsi, inokedy svieti slnko, odmietam ich momentalne riesit programovo, pocet aj vahu pojdem podla pocitu a casu.

Drepy. Goblet ide pekne, 36kg som uz zaradil, naopak zhorsila sa frekvencia zaradovania pistoli po mensom zraneni. Treba zaradit opat formou GTG.

Zhyby sli pekne hore, 10 je ok, nanestastie vaha sla hore tiez a zhyby padli na 9. Vaha ma vo vseobecnosti irituje, asi ju vyhodim. Alebo predam. 😂😂😂😂😂

Ab wheel som si prepasoval do kanclu, takze pohodka, to pojde. 😂😂😂😂😂

Vaha: zo zimnych 87kg na letnych 81 - 84kg na dnesnych netusim kolko kg, ale odhad 88kg a viac. Plan je vratit sa na 84 - 85 uz vo februari, zacinam buduci tyzden, ked sa vratime od svokrovcov. A teraz idem pozriet, co si mlsnem ku kavicke...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2018 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 3, stvrtok

Ab wheel 5, 5, 4, 4, 4
goblet squat 32kg 5x3

TGU 1+1 32, 32, 32kg
1R swing 32kg 6x10+10

Zajtra lyzovanie, dufam. 😅😍
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 4, piatok

Zjazdove lyzovanie 4 hodiny . Dnes na sposob Goril v hmlach, nevidel som obcas ani na 10 metrov. Ale zajtra budeme cosi opravovat v ovciarni, v nedelu sa uz balime domov, takze lyzovanie uz asi nestihnem.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 08, 2018 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 5, pondelok

Kliky, pumpy
Ab wheel 5, 5, 5, 5, 5
Pistol 1, 1 . Au. Nerobenie pistoli vas zhorsuje v pistoliach, vedeli ste? 😂😂😂

TGU 1+1 32, 32, 32, 32kg
1R swing 36kg 5x10+10
goblet squat 36kg 5x3

Vaha rano ukazala okruhlych 88kg, takze moja uloha schudnut na peknych 84-5kg bude pomerne lahka. Napriklad dnes som si nedal po obede horalku, good start! :D
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 08, 2018 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sladkosti čo nepoješ posielaj mne
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 09, 2018 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Sladkosti čo nepoješ posielaj mne
Samozrejme, ked nejake mat budem (darceky, zena upecie), tak ich zjem sam! Tebe poslem tie, ktore si nekupim.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 09, 2018 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening c. 6, utorok

Ab wheel 4, 4, 4

1R press 24kg 5x5+5 . Easy, prave rameno sa zlepsilo, nic zasadne s nim nebolo.
Zhyby 9, 8, 7, 7, 6, 5 (43) . odvazil som sa odvazit a ano, aj dnes som tahal hore rovnych 88kg.
1R swing 32kg 5x10+10 . po zhyboch sa mi uz otvarali dlane, ale dal som dvojminutove pauzy a slo to.

Beh sa dnes opat nekonal, dnes prvy den bez akychkolvek neprijemnych tahov ci boliestky, ale tyzden tomu este dam.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 7, stvrtok

Pistol +3kg 1, 1, 1 (2)
Ab wheel 6, 5, 6, 5, 5

TGU 1+1 32, 32, 36kg
1R swing 36kg 5x10+10
goblet squat 36kg 5x3

Aj nejake kocikovanie bolo, vsetko som dnes stihol. :)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 9, piatok

Ab wheel GTG 5, 5, 5
1R press 20kg GTG 5+5, 5x7+7 (40+40)

Zhyby BW 86,7kg (kilo dole!) 9, 8, 8, 7, 6
1R swing 32kg 5x10+10

Kocikovanie hodinka
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: