Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 873, 874, 875 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Popravde s necim takovym jsem pocital.. penez na “rozhazovani” nemam, takze to vidim spis na obcasnou fusku bez rizika. Dekuji za prispevek.

Lidé s takovýmto pohledem "fuška bez rizika" jsou na burze velmi vítáni. Někdo musí platit ty ziskové U investic platí magický trojúhelník (https://www.pse.cz/pruvodce-burzou/investovani-do-cennych-papiru/magicky-trojuhelnik-investovani/). Bitcoin byl vysoce rizikový, ale byl také modifikovaný faktem, že jako první se k němu dostali lidé se znalostmi či co byli u zdroje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PAVUK napsal:
Tom3 napsal:
panove deadlift - ronnie, nemate nejaky slusny web (klidne v AJ) pro nekoho, kdo by se chtel v tomhle burzovani zacit trosku pohybovat, ale nema zadne zkusenosti? Je toho plny yutub, ale clovek nevi, kde zacit.
diky

e: nebo takhle, pokud by o tom clovek premyslel jakozto o takovym jen privydelku, ma to vubec smysl?

Nejsem ani jeden, ani druhy, ale podivej se na https://www.financnik.cz/


Alebo toto, tu mas link rovno na forum:
http://ako-investovat.sk/diskusia/
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejak se venku oteplilo a kocky uz zacinaj mrouskat, si nejak popletly mesice ci co )
Nas domaci kocour Ferda, ted ma 1 rok, si nejak nasel kocicku a uz bylo na dvore spousta vriskotu, az jsme myslely, ze se nekde zasekl a nemuze ven ))
Ted uz nekolik hodin lezi na postely a chrni, ale ta cizi kocka na nej porad ceka venku pod strechou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... taky jsem včera nad ránem myslela, že mám před domem zaseklou mrouskající se kočku a když jsem to šla zkontrolovat, našla jsem sousedovu fenku s čerstvě narozeným štěňátkem ... už je doma v pelechu a má 13 dalších

... takže kdo by chtěl štěně psa větší rasy, po mámě (1/2 amstaf) s dobráckou povahou (otec je podle zvuků co vyluzují ti malí asi kočka), napište mi prosím ... sousedi jsou poměrně svérázná a hlučná rodina i bez 15 psů ...
hilfe !

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"Otec je asi kočka."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe, mnaukot jak z pekla, tak nevim, jestli ji chce vyhnat nebo se ji amatersky dvori.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mandor


PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2018 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Já se k tomu dostal tak, že jsem jednou v reakci na nějaké zprávy o bitcoinu začal hledat, kde že se tedy dá koupit, našel si nějaký web (první, co na mě na Googlu vykoukl) a na něm začal metodou pokus/omyl "obchodovat". K tématu nic moc nečtu ani nestuduju (zprávy o virtuálních měnách na normálních technických webech, zprávy o ropě na Patrii). Když na to mám relativně čas, třeba teď přes Vánoce, tak je to příjemné, ale pořád na ty peníze koukám jako na něco, co zítra nemusím mít. Úměrně tomu "hraju" s relativně nízkými prostředky, mám tam jenom jednotky procent volných peněz. A jestli to má smysl jako přivýdělek. Osobně v tom vidím příliš vysoké riziko, tzn. obchoduju jen a pouze s prostředky, o které můžu přijít a nebude mě to bolet. Sám to vnímám spíš jako zpestření tady v práci, lehký adrenalin (to odpovídá mému slovu "hraju" a ne "obchoduju":) a přijde mi to poněkud návykové (čti: dost návykové). A sice na jednu stranu cesta, jak něco vydělat, na stranu druhou ale také jak přijít o všechno (velmi, velmi snadné). Ostatně kdyby neplatilo to výše zmíněné "jen s prostředky, o které mohu přijít", tak se tady u toho spíš někdy zblázním. Takže jen celé shrnutí dlouhého odstavce, za mě platí, jen a pouze s penězmi, u kterých mi je úplně jedno, jestli o ně přijdu.


Dovolím si otázku nejen na Ronnieho, prosím mát tip na obchodní místo kde nakoupit Ripple?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mandor napsal:
Dovolím si otázku nejen na Ronnieho, prosím mát tip na obchodní místo kde nakoupit Ripple?


To bohužel neporadím, protože nevím. Tam, kde "sázím" já, sice Ripple je, ale s časem vypršení vždy jen za pár dní a v malých objemech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tématu "Co vám udělalo radost..."

Včera jsme v Kongresovém centru ztratili telefon (Samsung Galaxy S-nějaké číslo, to poslední), zjistili jsme to asi po dvou hodinách - a on se normálně našel, našla ho paní uklizečka, dala nějaké manažerce centra a ta nám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono telefon je docela lehké pro Policii dohledat podle IMEI, nevím teda jestli to dělají. Ale jde to. Nemá s tím někdo zkušenosti v případě krádeže telefonu?

Já jen vím že u nás ve firmě když nějaká uklízečka ukradla firemní telefon ze stolu, Policie ji vypátrala, ale tam byl okruh podezřelých celkem malý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Tak ono telefon je docela lehké pro Policii dohledat podle IMEI, nevím teda jestli to dělají. Ale jde to. Nemá s tím někdo zkušenosti v případě krádeže telefonu?

Já jen vím že u nás ve firmě když nějaká uklízečka ukradla firemní telefon ze stolu, Policie ji vypátrala, ale tam byl okruh podezřelých celkem malý.


Z mé zkušenosti je Policie k vyhledávání telefonu dle IMEI dost laxní - rozuměj, jsou líní jako veš a pokud za nimi nenakráčíš a neřešíš asertivně, tak jsi bez šance. Dcera na Stodolní ztratila telefon, tedy byl jí ukraden. Policie nereagoval do doby, kdy jsem tam nejel já, na mladou holku kašlou.

Telefon se nenašel. Nebyl aktivní - tj. rozebrán na součástky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potěšil mne včerejší bench. Zatlacil jsem 160x2 se stopkama, coz je na mne super vykon :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, zase Evropa:-)? Nebo Svět? Ten jsi ještě nevyhrál ... a prcek ze Zlína jo, tak bys mohl srovnat skóre.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
Potěšil mne včerejší bench. Zatlacil jsem 160x2 se stopkama, coz je na mne super vykon :)


Vzhledem ke vsem okolnostem je to super vykon.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: st leden 24, 2018 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Hele, zase Evropa:-)? Nebo Svět? Ten jsi ještě nevyhrál ... a prcek ze Zlína jo, tak bys mohl srovnat skóre.


Uz ne. Sice by to v Masters 2 mohlo byt zajimavy, ale kvuli ramenu do toho nejdu. Nejde mi s nim drepovat. Zkousel jsem to a hned se mi rozjizdel zanet. Zmrzacit se kvuli tomu nechci.

Nemuzu to moc hrotit ani v tech bencich. Musim zvedat pomerne uzkym uchopem (malicky na 81cm) a nemuzu kvuli ramenu udelat poradnej treninkovej objem. Kazdopadne bych chtel v zime zkusit republiku masters raw benc. To ma prece logiku zavodit ve svy nejslabsi discipline ne? :D

Musim priznat, ze prcek je jina liga nez ja :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 873, 874, 875 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: