Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


A podozvedal som sa medzi rečou, čo všetko tam posiela Sebedeštruktor Tak cvičením sa už nesebedeštruuje, ale zvnútra tomu dáva kapky. Doslova... Rich Piana approves!


To vies, ked netecie, nech aspon kvapka.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
všechno lehký, bezva... a 175 nadhmatem... užívej si to, seš ve formě ;)


Bolo už aj lepšie, síce je všetko pocitovo ľahké, ale ani zďaleka sa nepribližujem nejakým ozajstným výkonom momentálne Nadhmat potešil, uvidíme, či utiahnem aj 180 takto...

cohen999 napsal:
decarabas napsal:


A podozvedal som sa medzi rečou, čo všetko tam posiela Sebedeštruktor Tak cvičením sa už nesebedeštruuje, ale zvnútra tomu dáva kapky. Doslova... Rich Piana approves!


To vies, ked netecie, nech aspon kvapka.


No s takýmto nadšením a rozumným prístupom si upraží arašidy a bude aj za prípadné kvapkanie rád
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dumem, že by som miesto ľahkých piatkových lowbarov zaradil nejaké čelňáky... Myslím, že by to nemal byť problém, váha na činke bude cca rovnaká. Premýšľal som nad tým už v poslednej silovke, hlavne pre zmenu pohybu trošku.

Nejaké názory na to od hocikoho?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zařaď :) akorát je to spíše alternativa k high-bar, ale zase když mají být jenom lehké...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola - ťažký objem:
1x6x60kg
1x6x100kg
1x6x130kg
4x6x175kg
https://www.instagram.com/p/Bd3LueZFovc/?taken-by=pete_mad_lennack druhé video je mŕtvola, prvé sú čelňáky

Čelné drepy:
1x5x60kg
1x5x100kg
3x5x120kg belt on, video vyššie

Bench press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
5x6x112,5kg dnes ťažké jak barák

Zhyby:
4x6xCarabas

Military press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x40kg
5x6x62,5kg

Hodnotenie tréningu: Jaaaj, fajný tréning!
Mŕtvola, ako som písal v stredu, bez opasku a nadhmat, fakt zatiaľ veget. Netvrdím, že som necítil dobre chrbát, alebo že to bolo úplne ľahké, ale rozhodne som zažil horšie Ale na 180 už asi opasok dám. Nie že by som to neutiahol, ale aby mi to neovplyvnilo potom drepy a ďalšie veci
Drepy, no... Nerobil som ich, myslím čelňáky, asi od dovolenky v Bulharsku, kde som mal naložených biednych 60 kilo. Tak prečo si nedať teraz 120 Ale pohoda, síce ma trochu otlačila činka na mojich hebúčkych zamatových ramienkach, ale pre krásu sa proste niečo pretrpieť musí! Ale tu som už bol fifinka a dal som si opasok aj bandáže
Bench dnes... Ach! Neviem, či som tak precízne rozcvičil rotátory, až som si ich unavil, alebo za to nejak môže držanie činky pri čelných drepoch, alebo som sa proste odvaril v tomto týždni, ale ramená som mal u-n-a-v-e-n-é jak hovädo. Nič nebolelo, žiadny problém nebol, len to bolo proste ťažké jak čúranie z tretieho poschodia do fľaše od kyslých uhoriek - nie nemožné, len strašne ťažké.
No a potom nejaké doplnky, to už sa dalo, military ešte dokonca aj s hodne krátkymi pauzami, tak asi až tak zle som na tom nebol. Ale rozhodne ma potešilo, keď som konečne všetko dorazil a mohol ísť obité telíčko vyhriať do sprchy...

Na videu drepov môžte vidieť poplašenú zmätenú čaju v ružovom, ako prejde poza mňa. To je tá, ktorej je permanentne zima na bradavky a podprsenka je pre ňu zjavne zbytočný protifeministický výmysel, útočiaci na ženskú prirodzenosť a právo kyvkať lajdákmi a budiť rozpaky. Práve sa presúvala od brušákov s medicimbalom, lebo ako všetci vieme, brušáky - ešte so záťažou - je najefektívnejší spôsob, ako schudnúť z brucha. Na videu to asi nevidieť, ale bradavky mala zas ako korkové štuple od vína.

Potešila Rasputinka, akurát keď som sa rozcvičoval, robila goodmornings v legínach obtiahnutých tak mocno, že by pod ne už nevošiel ani vlas. Rasputin síce číhal, aby sa nikto nedíval, ale pár momentov neustrážil a tak som potešil svoje oči i srdiečko

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkně, všechno na pohodu... s těma čelňákama a benčem nevím... před vánocema jsem po nich dal na benči volume osobák a teď, v novém roce, už jsem po nich dvakrát vůbec neměl na benč sílu... asi to nebude čelňákama :D no a šestky na 175 nadhmatem... tož dobré svěráky :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cítíš se na těch gumách při mrtvole stabilně? Dnes jsem na něčem velice podobném jel poprvé tahy a přišlo mi, že se mi bortila pata. Pociťuješ něco podobné, nebo myslíš, že je to jen můj nezvyk?

Jinak super výkony.. hlavně tahy se mi líbí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Palec077 napsal:
Cítíš se na těch gumách při mrtvole stabilně? Dnes jsem na něčem velice podobném jel poprvé tahy a přišlo mi, že se mi bortila pata. Pociťuješ něco podobné, nebo myslíš, že je to jen můj nezvyk?

Jinak super výkony.. hlavně tahy se mi líbí


Zdarec Palec,
Pravdupovediac tá podložka je dosť tvrdá. Aj napriek tomu je citeľné,že sa niektoré miesta už málinko vydupali... Ale cítim to iba pri klasike,lebo tam som jednak bosý,jednak klasikou tam ťahá väčšina ľudí. Pri sume mám boty a tá váha sa tam inak rozkladá,takže tam nie je problém. Skôr je blbé,že pri vyššom počte opakovaní tie dve podložky utekajú od seba - sú dve pri sebe a nie sú nijak zafixované. Ale ťahal na tom aj Ripper a väčšie balíky a nepamätám,že by sa sťažoval.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
dobré svěráky :D


Zhyby na tučnej hrazde
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x3x160kg
3x3x180kg
https://www.instagram.com/p/Bd-6BZzFyxR/?taken-by=pete_mad_lennack
1x6x180kg lebo fuck the system Ale video nemám, som nečakal, že to dám

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x90kg
3x3x125kg napohodu
1x6x125kg

Mŕtvola - ľahká:
1x6x60kg
1x4x100kg
4x4x135kg celé hotové za 5 minút a to sme sa striedali so Štúrom

Zhyby:
5x5xCarabas

Military - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x3x50kg
1x3x60kg
4x3x75kg ufff...

Nejaké doplnky

Hodnotenie tréningu: Taaak konečne sa niečo začína diať! Drepy som vedel, že dám, ale že to pôjde tak v pohode... Pridal som jednu sériu navyše a povedal som si, že skúsim, koľko vojde. Vošlo 6 a dorovnal som tým svoj osobák. Nepopieram, zakričal som si ako jeleň v ruji, keď si zachytí gule do ostnaetého drôtu v záhradkárskej osade, ale v gyme bol taký ruch, že ma asi ani nebolo počuť.
Budúci týždeň ťažký objem s tuším 165kilami, to si ešte len poprdím trenky
Bench chvalabohu išiel. Jak predtým neblbnem s čelňákmi, sila je. Inak sme tiež nahodili solídne tempo, takže bench bol tiež záležitosťou nejakých 15tich minút a to som mal 4 pracovné série a Štúr 5.
No a mŕtvola na záver bola rýchla ako môj beh na záchod po troch pivách a hermelíne s feferónkou. Nahodil som slúchadlá a ako som písal vyššie, lietalo to, až padali karnitíny a aminá z políc (to už je tradícia, Rasputinka proste ide a zdvihne ich as nazad... Zlatík). Len sme prehodili kotúče, odťahalo sa, prehodili sme kotúče, odťahalo sa... Posledné opakovanie v poslednej sérii som si podržal dva pesničkové refrény, rátam asi minútu. Nie je to veľká váha, ale chrbát a úchop a trapézy som... pomiloval.... do zadnej časti tela. Hodne mocno.
Military už bolo ťažšie, ale stále s rezervami.

Celkovo mega tréning, všetko klapalo, Rasputinka klapala, nejaké legíny klapali, tí čo neklapali aspoň držali klapačku. Pomätená dievčina v ružovom bola Erikom prekrstená na Oľgu Popletenko, zistili sme, že trénovala 10 mesiacov s trénerom, ale veľa si z toho asi neodniesla... Nič to, sedem cvikov na brucho je základ a zvyšok sa nejak dolepí A podprsenku stále neobjavila, jej bradavky tesne nad bruchom na nás neustále nenávistne ukazujú...



EDIT: dopísal som pracovnú sériu na benchi, v poslednej som si dal 6 opakovaní
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prestan to prepalovat! :)
ked tam je napisane 3x ides 3krat aj ked mas chut na 20x
A bacha na tie celne, zacinas tomu davat prilis moc, trochu uber a budu lepsie vysledky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Prestan to prepalovat! :)
ked tam je napisane 3x ides 3krat aj ked mas chut na 20x
A bacha na tie celne, zacinas tomu davat prilis moc, trochu uber a budu lepsie vysledky


Ano mami!

Ale celne este necham, ak to pojdem az ako posledny cvik, bude to OK a potom mam cely vikend relax Tam strecujem a mobilitujem, davam horucu vanu a Soraya ma masiruje kladivom, aby som sa uvolnil
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaka som ti ja mama? ked uz tak sestra! mas o dva roky menej (mozno :D ).
celne nechaj ale zhod na 100kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem si říkal... pak se nediv že nějakej trénink je těžkej, když v předchozím dáš místo lehkých tří opakování šest :D
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Jaka som ti ja mama? ked uz tak sestra! mas o dva roky menej (mozno :D ).
celne nechaj ale zhod na 100kg


Vykonám! Svojou racionalitou a zdravým prístupom kazíš každú zábavu

Dave1913 napsal:
Taky jsem si říkal... pak se nediv že nějakej trénink je těžkej, když v předchozím dáš místo lehkých tří opakování šest :D


To tvrdí človek, čo má v tréningu už len samé šestky Pokrytec
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: