Prezidentske volby 2018


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Prezidentske volby 2018
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo dostane vas hlas v I. kole?
Mirek Topolánek
10%
 10%  [ 4 ]
Michal Horáček
15%
 15%  [ 6 ]
Pavel Fischer
7%
 7%  [ 3 ]
Jiří Hynek
7%
 7%  [ 3 ]
Petr Hannig
0%
 0%  [ 0 ]
Vratislav Kulhánek
0%
 0%  [ 0 ]
Miloš Zeman
28%
 28%  [ 11 ]
Marek Hilšer
2%
 2%  [ 1 ]
Jiří Drahoš
26%
 26%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
...jen totální idiot může v současný době chtít euro.


Jsem totální idiot.

Btw. automaticky ty, co je mají jiné názory, zkoušet dehonestovat, není moc šťastné. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:

-Hynek tomu jedinýmu věřím, že bude prezidentem ČR .. ne podrž taškou EU, východu nebo dalších. A se smutkem musím opět říct, že jeho volební spot je vysloveně špatný. Stejně jako Realistů, se pořád nepoučili a nevyměnili PR team.


Na mě bohužel právě ty jeho silácké řeči o tom, jak jeho první cesta bude do Bruselu, aby to tam všem (Junckerovi) nandal a řekl "a dost!", moc nefungují, když vidím, jak se rozklepe jen u lehce vyostřenější debaty v kandidatuře (a to nemyslím jen včerejšek). :-)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
mysH napsal:
...jen totální idiot může v současný době chtít euro.


Jsem totální idiot.

Btw. automaticky ty, co je mají jiné názory, zkoušet dehonestovat, není moc šťastné. :-)


OK, tak jinak .. pro jednotlivce ještě nějaký výhody třeba najít jde, pro exportní firmy za určitých podmínek taky, ale pro ČR a všechny obyvatele dohromady už ani omylem.
Euro je přesně tak silný, dokud všichni věří, že neomezený tisk bankovek a život na dluh je možný .. anebo že nějaký záchranný fondy udrží např. Itálii až padne.
To vážně chceš jednotnou měnovou politiku pro všechny plátce eurem? U tak rozdílných zemí jako sever a jih to prostě nejde. Už jen ty nápady jako např. "dluhopisy EU" .. notwe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Do Hynka všichni šijou jen kvůli tomu, že je to "zbrojař" .. copak šijou do Drahoše, že je jen chemik, do Hilšera že je jen felčar .. a do Horáčka, že je jen gambler, atd.? Naprosto ve všech rozhovorech a debatách, který jsem viděl to vytahujou...


Ty jsi ten, kterej svědomitě prohlašoval, že Realisté s Robejškem udělají "díru do světa", přičemž nedostali ani 1%? Nejde mi na rozum, když nějaká strana, která absolutně (skoro) nikoho v republice nezajímá, má tu impertinenci, vyslat kandidáta o Hrad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:

OK, tak jinak .. pro jednotlivce ještě nějaký výhody třeba najít jde, pro exportní firmy za určitých podmínek taky, ale pro ČR a všechny obyvatele dohromady už ani omylem.
Euro je přesně tak silný, dokud všichni věří, že neomezený tisk bankovek a život na dluh je možný .. anebo že nějaký záchranný fondy udrží např. Itálii až padne.
To vážně chceš jednotnou měnovou politiku pro všechny plátce eurem? U tak rozdílných zemí jako sever a jih to prostě nejde. Už jen ty nápady jako např. "dluhopisy EU" .. notwe

Hele nevim, nejsem zase tak expert, ale měny se tisknou jak na běžícím páse a jsou to jen virtuální čísla krytá pouze vírou lidí v ně mnoho desetiletí. A zatim to tak nějak více či méně funguje, svět se nezbořil a posunuje se stále k lepšímu, ať si říká kdo chce co chce, dramatická většina lidí si dnes žije lépe než před 100, 50, 30, 20, 10... lety :-)
Jsou lepší časy a jsou krize, tak to vždycky bylo a bude. Jestli něco fakt bude velký průser, tak to nebude Euro, ale nějaká globální katastrofa typu změna klimatu, s tím související stěhování národů atp.
Dluhy se nesplácí, ale mažou inflací


Naposledy upravil Spazik dne pá leden 12, 2018 3:40 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
[můj názor]
Tak Fischer včera večer v debatě na ČT asi jeden z nejslabších výkonů, a i když mě zatím nejvíc přesvědčil ze všech kandidátů, tak mě naštval tím, že na Drahošovu otázku místo aby hned odpověděl, tak začal komentovat jeho příspěvek na FB, že tam udělal nějakou chybu...

Rozhodovat se jen podle včerejší debaty, tak bych to snad hodil Kulhánkovi, včera mu to fakt sedlo. Hilšer taky skvělý výkon, asi jeho nejlepší, šlo vidět, jak se v průběhu debaty uvolnil a rozpovídal, nemluvil z cesty, prostě věcně. Topol už standardní, toho prostě nikdo na lopatky otázkou nepoloží a věřím, že díky jeho výkonům mu to hromada lidí hodí i přes jeho minulost, troufám si říct, že by to byl vůbec nejzajímavější duel (Zeman-Topol). Hannig překvapivě také slušný výstup (až na tu jeho neustálou svobodu slova), asi jedna z jeho nejlepších debat, jinak je to standardně na šroubovák do uší. Drahoš pro mě tradičně nijakej, ale aspoň vytříbenej a slušnej, nenechal se Fischerem a jeho trapným opravováním FB příspěvku (tolik) rozhodit. Horáček opět afektovanej a na mě moc populistickej, chvílemi to už už vypadalo na solidní řeč a pak to zase něčím zazdil. Některá jeho prohlášení jsou jak reklamní články z Blesku. No a Hynek... ten je tam snad omylem. Jednou ho tam Moravec jenom lehounce zatlačil otázkou do kouta a už šlo vidět, jak se sype, je nervózní a točí se kolem své odpovědi jak na kolotoči. De fakto jedno tvrzení dokázal říct asi 5 různými způsoby jen aby to vypadalo, že toho řekl hodně. Kulhánek mu pěkně zavařil tou otázkou ohledně exportu ve zbrojním průmyslu.

Jo a abych nezapomněl na Zemana, tak opět standardní výkon.
[/můj názor]


A co nebohý Hannig a jeho láska k lidu českém?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2018 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hynek mi v nějaké té kalkulačce vyšel jako TOP kandidát. Blbý je, že s výjimkou posledních 2-3 měsíců jsem o něm v životě neslyšel, a to si neskromně myslím, že celkem přehled mám. Takže 75% fajn, ale nee. Blbý je, že další ... 56% ... je Hanig a Topol. Pvnímu ty jeho fláky typu "Na kytaru kluci v parku hrají" fakt nejsem schopen zapomenout, druhý ve mně evokuje slovní spojení "politická kurva" a ze všech mu věřím nejmíň, i když uznávám, že s ním by to měl Bába asi nejtěžší, jsou si až moc podobní. Takže podle hlásaného programu to asi nepůjde a podle xichtu si mohu hodit kostkou. A fakt to na to vypadá.


Pokud někdo chce euro, musí automaticky chtít i postupnou federalizaci EU. Zejména bez společné fiskální politiky je euro mrtvý projekt. Ostatně, kdyby se slabé euro nehodilo Německu, tak už je dávno po něm. A taky je dobré si položit otázku, proč se do něj zrovna Dánsko a Švédsko nijak nehrnou.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm tak to vypadá, že za 14dní nepůjdu poprvý v životě volit .. už ani to menší zlo tam nevidím ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výsledky z mého pohledu docela hezké (i když můj "prvokandidát" nepostoupil). Myslel jsem ale (chci říct "bál jsem se"), že Zeman bude mít podporu vyšší. Takhle to před druhým kolem vypadá příjemně nadějně.

Jinak se mi ale i líbí, jak se vcelku dost trefily průzkumy. Kantar TNS/Median dávaly Zemanovi okolo 38 % hlasů, profesoru Drahošovi 29 % a ono to plus mínus malý kousek sedí. Předběhl je myslím jen výrazněji Marek Hilšer.

Tak jsem zvědavý na nejbližších 14 dní, jaké budou... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:


Tak jsem zvědavý na nejbližších 14 dní, jaké budou... :)


To zas bude v médiích nablito ....

Jinak vše podle očekávání, jak výsledky, tak i tím, že Praha opět volí proti zbytku ČR:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak jestli se voliči poražených kandidátů nyní spojí a hodí to Drahošovi, tak asi střídačka. Ačkoliv to není můj kandidát, tak mi je rozhodně bližší než Zeman a navíc ten tandem Zeman-Babiš už mi jako fakt stačil. :-)

PS: Výsledek p. Fischera příjemné překvapení. Škoda, že nezačal s kampaní dříve, protože když za tak relativně krátkou dobu šel na taková procenta, bůhví jak by to bylo pak. Ale to jsou jen spekulace.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě je velkým vítězem Hilšer. Naprosto neznámý člověk dostal 450 000 hlasů!!

Jinak Drahoše bych osobně nepreferoval, ale rozhodně to je lepší varianta než Zeman.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:

Jinak vše podle očekávání, jak výsledky, tak i tím, že Praha opět volí proti zbytku ČR:-))).


Nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale asi tam mají obecně více rozumu, než v ostatních krajích. Zejména tedy více než v tom, ze kterého pocházím já, jelikož necelých 50% pro Zemana beru jako (pro mne) smutný fakt.

Jsem zvědav na slíbenou debatu mezi Zemanem a Drahošem, respektive na to, jestli Zeman vůbec vydrží vést nějakou delší debatu s jeho zdravotním stavem. Řekl bych totiž, že jeho zdravotní stav byl ten pravý důvod, proč se debat nezůčastňoval, ikdyž on tvrdil něco jiného
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TUpolánkovci a fischerovci, kde jste?!

A teď hlavně všichni jak ovečky buďme proti Zemanovi. Já se fakt poseru z tý český neschopnosti přiznat prohru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: