Prezidentske volby 2018


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Prezidentske volby 2018
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo dostane vas hlas v I. kole?
Mirek Topolánek
10%
 10%  [ 4 ]
Michal Horáček
15%
 15%  [ 6 ]
Pavel Fischer
7%
 7%  [ 3 ]
Jiří Hynek
7%
 7%  [ 3 ]
Petr Hannig
0%
 0%  [ 0 ]
Vratislav Kulhánek
0%
 0%  [ 0 ]
Miloš Zeman
28%
 28%  [ 11 ]
Marek Hilšer
2%
 2%  [ 1 ]
Jiří Drahoš
26%
 26%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
TUpolánkovci a fischerovci, kde jste?!


Tady Další otázky?
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem volil Topolánka, co potřebuješ? :)
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 1:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bože, kluci, volbu Fischera, leč se sebezapřením, chápu, ale volbu TUpolánka? Pominu-li, že odmítl přijít vylít si srdíčko večer k Moravcovi, tak jako první krok na tiskovce začne „mluvit“ ve znakové řeči a nakonec svůj projev překroutí ve vítězství svojí osoby... Proč?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
TUpolánkovci a fischerovci, kde jste?!

A teď hlavně všichni jak ovečky buďme proti Zemanovi. Já se fakt poseru z tý český neschopnosti přiznat prohru.


No, tady jde spíš o to, kdo to vlastně prohrál. Osobně si myslím, že valná část neZemanových voličů volila ani ne tak toho konkrétního kandidáta, protože je fakt skvělej a úžasnej a podobně, ale hlavně volila PROTI Zemanovi. Koho bylo v prvním kole pro ně dost jedno, pro ně to bude zajímavé až v tom druhém. A jak to zatím vypadá, na to bych se s ohledem na tvé preference až tak netěšil;-).

Fischer nedopadl na své poměry vůbec zle. U Topola jsem u dost lidí zaznamenal názor, že s ohledem na typ Zemanovy komunikace jim právě Topol přijde jako nejvíce odolný a schopný mu to vracet. Což není názor rozhodně mimo, jen holt abstrahuje od faktu, že s ohledem na svoji minulost je Topol pro příliš lidí právem nevolitelný už z principu a tedy přes první kolo neprojde.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Bože, kluci, volbu Fischera, leč se sebezapřením, chápu, ale volbu TUpolánka? Pominu-li, že odmítl přijít vylít si srdíčko večer k Moravcovi, tak jako první krok na tiskovce začne „mluvit“ ve znakové řeči a nakonec svůj projev překroutí ve vítězství svojí osoby... Proč?


Mám dojem, že o žádném vítězství řeč nepadla. Naopak přiznal porážku a jednoduše konstatoval, že lidé co volili jeho, či jiné protikandidáty Zemana chtějí očividně "zachovat" demokratický chod této země.

Pročpak ty jsi volil člověka, který má velmi špatný zdravotní stav, má kolem sebe cirkus na hradě, bývá vulgární (stejně jako umí/uměl být vulgární Topolánek), ve světě se musí za jeho výroky omlouvat jiní lidé, leze to zadku Rusku a Číně a snaží se tam cpát naše obchodníky, ikdyž nás tam "nechtějí" a jejich podíl na našem exportu je opravdu minimální ve srovnání s exportem jinde. Tímto nás táhne špatným směrem na východ. Notuje si extrémisty Okamurovci a s Babišem. A takto bych mohl pokračovat ...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi si na toho Drahoše zajdu vsadit, tam je výhra víceméně jistá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..


Naposledy upravil Olejnas dne ne leden 14, 2018 5:58 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Asi si na toho Drahoše zajdu vsadit, tam je výhra víceméně jistá.


Ja už rok sledujem dianie a postupne stávkujem. Len som vyčkával kedy vyskočí kurz na Drahoša a kedy na Zemana a šiel naložiť. Tým pádom mám defacto surebet a už len čakám kým vyberiem prachy.

BTW. Tipujem tiež skôr víťazstvo Drahoša.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Olejnas ano, a to byl důvod, proč jsem ho nevolil (pro můj osobní pocit) v prvním kole. Nicméně tím, že je Zeman jak jsi řekl "názorově konzistentní hovado", tak vím co od něj čekat a neztotožňuji se s tím. Radši dám šanci někomu u koho mám alespoň trošku naději, že se bude chovat jinak a bude názorově jinde, než Zeman.

btw. stihl jsem to přečíst, než jsi to smazal
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se do toho nechci zamotávat. Většina lidí volí Drahoše, protože nechce Zemana. Minimum z nich řekne, že volí Drahoše, protože mají stejný názor a to je podle mě problém. Poměrně zásadní. Pro mě je Drahoš nepřijatelný už jen kvůli jeho názorům. Stačí si projet jeho oficiální Twitter. K zblítí člověk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebudem do toho zabrušovat
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Já se do toho nechci zamotávat. Většina lidí volí Drahoše, protože nechce Zemana. Minimum z nich řekne, že volí Drahoše, protože mají stejný názor a to je podle mě problém. Poměrně zásadní. Pro mě je Drahoš nepřijatelný už jen kvůli jeho názorům. Stačí si projet jeho oficiální Twitter. K zblítí člověk.


Ok tak jinak... Vybereš si výron kotníku nebo ochrnutí? Jsem pro výron... Ač bys standardně nechtěl ani jednu z těchhle věcí...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě má zase mnohem větší pravděpodobnost Zeman. Jít si vsadit na Drahoše jsou vyhozené peníze.

Nebudu vypisovat dlouhý odstavce, jen napíšu proč si mysím, že Zeman vyhraje.
- je to něco podobného jako v USA. Lidi se báli říct, že dají Trumpa, protože mají strach, že je veřejnost odsoudí. Podobně je to v ČR se Zemanem.
- píše se, že když dají polovina voličů Fischera, Hilšera a Horáčka hlas Drahošovi, že vyhraje. V sobotu jsme ale jeli na výlet plné auto 5 lidí. V prvním kole jsme nikdo nevolili Zemana, ale ve druhém ho všichni půjdeme dát, protože nechci v čele republiky někoho jako je Drahoš. Nebo spíš chci v čele republiky, někoho jako je Zeman.
- navíc si myslím, že lidi, kteří nesnesou v čele Zemana, byli u voleb v prvním kole. Takže lidi, kteří u voleb nebyli a přijdou, dají Zemana.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Za mě má zase mnohem větší pravděpodobnost Zeman. Jít si vsadit na Drahoše jsou vyhozené peníze.

Nebudu vypisovat dlouhý odstavce, jen napíšu proč si mysím, že Zeman vyhraje.
- je to něco podobného jako v USA. Lidi se báli říct, že dají Trumpa, protože mají strach, že je veřejnost odsoudí. Podobně je to v ČR se Zemanem.
- píše se, že když dají polovina voličů Fischera, Hilšera a Horáčka hlas Drahošovi, že vyhraje. V sobotu jsme ale jeli na výlet plné auto 5 lidí. V prvním kole jsme nikdo nevolili Zemana, ale ve druhém ho všichni půjdeme dát, protože nechci v čele republiky někoho jako je Drahoš. Nebo spíš chci v čele republiky, někoho jako je Zeman.
- navíc si myslím, že lidi, kteří nesnesou v čele Zemana, byli u voleb v prvním kole. Takže lidi, kteří u voleb nebyli a přijdou, dají Zemana.

"trumpovský efekt" se neukázal a nebo byl dobře spočítaný. Podívej se na Ronnieho příspěvek ohledně průzkumů
Žijeme ve své bublině, takže podle našich kamarádů je velice těžké nějak odhadovat, jak se zachová zbytek lidí.
Naopak si myslím, že dost lidem bylo jedno, kdo bude proti Zemanovi v druhém kole. Ale přijdou k druhému kolu a budou klidně volit koně, protože i ten by byl lepším prezidentem než Zeman.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Dave1913 napsal:
Za mě má zase mnohem větší pravděpodobnost Zeman. Jít si vsadit na Drahoše jsou vyhozené peníze.

Nebudu vypisovat dlouhý odstavce, jen napíšu proč si mysím, že Zeman vyhraje.
- je to něco podobného jako v USA. Lidi se báli říct, že dají Trumpa, protože mají strach, že je veřejnost odsoudí. Podobně je to v ČR se Zemanem.
- píše se, že když dají polovina voličů Fischera, Hilšera a Horáčka hlas Drahošovi, že vyhraje. V sobotu jsme ale jeli na výlet plné auto 5 lidí. V prvním kole jsme nikdo nevolili Zemana, ale ve druhém ho všichni půjdeme dát, protože nechci v čele republiky někoho jako je Drahoš. Nebo spíš chci v čele republiky, někoho jako je Zeman.
- navíc si myslím, že lidi, kteří nesnesou v čele Zemana, byli u voleb v prvním kole. Takže lidi, kteří u voleb nebyli a přijdou, dají Zemana.

"trumpovský efekt" se neukázal a nebo byl dobře spočítaný. Podívej se na Ronnieho příspěvek ohledně průzkumů
Žijeme ve své bublině, takže podle našich kamarádů je velice těžké nějak odhadovat, jak se zachová zbytek lidí.
Naopak si myslím, že dost lidem bylo jedno, kdo bude proti Zemanovi v druhém kole. Ale přijdou k druhému kolu a budou klidně volit koně, protože i ten by byl lepším prezidentem než Zeman.


Koně asi jo ale myslím si, že ten by si pak tohle

https://zpravy.idnes.cz/zeman-dostal-v-kazachstanu-jablka-a-konske-maso-flw-/zahranicni.aspx?c=A141127_112238_zahranicni_fer

mohl brát osobně
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: