Namožený úpon v lokti - přestat posilovat měsíc??



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Namožený úpon v lokti - přestat posilovat měsíc??  Úvodní stránka -> Trénink -> Namožený úpon v lokti - přestat posilovat měsíc??
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavelko


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 12:22 pm    Předmět: Namožený úpon v lokti - přestat posilovat měsíc?? Odpovědět s citátem

Ahoj všem!
Před pár měsíci jsem se pustil do posilování. No a pár týdnů zpátky mě začalo zejména při posilování tricepsu s jednoručkou bolet v pravém lokti (spíše v nižší části), respektive zde pociťuji asi nejvýraznější bolest, ale třeba u "obrácených" kliků, apod ji také cítím.. Spíše štiplavá bolest než tlak.

Byl jsem u doktora a ten mi sdělil, že nejspíše se jedná o namožený úpon a zatím mě nechce nikam posílat a mám tomu dát měsíc.. Tak teď mě trápí otázka - měsíc opravdu přestat posilovat nechci a v podstatě u jakéhokoliv cviku na triceps tu bolest pociťuji.. Na měsíc zkusit vynechat triceps (i když to se mi zdá jako blbost.. :/ )? Nebo máte jiné doporučení?

Díky moc za rady!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V kotstce? Nauc se cvicit.

Neboli, kdyz to lekar rika, ze si mas dat chvili oraz, tak si ho dej. Muzes navic zkusit nejakou protizanetlivou mast ala Fastum Gel. Tim bys mohl uspisit rekonvalescenci. Az ti bolest pomine, najdi si nekoho, kdo ti vysvetli jak spravne cvicit a proc jsou cviky jako obracene kliky kravina. Na tohle tema doporucuji shlednout treba tohle:


Necvic nesmysly. Cvic chytre...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavelko


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Okej... Díky za smysluplnou odpověď, na video se určitě dneska podívám. :)
Každopádně trochu mě zaráží, že tyhle nesmysly mi byly doporučený od trenéra, pod kterým jsem absolvoval prvních několik lekcí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pavelko napsal:
tyhle nesmysly mi byly doporučený od trenéra, pod kterým jsem absolvoval prvních několik lekcí...


To je práve to smutné, no...

Až ma to skoro láka opýtať sa na celý ten tréningový program...?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, jestli to je mikrotraumatizové vazivo (šlacha) tak klid není úplně nejlepší řešení. lepší je lehký pomalý excentrický trénink toho svalu proti malému odporu (2-3kg činka třeba).
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Viper007


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S úponem v lokti jsem taky měl problémy. Téměř zmizely, když jsem přestal triceps cvičit s velkýma váhama na kladkách. Provazy na kladce jsem vyřadil úplně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavelko


PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2018 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všem díky za rady, které odzkouším! :-)

decarabas napsal:
pavelko napsal:
tyhle nesmysly mi byly doporučený od trenéra, pod kterým jsem absolvoval prvních několik lekcí...


To je práve to smutné, no...

Až ma to skoro láka opýtať sa na celý ten tréningový program...?


Pokud tě zajímá tréninkový program, klidně si o něm popovídám přes PM, třeba se i dozvím něco nového, tady nechci rozšiřovat diskuzi mimo téma
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Namožený úpon v lokti - přestat posilovat měsíc??
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: