Vyzkoušej s námi DEX!



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vyzkoušej s námi DEX!  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Vyzkoušej s námi DEX!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vendula S.


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 3:51 pm    Předmět: Vyzkoušej s námi DEX! Odpovědět s citátem

Na našem webu a sociálních sítích jsme Vám již představovali společnost DEX Nutrition , kterou jsme pro Vás nově naskladnili i na e-shop a do kamenných poboček (https://obchod.ronnie.cz/dex-produkty). DEX se specializuje zejména na tekutou formu suplementů , která je jednoduchá na užití, vyniká svoji rychlou vstřebatelností a produkty jsou svým složením velmi originální, co do obsahu látek, tak i kvantity účinných látek.

Rozhodli jsme se, že Vám DEX dodáme až do domu! Máme pro Vás hned dva suplementy - nakopávač DRIVE a BCAA Turbo .

ROZESÍLÁNÍ VZORKŮ UKONČENO



Pokud chcete tuhle novou značku vyzkoušet, napište nám do soukromé zprávy Vaše jméno a plnou dodací adresu (ulice a číslo, město včetně PSČ). Až zásoby dojdou, napíšu sem, že jsme na nule.
Podmínka pro zaslání je jediná - až vyzkoušíte, napíšete zpětně, jak Vám chutnalo - ať už tady na fórum nebo třeba k sobě na Facebook, to je na Vás - každopádně objektivní reakci, co na DEX říkáte. A pošlete mi pak jen odkaz.

Díky všem za zpětnou vazbu! Snad vám bude chutnat, Vendula



Naposledy upravil Vendula S. dne út prosinec 19, 2017 11:25 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2017 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předně, děkuji Vendule za vzorky.

Jako první jsem dnes zkusil Drive. Produkt jsem užil cca 3 hodiny po jídle, v šatně před tréninkem, kdy to byl můj první pre-workout po 14ti dnech volna. Protože vážím metrák, dal jsem si na místo půlky lahvičky celou. Co mě překvapilo byl nástup, který byl skutečně rychlý. Už cca po 5ti minutách, při rozcvičování, nastoupilo známe bodání v obličeji z Beta Alaninu a kofein nakopnul. Vedlejší účinky Beta Alaninu odezněly cca po 30ti minutách. Díky absenci synefrinu a podobných zvěrstev se člověk tolik nepotí. Obecně trénink příjemně utíkal.

Ve zkratce
- chuť je hrozná, ale zrovna u lahvičky, kterou do sebe kopnete je to fuk
- složení není zlé, na mě je tam však zbytečně moc kofeinu
- jako pre-workout to jde (pokud cena zůstane těch 25,- co to stojí na webu teď)
- nečekejte nějaký velký fokus, nebo pumpu

Zajímalo by mě, jak by to šlapalo dejme tomu po dvou týdnech užívání, kdy si tělo vybuduje částečnou rezistivitu...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roby


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za zaslání vzorků.

Vážím 95kg, tak jsem dal celou lahvičku. Nájezd přišel po 15ti minutách. Začal jsem se hodně potit, bylo mi vedro a lehce štípal obličej. Vydrželo mi to takhle asi hodinu. Chuťově to je jak dětský sirup na kašel, ale ta se podle mě nemusí nějak řešit. Možná ještě vyzkouším víc na lačno.

Celkově jsem velké nakopnutí nedostal, tak dávám 6/10.

Ještě jednou děkuji za zaslání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za zaslání vzorků!

Teď k hodnocení- předem bych měl říct, že už x měsíců kromě kávy, žeádný nakopávač před tréninkem nedávám, takže u mě by žádná rezistence být neměla. Před tréninkem jsem dal půl lahvičky Drivu a jednu lahvičky bcaa a účinek předčil mé očekávání (mám 97kg). Chuť a soustředění na trénink perfektní, trénink byl svižný a nechtělo se mi ani skončit. Pumpa taky super. Co mě potěšilo, bylo to, že nenásledoval žádný “dojezd” jako po většině nakopávačů. Určitě si domů pár lahviček do zásoby objednám. Za mě mohu jedině doporučit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milosek108


PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2017 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za zaslání vzorků na zkoušku.

Hodnocení- nakopavac- praktická lahvička stačí vzít jen do kapsy a cestou do posilovny do sebe kopnout,dal jsem celou lahvičku. Nástup tak po 15 min, začal jsem se potit byl jsem nabuzeny. Co se týče chuti tak no problem, jak už tu někdo psal chutná to jak dětský sirup na kašel

Bcca- k tomu asi jen že chuťově ok a praktičnost lahvičky, obohaceno o citrulin super.

Celkově bych dal hodnocení produktů tak 8/10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2017 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji za vzorky.

Zatim jen BCAA. Lahvicka je prakticka, staci vzit do kapsy. Davka BCAA je ok. Prichut je trochu horsi, ale nic, co se neda zvladnout. Mel jsem tresen a hodnotim 4/10. Trosku tlamolep, ale nic prehnaneho. Rozhodne davam + za pridany citrulin. Je to takova tresnicka, co dela z produktu zajimavejsi variantu oproti konkurenci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2017 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za vzorky.

Dnes jsem vyzkoušel BCAA Turbo. Nebylo to v posilovně, ale při běhu. Pocitově se běhalo lépe, tudíž to asi svůj účel splnilo. Chuťově je to nic moc, ale dá se to vydržet. Vzhledem k příjemné ceně je složení přípravku víc než solidní a pravděpodobně si tento suplement svoji uživatelskou skupinu najde.

Drive: chuťově opět nic moc, ale to není příliš podstatné. Účinnost u mě byla slabší než u BCAA TURBO, ale pravděpodobně to bylo ovlivněno jídlem před tréninkem, i když z časově to bylo na lačno (3 hodiny po jídle).

Polovinu vzorků jsem odevzdal kolegovi, a ten byl s účinností v podstatě spokojen.


Naposledy upravil jim1282 dne so leden 06, 2018 2:02 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za vzorky, zatím vyzkoušen nakopávač DRIVE. Lahvička je celkem dobrá (možnost kdekoliv vzít sebou a nezabere místo) nicméně spíše mi vyhovují nakopávače, které můžu smíchat s vodou. Mám 100 kg takže jsem si dal celou lahvičku. Krom možná o trochu větší pumpy jsem nic nezaregistroval. Ohledně chuťi se tento výrobek nepovedl, ale vypit se to dá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mildares


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2018 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DEX DRIVE X2
Pohodový obal... jen hodíte do tašky a nic nemusíte míchat.
Účinek nastal rychleji než jsem původně čekal. Po 7-10 minutách mě začalo už vše svědit.
Cítil jsem se svěží, napumpovaný a dokonce se mi i zdálo, že pěkně vylezly všechny žíly na hrudníku :D Zacvičil jsem si ve fitku pěkně.
Příchuť je v pohodě (asi třešeň nebo tak něco). Za mě 8,5/10.
Nemám co vytknout.

BCAA TURBO
Chutné! + za to, že obsahují kofein... jinak nevím co k tomu napsat.
Nijak moc velký rozdíl od jiných BCAA nepoznám.

Nicméně děkuji za vyzkoušení
_________________
[url=http://www.fida.cz]FIDA[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
czepa


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2018 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předem moc děkuji za vzorky, potěšilo to.
K produktům:

BCAA Turbo - chuť nic moc, ale to je u těchto koncentrovaných směsí vždycky, ale vypít se dalo a myslím že bez problémů. Oceňuji kromě BCAA i obsah NO složek, může sloužit jako předtréninkovka pro ty, kdo jsou na nakopávače citlivější, není tam těch složek tolik, ale lehký účinek člověk pocítí (aspoň u mě tomu tak bylo).

Drive - mám 100kg tak jsem dal celou lahvičku, aby to mělo ten ,,WOW" efekt a musím říct že docela WOW to opravdu bylo. Většinou když sáhnu po předtréninkovce tak jedině Agrezz nebo N1 v ampuli a u Drive byl pocit nakopnutí, pumpy a focusu srovnatelný s N1 (Agrezz je přeci jen Agrezz :)) Ale za 25,- za toto povedené balení, složení a účinek si myslím, že je to skvělá volba a určitě zakoupím. Chuťově stejné jako BCAA - ještě o něco kyselejší díky obsahu některých látek, ale vypít se dalo a díky tomu, že je to v koncentrované ampuli, tak je to normální.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tommm


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2018 6:15 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Díky za vzorky.
Nakopavac DRIVE-chut fakt šílená,málem mě to zulo z cviček,ještě jednou sem se musel podívat na obal jestli nahodou nepiju jar na nadobi...ja vim že to do sebe valim kvuli učinku a ne kvuli chuti,ale když si představím že v dnešní době širokospektre konkurence se někdo snaží prodat produkt s nedobrou chuti,tak nevim jak moc dobře se bude prodávat..
BCAA-fakt v pohodě je to baleny,ta lahvicka je super,klidně by to mohlo byt i ochlup větsí množstvi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji za zaslani.
Chutove to je to nejhorsi co jsem pil :) Opravdu to se nezadarilo. Poprve jsem vyzkousel uvadenou davku - pul lahvicky a nepocil zadny efekt. Napodruhe radeji celou, neco citit bylo ale, ale urcite jsem mel nakopavace s lepsim ucinkem.
Problemem taky je, jak v te minilahvicce, do ktere neni videt, urcit pulku... nicmene po pouziti je lahvicka velice pekna, muze se hodit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Chadzi


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi máte něco s chuťovýma buňkama. Mě to totiž chutná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Asi máte něco s chuťovýma buňkama. Mě to totiž chutná.



V tom případě nechci vědět co jíš ani co piješ:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po únor 19, 2018 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorek, nakopávač docela makal.
Klasický účinek velké dávky kofeinu a potom docela cítit jehličky pod kůží kůži což dělá asi nějaká jiná složka...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vyzkoušej s námi DEX!
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: