Prezidentske volby 2018


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Prezidentske volby 2018
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo dostane vas hlas v I. kole?
Mirek Topolánek
10%
 10%  [ 4 ]
Michal Horáček
15%
 15%  [ 6 ]
Pavel Fischer
7%
 7%  [ 3 ]
Jiří Hynek
7%
 7%  [ 3 ]
Petr Hannig
0%
 0%  [ 0 ]
Vratislav Kulhánek
0%
 0%  [ 0 ]
Miloš Zeman
28%
 28%  [ 11 ]
Marek Hilšer
2%
 2%  [ 1 ]
Jiří Drahoš
26%
 26%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Fischer nedopadl na své poměry vůbec zle.


Ok, nebudu se hádat. Osobně mě z těch poražených kandidátů o Hrad překvapil Hilšer.

Ono dost lidí kritizuje/nenávidí Zemana, což koliduje s faktem, že získal, myslím, o cca 300.000 víc hlasů, než když kandidoval v roce 2013.

Počkejte, až za pět let bude kandidovat Kalousek. Při představě, že bych se někdy rozhodoval mezi TUpolánkem a právě Kalouskem, se mi chce nejednou zvracet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Většina lidí volí Drahoše, protože nechce Zemana. Minimum z nich řekne, že volí Drahoše, protože mají stejný názor a to je podle mě problém. Poměrně zásadní. Pro mě je Drahoš nepřijatelný už jen kvůli jeho názorům...


Souhlasím. Někde odpovídal na čtyři zásadní otázky (o migraci, EU apod.) a na, tuším, tři odpověděl, že neví, nebo že nemá názor. Pak si na nezaujatý facebookový stránce z něj dělali prdel a překřtili ho na "pan Nevím".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Za mě má zase mnohem větší pravděpodobnost Zeman. Jít si vsadit na Drahoše jsou vyhozené peníze.

Nebudu vypisovat dlouhý odstavce, jen napíšu proč si mysím, že Zeman vyhraje.
- je to něco podobného jako v USA. Lidi se báli říct, že dají Trumpa, protože mají strach, že je veřejnost odsoudí. Podobně je to v ČR se Zemanem.
- píše se, že když dají polovina voličů Fischera, Hilšera a Horáčka hlas Drahošovi, že vyhraje. V sobotu jsme ale jeli na výlet plné auto 5 lidí. V prvním kole jsme nikdo nevolili Zemana, ale ve druhém ho všichni půjdeme dát, protože nechci v čele republiky někoho jako je Drahoš. Nebo spíš chci v čele republiky, někoho jako je Zeman.
- navíc si myslím, že lidi, kteří nesnesou v čele Zemana, byli u voleb v prvním kole. Takže lidi, kteří u voleb nebyli a přijdou, dají Zemana.


Myslím, že Zeman druhé kolo nevyhraje. Ostatně reflektuje to i kurz sázkových kanceláří ;-)
https://www.tipsport.cz/kurzy/spolecenske-sazky/spolecenske-sazky/prezidentske-volby-2018-v-cr-70696

A má to pouze 1 důvod - kdo chtěl volit Zemana, ten už mu to hodil v prvním kole. Tzn. nemá moc kde brát voliče další.
Naopak drtivá většina lidí co volila jiné neúspěšné kandidáty to hodí Drahošovi, aby hlasovali proti Zemanovi.

Prostou matematikou dojdeme k tomu, že Drahoš má tak mnohem větší šance.

https://www.marigold.cz/item/kde-se-vzaly-dva-miliony-volicu-milose-zemana

https://www.facebook.com/panjaros/posts/10156020780718630

Jinak osobně jsem se rozhodoval mezi Drahošem a Horáčkem. Nakonec jsem to hodil Horáčkovi, protože mě zaujal na poslední chvíli oznámením, že by mu kancléře v případě zvolení dělal Michal Bláha. Michal Bláha zcela dobrovolně a zdarma odvádí neskutečnou práci v kontrole a "hlídání" státu, založil server https://www.hlidacstatu.cz/
https://twitter.com/michalblaha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle dnešní zpráva ale všechno zcela mění!

citace:
Nepříjemná fakta o Jiřím Drahošovi #4:
Jiří Drahoš je chemik.
Miroslav Kalousek je chemik.
Jiří Drahoš je Miroslav Kalousek.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
speedy


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heheheeeej.. konecne nejake vzruso na fore!

Spazik Zaslal: po prosinec 25, 2017 11:33 napsal:
...

              
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by fakt zajímal rozbor lidí, co daj ve druhém kole Drahoše - kolik % z nich chce Drahoše, protože o něm něco ví a jeho názory jim imponují a kvůli tomu chtěj takovýho prezidenta .. anebo stačí být jen NeZeman a dál už se nezajímaj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by zas zajímal rozbor lidí, kteří volí Zemana. A to fakt nejsem pro Drahoše (ale ani pro Zemana). Poprvé po dlouhé době uvažuju, že volit nepůjdu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mě by zas zajímal rozbor lidí, co nepůjdou volit :D Chápu někoho, kdo volí Zemana, má v životě jinak nastavený hodnoty než já, chápu člověka co volí Drahoše, ale vysrat se na to, to mi přijde dost divný. Chápal bych to, kdyby považoval oba kandidáty za stejně tragický, což tyhle dva srovnávat asi moc nejde.

Obecně si v všímám v okolí, že pokud si lidi nemůžou vybrat podle svých ideálních představ, tak si ani nezvolí menší zlo. Což je pro mě snad ještě horší než volit někoho, koho nevolím já...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud nepůjdu, tak je to proto, že nechci volit ani jednodoho z kandidátů. A pokud půjdu, tak to dám Drahošovi, a to jen proto, že mnou zvolený kandidát by ho volil taky...jenže který ze zbylých kandidátů ne? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Chápal bych to, kdyby považoval oba kandidáty za stejně tragický, což tyhle dva srovnávat asi moc nejde.



No .... jde.

Drahoš mi přijde tak nějak úplně na nic ... postě panák na Hradě.

Zeman mne už moc nebaví, a ve spojení s Bábou mne vyloženě sere.

Jít nevolit mi s ohledem na uvedené zase nepřijde jako takový průser. Ve volbách do PS a zastupitelstva se teze o volbě menšího zla striktně držím. U voleb do Senátu zase až tak moc ne, a tady mi to začíná připadat podobné. Jedinou dobrou věcí je z mého pohledu to, že prezident má ty reálné pravomoci hodně omezené ve skutečnosti nás sice může více či méně srát, ale nějak moc škodit nemůže.

Takže fakt netuším, zda tam půjdu, uvidím podle toho co se bude dít. A mám na mysli jak finále kampaně, tak Bábu. Ten si to poslední dobou zrovna moc neužívá;-).

BTW ... jako celkem velké plus pro Zemana beru to, že s radostí a potěšením sral kde koho ... mne občas nevyjímaje ... ale když o něco fakt šlo, tak fungoval poměrně velmi rozumně. Teď mám na mysli především nominace do ÚS a jmenování členů BR ČNB.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prezident by v první řadě měl plnit funkci reprezentační, ostatně u nás ani vcelku žádnou výkonnou moc nemá na rozdíl třeba od USA. A ne plivat jedové sliny doleva doprava jako Zeman.
Je zcela jasné, že zde distingovaný a slušný profesor vyhrává před senilním nemocným alkoholikem Zemanem na celé čáře.
To to jaké má názory nehraje až tak velkou roli. O tom jestli budeme mít euro, nebo příjímat uprchlíky atd. rozhoduje vláda a parlament, nikoli prezident.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

100% súhlas s postom nadomnou.

Na druhej strane, osobne veľmi rád sledujem Zemanove vystúpenia, prejavy, trapasy a všetko Občas keď je nuda, tak si aj zatrollujem na fejkovom FB profile Ovčáčka.

O toto by som s príchodom Drahoša prišiel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Prezident by v první řadě měl plnit funkci reprezentační, ostatně u nás ani vcelku žádnou výkonnou moc nemá na rozdíl třeba od USA. A ne plivat jedové sliny doleva doprava jako Zeman ...


No... při pohledu na mapu s těmi slinami Zeman směrem napravo dost šetřil.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Spazik napsal:
Prezident by v první řadě měl plnit funkci reprezentační, ostatně u nás ani vcelku žádnou výkonnou moc nemá na rozdíl třeba od USA. A ne plivat jedové sliny doleva doprava jako Zeman ...


No... při pohledu na mapu s těmi slinami Zeman směrem napravo dost šetřil.

Krom neschopných teoretiků z SSO kteří nikoho nezajímají, jakou stranu napravo máme?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st leden 17, 2018 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Geografická mapa Mablungu. :))
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prezidentske volby 2018 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: