WildOrchid - vzpírání, Judo a blbinky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - WildOrchid - vzpírání, Judo a blbinky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> WildOrchid - vzpírání, Judo a blbinky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WildOrchid


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek
výskoky s činkou 5*5 - 15, 15, 19, 22, 25 kg
N dopolo + od st. dop. 55/1+3/4
N tech + od st. 60/2+2/3, 65/2+2/2
Výt. N. 75/3, 80/3/5
dřep vpř. 65/5/5
výr. tlak 55/2/5
shyby 2+3cf, 5cf, 1+4cf


*cf - crossfťácký - s rozhoupáním.
Výrazovej tlak, nechtělo se mi shazovat dvacítky, tak jsem šla radší míň opakování :)
Výskoky s činkou, když se jde dole do dřepu, je to sakra těžký, takže těch 25 bylo na hraně (všechny malý kotoučky eleiko). Když skáču jen dopolo, tak zvládnu větší váhu.

Video výskoků mám na instagramu vzpírání haná.

pátek
kliky, břicho, chůze po rukách
N dopolo + výraz do dřepu 35/1+2, 45/1+2, 50/1+2, 1+1* 55, 60, 65, 70, 75 :)
Dřep 3* 75, 85, 90, 95, 95


výraz do dřepu jsem si nebyla jistá, s kolika zvládnu. Začala jsem opatrně. 75 potěšilo, i to přemístění dopolo :D

_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 1:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vybrali mě do testovací skupiny pro Ronnie.cz, a začátkem ledna mi poslali první balíček.
Na fotce vidíte výrobky firmy DEX, 500 ml balení spalovačů a ampulky nakopávačů.
Od Ronnie.cz jsem navíc dostala silikonový náramek a nálepku.
První dojem - pěkná balení, líbí se mi. Ampulky půjdou použít opakovaně třeba na dávku spalovače, kterou si budu chtít vzít na trénink. Odměrky na víčku moc ráda nemám, nikdo to nebude pokaždé umývat, a akorát se tím ulepí celá láhev.
Když jsem chtěla prozkoumat složení a dávkování, vadilo mi, že nic není v ČJ.
Kromě Carnitinu je ve všem kofein. Nedá se to tedy brát večer. Jsem zvědavá, jak se bude spát po večerním tréninku se spalovačem-nakopávačem.
Vše co jsem obdržela má podobný účinek a nedá se to kombinovat.

Ampule BCAA turbo: obsahuje kromě bcaa i citrulin, beta alanin, taurin a kofein
Použila jsem příchuť cherry, před tréninkem. Konzistence hustá, barva nebyla vidět. Podle mě je zbytečné dávat do doplňků zahušťovadla a barviva, když se to jen vysrkne a zapije. Sladidla bych chápala, aby to nebylo vyloženě hnusný. (výběr sladidel nic moc - cyklamát, acesulfam k, sacharin a sukraloza) Chuť se dala, prostě na přebití pachuti bcaa. Účinek jsem žádný nepozorovala, ale to může být tím, že jsem zvyklá na kofein. Trénovalo se mi stejně, jako bez toho. Závěr: raději zůstanu u čistých BCAA v prášku, které si hodím do pusy když potřebuji a hned zapiju, tak je mi jedno, jak to chutná.


Termodex Pear
: konzistence opět hustá. V odměrce to vypadalo trošku divně, tak soplovitě. Proč všude cpou zahušťovadla? Vonělo to docela dobře. Barva mi je lhostejná, tentokrát tam alespoň nepíší o barvivech. Dala jsem doporučenou dávku 25ml. Asi jsem neudělala dobře, že jsem to zkoušela před druhým tréninikem stejný den, jako BCAA Turbo. (rozestup 3 hodiny) Všude je kofein, tak by se to nemělo kombinovat. Byla to síla. Rozhodně to nějak funguje. Dlouhodobější účinek zatím neposoudím, ale tepovka byla rozhodně vyšší než obvykle, trochu mě začala bolet hlava, a pak i žaludek. Trochu se mi i motala hlava. Asi jsem byla překofeinovaná.
Třeba by mi menší dávka nevadila, ale spíš bych to doporučila pro aerobní trénink, než silový. Motání hlavy před výrazem není nic moc :) Zkusím to později znova, menší dávku, a nekombinovat.

Ještě mám na otestování tři věci.

_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: po leden 08, 2018 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neděle
Jacíkův test 2 minuty (a 40 minut pauza abych se vzpamatovala)
T silou + od pasu 35/2+2/2, 40/2+2/2
T tech + od st. 50/2+2/4, 55/2+2
Dřep vpř. +vt +dřep + v za hl. 3+1+3+1/ 65,70, 70

Pondělí
T tech. 50/3, 55/3, 57/3/3
Dřep 65/5, 76/4/2, 89/3/2, 102/2/5
výtah T. 75/3/4
Dřep 65/5, 76/5, 89/4/5


Po tom Jacíkově testu jsem byla docela mimo. Když jsem zkoušela minutu, dostala jsem se do normálu za chvíli, jen jsem měla trochu napumpovaný nohy. Teď po dvou minutách mi tepovka klesala delší dobu, pálil mě krk, měla jsem zostřený vidění, trochu se mi klepaly ruce, ale taky jsem se musela smát :D sport je droga. No a s výsledkem jsem byla docela spokojená. Kolik jsem jich udělala napíšu později.

Od pondělí jdu se svými členy silovku - upravenýho Sheika cms ms. Půjdu to hodně po svým, protože netuším, který dny se na jak dlouho dostanu na trénink. Budu trénovat spíš podle pocitu, s plánem po ruce. Asi to neni ideální, ale bohužel si nemůžu teď tréninky napevno naplánovat.

V nedělu jsem před tréninkem měla Reducer, v pondělí Carnitin.
Reducer Pear: konzistence hustá, barva příjemně čajová, vůně hezká, chuť se dala. Nebylo to přeslazené ani moc hořké. Doporučená dávka 25ml, tentokrát vpohodě. Bylo to akorát. Nabuzení slušné, tepovka rozhodně vyšší než jindy, zostřilo se mi vidění :D před výrazem opět trošku hrozilo motání hlavy. Asi to bude souviset s přišrcením. Normálně to nevadí, ale vím, že před závody nesmím moc kofeinu, jinak se u výrazu motám. Takže opět bude záležet na tom, co komu kofein dělá.

Carnitine Cherry: trochu řidší než předešlé doplňky, sladší, vůbec hořký, chuť příjemná. Při tréninku jsem nijak vliv nepozorovala. Ostatně on se asi u ničeho kromě kofeinu nedá pozorovat přímý vliv po jednom použití.

Zbývá poslední doplněk - Drive. Zkusím asi ve středu.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2018 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa
kliky, břicho

N. tech+ od st. 70/2+2/4
Pozved 70/4/2, 81/3/2, 92/3/5
dřep vpř. 65/5/5
pozved ke kolenům 70/4/2, 81/4/5


Zatím dobrý :) konečně pořádně trénuju. Nevýhoda je, že přijdu z tréninku dom v 10 večer.

Zkoušela jsem Drive nakopávač, a nijak jsem ho necítila. Blbě se teda odhaduje půl dávky z ampulky. Asi bych příště dala rovnou celou. Mělo to zajímavou chuť, takovou bylinkovou.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2018 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek
T tech 3* 45,50, 55, 60/3/4
dřep 65/5, 76/4,89/3/2,102/3/6
výr. tlak trhový 35/3, 45/3, 55/3/3
předklony 35/6/5


No, ve středu mi nedošlo, že další trénink se dřepama mam následující den. Bylo to trošku těžší. I trhy byly nějak těžký.
Na to jak jim, bych čekala, že mi skočí váha hned na 69 kg. Vážim teď po ránu oblečená 67,7. Píšu pro kamarádku 14 dní svýho jídelníčku kvůli diplomce. Je to nezveřejnitelné. Snad mě tam nebude jmenovat
Musim si nakoupit víc pořádnýho jídla, a nesnažit se to nahnat sladkostma. Už mi to ani moc nechutná.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2018 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek:
kliky, břicho

Dnešek byl nějak moc lehkej a krátkej. Nedala jsem si tam navíc dřepy, když je mam zítra, ale mam pocit jako bych nic nedělala.
Kvůli blbýmu spadnutí jsem musela vynechat techniku, tak to bylo spíš jen rozhýbávání a modifikovaný pozvedy ze Sheika. Zítra to už snad bude dobrý.

neděle
pár kliků, HSS,
pozved trhový z deficitu 58/3/2, 70/2/4
tlak silou za hlavou (jen osa, na rozhýbání)
výtah N z beden 70/4, 81/4/2, 92/3/2, 104/2/4
tlak T za hlavou (jen osa, na rozhýbání)
HSS na čtyřech (resp. centrace velkých kloubů)
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý
tlaky s osou na rozhýbání, shyby s gumou na dopomoc, hss -centrace kloubů, kliky
T tech + od st. + od pasu s 35 a 40kg
T tech + od st. 45/1+1/2, 50/1+1, 55/1+1
dřep 65/5, 76/4, 89/3/2, 102/3/5

středa (v Praze na Bohemce)
tlaky s osou, kliky na protažení
pozved trhový z deficitu 60/3, 70/3, 75/2/4
přítahy kladky a zkouška nadhozu s výrazem lehce
pozved N. 60/4, 70/4, 81/3, 92/3/5

čtvrtek
zdravotní cvičení: břicho, HSS, mezilopatkové svaly

pátek
rozhýbání - tlaky, visy, roller, pnf, výtahy s osou do srovnání
Trh tech. +od st. 1+1* 45,50, 55, 60, 65, 65
dřep 65/5, 76/4, 89/3/2, 102/3/5
výtah T. z beden 75/4, 80/4, 85/4, 90/4/3
dřep 65/5, 76/5, 89/4/4


No, mám trochu vyskočený první dvě žebra, svaly už docela zregenerovaly, jen velkej prsní sval je trochu víc "nataženej" a dlouhá šlacha bicepsu. Alespoň vím co protahovat. Protahuju skoro furt, a možná mi to nakonec v technice i pomůže, protože už se nemůžu vytáčet na tu stranu, kam jsem se vždy točila :D bolelo by to. Tak mam dobrej pocit z těch rovných trhů (video pro zájemce mam na instagramu).
Od středy jsem navíc nachlazená. Kašlu, teče mi z nosu, pálej oči. Nasadila jsem zázvor, šátek na krk a přes víkend to vypotím :)

Zítra Nutella Challenge v Brně >:) Budu muset trhat jednoručku asi jen levačkou
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: so leden 20, 2018 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota
Nutella Challenge v Iron gym Brno

nevážila jsem se, možná dobře :D
Pozved nadhozový (u mě nemůže být řeč o mrtvém tahu, když to zvedam rovně) 75 kg celkem 37op za 2 minuty.
Bench s 40 kg, 30 op za 2 minuty
trh s JČ jen levou rukou 32,5 kg


pozved docela vpohodě, většinu opakování jsem šla na jeden zátah, pak mi to začalo trochu klouzat, tak jsem to jednou nebo možná dvakrát položila. Ještě z toho cítím palce :D pánská osa se drží zámkem hůř.
Bench - toho jsem se trošku bála vzhledem k vyskočeným žebrům, ale docela to šlo. Udělala jsem si most, nasadila širokej úchop, dala činku do úrovně středu hrudní kosti a o svých problémech jsem ani nevěděla. Jen teda jak to začalo být těžší, třepala se mi pravá půlka těla od ruky až k noze :)
Trh s jednoručkou - mělo to být sice stou tlustou činkou pro strongmany, ale udělali mi výjimku naštěstí. S tím tlustým madlem bych to nad hlavu fakt netrhla, přišlo mi to moc nebezpečný. S JČ jsem při rozcvičení dala na pohodu 32,5, tak jsem si tu činku donesla jako základ. Dvakrát se mi to vůbec nepovedlo. Mezitím jsem si to šla kousek dál vyzkoušet "nanečisto", a aj před svědky jsem to celkem 4* vpohodě trhla. No, můj poslendí soutěžní pokus vypadal všelijak :D ale uznali mi to. Zajímavý. Bohužel na vyšší váhu jsem se tak nedostala. S jednoručkou je to těžší než s velkou činkou, protože zavazej kotouče, když to chci trhnout podél těla. Trhala jsem jen levou, pravou to kvůli žebrům nešlo.

Fotka z trhu je strašná :D Vypadam jak při nějakým aerobiku, ale má to 32,5 kg! :D





_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2018 1:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne, kolik tam zavodilo holek ? )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2018 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jen ja :D
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2018 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neděle
rozhýbávání
Přem. dopolo + od pasu 55/2+1/5
Přem tech + od st. 1+1* 60, 65, 70/1+1/3
tlak trhový 25/3/5


Výraz je poslední, co mi zatím nejde kvůli žebrům. Výraz a vyslíkání trička.
Ráno jsem vstávala s tím, že jsem Nutellu zvládla uplně v klidu. Na tréninku jsem teprv zjistila, že to neni až tak pravda. Dostaly zabrat aj prsa z benče, aj trapéz na levé straně z trhu. Napravo byl už zkrácenej z toho žebra, tak se to srovnalo :D Protáhla jsem to, namasírovala o činku a roller, a dala lehce přemístění. Pocit z toho mam dobrej. Víc jsem nešla, protože zítra mě zas čekaj Sheikovský dřepy :)

p.s. měla jsem dobrej odhad, Nutella došla do dnešního poledne. Ženy by se neměly "odflákávat" menším balením.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2018 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí
rozhýbání
dřep 65/5, 76/4, 89/3/2, 103/3/5
swingy 15/15/4
dřep 65/5, 76/5, 89/5/5

myslela jsem, že to bude horší, ale zatím zvládám něco odtrénovat skoro každý den :) Ještě mám přetížený trapézy a prsa z Nutelly, tak jsem techniku nechala na zítra.
Tento týden už začíná slušná zátěž ve dřepech, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Dnes ještě fajn.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý
trh silou + od pasu 35/1+2/4
trh tech + od st. 45/1+1/3, 50/1+1, 55/1+1/3, 60/1/2
dřep vpř 5/ 60, 60, 65, 70, 70
hss


málo jsem se před tréninkem rozhýbala, furt mam přetížený trapézy, chytala mě do nich trochu křeč, tak jsem to nepřeháněla.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.


Naposledy upravil WildOrchid dne čt leden 25, 2018 12:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

středa
N dopolo + od pasu 45/2+1/4
Pozved N. 60/4, 70/4, 81/3/2, 92/3/5
shyby s gumou 5*5
pozved nad kolena 60/4, 70/4, 81/4/5


Nadhoz byl spíš kvůli pokusu o výraz. Ještě to bolelo, a po výrazech jsem měla studený prsty, takže to nebylo uplně ok. Snad se to brzo spraví.
Prý bude asi odložená Evropa, ale neví se na kdy. Moc mě to netěší. Je to divný, ale chtěla jsem to "už mít za sebou". Všechno to kolem.. přibírání abych měla větší šanci, že mě vyberou a pojedu, doufání že pojedu, doufání, že se nezraním, doufání, že se mi ještě zlepší výkon... Už loni jsem si ME začala užívat až momentem, kdy jsem doopravdy seděla v letadle. Než tam opravdu sedím, tak se může stát cokoliv. Takže, čím dřív to je, tím líp.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WildOrchid


PříspěvekZaslal: po leden 29, 2018 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek - břicho

neděle
rozhýbávání - shyby s gumou, tlaky, pnf a tak
dřep 65/5/2, 76/4, 89/3/2, 102/3/3, 108/2/3
trh silou + spády 35/1+2/3
T tech + od st. 45/1+2/2, 50/1+1, 55/1+1, 60/1+1, 65/1+1, 70, 70
dřep 65/6, 76/6, 83/6/4
HSS


V pátek byla sauna, docela fajn :)
V sobotu jsem chtěla trénovat, ale sestra mi narušila plány. Jela jsem s ní nakupovat oblečení do Brna, a ze 3 hodin, jak jsem si to představovala, bylo skoro 12 (v 10 jsme vyjely a v půl 10 večer se vracely). Protrpěla jsem to. Nesnášim nakupování. (navíc jsem měla vybitej mobil) Příště, když budu chtít nový tričko, jdu nakoupit sama. Koupila jsem si teda šaty na obhajování diplomky, ale nevim jestli si je na sebe vezmu. Sestra, její kamarádka co šla s náma, dokonce i moje máma mi nutěj, ať si pod ně vezmu podprsenku, že jsem jinak uplně plochá. No a?
Prej je to i nevhodný... Uvidím, jak se mi bude 5.2. chtít.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - WildOrchid - vzpírání, Judo a blbinky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: