Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2018 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Ty váhy co jsi dal do jednoho tréninku (tah, benč, military) jsou parádní.

Video taky, nastříhali to tak, že vypadáte jak profíci!
Mimochodem kdo je Milan Madleňák, tvoj brat? Píše na ronnie? :D su zmatenej


Tak my sme sa ozaj snažili, moc toho strihať nemuseli Nabuko (aj) kvôli tomu doteraz necvičí nohy a brácho sa nevie zhlboka nadýchnuť - ako som ho tam hodil rebrami na laná On je inak hodne šikovný, lietanie zabezpečoval on.

Nepíše na ronnie, píše sem - http://common-reenactors.blogspot.sk/

A váhy, no, tak nejak to bude už len horšie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2018 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
4x6x160kg
https://www.instagram.com/p/BeQ8I7jFh9m/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
4x3x125kg

Mŕtvola klasika - ľahká:
1x6x60kg
1x3x100kg
4x4x135kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Military press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x3x40kg
1x3x50kg
4x3x75kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Jáááj ako mi chýba jeden deň regenerácie, keďže som poslednú sobotu cvičil miesto spánku a leňošenia a žrania a škrabania guliek!
Ale nejak to šlo. Drepy teda boli hodne náročné, ale ako pozerám na to video, asi skôr psychicky, než fyzicky Ťažko sa mi ukecávalo samého seba na ďalšiu sériu, ale nakoniec som sa celkom naladil a šlo to dokonca aj fajn. Bohužiaľ ma veľmi nevedeli naladiť zremixovaní Vengaboys, ktorých vytrvalo púšťala divná holka z recepcie... Ah, ako mi chýba Rasputinka a jej vycibrený hudobný vkus. A zadok.
Bench zatiaľ ľahký, aj keď CNS to schytala jak černoch na párty ku klux klanu, takže ku koncu som si trochu predĺžil pauzu. Ale myslím, že stále dobré.
No a mŕtvola, čo tam s takou váhou, že

Moc som nesledoval okolie, lebo tréningy už začínajú byt náročné, Štúr skoro tragicky umrel pod činkou, lebo sme s Erikom vo veľkom kecali a nesledovali sme ho. Chcel vraj volať o pomoc, ale jak bol zmáčknutý medzi činkou a opaskom, vychádzali z neho len nehlučné vzdychy a aj tie musel obmedziť, aby nestratil tlak v brušku a tak sa vzchopil a dodrepol to Na ďalšie sérky ma už volal za seba, ale všetky poctivo dokončil sám

Umývač, alias Mr. Proper so svojimi utierkami si priviedol aj mamu, ale tá nepriniesla žiadnu utierku ani mop a on ju za trest učil robiť kliky na T-tyči. Prečo práve tam, to nevieme, ale vždy tam začína svoj tréning - poriadne poutiera T-tyč a potom si ide dať sťahovanie kladky za hlavu, pričom precízne poutiera kladku a postupne pokračuje na ďalšie stroje, až sa to tam všetko blyští a leskne ako v Las Vegas. Je fajn vedieť, že niekomu záleží na tom, aby nebolo všetko zajebané od magnézka, ktorým sa tam niektorí ľudia natierajú ako chleby pomazánkou. Napríklad ja.

Legíny už dlho žiadne, novoročný ošiaľ už prešiel a do leta je ďaleko, zase môžu ležať na gauči a chrúmať čipsy.

Sebedeštruktor sa zrazu chystá na súťaže do Čiech, asi si myslí, že tam ešte nevynašli sypku a že to tam prevalcuje jebákmi.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 24, 2018 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola - stredná:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x160kg
3x3x180kg belt on nadhmat

Drepy - ľahké:
1x5x60kg
1x5x100kg
4x5x140kg belt on

Bench press - ľahký:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x85kg
3x4x115kg

Zhyby - ľažké:
5x5xCarabas + 15kg

Military press - ľahké:
3x4x40kg

Hodnotenie tréningu: Dnes všetko ultraľahké, takže lážo plážo, preplával som tréningom s úsmevom, ktorý zmrzol, až keď som si predstavil piatkový tréning
Netočil som video, ani sa nebudem rozpisovať, nie je o čom, váhy sú úplne smiešne, takže nestálo za to zapínať telefón Navyše som bol strapatý a také video by som jakživ nepustil von!

Štús sa s dojebabraným chrbtom pokúsil o mŕtvu maximálku No, ako.. on potiahol 180 kilo, to zasa hej, ale nechápem, ako je možné, že sa mi pri tom zrazu otočil bokom On to prakticky celé vytiahol jednou stranou chrbta, keďže druhá ho bolela Ak náhodou prekoná rozčarovanie a sklamanie a samovražednú depresiu z toho, ako to dopadlo a pridá video na insta, ako správny kamoš to sem rád hodím, aby ste sa všetci pokochali špeciálnym tzv "vývrtkovým ťahom"

Dnes kompletné zloženie legín. A tým myslím KOMPLETNÉ :
1, Rasputinka
2, Žulatína
3, MBčka
4, Pekná legína so smutným frajerom tmavá
5, Pekná legína so smutným frajerom svetlá
6, Kickbox legína
7, Pekná legína s fitness model frajerom

Hodne silná kombinácia tvarov a veľkostí, ktorá len prehĺbilo Štúrovu depresiu, lebo sa URČITE všetky pozerali, ako posral tú mŕtvolu

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
... prehĺbilo Štúrovu depresiu, lebo sa URČITE všetky pozerali, ako posral tú mŕtvolu ...


Pozerali a vykvákali to kade tade. Teraz mi volal rozhorčený Jozef Miloslav. Že Ľudovít missol mrtvolu, že nedodržiava jeho rozpis v exceli, že si doserie CNSku a Botto ho na MS WPC zasa vyklepe aj bez opasku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sľúbená vývrtka nášho národného obroditeľa

https://www.instagram.com/p/BeXNt6JFjui/?taken-by=jankoloksa najprv je fotka, dá sa to posunúť na video

*v pozadí Žulatínka
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
*v pozadí Žulatínka


pěkná!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2018 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
*v pozadí Žulatínka


pěkná!


Ďakujem, sám som ju natočil!

Mŕtvola - ťažký objem:
1x6x60kg
1x6x100kg
1x3x140kg
1x6x180kg belt on
1x7x180kg malo byť šesť, ale kto by to počítal!
https://www.instagram.com/p/BebFGG2lXT_/?taken-by=pete_mad_lennack
2x6x180kg

Bench press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x85kg
5x6x115kg

Drepy - čelné ľahké:
1x5x60kg
3x5x100kg belt on

Zhyby:
4x6xCarabas

Military press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x40kg
5x6x65kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Ah oh, nooo, celkom som si mákol. Objem na mŕtvole dá zabrať. Chvalabohu moja svokra nechápe, kedy nie je u nás doma vítaná (prakticky nikdy) a tak sa k nám zase raz nepozvaná natlačila tesne predtým, než som dorazil z práce, takže miesto pohody so Sorayou a Judym som ju musel strpieť - do gymu som vyrazil o pol hodiny skôr. To ma tentokrát nasralo a otrávilo tak, že som bol schopný potiahnuť aj 750 kíl, ale nebolo dosť kotúčov. Čiže tých 180 kilo nebol problém.
No, takže, mŕtvola bola fajn, škoda, že som retardovaný a robím 7 opakovaní miesto 6, ale počítam, že aspoň budem silnejší. Navyše stále nadhmat, takže pravidelná masturbácia sa oplatí!
Bench šiel dobre. Boli rezervy, ale už by bola ozaj drzosť nazvať to ľahkým benchom Sem tam som sa už aj potrápil, ale stále som to bezpečne dával.
No a drepíky boli pohoda.

Hnus bolo military, tam som už ma toho fakt plné zuby, proste piatkové objemy sú vražda To už chce mať človek víkend a ono hovno, ešte 4 série Ale dobojoval som to, ale asi uberiem sériu, je to len doplnkové cvičenie a nechcem, aby to malo negatívny dopad na bench, takže budem bedlivo sledovať, či sa neprejavuje!

Inak hudba vo fitku klasika, diskopičoviny lambádové dookola, jedna slučka zremixovaných blbostí z Chorvátskeho plážového bufetu 90tych rokov sa otočila za môj tréning trikrát, ku koncu som z toho mal trochu tik v oku, ale našťastie pri military som trochu už strácal kontakt s okolným svetom a krvácal z uší a pretrpel som to.

Čuduj sa svete, teplej vody v sprche bol dostatok, ale to len vďaka tomu, že sa dnes po gyme hýbali samí tučovia a vrabčáci a jedni aj druhí sa ostýchajú odhaliť v šatni svoje želé/kostlivé telá a tak sa väčšinou len pofŕkajú voňavkou a takí ulepení prevoňaní sa oblečú a hurá do sveta. Pripomína mi to šľachtickú smotánku vo Versailles v 17tom storočí, tam sa tiež neumytí upotení špinavci oblečení do hodvábu oblievali parfémami, čo pomohlo asi ako nasypať sedem ružových lupeňov do septiku.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 29, 2018 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy- ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x185kg
3x3x185kg
https://www.instagram.com/p/Bei88aVlsJs/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x10x80kg
1x3x100kg
4x3x127,5kg

Mŕtvola - ľahká klasika:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x140kg posledné opakovanie držať 30 sekúnd

Zhyby:
5x5xCarabas

Military press - ťažká intenzita:
1x10x20kg
1x3x40kg
1x3x55kg
3x3x77,5kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Zas osadenstva jak v prvomájovom sprievode v roku 1981. Dnes vskutku pestrá banda kadejakých návštevníkov, od veteránov, až po trasľavých mäkkučkých bacuľkov, našťastie mi nikto nikde, zázračne, neprekážal. Teda, prekážali mi všetci, ale nikto nezavadzal tam, kde som chcel cvičiť ja. A ten jeden, čo si sadol na bench sa spratal hneď, ako som sa priblížil. A to sa oplatí!
Intenzita na drepoch je fajn. Intenzitu mám rád, lebo 3 opakovania sú lepšie ako 6. A navyše to vyzerá, že tá činka je aj ťažká, takže ego boost A pre čo iné by sme cvičili, ak nie pre toto!
Teda, drepy ešte šli a čo sa intenzity týka, ešte chvíľku asi pôjdu, objem mi narobí iné vrásky Tam keď si predstavím tie šestky, obchádzajú ma mrákoty.
Bench stále s rezervou, nie nejakou veľkou, ale platí to, čo pri drepoch - intenzita je fun. Po nejakých 135 by to teoreticky mohlo ísť, ale to si povieme, až si činkou vyrazím zuby.
No a mŕtvola, to je úplne napohodku, ľahká, len na prepumpovanie. Posledné opakovanie som skúsil, koľko to nadhmatom udržím, akurát som si zabudol domagnéziovať ruky a tak som nevydržal viac ako pol minúty Čakal som, že som lepší

Na videjku vidieť, ako poza mňa prebehne tá Pekná legína s fitness model frajerom (prebehne bez frajera, ten si dnes asi bielil zuby alebo depiloval oblasť bikín, takže nemohol prísť). Tá bola jediným svetlým vizuálnym potešením z celého tréningu. No, ešte Rasputinka, ale tá bola schovaná za barpultom, takže ako keby ani nebola.
Nesklamal upratovací servis, Mr. Proper zas s mamou poctivo vypucoval handričkami všetky stroje, samozrejme nechýbali kliky na T-tyči a potom v kŕči zhrbené sťahovanie kladky za hlavu s rozsahom 20 centimetrov.
Večne behajúci upotený Ginger nezvládol, že je obsadený jeho behací pás s temnými škvrnami potu, ktoré už nikto nikdy nevyčistí a tak sklamane točil krátkymi nožičkami trpaslíčieho klauna z ródea na rotopede tempom, akým sa plazí slimák po obrne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 31, 2018 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press ľahký:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
3x4x117,5kg

Drepy ľahké:
1x10x20kg
1x5x60kg
1x5x100kg
4x5x145kg belt on

Sumo mŕtvola stredne ťažká:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
3x3x185kg belt on

Military press - ľahké:
1x10x20kg
3x4x40kg

Zhyby:
5x5xCarabas + 20kg
https://www.instagram.com/p/Ben81duFM5F/?taken-by=pete_mad_lennack

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Všetko super ľahké, až na posrané zhyby
Piatok bude iné kafe, objem na bench so 117,5 kilami, jajks A ďalší celý týžden bude objemový jajks jajks jajks.

Dnes Sebedeštruktor rozjel cvičenie vo veľkom. Na instagram pridal príspevok, že potiahol 260 kilo. Povedal som si "holy fuck!" a potom som zistil, že mal činku ukurtovanú dvomi nadvakrát omotanými najsilnejšími expandermi o vrch racku, takže reálne dvihol odhadom tak 210 kilo. Na 18 ročného šarvanca i tak dobre, ale je zábavné sledovať, ako vznikajú mýty a legendy Naviac pri tom vraj reval tak, že dievčatá, ba i slabší chlapci utekali z fitka ako gazely pri lesnom požiari. A to si ešte nedal dole tričko a neukázal vredovú pahorkatinu.

Dnes absolútne nijaké legíny, zato Rasputinka na bare po mne blýskla okom, nahla sa bližšie, až som cítil jej horúci dych, usmiala sa a koketne, s laškovnou iskrou v očiach povedala "Máš posledný vstup!". Puf, 30 eur v prdeli za dobitie permice.

Teplej vody tieklo jak z gejzíru na Islande a tak som si mohol umyť všetky zákutia stareckého tučného tela, yes!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2018 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sumo mŕtvola - ťažká intenzita:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x210kg
3x3x210kg vetko nadhmat
https://www.instagram.com/p/BetE0kyldO7/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x85kg
5x6x117,5kg

Čelné drepy - ľahké:
1x5x60kg
3x5x105kg belt on

Zhyby:
4x6xCarabas

Military press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x45kg
5x6x67,5kg

Doplnky

Hodnotenie tréningu: Fuh, no ďalší týždeň fomina za mnou. Začínam chápať, ako sa cítili po ďalšom prežitom dni vojaci v zákopoch na Somme.
Budúci je objemový, už teraz mi je na blití z predstavy drepov a mŕtvol po 6 opakovaní, čo je hriech a počty proti prírode
Deadlift išiel dobre, bodaj by nie, trojky sú mega. Nemal som ani dlhé pauzy, ale hlavne som to zmákol celé nadhmatom, čo teda hodne potešilo. Síce som si strhol mozol a v poslednej sérii už to bolo fakt náročnejšie udržať, ale spokojnosť. Vyššiu váhu už by som ale neriskoval, taktiež sústrediť sa na úchop ma rozptyľovalo, čo sa techniky mŕtvoly týka a tak na vyššie váhy už predsa asi striedavý úchop. Ale aj tak... Dobre vedieť, že ručičky fungujú a niečo málo tu a tam aj udržia.

Bench už oťažel. Ako hej, dorobil som to, aj som vedel, že to určite dám a tak, ale kruci, už to fakt pumpovalo a potreboval som miestami predĺžiť pauzy a tak som sa šiel napiť, potom vyčúrať, lebo som predtým pil a potom som sa šiel napiť, lebo som sa vyčúral a potreboval doplniť tekutiny Prituhuje, prituhuje... Niečo málo ešte asi prihodím, ale už asi nič zázračné

Čelné drepy cool, ale jak som nemal svoju ohnutú os, tak mi tá rovná hnusne rolovala po ramenách a zbrúsilo mi ich až na kĺb, že vyzerám ako po sánkovačke na kopci z drveného skla. Ale fajn, čelné drepy ma teraz bavia, žiadna veľká váha, ale je dobré nimi doplniť ten neustály lowbar.

Zajtra ma čaká zas nejaký opatrný wrestling a ľahšie kardio, keď tak pridám do logu, že čo sme vlastne vymysleli. Len som teraz tučná prasnica a netuším, ako to celé udýcham A trochu sa bojím, že si tým pokurvím regeneračku, tak držte palce, hádam to naopak príjemne rozhýbem celé a v zvyšku víkendu dožerem a dospím

Dnes žiaľ fitko bez zaujímavostí, viacmenej všetci, čo prišli, boli normálni, cvičili normálne a správali sa normálne. Nikto sa mi nikam nenapchal a neprekážal, dokonca som sa tam stretol s týpkom od nás z práce. Vytáčala ma len slepica, ktorá si ťukala do telefónu počas roznožovania na gynekologickom stroji, lebo nechápem, ako sa dá cvičiť a zároveň to mať totálne v pi*i.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)


Naposledy upravil decarabas dne pá únor 09, 2018 7:43 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2018 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

By som "wrestling" a podobne srandy prilis nepokusal, sa zranis, ani nevies ako...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
By som "wrestling" a podobne srandy prilis nepokusal, sa zranis, ani nevies ako...


Jaj, no prineskoro som si ťa prečítal

Na jednu stranu máš pravdu, na druhú stranu, keby som sa mal báť zranenia, v prvom rade necvičím

Dnes sme skúšali s bratom Hurricanu:
https://www.instagram.com/p/Beu3PiNlyhG/?taken-by=pete_mad_lennack

Bolo toho viac, ale toto nás bavilo. Ku koncu to už celkom aj šlo, len treba ešte viac potrénovať. Skončili sme otlčení jak hrušky, ale tak normálne, nikomu sa nič zlé nestalo, obíjali sme sa s bratom mečmi desať rokov, toto nám neublíži.

Po dvoch hodinkách wrestlingu ešte ľahké kardio s váhami, prispôsobenými pre brata, ktorý má o 20 kilo menej, ale zapotil som sa aj tak:

Prevracanie pneumatiky 15m
Tlačenie saní 15m
Military press 3x30
Zhyby 3x

Otočili sme 5 kôl s minimálnymi pauzami medzi nimi, po tom wrestlingu to boháááto stačilo. Teraz len jesť a spať

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som si predstavoval realny wrestling, akoze zapasenie, ale toto je super wwe moze ist do riti
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Suhlas s Carabasom, cvicime v prvom rade preto, aby sme mohli robit aj dalsie veci, napriklad kupat deti, co je omnoho riskantnejsia zalezitost ako nejaky wrestling... 😂😂😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so únor 03, 2018 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Ja som si predstavoval realny wrestling, akoze zapasenie, ale toto je super wwe moze ist do riti


Rozdiel medzi wrestlingom a zápasením krásne vysvetlil South park:



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: